Skamol Polska Sp. z o.o.

Opinie o Skamol Polska Sp. z o.o.

Apeluję od powstrzymania się od pisania niepotrzebnych komentarzy. Nasza fabryka wkrótce znowu ruszy, Naprawimy ostatni słaby punkt i znów będziemy produkować ze zwiększoną wydajnością. Odrobimy wszystkie straty, znów będziemy najlepsi. Do naprawy zakładu zaangażowano najlepszych specjalistów. (usunięte przez administratora) Proszę o spokój. Wkrótce znowu ruszymy. Więcej wiary i optymizmu. Mamy najlepszą ekipę od zarządzania na świecie.

realista chwila przed odejście

Przy tej skali niekompetencji w zarządzaniu żaden HR żadna agencja pracy nie załatwi ludzi do roboty. U nas zjawisko przybrało skalę masowego eksodusu. Zamiast rzeczy istotnych(usunięte przez administratora) montuje jakieś bramki nikomu do niczego nie potrzebne, jakieś łańcuchy pasterskie i całą masę innych nikomu nie potrzebnych wynalazków.

Realista

Błąd. Takich ludzi się z firmy nie wypuszcza a tym bardziej się ich nie zwalnia.

egon

bzdury piszesz czlowieku najlatwiej jest oskarzyc kogos kogo nie ma

CiekaF

wow serio?. i kto tak mówi?

HugoBoss
@CiekaF

a dyrektor i mechanicy z UTR oni chyba wiedzą lepiej

CiekaF

Co nie działa?

Zamiast kasy za nadgodziny impreza. Żenada połączona z cwaniactwem

Entuzjasta

Zrozumcie w końcu dyrektor robi bardzo dobrą robotę. Gdybym miał takiego szefa w poprzedniej robocie to nie zmieniałbym pracy. Macie wyremontowany cały zakład nic tylko się ciężyć i rzetelnie pracować. Przydałoby się słowo dziękuję dla szefostwa

pilarz

Spokojnie Panowie kierownik przyleci z prośbą że potrzebuje chętnych na weekand

M
@pilarz

Przyleci przyjdzie i nie masz prawa odmówić bo jeden z drugim jesteście tylko PRACOWNIKAMI(usunięte przez administratora) Im szybciej to pojmiecie tym lepiej dla was. Zarząd i kierownicy zarządzają tym bałaganem, koordynatorzy koordynują a wy (usunięte przez administratora)...... Do roboty się brać a nie plotkować na forum.

pracownik x
@M

tak: to popatrz na nocną zmianę były 2 osoby. Ani prośbą ani groźbą nikt nie zaciągnie nikogo do pracy.

wnikliwy

W związku z wydłużeniem okresu rozliczeniowego z 3 do 6 miesięcy podpowiadam wszystko wiedzącemu, że Do 6 miesięcy okres rozliczeniowy może być wydłużony w przypadku firm zajmujących się rolnictwem i hodowlą, a także pilnowaniem mienia lub ochroną osób. Jeżeli wyżej wymienione branże dodatkowo borykają się z nietypowymi warunkami pracy np. sezonowością, warunkami atmosferycznym. Tyle kodeks pracy ale u nas pan dyr znowu wie lepiej.

Izabela
@wnikliwy

I co nie uznaje tego, co w kodeksie? Przecież musi. ;P

Entuzjasta
@wnikliwy

Słuchajcie a mi się nawet podoba wydłużenie okresu rozliczeń, Jest wtedy szansa na 2 duże premie w ciągu roku czyli 13-sta i 14-sta wypłata.

Operator
@wnikliwy

Okres 12 miesięcy też byłby do zaakceptowania bo to w styczniu zawsze duży zastrzyk gotówki

Mr nobody
@Operator

Biorąc pod uwagę inflację, która na ta chwilę realnie wynosi ponad 20%, twoja premia za rok to będą drobne na flaszkę...

ziomek

bhp owiec chodzi od lat ten sam i zawsze bylo ok teraz nagle nie jest zabezpieczen miliony dodali a w powietrzu sam (usunięte przez administratora) fruwa

Wymagają cv, rozmowa z kierownikiem i hr, potem oprowadzanie po hali i omówienie zadań na stanowisku. Nie ukrywają, że jest co robić, ale jak sie chce pracować to nie problem. Rozmowa bez napinki, nawet można pożartować, dużo benefitów.

