REAC Components Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o REAC Components Sp. z o.o.

Snikers

A ja moge dodać że byłem na rozmowie o prace i jako specialista oczekiwałem konkretnych odpowiedzi. Po rozmowie z 2 Paniami niczego konkretnego sie nie dowiedziałem i nawet nie wiedziały ile mogą mi zaoferować bo podobno to zależy od dyrektora. Godzina zmarnowana na bez sensowna gadke. Także nie polecam i jak dla mnie śmieszna firma.

Bart

Pracuję od kilku miesięcy i nie zgadzam się z większością opinii. Chyba nigdzie indziej nie pracowaliście i nie macie porównania. Z drugiej strony jak niektórym źle to po co siedzą? Ja stawkę mam bardzo dobrą po okresie próbnym i jak uczciwie się pracuje to i premia co miesiąc. Gadałem z chłopakami i też zadowoleni. Hala nowa, czysto i ciepło. Wszystko zależy od zaangażowania i podejścia bo jak patrzę na niektórych ściemniaczy to dziwię się że jeszcze ich nie wywalili. Jest możliwość pracy na różnych stanowiskach i nauczyć się czegoś. Płacą zawsze na czas a i podwyżkę już drugą dostałem. Narzekają chyba ci co tu nie pracują

Syn
@Bart

Chyba tą opinię dodał ktoś z brygadzistów lub biura. Niby tak dobrze jest to dlaczego 50% osób zwolniło się w ciągu pół roku?

Tuptuś
@Bart

Chyba naprawdę ktoś pisał z biura , rzeczywistość jest inna , dlaczego ludzie się zwalniają po okresie próbnym, rozumiem na początek stawką jest niska ale potem obiecują i nic z tego zostajesz przy niej to od razu ludzi zniechęca, są naprawdę fachowcy w tej firmie którzy odwalają dobrą robotę i nie są doceniani dużo wymieniać można by było,ale każdy wie jak jest ,jest po prostu coraz gorzej !!!

Rydzyk

Zgadzam się śmieszne umowy premie też szału nie robią,nic na zachętę dla pracowników zero , jeszcze nowy (usunięte przez administratora) trochę coś jemu się pomyliło zabardzo chce na siłę zmienić wszystko,tak się nie da małymi krokami powoli a nie od razu na glębizne, najlepiej jemu wychodzi wołanie ludzi do biura i pokazywanie ich na kamerach że chodzą,zapewnijcie ciągłości pracy a nie są rzucane kilka sztuk detali na tylu ludzi ,a nie wymyśla i szuka pretekstu i mówić że możemy się pożegnać , bądźmy ludźmi

Czy zdarzają się nadgodziny w Reac Components Sp. z o.o.?

Lalaland
@Pytanie

Już nie. Bardzo mało pracy jest.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma REAC Components Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko LIDER ZMIANOWY / BRYGADZISTA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Mecenas
 Rekomendacja

W tej pracy nie ma nic pozytywnego sama papierologia, ludzi traktują przedmiotowo zarobki też są słabe. Przeszedłem tu z innej firmy i dostałem umowę na 3 miejsce standard lecz zdarzyło mi się zachorować wracając z zwolnienia 3 dni puzniej dostaje wypowiedzenie które trwa 2 tygodnie tak z partyzanta. (usunięte przez administratora) Nie polecam tam pracy

jakotako

Nie tak dawno zrezygnowałem. Jak dla mnie nie była to praca ciężka. Jeden wielki minus, to wysokość zarobków!!! (usunięte przez administratora) Panie z księgowości są bardzo miłe. Jeżeli chodzi o pracowników, to jeden się tam wyróżnia pod każdym pozytywnym względem. Bardzo młody Chłopak z działu spawalniczego z bródką. Wiedza i umiejętności przeogromne!!! Są w tym zakładzie PLUSY jak również MINUSY. Wg mnie MINUSÓW jest mniej jednak te stawki..żenada!! One decydują o wszystkim.

@jakotako

@jakotako A jakie natomiast jesteś w stanie wymienić plusy w Reac Components Sp. z o.o.? Może pomimo niskiego wynagrodzenia pracodawca rekompensuje benefitami? Karty sportowe, opieka medyczna i ostatnio modne dofinansowanie posiłków? Będę wdzięczna jeśli mi odpowiesz.

