Opinie o Paweł Dobski Servmed Domet Dobski & Dobski w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paweł Dobski Servmed Domet Dobski & Dobski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Paweł Dobski Servmed Domet Dobski & Dobski o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Dobski Servmed Domet Dobski & Dobski w Poznań

Piszę, bo w internecie gdzieś trafiłam na ich ogłoszenie rekrutacyjne, gdzie szukali osoby jako pracownik biura obsługi klienta. Myślę nad wysłaniem cv i chce dopytać o pewną rzecz. Czy jest to praca na kilka zmian, aby BOK działał całodobowo? No i jak faktycznie są zmiany, to jeszcze napiscie godizny zmian.

Bartosz

Byłem odpowiedzialny w Servmed przez 16 lat za utrzymanie infrastruktury informatycznej oraz oprogramowania. Praca dla Servmed to pozytywne wieloletnie doświadczenie. Nigdy nie doświadczyłem jakichkolwiek opóźnień w świadczeniach. A nasze stosunki są do dzisiaj wzorowe.

Justyna Nowy wpis
@Bartosz

Witaj, czy mógłbyś odnieść się do wynagrodzenia w Servmedzie? Byłabym wdzięczna :) Ile razy przez wiele lat Twojej pracy udało Ci się uzyskać podwyżkę pensji? W jaki sposób można sobie na to zapracować? Czy jeśli chodzi o awans, to jest na niego szansa? Udało Ci się awansować?

Były pracownik Nowy wpis
@Justyna

Jedyna szansa na podwyżkę pojawia się, gdy z firmy odchodzi jakiś pracownik a pan Paweł zaczyna się denerwować, że reszta też odejdzie. To bardzo mała firma, nie ma możliwości awansu. Nie polecam.

Sławomir

Poza pensją podstawową firma Paweł Dobski Servmed Domet Dobski & Dobski oferuje jeszcze jakieś dodatki? Pytam bo na temat tego właśnie pracodawcy trudno w sieci cokolwiek znaleźć, dlatego fajnie by było właśnie dzięki Wam kwestię tę ustalić i dowiedzieć się kilku kluczowych informacji. Może będę miał na tyle szczęścia, że dowiem się również, czy szukają oni aktualnie nowego pracownika? Fajnie by było to właśnie ustalić.

Były pracownik Nowy wpis
@Sławomir

Nie, nie ma żadnych dodatków. Wynagrodzenie zasadnicze, nie zawsze wypłacane do końca miesiąca. Nie polecam.

Agnieszka

Witam, dziwią mnie bardzo negatywne komentarze. Firmę Servmed znam od bardzo dawna, a osoby nią zarządzające, Państwa Dobskich poznałam jeszcze zanim zaczęłam w Servmed pracować. Są to ludzie z pasją i ogromną wiedzą merytoryczną i praktyczną, którą na co dzień chętnie się dzielili zarówno z pracownikami jak i kursantami. Jak się pracowało? Otóż bardzo dobrze, złego słowa nie mogę powiedzieć. Państwo Dobscy zawsze byli życzliwi dla pracowników, na bieżąco były rozwiązywane problemy, zawsze służyli radą i pomocą i to nie tylko w kwestiach zawodowych / służbowych, ale także prywatnych. A atmosfera w pracy była bez zarzutu  Co jest również bardzo ważne, firma umożliwiała także rozwój zawodowy swoich pracowników, a Państwo Dobscy jak najbardziej do tego motywowali, zachęcali i wspierali. Pracując w Servmed bardzo wiele się nauczyłam, co umożliwiło mi dalszy mój rozwój zawodowy, za co jestem bardzo wdzięczna . Polecam pracę w tej firmie.

Była pracownica
@Agnieszka

Trzeba mieć niesamowitą wyobraźnie, ażeby wekreować taką wypowiedź. Niezły tekst, aż prosi się o skopiowanie i wklejanie przez innych właścicieli firm, szczególnie tych którzy tak wspaniale zapewniają rozwój zawodowy. A poważnie to.... żenada.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Paweł Dobski Servmed Domet Dobski & Dobski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
Marcelina

@Kursantka To jest forum pracownicze więc zupełnie niewłaściwy adres na uwagi do firmy!!!