Doświadczenie, czy szukam pracy na dłużej, uprawnienia

Nikoś

Potwierdzam 0 progresu od kilku miesięcy. Odeszło 2 b dobrych liderów Kolejne odejścia operatorów wkrótce staną się faktem.

kocia noga

ludzie ja tu jednym z nowych jestem ale takich cyrków jak tu się wyprawia to nigdzie nie widziałem. Procedur bez sensu cała księga zakład kartkami obwieszony jak choinka pomimo 12 godzinnych zmian nie można usiąść a gwarantuje to kodeks pracy (usunięte przez administratora) nie wiem jak było wcześniej ale z tego co mówią było normalnie

XYZ

Raczej została popsuta :) Ale w tej firmie ostatnio chwalicie się nawet i tym tz że coś zostało zrobione. Nieważne czy ddziała czy coś ulepszono ważne że wprowadzono ulepszenie które w ogólnym rozrachunku pogorszyło stan urządzenia Ważne że zostało zrobione i Dania ma zaraportowane jak to genialny duet M&M coś ulepszył (usunięte przez administratora)

entuzjasta

Na prawdę nie widzicie poprawy?? Na prawdę nie widzicie tych wszystkich usprawnień?? Na prawdę nie widzicie tego jak dyrektor dba o Wasze bezpieczeństwo?? Na prawdę nie widzicie z jaką konsekwencją są wprowadzane wszystkie ulepszenia??

@entuzjasta

Nie!!!

Pozytywny optymista

Teraz widzicie że wszystko da się precyzyjnie zaplanować i wykonać. Muszą się tym jednak zajmować profesionaliści. Era niesprawnego sprzętu w naszej firmie skończyła się raz na zawsze.

M
@Pozytywny optymista

Też tak myślę. Dziękuję za pozytywną opinię. Razem damy radę. Wcześniej jak widać nic się nie dało a teraz odmiana. Wszystko zależy od ludzi zarządzających i firm. BRAVO. W 1 miesiąc udało się naprawić cała firmę. YES YES YES :)

Dorota

I co, nie ma kompletnie nadziei, żeby kiedyś normalnie działało? Nie podjedziesz do tego tak optymistycznie jak kolega? :(

wyrobnik
@Dorota

Panowie w co oni z nami grają? M obciął dodatek za L4, wykiwał to nas z nadgodzinami, potem postój. Na pocieszenie każdy 3 kiełbasy i piwo dostał. Kurcze szanujmy się.

ziomek
@Dorota

chcemy wiecej spotkan integracyjnych wiecej kielbasy

Kamil

W jakich godzinach zaczyna się praca?

Grid

Ok.a jak są rozliczane te nadgodziny, soboty ,święta .Płacą za to extra ,setki jakiś dodatek , premia czy raczej jako godziny do odebrania ???

Ktoś
@Grid

Trzymiesięczny okres rozliczeniowy. Nadgodziny wypłacają i premie za brak chorobowego

Były

Oni tam nie mają ludzi. Mi kazali po 12 godzin pracować. Po kilku dniach odszedłem.

@Były

To żart??? ???? 12 h to standardowa zmiana w czterobrygadowce i informacje o trybie pracy uzyskałeś przed jej rozpoczęciem, więc skąd to zdziwienie?? ????

szczęśliwy

Bo z nowym się nie da. Krzesła pozabierał, okna pozamykał, zakład usprawnił ale inaczej :) Mówię Wam nie tkwijcie w tej fikcji dobra robota jest nawet na tej samej ulicy :)

kumaty ziom

to niech se szukają naiwnych na 6-cio miesięczny okres. W styczniu będę (usunięte przez administratora) a do wypłaty w lipcu i po drodze każą wybrać. Bujać to las ale nie nas. Zresztą fala odejść ruszyła. Osobiście nikomu nie polecam pracy w tym cyrku.

Pozytywny optymista

Nie jest tak. Dyrektor robi wreszcie dobrą robotę. Efekty są już widoczne/ Skamol będzie znów najlepszy

Pozytywny optymista

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tym wpisem. Na siebie zarabiam ja sam. Jak jesteś taki mądry to dlaczego wcześniej nie reagowałeś na nieprawidłowości w UTR???

