Skamol Polska Sp. z o.o.

Opinie o Skamol Polska Sp. z o.o.

Tani wyrobnik

Niech wraca stary kierownik UTR. Przynajmniej wszystko działało, nie było takich przypałów jak teraz.

@Tani wyrobnik

A czemu tego starego kierownika już nie ma?

ziomek

a gdzie nasz przedstawiciel glos zalogi co za sztuka

M

Hello. Nie masz jeden z drugim niczego mądrego do napisania to zajmij się pracą. Wyniki są zatrważające. Zamiast pisać bzdury zgłoś wniosek racjonalizatorski usprawniający pracę. Tak będzie rozsądnie. Macie spore zaległości do nadrobienia.

Ziomek
@M

Mam kilka pomysłów. 1 z nich by sprawił że wydajność wzrośnie o min 40% Tylko co za to dostanę?

entuzjasta

Wszystkie urządzenia działają perfekcyjnie po naprawie wykonanej w ramach postoju. Usunięto ostatnie drobne usterki. Zakład nie ma już słanych punktów. Można zatem oczekiwać pełnej wydajności przez najbliższe miesiące. Moi mili od teraz tylko chwalimy na forum. Rozumiemy się :) I co poniektórym skończyły się wymówki otóż trzeba pracować z pełną wydajnością

lider
@entuzjasta

Potwierdzam działa wszystko perfekcyjnie. Teraz to pójdzie gładko.

Operator
@entuzjasta

Ja również nie widzę już żadnych słabych punktów. Wreszcie wszystko działa jak należy. Super szef UTR wszystko załatwił

pilarz
@entuzjasta

Spoko jest dzięki ziom sprzęt jest git po remoncie

Entuzjasta

Radzę zająć się praca a nie siedzeniem na forum i pisaniem bzdur

Wymagają cv, rozmowa z kierownikiem i hr, potem oprowadzanie po hali i omówienie zadań na stanowisku. Nie ukrywają, że jest co robić, ale jak sie chce pracować to nie problem. Rozmowa bez napinki, nawet można pożartować, dużo benefitów.

Doświadczenie, czy szukam pracy na dłużej, uprawnienia

Nowy pracownik

Chce powiedzieć że jest to bardzo dobry zakład. Super firma. I wszystko jest git. Wszystko super nowoczesne i działa dobrze. Dyrektor to wspaniały człowiek. Szkoda że wcześniej tu nie pracowałem. Praca jest lekka a zmiana przelatuje szybko i bez problemowo. Małe awarię się zdarzają ale szybko są naprawiane. Polecam ten zakład.

Lider
@Nowy pracownik

Ja jestem tutaj od początku i również widzę poprawę. Odkąd mamy nowego dyrektora dokonała się niezwykłą transformacja firmy. Teraz mam nowy zespół kompetentnych pracowników. Dzięki polityce safety first nie ma wypadków. Nic się nie psuje. Tak to można pracować

Dziewczyna
@Nowy pracownik

Cześć. Pomyslicie że dziewczyny tutaj nie dadzą rady. Zaskoczę was. Miła i przyjemna praca. Jestem również pod dużym wrażeniem zdolności organizacyjnych dyrektora. Zapraszam wszystkie dziewczyny również do UTR są jeszcze wolne stanowiska

Ziomal
@Nowy pracownik

Hej wbijajcie na Skamol jest git.

Irena

Hahaha aż tak? Skoro wszyscy są wkurzeni a do tego te maszyny to na czym polega praca tej osoby? Liderzy chyba maja jakąś władzę to zrobić?

@Ziomal

Czym tak zachęca? ;-) Rozwiń trochę każdy ma różne oczekiwania jakby nie patrzeć

@Marta

Firma zachęca całą masą bezpłatnych szkoleń, nowo przyjęty pracownik dostaje umowę o pracę, odzież ochronną, darmowe obiady. W okresach letnich są lody, czasami Pan dyrektor kupuje pizzę. Są cykliczne imprezy integracyjne połączone z zajęciami ruchowymi lub z intensywnymi szkoleniami z zakresu skomplikowanych systemów sterowania. Dzięki inwencji Pana Dyrektora zakład jest ciągle udoskonalamy, prowadzone są cykliczne akcje serwisowe zmierzające do pełnej niezawodności sprzętu zainstalowanego w zakładzie. Każdy pracownik jest zaznajamiany z polityką "safety first" i w zakładzie praktycznie od dawna nie było żadnego wypadku. Słowem jest to wzorowy zakład odkąd jest nowy dyrektor i nowy szef UTR. Właściciele są pod wrażeniem, że w krótkim czasie można osiągnąć tak wiele w zakresie jakości, wydajności i niezawodności. (usunięte przez administratora) Załogo do boju.

