Niko Transport Sp. z o.o.

Opinie o Niko Transport Sp. z o.o.

HallyHan

Ludzie zawsze będą narzekać..wszędzie dobrze gdzie nas nie ma..

Adasko

Polecam. Trzeba jeździć ale kasa się zgadza i na czas. Nowa flota.

Mer

Robota nie jest złą i to trzeba powiedzieć polega na owrzodzeniu i zamknięciu drzwi :) a to już jest problem u nie których ....... jeśli ma ktoś problem z przekazywanych informacji spedycji to na pewno nie będzie dobrze wystarczy posłuchać w biurze i wyszko wiadomo z kim ktoś rozmawia ...... dla poczatkującego na pewno C+E :)

Slaski

Ha ha czyli już wiemy ….. jeden z tych słynnych kierowców z Ciebie, który z hukiem wyleciał jak się wszyscy dowiedzieli jak kolegów pod… a sam szkód na parkingu narobił... Jakoś wszyscy pracujemy i o dziwo wszystko jest ok a tu widać ze najwiecej mają do powiedzenia właśnie tacy jak Ty...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Niko Transport Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Mr

Robota nie jest zła -bym powiedział ze bardzo dobra .Bardzo powtarzalna jednak zdarzają się nowości dla tych co nie boja się czegoś innego niż NL i znają się na topografii :) i potrafią liczyć ha ha

Anatol

Polecam nowy Tabor - dobre warunki polecam

Polak

Polecam , nowy tabor jasne zasady jak ktoś chce pracować to pracuje

Slaski

czy jest na tym forum jakaś firma gdzie jest dobrze :)? widzę nowe składy na drogach , jeździć trzeba wszędzie , kasa ok jak na jazdę w kołkach

Dafik

Polecam

Stefan

Praca na krajówce od lat ta sama godna polecenia / Międzynarodówka stałe kursy chłopaki wykonują i jakoś ci co chcą zarobić jeżdżą i sobie chwalą wiec nie bardzo rozumiem o co chodzi

nowy

Widać faktycznie auta -cos chyba już stoi nowego w Gliwicach :) potwierdzam mają własną spedycję i jazda bardzo powtarzalna dla mnie plus

Antoni

Praca jak praca - wszędzie trzeba pracować jak się dogadasz tak będziesz miał - zawsze znajdą się krzykacze którym zawsze cos nie będzie pasować i to nie tylko tu ale wszędzie .... a najczęściej to ci którzy cos narobią :)

Kierowca

Polecam - jasne zasady , nowy tabor , stała praca

Man

Polecam wszytko ok - nowy sprzęt trasy stałe system do uzgodnienia

Robo

Jak na tyle firm w których jeździłem, ta i tak jest najbardziej ogarnięta poworty poustawiane Ludzie lubią narzekać ale moim zdaniem jest okej - a jeździć wszędzie trzeba ????

Natalia
@Robo

Bardzo Ci dziękuję za tę opinię - teraz już mniej więcej wiem, czego się spodziewać po tym pracodawcy. Z tego co się orientuję, to często szukają tam właśnie kierowców. Możesz powiedzieć mi coś na temat formy współpracy, jaką oferują w firmie Niko Transport?

Wiecie jaka jest teraz sytuacja w firmie Niko Transport Sp. z o.o. w mieście Katowice będzin? Liczymy na Twoją opinię i informacje odnośnie pracy!

Libe

Będzin to miasto i pisze się wielką literom

Slaski

pracowałem - i nie potwierdzam wszystko wrzątku - zmieniłem pracę tylko z powodu sytuacji rodzinnej - wszystko zgodnie z ustaleniami / Polecam

Kie

Polecam, jest w porządku.

kier

nie polecam co innego obiecuja a jest inaczej najlepiej jak bys z samochodu nie wysiadal zaladunki i rozladunki najlepiej na out-cie

Pedro

Przyzwoita firma i dobry pracodawca i pewnie dlatego taki spokój panuje na tym wątku. Atmosfera i zarobki też ok!!

Zostaw merytoryczną opinię o Niko Transport Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Niko Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Niko Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niko Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 16 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Niko Transport Sp. z o.o.