Skamol Polska Sp. z o.o.

Opinie o Skamol Polska Sp. z o.o.

fair

w listopadzie pobiliśmy absolutny rekord produkcji, nigdy w historii zakładu nie osiągnęliśmy takiego wyniku, wszyscy pracownicy objęci systemem premiowym otrzymali maksymalną premię w wysokości 20% podstawy wynagrodzenia ... Duńczycy nie mają wątpliwości i mówią otwarcie - to był najlepszy rok w historii zakładu w Opolu ! Jest to oczywiście zasługa całego zespołu ! Gratulacje ! Brawo my !!!

Wesołych Świąt
@fair

Super dyrektor, super firma, smaczne obiady i przekąski. Kierownik UTR też super. Wesołych świąt. (usunięte przez administratora)

\szary ludek
@fair

Ale Ty kolego tak całkiem serio?

entuzjasta

W sumie mamy wielkie szczęście. Gdyby nie obecny dyrektor to firmy by praktycznie już nie było. Wcześniej zakład podobno stał całymi tygodniami bo brakowało jakieś śrubki. Teraz taka sytuacja jest niedopuszczalna. (usunięte przez administratora) Bądźmy wdzięczni za to że mamy pracę i róbmy wszystko aby każdego dnia pracować lepiej i wydajniej,

R

Nasza firma dzięki zmianom i ulepszeniom a także dzięki nowym kolegą którzy dołączyli do nas może szczycić się mianem Smart Factory. Jest to na prawdę wzorowo zarządzana spółka.

entuzjasta

Super firma super dyrektor. Super impreza.(usunięte przez administratora). Więcej wiary w to co się dzieje.

Wymagają cv, rozmowa z kierownikiem i hr, potem oprowadzanie po hali i omówienie zadań na stanowisku. Nie ukrywają, że jest co robić, ale jak sie chce pracować to nie problem. Rozmowa bez napinki, nawet można pożartować, dużo benefitów.

Doświadczenie, czy szukam pracy na dłużej, uprawnienia

Jeżyko

Hej aplikowałem na operatora produkcji czy warto??. Może mnie ktoś tam poleci do pracy ? Bo ponoć jest ten program poleceń pracowników. Na jaką kwotę netto mogę liczyć na start (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Kamilek

W jakim czasie można spodziewać się rozpatrzenia CV?

@Kamilek

Witam, Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w sprawie CV. Jeśli natomiast był już Pan na rozmowie to do 2 tyg otrzyma Pan odpowiedź.

UR

Dzień dobry, Czy na stanowisko Inżyniera UR / Automatyka szukacie Państwo osoby która będzie zajmować je tematami związanymi z automatyką czy ogólnie pojętym utrzymaniem ruchu zagadnienia automatyka jako dodatkowe obowiązki?

@UR

Dzień dobry, Zakres obowiązków jest wyszczególniony w ogłoszeniu. Dla przejrzystości wątku nie będziemy go tutaj przeklejać, jednak chętnie udzielimy dodatkowych informacji telefonicznie lub osobiście podczas spotkania rekrutacyjnego.

wypytywacz

Witam, Jak wygląda praca w dziale jakości ?

@wypytywacz

Pracownicy Działu Jakości pracują od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22). Chętnie udzielimy dodatkowych informacji telefonicznie lub podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy!

Pracujesz w firmie Skamol Polska Sp. z o.o. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i bogatym pakietem benefitów.

kandydat

Jestem absolwentem Politechniki Opolskiej wydział Inżynierii produkcji i Logistyki. Czy teras prowadzone są jakieś rekrutacje na stanowiska kierownicze? Interesowała by mnie produkcja, logistyka i ewentualnie ten UTR

Manager
@kandydat

Jeżeli masz otwarty umysł zapraszamy do nas. Masz rozwijać swoje zainteresowania w szeroko rozumianej logistyce lub w zaawansowanej automatyce. Możesz uderzyć bezpośrednio do dyrektora.

@kandydat

Wszystkie aktualne oferty znajdują się na portalu Pracuj.pl oraz OLX. Zachęcamy do składania aplikacji bezpośrednio pod ofertą lub w siedzibie firmy.

Chętny UTR

Hej jest tam u Was już coś lepiej? Warto aplikować?

@Chętny UTR

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Skamol Polska Sp. z o.o. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny - szczegółowe informacje znajdują się w aktualnych ofertach pracy dostępnych na portalu Pracuj.pl oraz OLX. W razie pytań zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem HR.