Pracownik Adam
@Entuzjasta

Potwierdzam odkąd jest nowy dyrektor aż chce się przychodzić do pracy, zmiany przebiegają b sprawnie. Nowy kierownik UTR angażuje się mocno w niezawodność maszyn które się już nie psują. Jest to wzorowy zakład. dziwię się że wciąż szukają ludzi do pracy. Tutaj ludzie powinni prosić się o pracę.

Liderka
@Entuzjasta

Hej ja również jako kobieta potwierdzam pozytywne zmiany. Tak doskonałego zakładu nie spotkałam jeszcze nigdy w swoim życiu. Dziękujemy Panie Dyrektorze za zorganizowanie tak wspaniałego miejsca pracy. Koledzy nie wspomnieli o podwyżkach które załatwił Pan Dyrektor.

pilarz
@Entuzjasta

joł joł joł siemanko Wbijajcie na Skamol pod rządami nowego dyrektora jest git Mi się podoba że dziennie jest pasza dla wszystkich

Tomasz
@Entuzjasta

Mam kilka pytań: Odnośnie butów A czy nowy pracownik dostaje też buty? Pytam z ciekawości bo wymieniono tyle dobra a nie (usunięte przez administratora) nic o butach. No i b ważne jakie to są buty? Odnośnie wyposażenia BHP Jeżeli dobrze rozumuje to kask nie jest wymagany bo też nie ma słowa o tym. Odnośnie pizzy Co do pizzy czy zamawiany jest 1 rodzaj czy są różne do wyboru? no i jakie sosy? Odnośnie lodów A lody to sorbet czy lody takie normalne mleczne no i jakie smaki? Ja uwielbiam truskawki. Ale chyba nie ma truskawkowych :( Odnośnie podwieczorku Co du usprawnień fajnie jak byłby podwieczorek i puding z polewą wiśniową - pychotka Odnośnie obiadów Czy do obiadu jest serwowana zupa? Jeżeli tak to jaka pojemność? Odnośnie imprez integracyjnych Czy jest serwowany alkohol? Jeżeli tak to czy jest to piwo czy może mocniejsze trunki? No i ile kiełbasek jest na 1 pracownika? Czy jest to określone czy można jeść do woli?

entuzjasta

Spokojnie nad maszynami pracujemy. W najbliższym czasie teem maintenance czeka rewolucja. Będą zmiany na lepsze. Pomoc mechanika UTR będzie 7 dni w tygodniu na 3 zmiany. Wzmocnimy skład nowymi młodymi osobami chcącymi się wykazać w nowoczesnej organizacji.

brat milicjanta

podobno byly podwyzki dla operatorow i liderow cos chyba cienko

entuzjasta

A nie mówiłem, że dyr. Mariusz to wspaniały manager. Dzięki jego zdolności mamy rekord wszech czasów. Brawo Mariusz Mariusz stworzył super teem. Tak to można pracować.

Bravo dyrektor

entruzjasta

Teraz trzeba utrzymać taki wynik z miesiąc czasu. (usunięte przez administratora). Tutaj jest duży nacisk na liderów żeby gonić ludzi do pracy. Nie ma palenia fajek bo metry najważniejsze. Załogo wierzę w Was. Razem damy radę -(usunięte przez administratora)

ziom
@entruzjasta

no ja za extra kawałek kiełbasy (usunięte przez administratora) zrobię. Kasa nie jest potrzebna. Oczywiście to żart.

entuzjasta

Hello jesteście w pracy więc macie pracować Tylko płynna praca pozwoli nam zrealizować plan.

