Procogaz

Poraj

Opinie o Procogaz

Dz. HR

Mieć zamiar , a być zatrudnionym to dwie różne sprawy. Firma generalnie nie zatrudnia nowych pracowników.

ciekawe

witam przepracowałem trochę w tej firmie i nie polecam, a tym bardziej na własnej działalności

krzysztof

Witam Mam zamiar zatrudnic sie w Procogaz na działalnosc . Mam pytanie czy sie opłaca? Jakie warunki ITD ITP.

Nano

Jedna z niewielu firm w której wszystko jest załatwiane zgodnie z prawem. Nie koniecznie to pasuje niektórym \"pracownikom\". Ale oni oceniają negatywnie każdą firmę.

@Nano 24.02.2012 12:44

czemu tak piszesz pracowales w procogaz jak tak to napisz wiecej

Przyłączam się do postu \"pracownik w niemczech\" Panowie ogólna porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Procogaz - Poraj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Procogaz