Opinie o Evpol Ewelina Karaś w Lgota Górna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Evpol Ewelina Karaś. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Evpol Ewelina Karaś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evpol Ewelina Karaś w Lgota Górna

P.G Nowy wpis

Pracowałem w tej śmiesznej firmie jako kierowca CE. W teorii wg umowy jeden tydzień długi (wyjazd w poniedziałek po załadunku na Niemcy z reguły Zagłębie Ruhry , rozładunek wtorek rano(nawet sprawnie) , dalej ZAŁADUNEK POWROTNY z reguły nie w stronę kraju i rozładunek niby zgodnie z planem pana A w środę ) potem jak się uda to na pauzę do domu) i dalej w trasę. Załadunek butli w Siemianowicach czwartek rano) i powrót w sobotę zgodnie z czasem pracy tygodniowym + drugi tydzień krótszy (zostaje ok 30h czasu dwutygodniowego) tak żeby tacho 2-tyg było ok. W rzeczywistości robota nie do ogarnięcia w tygodniu długim żeby zjechać co jest równoznaczne z 6-cioma dniami spędzonymi w kabinie. Natomiast tydzień krótki polegał na rozładunku towaru przywiezionego w sobotę i ponownie załadowaniu butli na następny wyjazd. O ile prawa ręka Właścicielki nie wymyśli jakiejś innej roboty (typu serwis itp). Karty w PLN i E wiecznie puste, problemy z ViaToll, bywało ,że płacone z własnej kieszeni aby tylko zaoszczędzić na czasie, a ITP też ściągnęło. Z wypłata na czas 50/50 (na słowo 10-ty choć na umowie bez terminu) Na początku trzeba było się prosić żeby wynagrodzenie było na czas ale później zaczęła ogarniać i to nawet w całości na konto choć umowa na 3200 netto przelewem... 7000 oferują i tyle jest zarobku(nie zależnie od km, z czasem tylko więcej). Przykre ale takie realia... Pani Pracodawczyni nawet nie miałem okazji poznać (prawie 9mc pracy) Interesu choć nieudolnie to jednak dogląda jej podwładny A, który jest zwykłym słupem bez swojego zadania ale na pewno ma to w obowiązku do Pani E. Finał mojej przygody będzie miał przed Sądem Pracy w Myszkowie. No więc podsumowując jako były kierowca nie polecam :/ szkoda ,że w dzisiejszych czasach ludzie dzięki którym czerpią nie małe zyski są jeszcze traktowani w ten sposób. Szerokości;) Pozdrawiam

Ewelina Nowy wpis

Ja tam polecam prace znalazłem kolegów z którymi można pożartować, pośmiać się. Naprawdę miłe otoczenie, czasem napisze się do jakiegoś barana aby to zrobił to wszyscy mamy wtedy polew. Ale taka jeść cena bycia damą :)

Aleksander Nowy wpis

Cukiereczek. Oj jak fajnie. Pójdziemy wszyscy... przejdziemy się wszyscy... zobaczymy wszystko... i wszystko napiszemy...

C Nowy wpis

Przykre :( neostrado żeś taki człowiek w codziennym prosperowani

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Evpol Ewelina Karaś. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Były

Polecamy myślenie i szkolenia kolegów ... jak nie to stopy

Piotrek

Bo sami na rankach, nie potraficie załatwić ?!!!! W tym mini biurze, co każdy tuli się przy biurku !!! Wolicie się sami tulić hahahah

Iza

Już nie chce się chiotać... :O były pracodawca

adrian nowicki

nie reguluje zobowiązań

Zostaw merytoryczną opinię o Evpol Ewelina Karaś - Lgota Górna

• Jak się pracuje w Evpol Ewelina Karaś?

Zobacz opinie na temat firmy Evpol Ewelina Karaś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Evpol Ewelina Karaś
  • Akacjowa 21