Mariusz - szef zakładu Skamol

Koleżanki i koledzy, dziękuję za Wasze komentarze. Zachęcam jednak do otwartej rozmowy wewnętrz naszej organizacji. Z chęcią odpowiem na wszystkie Wasze pytania, zgłoszenia, sugestie. Nie w każdej kwestii musimy się zgadzać, ale zawsze możemy porozmawiać i wyjaśnić pewnie większość niejasności. Kilku rzeczy nie zmienimy: 1. u nas trzeba pracować - mało jest okazji, by "posiedzieć" ((chyba, że czasem na pile ;-), wierzę że to się zmieni, kiedy poradzimy sobie ze wszystkimi problemami technicznymi, procesowymi i organizacyjnymi, jestem pewien, że będzie mniej "chodzenia" i walki z problemami 2. musimy pracować w ruchu ciągłym - determinuje to technologia, zawsze będziemy pracować w soboty, niedziele i święta, rozumiem że nie każdemu taki system odpowiada i szanuję to, przed nikim jednak nie ukrywamy systemu pracy w procesie rekrutacji ... 3. pomimo niezadowolenia jednostek nadal będziemy pracować nad poprawą warunków i bezpieczeństwa pracy, nad jeszcze bardziej atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia, będziemy kupować obiady, lody i pizzę, będziemy organizować imprezy, pikniki i grille z kiełbaskami, nadal będziemy się starać żeby Skamol był fajnym miejscem z przyjaznym klimatem i koleżeńską atmosferą 4. nikt nie jest zmuszany do pracy w Skamol ...

@Mariusz - szef zakładu Skamol

a mówiłem że dyrektor to wszystko z myślą o ludziach robi. Bravo dyrektor najlepszy w historii tego zakładu.

@Mariusz - szef zakładu Skamol

o co za zmiana ktos jednak kite panu przycina to dobrze pokora jest wazna bez tego daleko pan nie zajedzie bedziemy pana obserwowac jestem mile zaskoczony powodzenia

Realista
@Mariusz - szef zakładu Skamol

Ktoś się podszywa pod Mariusza albo palą mu się (usunięte przez administratora).

@ziomek

dzięki ziomek ! ;-) Spokojnie, nikt mi "kity nie przycina". Wręcz przeciwnie. Duńczycy odzyskuję wiarę w to, że ten zakład może normalnie działać. Daleko nam jeszcze do sprawnej pracy na pełnych obrotach, ale robimy duże postępy. Nie moja to oczywiście zasługa, ale owoc wysiłku wileu osób, które naprawdę chcą coś zmienić i im zależy. To nie tylko utrzymanie ruchu, ale także liderzy, operatorzy i inni, A obszarów do doskonalenia w każdym kącie jest mnóstwo ! Zachęcam nie do obserwacji, ale do przyłączenia się do tych, którym się chce ! :-) Zapmnij o "panu". Wszyscy tu jesteśmy na Ty. Pozdrawiam

@Realista

nie podszywam się ! :-) i nic mi się nie pali !!! :-) postanowiłem się tu odezwać, bo widzę, że niektórzy wolą takiej "anonimowej komunikacji" ... :-( zachęcam do otwartej rozmowy "w realu" drzwi do mnie są zawsze otwarte, a i na hali bywam bardzo często

wyrobnik
@Mariusz - szef zakładu Skamol

Fakt tylu nietrafionych pomysłów to tu w życiu nie było 0 sukcesów przez tyle miesięcy

Mariusz - szef zakładu Skamol

Hej, Nie do wszystkiego co napisałeś się odniosę, przyjdź do mnie to porozmawiamy i spróbujemy wyjaśnić kwestie sporne. Wyjaśnię tylko, że nikt nie zmusza nikogo do bycia pracownikiem Skamol. Wiele osób tu pracowało, a potem wybrało inną drogę. Mam nadzieję, że jest im lepiej tam, gdzie teraz są. Wszystkim bez wyjątku życzę pomyślności, co zawsze powtarzam jeśli mam ku temu okazję. Ja realizuję misję zbudowania efektywnego zespołu, który jest niezbędny do sprawnego funkcjonowania tego zakładu. Dbam o ludzi, którym zależy i chcą razem ze mną realizować moją wizję i szukam następnych, którym się chce i mają potencjał. Ja w zamian staram się stworzyć optymalne warunki pracy (w miarę dostępnych możliwości) Wszystkim zadowolonym (tak ! są tacy !!! :-) dziękuję Wszystkich głęboko niezadowolonych zachęcam do rozważenia zmiany zawodowej ... Wszystkich pozostałych, otwartych na to by coś zmienić żeby pracowało się lepiej, zachęcam do rozmowy, ale nie tu ... Zainteresowanych ciekawą pracą w Skamol za godziwe wynagrodzenie zapraszam do aplikowania i samodzielnego zweryfikowania na okresie próbnym przeczytanych tu opinii ;-) Nasza nowa stawka wynagordzenia "na start" jest teraz naprawdę konkurencyjna !