Gonzales
@jakotako

Już ten chłopak nie pracuje, a faktycznie wiedzę miał, znał każdy utwór muzyczny (zaczynający się w radiu)Szkoda chłopaka, ale już radia nie można słuchać. Pozdrawiam wiertarki, bo robią kawał dobrej roboty !.

Hahaha
@Joanna

Czekoladki na święta święta w tamtym roku dostaliśmy :) A tak to nic z tych rzeczy , premię dostają nieliczni. Nowi nie mają nawet co liczyć :) Dostajemy pieniążki na wczasy pod gruszę i karpiowe tak poza wypłatą ;)

Bajla
@jakotako

Masz rację robota nie jest zła,tylko te stawki a raczej brak perspektyw podwyżek zniechęcaja bo wiadomo facet powinien dobrze zarobić żeby utrzymać rodzinę,ale ogólnie jest ok,płacą na czas to też ważne,tylko szkoda ludzi którzy faktycznie pracują a są tacy którzy się opierdzielaja i trzymają sztamę z dwoma leserami brygadzistami a szef tego nie widzi?(usunięte przez administratora),jedynie coś normalnie w kadrach załatwisz,tam da się pogadać z babkami

Joanna

@bubu Na forum Gowork.pl nie stosujemy takich słów, ponieważ nie jest to zgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin. Interesuje mnie ,w jaki sposób są przyznawane premie w Reac Components Sp. z o.o.? Jesteś w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie?

Myś
@Joanna

Dostaje ten kto na początku przyjmując się do (usunięte przez administratora) Dostaje ten który umie (usunięte przez administratora) Ja pracuję tam rok i premi tam ani razu nie dostałem. Nic nigdy nie popsułem i zawsze robiłem tzw 'normy' a premii jak nie było tak dalej nie ma :)

@Myś

@Myś Skoro jesteś już rok w Reac Components, to chyba nie jest tam aż tak źle. A próbowałeś może jakoś delikatnie upomnieć się o premię? Wspomniałeś przełożonemu w luźnej rozmowie, że wyrabiasz normy itd? Dzięki za info.

SzybkiZenek
@Joanna

Jak wszędzie, (usunięte przez administratora) to masz ????

SzybkiZenek
@Myś

Widocznie słabiutko Twoja robota wygląda, ja długo tam nie pracuje, a premię mam heh.

Bast@ 1%$

Niczym szczególnie nie wyróżniającą się firma. Pracowałem tam trzy miesiące. Na stałe spawam w Papenburgu w stoczni, a w REAC cóż szkoda było tracić czasu podczas pobytu w Polsce wiec zatrudnilem się. Mam dość czyste i obiektywne spojrzenie. Zarządzanie na niższym szczeblu menagerskim raczej nizsza liga. Duża przypadkowość obsady etatów. Dobrzy spawacze pracują poniżej stawek rynkowych. Są przeblyski nowoczesności, ale ogólnie skansen. Kasa kiepska nawet jak na lubuskie. Firmę ogólnie polecam na początek kariery. Proste spoiny, większość w przyrządzach, kontrola tylko wizualna i zgodność z wymiarem. Dobry welder opierniczyc może normę w w 4 do 5 godzin. Atmosfera kiepska, ale to może być plus, bo uczy pokory. Praca na dłuższą metę raczej męcząca.

Gonzalez

W firmie aktualnie dzieją się dziwne rzeczy. Niektórzy mają bardzo dużo pracy a inne działy mają bardzo mało i na siłę muszą szukać sobie zajęcia. Płaca jest niska, w innych zakładach na start jest to co tutaj pracownicy dostają po roku. (usunięte przez administratora) Ogólnie praca nie jest ciężka ,jak się chce można się wiele nauczyć. System premiowy jest słaby. Bardzo dużo osób się zwolniło , zostają tylko Ci z Jasienia którym bardzo ciężko jest znaleźć pracę na miejscu.

Andrzej
@Gonzalez

Piszesz, że pracując można się dużo nauczyć. Czy firma oferuje także szkolenia branżowe, które pozwalają jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje?

Gonzalez
@Andrzej

Niestety nic mi o tym niewiadomo, na CNC raczej nie ma takich szkoleń.