Mail albo te śmieszne ankiety, bo trafiają prosto do Danii jeśli dobrze zaznaczysz

kandydat

Czy firma zatrudnia więźniów lub czy jest szansa dla byłych więźniów na podjęcie uczciwej pracy. Chodzi głównie o art. 282 k.k. i art 115 § 22 kk? Pytam bo za 2 miesiące wychodzę

Zniesmaczony

Ja cofam wszystko co złego powiedziałem o UTR. Czasami jest potrzebny zimny prysznic i trzeba zobaczyć jak do tematu podchodzą "fachowcy " po szkołach. (usunięte przez administratora)

High
@Zniesmaczony

Faktycznie tak źle? w aktualnym ogłoszeniu jest operator za 3600-5000 brutto warto składać papier czy taka lipa , ktoś podpowie , dziękuję.

Realista
@High

Zawsze min. Dostaniesz na początek

Operator
@High

lipa jest ogólnie rzecz biorąc

lider techniczny

Spokojnie firma jest już w dobrych rękach i wszystko już zmierza w dobrym kierunku, Wkrótce większość błędów zostanie usunięta i będzie można znacznie przyspieszyć produkcję

Obiektywny

Słuchajcie nie jest tak źle jak tu co niektórzy piszą. Jest to w pełni nowoczesny zakład w którym jest kładziony nacisk na bezpieczeństwo. Polityka SAFETY FIRST i szczególny nacisk na przestrzeganie przepisów BHP sprawiają że firma jest przyjazna dla pracowników i jest bezpiecznym miejscem pracy. Kilka rzeczy trzeba jeszcze poprawić kilka osób wymienić ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Wszystkim szukającym pracy śmiało mogę zarekomendować ten zakład. Na tle innych opolskich firm zakład na prawdę się wyróżnia.

gal anonim zprodukcji

a kto to Cie namawia? Czy wiesz że za polecenia Ciebie polecający ma dostać 1500 zł :) Tak, że bardzo dobrze że pytasz. Ja na ten przykład nikogo bym nie polecił bo cenię sobie swoich znajomych i nikomu nie chcę zrobić kuku.

Nikifor

nie rozumiem? Pracuję obecnie w spółce miejskiej i tam nie da się ani zarobić nie ma też satysfakcji z pracy i ktoś polecił mi Skamol, że niby spoko ale jak tak czytam co tu sie wyrabia to nachodzą mnie wątpliwości. Ile realnie można u Was zarobić? ale szczerze?

ziom

Kolo tak wygląda. Odeszło wieku kumatych ziomków, reszta szykuję ewakuację. Teraz to Babilon wcześniej było nawet git.

załamany

Ja myślałem jak czytałem te wpisy że to takie plotki. Po kilku tygodniach widzę że to prawda. Boże z deszczu pod rynnę trafiłem. Pora znów roboty szukać

Nikifor
@załamany

no faktycznie nie jest dobrze a jeszcze kilka miesięcy temu chodziłem do roboty nie powiem że z radością ale z chęcią a teraz to się czuje jak bym za karę tu siedział i czuję obawę za to że na chwile usiadłem

specjalista

Ja brałem i rozmawiał ze mną chyba ktoś z Zarządu. Po bardzo krótkiej rozmowie okazało się że to pusty (usunięte przez administratora) Dlatego podałem stawkę zaporową bo albo chce mieć specjalistę albo........

Skamol Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Technik w Opole. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

kandydat

Ja brałem udział. Osoba przeprowadzająca rekrutację była bardzo pewna siebie, momentami wręcz arogancka. Sprawiała wrażenie zawsze i wszędzie wszystko lepiej wiedzącej osoby. Takie podejście bardzo źle wróży na przyszłość dlatego odpuściłem. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to bym powiedział szału nie było. Propozycja mocno poniżej przeciętnej ale wymagania mocno powyżej.

Jak wyglądają zarobki. Warto ? Stawki na produkcji. Względnie możliwość awansu i jak zarobki dla specjalistów?

OLX

Bravo Wy. Poszukiwanie lidera na OLX. Żeby wiedzieć co się w procesie wyrabia potrzeba min roku pracy. Pewnie jest już cała masa chętnych.

kreatywny
@OLX

Polecam też inne bezpłatne kanały znajdowania liderów: ogłoszenia naklejone na przystankach, słupach oświetleniowych i w pobliżu noclegowni dla bezdomnych. Nie wszyscy liderzy mają dostęp do OLX

....
@OLX

Ogłoszenia na (usunięte przez administratora)nie są darmowe... przynajmniej w kategorii Praca. Czepianie dla czepiania.... skoro wszystko was tak irytuje tam to po co tam dalej pracujecie... wokół wszędzie szukają pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Skamol Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Skamol Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skamol Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skamol Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skamol Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Skamol Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skamol Polska Sp. z o.o.