Ziomek
@Mariusz - szef zakładu Skamol

Nie rozśmieszają nas człowieku. Nic nie warta gadka

dyskutant
@Mariusz - szef zakładu Skamol

Mariusz konkretnie. Chciałeś dyskusji my chcemy krzeseł. Czekam na info kiedy. Człowieku daj się traktować poważnie. Bo na razie słabo to wygląda.

Mateusz

Część, Mam kilka pytań: 1. Ile można zarobić realnie w tej firmie ? 2. Czy jest 3 miesięczny okres próbny i jakie są zarobki na początku ? 3. Jak wygląda system pracy ? Jutro mam rozmowę i chciałbym wiedzieć, ile mogę zarobić na tle innych firm.

Informator
@Mateusz

Zapraszamy do nas. Wynagrodzenie jest zawsze adekwatne do wkładu pracy. Firma jest firmą wysoce technologiczną i udział pracy ludzkiej jest minimalny niemniej jednak pracować trzeba. Na okresie próbnym będą oceniane takie cechy jak: - dyspozycyjność - gotowość do pracy w nadgodzinach - czas przyswajanie specjalistycznej wiedzy - przestrzeganie procedur - liderzy będą oceniać Cię pod kątem stosowania się do SAFETY. W zakładzie obowiązuje zasada SAFETY FIRST dlatego szczycimy się b małą ilością wypadków. Jeżeli pozytywnie przejdziesz okres próbny z pewnością otrzymasz kolejną umowę. Firma od ostatnich kilku miesięcy przeszła duże zmiany w systemie premiowania i zarządzania. Oceniam że jest to najlepsza firma na Opolszczyźnie.

xyz

W UFI mało płaca i nie maja prawie premii... w Skamolu maja teraz nowe stawki, jestem od niedawna i wydaje sie ok!

@xyz

dobrze napisane wydaje sie

@xyz

Jest nowy super dyrektor który dba o załogę. pozbył się wszystkich hamulcowych Firma się rozwija i b mocno inwestuje w pracowników Masz na start odzież ochronną, darmowe obiady, płatne nadgodziny , lody w upalne dni, spotkania integracyjne. Jest super atmosfera. Nowy kierownik UTR naprawił cała firmę i wszystko działa perfekcyjnie.

kierownik

Proszę przestać pisać bezsensowne komentarze tylko zacząć szanować sprzęt i wziąć się do roboty bo jak ustalimy autorów tych komentarzy to się pożegnamy

@kierownik

właśnie tylko pisanie a wydajności nie ma. Czy nie moglibyście pokazać kilka tygodni pod rząd że się da, że można. Takiej bandy malkontentów nie napotkałem w żadnej firmie. Obiady nie smakują, to że ktoś dba o Wasze safety i zdrowie też nie pasuje. To co wam jeszcze zrobić żebyście pracowali z pełną wydajnością???

Pasażer nr 4
@Entuzjasta

Zabrałeś krzesła. Bo nie wiesz, że niektórzy robią ponad 20tys kroków podczas 12h zmiany. Nadgodziny wypłacane po 6 miesiącach, chociaż brakuje ludzi do pracy. To nie balgladesz. Tu się ludzi Redz doświadczeniem szanuje. Dyrektor amator, jak można nie znać takich podstaw... ?! Jedyne z plusów to obiady, i tylko za to można szanować.

OKS
@kierownik

Kierownik zjedz snikersa bo jak jestes glodny to nie jestes soba

@Pasażer nr 4

Jest taki amerykański zwyczaj jesteś w pracy to nie siedzisz. Dzięki temu amerykanie są potęgą gospodarczą więc popieram zabranie krzeseł. Po pracy można siedzieć a póki co nie możemy osiągnąć wyniku bo wszyscy by siedzieć chcieli

Robotnik
@Entuzjasta

Amerykanin nie biegalby za zlotowki...Tu nie chodzi o to, żeby ciągle siedzieć. Pracuje się tu po 12h, czasami nie pracuje a biega.(usunięte przez administratora) Czasami jest spokojna zmiana a czasami gonitwa. Dlatego dobrze Chociaż na chwilę usiąść. Chyba chcecie większą wydajność. A jak robotnik zmęczony to wolniej biega i na nadgodziny nie ma sił. Wiem to po sobie.