Smok

Polecam pracę na dziale CNC Stawki nie są wysokie ale można dużo się nauczyć ;p :) ;]

Operator

W większości negatywy wystawiają nieroby,i widać tak jest także w tym przypadku,bo jak tu zarobić żeby się nie narobić,nie ma nic za darmo, wykaż się jeden z drugim!ci co potrafią coś robić wiedzą za co robią i nie marudzą, Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jakie 16zl brutto? Ja zaczynałem jakiś czas temu od 20zl,i z tego co wiem to stawka na start,oczywiście mogłaby być wyższa ale to standard zielonogórski,w sąsiadujących zakładach zaczynają od 14 zl,Reac przynajmniej nie ma Ukraińców,komu się nie podoba droga wolna nikt was tu nie trzyma!co prawda brygadziści wołają o pomstę do nieba,zero doświadczenia i nie mogą sobie poradzić z ludźmi a wiadomo pracownicy to wykorzystują, i śmieją się potem za plecami,także może tutaj trzeba by było wprowadzić zmiany taka sugestia do dyrekcji

Rumcajs
@Operator

Chyba sam jesteś nierobem są ludzie którzy pracują uczciwie , może dobrze się pucujesz na kolegów i koleżanki i dla tego tak piszesz co do stawek to racja jak na początek to dużo dają jeżeli chodzi o inne zakłady , robiłem w tym zakładzie bardzo długo i wiem jak było najgorzej to ta rywalizacja między 1 a 2 zmiana donoszą na siebie ludzie opamiętajcie się bo to do niczego nie prowadzi.pozdro dla szlifierni bo robią dobrą robotę

obserwator

Szkoda gadac Co sie wyrabia w tej firmie teraz Dobrzy pracownicy odchodza co rusz a zatrudniaja starszych pracownikow czesto chorych z grupa zeby bylo taniej a młodych zamiast szkolic kształcic uczyc fachu zeby pracowali dla firmy efektywniej zero pomyslu na przyszlosc byle do przodu na farcie i juz No i ta walka 1 zmiana z 2 Jasien-Zielona Góra chore Kto wiecej Która zmiana dowali 2 bardziej i tak w kółko. Płaca marna i co oni mysla ze bez premii utrzymaja ludzi Najpierw niech godnie zapłaca a nie ochłap i jak tu godnie życ Na koniec dodam Szukam juz nowego miejsca pracy Nie polecam firmy Jesli czyta to kto zainteresowany praca Mówie DAJ SPOKOJ SZUKAJ DALEJ OMIJAJ Z DALEKA

heinrich

Ktoś wie na ile może liczyć nowy pracownik w Reac na najniższych stanowiskach?

@heinrich

heinrich
@anonim

18 brutto za godzine? to jest umowa zlecenia? w umowie o prace jest placa na miesiac

Ktosiek
@heinrich

Na CNC ( frezarki,nie wiem jak na tokarkach) na umowie próbnej (3 miesięcznej ) dostajesz 16 zł brutto

Czarek

Jak myślicie czy przy takim braku ludzi do pracy są szans, że podniosą płace w firmie?

Usatysfakcjonowany
@Czarek

Tak, ja dostałem tydzień temu 3zl wiecej

Karate Mistrz Brus Lee

Jest coraz gorzej ludzie rezygnują sami z tej pracy , zero zachęt z ich strony zamiast utrzymać ludzi którzy robią długo i są dobrzy to nie ,co innego jest opisane w ofercie pracy,a inaczej w realu zapewniają cię że po okresie próbnym podwyżka,a tu noc żadnego odzewu z ich strony sam musisz się prosić i to nic nie daje,taka jest prawda jeżeli chcesz tu robić to jedynie jak jesteś sam bez rodziny dziewczyny bo tylko może ci starczy od 10 do 10 nie dajcie się nabrać na rozmowie o pracę bo to tylko ściema wiem coś o tym bo sam miałem taką rozmowę a teraz jest rozczarowanie i to wielkie, dlatego zmieniam pracę

Rakatamdostaniesz
 Rekomendacja

Idealna praca dla osób, które mieszkają z rodzicami i nie mają zobowiązań, kredytów, majątków, rodzin i dzieci na utrzymaniu. Doskonała utopia. Zachęcam wszystkich, którzy lubią dostawać umowę o pracę na czas (usunięte przez administratora). Jak nie szkoda Ci życia -> wybierz tą firmę, nie zawiedziesz się jeśli nie masz wymagań. (usunięte przez administratora)

