Bolsius Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bolsius Polska Sp. z o.o.

@Bozydar

No bo trzeba lizać (usunięte przez administratora) to w tedy cie zostawią a co do pracy tam trzeba najpierw robić na co się przyjąłem a nie co innego..... Bo przyjmujesz się jako operator maszyn a robisz co innego więc o czym my gadamy a chęci zawszę są tylko jak się nie robi to co się powinno to się nie dziw....

Xxxxx

Nie polecam Firmy Bolsius co tam się dzieje to jest jakaś maskara przyjmują pracowników na okresy próbne robią szkolenia każą podpisywać jakieś papiery lojalnościowe że jak się zwolnisz sam to trzeba będzie oddawać za te szkolenia pieniądze a jak mija okres próbny to wypad i to jeszcze 3 dni przed informują że nie przedłużają umowy jak nie lizesz (usunięte przez administratora) to za pomnij że ci przedłużą umowę przyjmujesz się jako operator a robisz coś innego w ogóle ten zakład to dno.....

@Xxxxx

Nie bardzo rozumiem. Dają lojalnościówkę żeby zatrzymać pracownika a potem i tak zwalniają? Trochę jedno przeczy drugiemu. Wiesz ile karzą zwracać jakby ktoś sam chciał odejść? To szkolenie jest bardzo drogie?

Bozydar
@Xxxxx

Jak się nie nadajesz do roboty to się nie dziw że nie przedłużyli umowy, samo przyjście do pracy nie wystarczy, trzeba jeszcze chcieć czegoś się nauczyć i coś opanować a nie tylko łazić z kąta w kąt

Guuvubi

Jaki bank godzin jak zleceń nie ma i będą znowu zwolnienia rekordowe !

Robotnik

H7 nie jest takie złe. Kobiety które przyszły z dekoracji ino palca trzymają gdzie trzeba żeby tylko nie wrócić.Na dekoracji darcie się o nic na biednego człowieka, etykietka lekko źle i już wrzask.Ale teraz wychodzą zwroty na świeczki, których krzykaczki widocznie nie dopilnowały. A etykieta do wyrzucenia :))

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Personalnych w firmie Bolsius Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Bla bla

Ciekawe czy góra chociaż czyta te opinię?

A

Jak tam bank godzin będzie? Zamiast spędzić jedyny wekkend w miesiącu z rodziną to do roboty bo cztery zmiany, bo zakład tak sobie życzy. Szanują nas że ho ho..szlachta weekendy wolne i mają nas gdzieś. :-)

Woj

Ten urlop "siła wyższa" w tym zakładzie po odciagnieciach wychodzi w przybliżeniu jak urlop bezpłatny.?.Jeśli dużo się mylę to proszę o opinię która mnie poprawi. Nie interesuje mnie w wypowiedzi biurokratyczny bełkot tylko fakty.

Wykończona

mam dosyć tego zakładu…. zero przyszłości….. system 4 zmian wykańcza…… zrobili z nas (usunięte przez administratora) monotonna praca, każdego dnia to samo……

wykończona

wiem o tym, ich nigdy nic nie obchodziło….. a każdy z nas ma rodzine….. i co? czekać na jeden weekend w miesiącu żeby spędzić czas z bliskimi? chore….. biura mają się świetnie praca od pon do pt od 8 do 16 i proszę….. a głupki na dole niech (usunięte przez administratora) zwykły wyzysk człowieka i nic więcej!!!! dlatego ludzie uciekają !!!! mają dosyć tego wszystkiego ….. nikt z nas nie wie ile pożyje….. marnować czas i zdrowie na prace w tym zakładzie ?! nie warte to tego….. robimy szmelc i każdy to wie…..

Xxx
@wykończona

To po co w tym zakładzie pracujesz? Wszystkim tak źle a każdy w nim pracuje a historie typu mogę mieć lepiej to już znam na pamięć a koniec końców i tak tu wracacie. To jest tak żałosne że aż śmieszne.

@Xxx

Wiesz Xxx dla czego tu ludzie pracują. Dlatego że jest to rejon pszenno-buraczany i brak jest przemysłu a zarazem brak konkurencyjnuch zakładów pracy. A ludzie chcą jakoś żyć i za coś żyć Postaw ta firmę koło np. Poznania. Te stawki i te warunki pracy a nie miał by kto pakować no chyba że ci co chodzą i piernik wie od czego są. Jak tam exstru........ Jedna pakująca mniej jeden operator mniej. Przyjmie się technologa.. H3 słuchy chodzą że za sierpień premii niet. Ale zwrotów masa. Przetapialnia powinna mieć duuuuza premię.(usunięte przez administratora)

xxx

kiedy ktoś w końcu zwróci uwagę paniom które pracują (usunięte przez administratora) ? krótkie spódniczki , sukienki …..? to nie dom publiczny, żeby świecić (usunięte przez administratora) weźcie się za robotę !!!!

hmmm

nie. chodzi o _ d z i a l „ (usunięte przez administratora)

Bi

Hej brakuje mi audytow właśnie o tej gorącej porze. No wyjdźcie z klimatyzowanych pomieszczeń. No chodźcie tu tak fajnie ciepło.

Cmok

Ha ha taka podwyżka śmiechu warta za takie pieniądze nie warto rozpisywać Panie nie są doceniane wciaz wymagają wiecej i więcej od nas i jeszcze trucie się z U.... pretensje o byle co

Dorota
@Cmok

A motywują jakoś do tego, żeby pracować na 110%? Czy zostanie to jakoś docenione potem? Chodzi mi o możliwość premii, podwyżki?