Edek

To solidarnie wszystkim zabrać krzesła!! W biurze jest lżejsza praca. Tym bardziej nie trzeba krzeseł. Siedząc nie dorobimy się jak Ameryka!!!

Dj pete
@Entuzjasta

Dlaczego macie pracownika za wroga? Jak maszyny działają to wynik sam się robi. Jak jest problem to niektórzy własnym kręgosłupem popychają stosy. Czyli jest poswiecenie. W firmie na produkcji robi mało ludzi. Ekipy się zgraja i będą wyniki. Wystarczy posłuchać co ludzie z produkcji sugerują. W końcu oni napędzają te firmę.

@Dj pete

Ej zajmij się robotą a myślenie zostaw innym dobrze.

Rozsądek

Umówmy się tak. W zakładzie nie będzie już więcej żadnych awarii i nic się nie popsuje. (usunięte przez administratora) Pracujmy od teraz ze zdwojoną siłą aby odrobić straty i pokażmy że się da. Nie umieszczajmy wpisów na forum bo to bije w nas samych. Niech ten wpis będzie ostatnim. Mamy świetną ekipę od zarządzania i od techniki. Pozostaje tylko pracować Zakład jest piękny i nowoczesny i ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Tym wpisem bardzo mnie Pan zachęcił. Na prawdę przyjazne miejsce do pracy...

James Bond

Skoro Pan pyta to nie rozumiem jednej rzeczy. Dania łaskawie dodała trzecią osobę na zmianę? Wow. Dobrze, że znaleźli dodatkowe 3tys. Jak tak dalej pójdzie to faktycznie będą na zmianę 2 osoby. Żałują 3tys ą będą stratni naprawdę duże pieniądze. Proszę potem tylko nie zmuszać do nadgodzin albo anulować urlopy. To już będzie wasz problem. Więcej się tu nie będę udzielał. Nie ma sensu.

Mariusz - szef zakładu Skamol

Drogi kolego, dziękuję za Twoją konstruktywny komentarz. Pracujemy nad tym, by uzupełnić stan osobowy załogi. Nieustannie pracujemy również nad poprawą warunków pracy i Waszego bezpieczeństwa. Nikt tutaj nikogo nie ukarał i nie będzie karał za ograniczone wyniki przy tak ograniczonych dostępnych zasobach. Mam świadomość, że praca obu pras przy trzech osobach na zmianie jest możliwa chyba wyłącznie w sytuacji, gdy wszystkie inne procesy przebiegają w sposób niezakółcony. Na razie daleko nam jeszcze do takiej sytuacji na codzień. Okres rozliczeniowy został przez nas wydłużony do 6 miesięcy w obronie przed ryzykiem dłuższego zatrzymania zakładu. Taką sytuację mogły spowodować absurdalnie wysokie ceny gazu. Naszym zadaniem jest jednak zarabianie pieniędzy dla właścicieli, a cena gazu zbliżała się do poziomu, w którym dalsza produkcja mogła stracić sens. Dlatego gdyby przyszło nam zatrzymać fabrykę na mięsiąc, to zamiast zwalaniać personel wolelibyśmy poprosić Was o pozostanie w domach i "odrobienie" tych dni w poźniejszym terminie (wszystko w zachwaniem obowiązujących przpisów prawa pracy). Niestety niedogodnością będącą konsekwencją wydłużonego okresu rozliczeniowego jest wypłata ewentualnych nadgodzin po jego zakończniu. Odpowiem przy tej okazji na wątpliwości dotyczące podwyżek. W reakcji na dane o gigantycznej inflacji oraz kosztów paliwa, a wtm samym dojazdów do pracy udało nam się uzyskać zgodę zarządu Skamol na podniesienie wynagrodzeń grupie pracowników produkcyjnych. Dotyczy to oczywiście nie tylko pracowników nowych, ale wszystkich. Pracujemy nad szczegółami.

pytajnik

Hej czy nie miało być tak że jak jest mała obsada to kierownicy robią na produkcji????