Artur
@Rakatamdostaniesz

Pseudo brygadziste z gorzowa gonic do roboty!!leser jakich malo

Emanuel Berg

Zakład który za mało docenia pracowników zero zachęt z ich strony nie liczni są wynagradzani (za donoszenie),dobrzy pracownicy są zwalniani lub sami odchodzą z powodu konfliktu z brygadzistami i dyrektorem , jeżeli ktoś przychodzi i po miesiącu odchodzi nawet nie całym to coś znaczy nikt nie będzie robił za tom samom niską stawkę a jest tak uwierzcie , dlatego młody człowiek nie zostaje a powinien , zamiast inwestować w młodych to przyjmują starsze osoby którym brakuje rok czy dwa lata do emerytury i chce dociągnąć do niej to może śmiało przychodzić tutaj do pracy ,takie są realia tego zakładu i nie dajcie się zwieść ofertą pracy co piszą bo połowa to nieprawda inaczej jest w realu

Miki mysz

Jestem pracownikiem od 3 lat i przez ostatni rok w firmie zmieniło się o 180stopni zamiast zachęcać młodych ludzi żeby zostawać to ich zniechęcają ,nie dają premi ani podwyżek ,i oni chcą docelowo zatrudniać 300osob ponad najpierw niech zaczną od kadry która już tu robi bo naprawdę są ludzie którzy niesą doceniani ,i ich niech zatrzymać muszą bo też odchodzą ,jest garstka ludzi którzy robią ergolet i naprawdę robią dobrą robotę ale nie docenia ich dyrektor a pieniądze ma z tego i to bardzo duże ,ale cóż kiedyś się zmieni może na dobre ale wątpię w to , więc nie polecam tego zakładu chyba że brakuje ci do emerytury

XCV

Pracowałem 3 miesiące, według mnie dobra firma. Jestem młody i to była moja pierwsza praca w firmie produkcyjnej. Poszedłem na dział kontroli jakości, dobre stanowisko, tylko często był konflikt z brygadzistami, bo dla nich liczy się by jak najwięcej wyprodukować, a potem ewentualne reklamacje spadają na dział kontroli jakości. Jednym z moich zadań było uporządkowanie systemowe sprzętu pomiarowego, ale ze względu na brak doświadczenia, wielki bałagan do posprzątania i brak pomocy ze strony kierowniczki nie udało mi się tego zrobić. Przez te 3 miesiące zostałem przeszkolony, zdobyłem doświadczenie, a później firma nie przedłużyła mi umowy. Moim zdaniem firma popełniła błąd pozbywając się mnie, nie proponowali mi też innego stanowiska. Także ja jestem zadowolony, bo po utracie pracy mogłem spokojnie skończyć studia ;]

Krasnal

Jest super, jest super, więc o co ci chodzi........kto rozumny ten wie

Milka
@Krasnal

Nic nie jest super , jedna zmiana dominuje cały czas i chwalą się ile to nie zrobili ale nie liczą się z tym ile jest zwrotu i poprawek,dwaj(usunięte przez administratora)

Botwin

Uciekajcie stąd ! Całe biuro odchodzi

@Botwin

Co jest przyczyną tego, iż ludzie z biura firmy Reac Components zwalniają się? Proszę Ciebie abyś podał więcej szczegółów, ponieważ informacje, o których piszesz są jak słowa rzucone na wiatr. Pozbawione argumentacji niczego nie wnoszą do wątku. Będziesz tak miły i opiszesz obecną sytuację w tej firmie?

Bahama Men

Komentarz w punkt! Lepiej bym nie opisał sytuacji panującej w tej firmie. Prawie wszyscy, którzy pracowali blisko dyrektora odeszli, to o czymś świadczy... Zostali tylko wspomniani pupile, którzy totalnie nie nadają się na te stanowiska! Firma miała ogromny potencjał, fajnych i mądrych ludzi, ale teraz przez kierunek zarządzania, jaki obrał dyrektor jest ich coraz mniej. To takie zgniłe jajo w ładnym pepierku. Nie polecam.

Cnc
@Bahama Men

To prawda, słodko na rozmowie gada a później taki cicho ciemny trzeba na niego uważać. Robiłem w reac w Zielonej Górze i praca w miarę spoko ale zarobki i wymogi trochę nie idą w parze. (usunięte przez administratora)Bardzo spoko był Patryk miniajluk technolog chłop ma wiedzę i cierpliwość

Zostaw merytoryczną opinię o REAC Components Sp. z o.o. - Zielona Góra

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w REAC Components Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REAC Components Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REAC Components Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REAC Components Sp. z o.o.