Czy w firmie Skamol Polska Sp. z o.o. rzeczywiście można liczyć na zarobki 8000 PLN?

a nawet więcej Mechanicy ok 10 000 + nadgodziny Zapraszamy wszystkich do pracy

@info

Ale to kwota netto czy brutto? I czy te nadgodziny często się zdarzają? Czy jednak to sporadyczne sytuacje?

@Ewa

Brutto oczywiście a nadgodziny w UTR stosunkowo często

Handlowiec

Na jakie zarobki mogą liczyć handlowcy?

Entuzjasta

Zaufaj dyrektorowi. On wie co robi. Pozytywne zmiany już wkrótce będą widoczne. Do naszego zespołu dołączy kilku super specjalistów.

Entuzjasta INACZEJ

Dobry żart. Co do starej ekipy to nie stała i nie zastanawiała się tylko pracowała przynajmniej z entuzjazmem a to właśnie teraz widzę jak stoją...(usunięte przez administratora)i motywacji im brakuję. Dodatkowo większość już ma alternatywę bo ciągle im się wmawia brak profesjonalizmu... Wymieńcie wszystkich i wtedy zobaczymy jakich kolejnych (usunięte przez administratora) argumentów użyjecie. (usunięte przez administratora)

UTR kandydat

Witajcie Jest rekrutacja na mechanika. Mam kilka pytań Te 9500 zł to z nadgodzinami czy bez? Praktycznie co tam u Was się najczęściej psuje? Ile ludzi liczy cały dział? Jak jest z częściami zamiennymi? Na ile zmian się pracuje? Ile ludzi jest na zmianie z UTR? Czy soboty też? Co jest nie tak, że są takie słabe oceny działu UTR? Jakie KPI są brane pod uwagę przy ocenie pracownika i na jakich KPI bazuje UTR? Czy koledzy są w porządku? Czy jest dokumentacja do maszyn i schematy? W zakresie obowiązków piszą o urządzeniach elektro - mechanicznych a w wymaganiach o spawaniu MIG MAG - to się przecież wzajemnie wyklucza albo ktoś jest elektrykiem albo automatykiem albo spawaczem albo mechanikiem. Nie ma omnibusów lub ogłoszenie jest źle napisane i przez pomyłkę sklejono z 3 ogłoszeń 1. Proszę o odpowiedź.

@UTR kandydat

Powiem tak Skamol to nie jest jakaś kosmiczna technologia. Mamy XXI wiek ludzie latają w kosmos i na Marsa a technologia tu zastosowana nie jest jakaś skomplikowana. Wystarczy mieć chęci do pracy i na pewno się uda. Stawka zależy od kompetencji i umiejętności. Jesteś dobrym mechanikiem, elektrykiem, automatykiem, umiesz dobrze spawać MIG MAG znasz środowisko SCADA, biegle operujesz środowisku Alan Bradley i umiesz naprawiać pompy i prasy możesz liczyć na stawkę w okolicach 10 000 zł bez nadgodzin.

XXX

Maszyny są sprawne dlatego problem jest w ludziach z produkcji. Kierownik źle zmiany planuje. Same świeżaki na zmianach zamiast doświadczonych ludzi. Potem popsute wózki i maszyny. UTR dokonał pozytywnej transformacji teraz kolej na produkcję. Sory ale tak to widzę.

mechanik

Pytanie mam do UTR Czy warto tam aplikować bo opinie są tu kiepskie. Mnie interesują zarobki i kierownik czy jest w porządku? Dajcie jakieś info może ktoś napisze co się psuje, po ilu mechaników jest na zmianach i takie tam. Ja ze Skarbimierza chcę się zerwać.

Antoni

Co się popsuło na produkcji? Powiesz bo chciałem aplikować i nie chciałbym się wpakować w jakieś konfliktowe sytuacje.

Łukasz

Witam, jak wygląda sytuacja z płacami w firmie? zmiany po 12h? Jakie stawki na umowie i jak wygląda wypłata? Pozdrawiam.

ziomek

spokojnie to tylko papier w rzeczywistosci jest inaczej poprostu(usunięte przez administratora) napewno liczyles na nadgodziny a tu amba zjadla co pol roku placa kazda awarie trzeba zglaszac utr nawet jak sie czujniki przestawia rano i w nocy sciagac ich caly czas od tego sa a firma zrobi ci suwnice podnosniki wozki widlowe sep cisnieniowe (usunięte przez administratora)

Bucu

Juz jest ,13 000 zł naechanika

Jaga Temp

Jest ogłoszenie na technika UTR 13000 brutto + dodatki Ogłoszenie wystawiła agencja Jaga TEMP

Zostaw merytoryczną opinię o Skamol Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Skamol Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skamol Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skamol Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skamol Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Skamol Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skamol Polska Sp. z o.o.