Juliusz
@pytajnik

No miało tak być ale plan okazał się niedoskonały.

jakie kierownictwo taka rekrutacja

śmiech
@pytajnik

kierownicy nie będą pracować, będzie baner zachęcający do pracy

Czlowiek

Serio? To jest poziom dyrektorski? Jak można odebrać takie wpisy... To o czymś świadczy. Powodzenia tej firmie. RIP.

Cena gazu
@Czlowiek

Jednym dają minimum z minimum i myślą że ludzie będą latać na nadgodziny i będą robić z pełną motywacją, (usunięte przez administratora) to szukajcie w lesie. Nowy przyjdzie z wyższą stawką i nim się wyszkoli to trochę czasu minie... powodzenia

info

Nasza firma jest w pełni zautomatyzowaną i nowoczesną firmą zaprojektowaną w ten sposób aby zminimalizować udział ludzi w proces produkcyjny. Praktycznie operator się nie angażuje fizycznie w pracę a jedynie nadzoruje najnowocześniejsze urządzenia zdobywając przy tym specjalistyczne uprawnienia. Zapraszamy chętnych do pracy. U nas zawsze miła atmosfera.

@info

Potwierdzam to co zostało napisane powyżej

Operator
@info

Ja również potwierdzam jest to najlepszy zakład w jakim do tej pory pracowałem. Każdy tu jest ciepło przyjęty i każdy daje radę, Panie też.

Katarzyna
@info

Fakt super firma nic tylko aplikować

kibic
@Katarzyna

4 opinie od niby 4 osób 10:05, 10:06, 10:07, 10:08 Wy to b dobrze robicie - uśmiałem się w piątek 13-tego Brawo Wy

Juliusz

Mi to pasuje. Z narady wyszli i uradzili że trzeba trochę pozytywnych wrzucić. Teraz przynajmniej wiemy co ustalają na tych niekończących się naradach.

Janusz Cebula - Dymka

Dzień dobry, widziałem ogłoszenie na stanowisko technika UR. Dajcie proszę znać, czy warto kandydować i jak wygląda praca w Waszej firmie na tym stanowisku. Jaki jest stan linii produkcyjnej? Stawka w ogłoszeniu to od 6,5k do 9,5k, to są realne zarobki, czy te 9,5 to pensja z nadgodzinami i wszywki sobotami w miesiącu, czy realna stawka? Dzięki i pozdrawiam

Kumaty
@Janusz Cebula - Dymka

Poczytaj opinie a w każdych plotkach jest trochę prawdy. Ja bym nie aplikował.

@Janusz Cebula - Dymka

Słuchaj jest tak, że jak zmieni się dyr i kierownik to można aplikować, teraz to nie ma najmniejszego sensu bo się wypalisz na samym starcie. Ilość nietrafionych pomysłów = 100% jak na razie.

@Janusz Cebula - Dymka

Dzień Dobry. Zapraszamy do nas. Skamol to praktycznie nowy zakład. Obecnie jest po kapitalnym przeglądzie zorganizowanym przez szefostwo. Praca polega na prostych czynnościach konserwacyjnych. W zakładzie kładziemy nacisk na bezpieczeństwo pracy tz. Safety First Zapraszamy do nas

zainteresowany
@pracownik

A jaka jest szansa że zmieni się szefostwo. Przeczytałem opinie i jestem wstrząśnięty i lekko zdezorientowany.

First Skamol

Ja myślę tak. Mamy szczęście pracować w pięknym i nowoczesnym zakładzie. Dzięki pomysłowości szefostwa jest to teraz na prawdę bezpieczny zakład. Nie to co było kiedyś. Patrzmy konstruktywnie do przodu, patrzmy co jeszcze można ulepszyć aby praca była bardziej efektywna. Mam propozycję zaczerpniętą z dużych korporacji międzynarodowych. Dla osób które nie chorują, nie są na L4, chętnie zostają w nadgodzinach i są dyspozycyjne: Żółta koszulka z napisem "Na mnie zawsze można liczyć" Oczywiście z logo naszej firmy. Do tego mała gratyfikacja finansowa lub mała nagroda rzeczowa. Niech będzie to coś na kształt żółtek koszulki lidera w wyścigu kolarskim. Tylko pomyślcie jak prezentuje się firma do której ktoś przyjedzie i widzi kilka osób w takich koszulkach.

Zbyszek
@First Skamol

Pan prezes to ma pomysły. Ja to pana prezesa nawet lubię za to.

