Skamol Polska Sp. z o.o.

Opinie o Skamol Polska Sp. z o.o.

Utrzymanie ruchu

Warto aplikować na stanowisko technika utrzymania ruchu?

Agnieszka

Przyznam szczerze, że po przeczytaniu Waszych wpisów jestem trochę zagubiona - byłam pewna, że Skamol to raczej godna polecenia firma. @Sramol nie Skamol, mimo wszystko chciałabym wiedzieć więcej o ogólnych warunkach, jakie tam oferują. Co z dodatkami pozapłacowymi - są jakieś?

DonKierek
@Agnieszka

Dodatki pozapłacowe to karta Multisport oraz ubezpieczenie podstawowe. Niby nie płatne ale płatne w podatku na koniec roku. Zawsze miałem zwrot a teraz musiałem dopłacić. Poza tym praca po 12 godzin. W Wielkanoc, Boże Narodzenie jak wypadną święta to pracujesz. Kokosów nie płacą jak na tak dużą ilość godzin pracy w miesiacu. Praca okupiona zdrowiem, nerwami i brakiem czasu dla rodziny. Często też dzwonią i chcą ściągać z urlopu lub wolnego do pracy bo nie ma komu pracować.

Thirty
@DonKierek

Praca po 12h to 8+ 4 nadgodziny czy 12h/24 wolne --- ile godzin wychodzi na miesiąc, te nadgodziny do odebrania czy 100 % dodatku .Możesz napisać jakie stawki na godzinę .Praca poniedziałek piątek czy pracujecie w sobotę a jak tak to jak jest liczona . Dzięki

pytam

Jaka jest podstawa na pracy w produkcji? Ile można wyciągnąć z nadgodzinami? i co jak ktoś nie może w soboty i niedziele stawiać się w pracy?

informator
@pytam

z 3000 na dzień dobry na ręke dostaniesz a co do pracy w sobote musisz sie dogadać z kierownikiem

Czy Skamol Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Wiaderkowy

Tak są ustalone. Dziennie po 12 godzin soboty i niedziele A także święta

Wymagają cv, rozmowa z kierownikiem i hr, potem oprowadzanie po hali i omówienie zadań na stanowisku. Nie ukrywają, że jest co robić, ale jak sie chce pracować to nie problem. Rozmowa bez napinki, nawet można pożartować, dużo benefitów.

Doświadczenie, czy szukam pracy na dłużej, uprawnienia

Franciszek

Czy możesz polecić pracę w Skamol Polska osobom bez doświadczenia? Ta firma to dobre miejsce do rozwoju zawodowego Twoim zdaniem? Czekam na to co mi powiesz na ten temat, daj znać koniecznie.

zainteresowany

Proszę o merytoryczną opinię o pracy jako kierownik produkcji. (usunięte przez administratora) Bardzo proszę o odpowiedź

Dobra firma i dobry pracodawca choć trudno wszystkich zadowolić bo nie każdy pracownik ma chęci do pracy!

Fryderyk

@PacoRabanne Skąd takie rewelacje posiadasz? Idealnie to nie będzie w żadnej firmie ,ale ja nie narzekam.

Norbi

Firma spoko ale niestety wymaga od pracowników pracy i to nie każdemu odpowiada!

On

Firma szuka kierownika produkcji. Coś komuś wiadomo na temat tego stanowiska? Warto? I czemu waszym zdaniem (pytam pracowników) doszło do pożegnanie z dotychczasowym kierownikiem? Z góry dziękuję za informację

@On

To prawda - jeszcze kilka dni temu firma Skamol poszukiwała kogoś na stanowisko Kierownika Produkcji. Jednak ogłoszenie jest już nieaktualne od sześciu dni. Czy to właśnie Tobie udało się dostać tam pracę? Jestem bardzo ciekawa.

Agnieszka

Rozumiem, że masz zastrzeżenia co do funkcjonowania firmy, jednak Twój komentarz jest bardzo ogólnikowy i osoby, które poszukują pracy niewiele z niego wyniosą. Zechcesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Obecnie dla wielu pracowników istotne są benefity pozapłacowe i możliwości rozwoju, jak to wygląda w Skamol?

Superman

Można opinie na temat pracy w utrzymania ruchu.?

duf
@Superman

Coś ostatnio jaby zmienia się powoli na lepsze. Ważne żeby utrzymać ten trend

Zostaw merytoryczną opinię o Skamol Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Skamol Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skamol Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skamol Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skamol Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Skamol Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skamol Polska Sp. z o.o.