Kursantka

Napiszę z punktu widzenia słuchacza. Sale wykładowe są duże, przy każdej jest kuchnia i wc-to jest super, ale nie ma w nich klimatyzacji, więc siedzenie na wykładach w upały jest koszmarem! Z tego co zauważyłm klimy nie ma nawet w biurach. Część krzeseł na salach jest w opłakanym stanie i nadaje się do wyrzucenia. Zajęcia są dosyć często przekładane/ odwoływane a sam pan Dobski spóźnia się na wykłady i egzaminy (uczestniczylam i w wykladach i w egzaminie po kursie i zawsze zaczynaliśmy z 10-minutowym poślizgiem) a to sprawia wrażenie braku szacunku dla słuchaczy. Wykładowcy super, zajęcia interesujące, pracownicy mili i pomocni.

B_1983

Zastanawiające są te złe opinie pracowników, czy na pewno ta zła relacja szef-pracownik wynikała z winy szefa? Ja osobiście mam zupełnie inne odczucia. Za dobrze wykonaną pracę człowiek chwalony jest częściej niż w innych firmach, podziękowaniom za inicjatywę i szybkość działania nie ma końca. Ze wszystkim można się z Profesorem dogadać. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie.

Esa
@B_1983

jesli w ciagu pol roku zmieniano sekretarkę 5 razy to chyba o czymś świadczy...Pan Profesor-dobre sobie

Magda

Chciałabym umieścić opinię z punktu widzenia kursantki. Uważam, że poziom przekazywanej wiedzy był na najwyższym poziomie. Postawa wobec kursantów otwarta i z zachowaniem najważniejszych cech świadczących o szacunku wobec drugiej osoby. Szczerze polecam

Justyna

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami jako pracownik firmy SERVMED. Podejście przełożonych jest OK. Za każdą wykonaną pracę (zadanie) są podziękowania, uścisk dłoni Pana Profesora. W razie niepewności jak wykonać zadanie, co odpisać na zadane pytanie kursantom, można się doradzić Państwa Dobskich. Zawsze służą pomocą. Godziny pracy są dobre, w razie jakiegoś nagłego wcześniejszego opuszczenia stanowiska nie ma problemu-Szef jest wyrozumiały. Współpracownicy? Świetnie się z nimi pracuje ! Każda osoba jest pozytywnie nastawiona i zawsze można się dogadać, zamienić miłe słowo i otrzymać dobrą radę. Polecam pracę w tej firmie.

Agnieszka KamNow

Współpracuję z Servmed od 9 lat. Początkowo jako uczestnik kursów i szkoleń, także studiów podyplomowych, a od 4 lat jako wykładowca. Szkolenie i kursy przygotowały mnie merytorycznie do pracy, umocniłam się w tej pracy. Jako wykładowca, a współpracuję także z innymi firmami nie tylko na terenie Poznania ale całej Polski. Uważam że współpraca układa się bardzo dobrze, każdą kwestię można zgłaszać, każdy problem jest omówiony, każda kwestia nawet ta krytyczna a takich jest mało jest dokładnie analizowana i wyjaśniana, nigdy nie zostałam zlekceważona. Wymagania wobec pracowników powinny być, rozliczanie z czasu pracy także, wymagania względem siebie także... Wszystkie kwestie rozwiązywane zawsze na wysokim poziomie i kulturalnie.... współpraca układa się dobrze.

B

Korzystam ze szkoleń organizowanych przez firmę Servmed ze względu na wysoką jakość merytoryczną. Zawsze spotykam tam profesjonalnych wykładowców umiejących w ciekawy sposób przekazywać informacje. Poza tym świetna organizacja i przyjazna atmosfera pozwalają na możliwość nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami szkoleń.

wymagająca
@B

Wymagająca 07.02.2019r. Byłam uczestniczką kursów organizowanych przez firmę SERVMED- Paweł Dobski , uważam, że szkolenia organizowane są profesjonalnie pod względem formalnym i organizacyjnym. Wykładowcy punktualni, dobrze przygotowani merytorycznie. Zajęcia realizują zgodnie z planem i programem , dokładnie i wyczerpująco. Warunki lokalowe bardzo dobre, atmosfera również

kursantka

Czytając te opinie zwłaszcza kursanta to od razu mam ochotę udusić za głupotę, niech idzie do innej placówki dydaktycznej i zacznie np. studiować na naszym kochanym Uniwersytecie Medycznym, wtedy zobaczy jak można nie szanować potencjalnego klienta podnoszącego swoje kwalifikacje. Robię kolejny kurs w tej placówce i jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych zajęć. A poza tym jeżeli jest taką złą placówką dydaktyczną, to dlaczego, jako jedyna ma tłumy kursantów, szeroki wachlasz ofert dotyczący wszelakich kursów, które odbywają się w podanym terminie a zatrudnieni wykładowcy przychodzą na zajęcia. Poza tym ja spotkałam się z bardzo dobrymi opiniami na temat firmy SERVMED, zarówno od ludzi którzy skończyli w tej firmie kursy jak i od pracodawców,

Patrząc z boku
@kursantka

Wachlasz... jest dobrym podsumowaniem tej opinii.