W Skamol Polska Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Operator. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Zbyszek kandydat

Byłem na rozmowie. Piękny i nowoczesny zakład. Wszędzie pełno komputerów. Pan kierownik wyjaśnił mi zakres obowiązków. Okazało się że nie jest to nic trudnego. Pani kadrowa przedstawiła ofertę. Dla pracownika bez oferta była bardzo korzystna. Zaczynam od środy. Jest podobno jeszcze kilka wolnych etatów.

Dorota
@Zbyszek kandydat

Ale na jakie stanowiska?

@Dorota

Obecnie jest prowadzona rekrutacja na stanowiska: -operator maszyn, -asystent produkcji, -mechanik UTR każdy mile widziany nawet panie

edek
@Zbyszek kandydat

piękny i nowoczesny i wszędzie pełno komputerów - co ty nie powiesz a widzialeś ile jest łomów wszędzie (łom zwany też jest breszką)

Operator pras

Ja cenię w tej pracy to że pracuję 2 dni i mam 2 dni wolnego. Co za tym idzie mam w miesiącu 15 dni wolnego. Ten czas wykorzystuję na swoje hobby - wędkarstwo

@Operator pras

przewaznie pracujemy po 3 4 dni pod rzad zmiany 2 dniowe sa sporadyczne ale z tym wolnym to prawda 3 dni wolnego po zmianach grafik gumowy non stop zmieniany bedziesz mial sporo czasu na lowienie ryb nawet 2noznych aaaaaaaa aaa

Mirek

Nie zawsze było tak dobrze jak jest teraz to fakt. Wymieniono kilka osób. Naprawiono niesprawne maszyny. Teraz praca to przyjemność. Nie trzeba się zbytnio napracować, zaawansowane układy automatyki wyręczają pracowników w żmudnych czynnościach. Ja też polecam firmą jako dobry zakład w którym dba się o ludzi i motywuje się ich do pracy. A to najważniejsze. Pracując w Skamol masz szanse pracować na najnowocześniejszych maszynach a co za tym idzie rośnie Twoja wartość na rynku pracy. Zapraszamy nawet koleżanki i kolegów bez kwalifikacji - nauczymy, pomożemy.

Pracownik produkcji

Chciałem wszystkim polecić firmę. Skamol przyjazne miejsce do pracy. Na dzień dobry pakiet szkoleń, okres wdrożenie nowych pracowników, przychylność kolegów starszych stażem i kierownictwa. Darmowe obiady, bony na święta, atrakcyjne wynagrodzenie, płatne nadgodziny plus cały szereg innych bonusów. Skamol to w pełni zautomatyzowany i bardzo nowoczesny zakład. Skamol - ja polecam

kandydat
@Pracownik produkcji

Czy młodym osobą oferowana jest pomoc przy poznaniu skomplikowanych procesów i maszyn?

@kandydat

bardzo slabiutko z ta pomoca ODWAGI

@ziomek

Kolega oczywiście żartuje. Są instrukcje na każdą najmniejszą nawet czynność, starsi pracownicy b chętnie służą pomocą w przypadku niejasności i wątpliwości. Nie trzeba się niczego obawiać zakład jest zakładem w pełni bezpiecznym. Podpowiem tylko, że dla najlepszych stażystów będą ufundowane cenne nagrody rzeczowe tak, że warto aplikować już dziś.

@Entuzjasta

5 maszyn na krzyz a instrukcji caly wagon i na tym nie koniec bedzie za co karac i zabierac premie ktora i tak marna jest

entuzjasta

Teraz już wychodzimy na prostą. Awarii jest co raz mniej. Więcej wiary w to że się da. Najgorsze już za nami. Zajmijcie się pracą a nie plotkami. Nowy dyr na prawdę chce dobrze.

tylko ciekawe dla kogo

zdziwiony

Wy tak na serio myślicie? Przecież była cała masa opinii że go go wymienić na kompetentnego.

@egon

Myślisz że pewnie dla siebie, co? Chyba tam za dobrze nie jest nie? Weź coś opowiedz o tej robocie

@Marta

najlepiej sprawdzic osobiscie ponoc potrzebuja ludzi

@egon

nikt ci tu nie przyjdzie do roboty a jak przyjdzie i zobaczy co tu sie wyrabia to daje w długą i tyle go widzieli

Zostaw merytoryczną opinię o Skamol Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Skamol Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skamol Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skamol Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skamol Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Skamol Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skamol Polska Sp. z o.o.