Dentka
@Dorota

Im więcej się starasz pokazujesz że umiesz tym później więcej tracisz bo musisz robić więcej za tą samą kasę co ci co mają dwie lewe ręce, każdy doi cie jak krowę bo umiesz i wiesz więcej niż inni a w zamian dostajesz pensje taka jak reszta, więc nie warto się starać lepiej stać z boku

Too
@Dentka

I tu masz 100% gracji. Rzekł bym nawet że ci co mało potrafią i wybrzydzają się mają lepiej i bardziej szanowani są żyjąc dobrze z przełożonym czy przełożoną. Wiadomo jak (usunięte przez administratora) dobrze ciągnie wóz to trzeba mu dorzucić pracy i obowiązków. A cwane czy cwani z nóżki nz nóżkę. Motto : mniej umiesz mniej pracujesz lepiej zyjesz

Gumbas

Stabilne postoje poniżej 7 % linia 305 i 230 upoważnia do wprowadzenia jednego operatora. Ten kto to wymyślił powinien zrobić pokaz przez osiem godzin własnymi silami jak to zrobi sam jeden.(usunięte przez administratora)

Znudzona

Praca w tej firmie jest niesamowicie nudna. Nie dość że przez kilka miesięcy można wykonywać ciągle tą samą czynność to jeszcze ta praca bywa naprawdę monotonna. Co gorsza można trafić z deszczu pod rynnę i stać przez 8 godzin w jednym miejscu dramat nie wspominając o tym że niektóre stanowiska powinny mieć miejsca siedzące zwłaszcza gdy są wysokie temperatury.

@Znudzona

Oj tam wysokie temperatury. Tam gdzie się ciężko pracuje są klimy. A klima nie dla biednych jest. Pomyśl klima jest tam gdzie się siedzi a Ty byś chciała siedzieć przy nudnej pracy (nudna praca mocno męczy) to byś musiała mieć klimę. A to są koszty.

Niuniek

Kurcze las drwale wycięli żeby był papier i na nim pisać meile i drukować zdjęcia (ekologia) gdy coś nie tak zrobi zielony lub niebieska a tu zwroty potężne strata klienta i nic cisza. Kto winny? Post jak zwykle do usunięcia. Freedom

Chlop

I jak Panie rozpisujecie i zarządzacie padrugami pracowitymi za tą marna kasę. Czytać szybko bo zaraz post zostanie usunięty. Zresztą jak zwykle. Pozdrawiam Polaszkow pracowitych.

ZłaPracownica

Co się dzieje na H7 to są istne jaja. Kamery założone żeby (usunięte przez administratora)mógł kontrolować i narzucać kto ma gdzie chodzić na papierosa. Tak więc(usunięte przez administratora)o dobro produkcji nie dba skoro trzeba przez całą hale biec, zamiast iść w miejsce dwa razy bliższe linii na której się pracuje. Przedszkole - każdemu po smoczku z tworzyw niech wręczy i cyrk trwa dalej.

Natalia
@ZłaPracownica

Czyli są jakieś strefy, w których pracownicy nie mogą palić papierosów i zamontowane są kamery? I co się dzieje, jeżeli ktoś zostanie "przyłapany" na paleniu, pracownik z tego tytułu ma jakieś ponieść konsekwencje?

Do złej pracownicy
@ZłaPracownica

Zawsze tylko o H7 piszecie źle rzeczy. Na dekoracji i pakowaniu takich sytuacji nie ma. Dziwne zarządzanie na hali 7

Czy w Bolsius Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

@nikita

Jedna firma a przerwy w upalne dni różnie. Jedne hale 30 minut inna 15. Na 7 hali dziewczyny padają ale przerwy dłuższej nie zrobią bo nie ma 33 stopni. Porażka.

Roma

Nie rozumiem trochę, przecież firma nie zmusza pracownika, żeby tu pracował przez 15 lat. Po tym czasie można raczej zauwazyć, że na podwyżki nie ma co liczyć. Skoro mają te miliony, to firma funkcjonuje dobrze, z zatrudnieniem ludzi też chyba problemów nie mają. No to jakies plusy chyba być tu muszą??

Sprawa

Czy firma odpowiednio chroni osoby (usunięte przez administratora) w firmie? Czy homoseksualni pracownicy czują się komfortowo i nie są dyskryminowani? Czy zdarzyły się już przypadki prześladowania czy wyśmiewania ze względu na orientację?

Co do przerw to absolutnie się zgadzam bo niektórzy mają przerwę nawet do pół godziny my chodzimy na przerwę to niektórzy już siedzą wychodzimy z przerwy a te osoby nadal siedzą na stołówce niewiem jak to działa jedena firma a zasady na każdym dziale inne

Weronika

Rozumiem że ty również korzystasz z tych przerw;) Co do pytań to sprawy mają się tak że w firmie raczej nikt nie opowiada o swojej orientacji więc raczej żadnych prześladowań ani dyskryminacji na tym tle nie było a przynajmniej o niczym takim nie słyszałam.

Szymon
@Weronika

W miejscu pracy raczej się chyba o tym nie rozmawia, ale to też zależy od firmy, a jak z atmosferą, bo te tematy w sumie się łączą? Idzie się dogadać ze współpracownikami i 'górą', komunikacja jest ogólnie na plus? Można liczyć na pomoc w razie czego?

Subzero
@Sprawa

Inność jest zawsze wysmiewana przez (usunięte przez administratora)i nie chodzi tu tylko o pracowników niskiego szczebla. Popatrz jakie ideologię wpaja kościół. Cóż szkoda słów

Zostaw merytoryczną opinię o Bolsius Polska Sp. z o.o. - Zalesie Małe

• Jak się pracuje w Bolsius Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bolsius Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bolsius Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 15 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bolsius Polska Sp. z o.o.