NIKU- 1963
@kursantka

Dziwią mnie złe opinie dotyczące zarówno pracowników jak i osób uczestniczących w kursach organizowanych przez firmę SERVMED Współpracuję z placówką kilkanaście lat, byłam uczestnikiem wielu kursów i nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem czy arogancją , wręcz przeciwnie zawsze z szacunkiem i zrozumieniem oraz z bardzo dobrymi opiniami na temat firmy . Z czystym sumieniem mogę polecić placówkę gdzie chcemy i możemy zdobywać wiedzę, umiejętności i podnosić swoje kwalifikacje .

Konrad

Myślę, że najłatwiej jest zasłonić swoje lenistwo kimś innym, stąd niektóre opinie!

Myszka

Zgadzam się z opiniami negatywnymi. W wykładowcy brani z kieszeni nie umiejący przekazac wiedzy. Tłumy są bo na zajęcia nie trzeba chodzić staże załatwiane od ręki bądźmy uczciwi to przyciąga lecz ten kto chce się nauczyć i ma czas to poszuka firmy uczciwej i dobrej. Przykre to jest ale prawdziwe. Mam do czynienia z osobami po kursach i speckach tam uciekajcie i nie dajcie się zwieść pozorom.

Kamila

Zauważyłam na stronie internetowej Paweł Dobski Servmed Domet Dobski & Dobski informację o tym, że poszukiwani są wykładowcy specjaliści. Czy wśród Was są osoby, które aplikowali na to stanowisko i mogliby przybliżyć innym użytkownikom jak wygląda proces rekrutacyjny w tej firmie i rozmowa kwalifikacyjna?

kursant

Ta firma jest totalną porażką z punktu widzenia kursanta. Właściciele nie szanują nas-klientów.. Pan rozmawia z nami jakbyśmy były (usunięte przez administratora). Ciągła zmiana planów zajęć, do ostatniego momentu plany nie są ustalane. Ostatnio przy wypełnianiu państwowych dokumentów, dostałyśmy zrypę, że dlaczego przyszłyśmy po południu, skoro miałyśmy się pojawić od 8 rano. Niech się zastanowią nas sobą, bo w środowisku źle się o nich mówi i żeby za chwilę nie zabrakło im klinetów...

Czytając powyższa opinię widać, że nic się nie zmieniło. Totalny brak szacunku i zaufania dla pracowników, współpracowników i klientów. Brak poszanowania czasu innych. Nie stawianie się na umówione spotkanie o czasie, co w mojej opinii daje bardzo duży obraz czlowieka. Dziecinne humory szefa. (usunięte przez administratora)Totalna porażka. Broncie się przed tą firmą, bo zepsuje Wam nerwy a po odejściu i tak będziecie wszystkiemu winni.

SENS

nie polecam pracy w tej firmie, szefostwo zmienia sekretarki co 2-3 miesiace, w wielu przypadkach dziewczyny same odchodza, nie mogac zniesc ciaglej krytyki i uwag. Szefostwo, doktorzy nauk ekonomicznych nie szanuja pracownika, nie umieja docenic, nie szanuja !!! krytykuja w taki sposob, ze czlowiek traci wiare w siebie i swoje umiejetnosci, Co tydzien ustalaja plan zajec dla pracownika dajac mu czas na ich wykonanie do konca danego tygodnia, po czym juz nastepnego dnia chca pracownika rozliczac z calosci wykonywanych zadan, mimo, iż czasu na ich realizacje dali wiecej. Mnie razil u tych ludzi przede wszystkim brak szacunku i ciagla krytyka, czesto bezzasadna.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Dobski Servmed Domet Dobski & Dobski - Poznań

• Jak się pracuje w Paweł Dobski Servmed Domet Dobski & Dobski?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Dobski Servmed Domet Dobski & Dobski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Paweł Dobski Servmed Domet Dobski & Dobski
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Złotowska 63A
    60-184 Poznań