Skamol Polska Sp. z o.o.

Opinie o Skamol Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o firmie Skamol Polska Sp. z o.o.

Jeśli masz do nas pytanie, chciałbyś podzielić się swoją opinią jesteśmy tutaj po to aby móc odpowiadać na wszystkie ważne kwestie dla naszych Pracowników i Kandydatów starających się o pracę w naszej organizacji.

Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczną dyskusję z poszanowaniem przepisów prawa i ochrony danych osobowych.

Przypominamy, że obecnych Pracowników Spółki obowiązuje przestrzeganie wewnętrznego Kodeksu postępowania koncernu Skamol regulującego m.in. zasady komunikacji w mediach społecznościowych w odniesieniu do Grupy Skamol

W troscie o dobro naszych Pracowników oraz interes Firmy informujemy, że naruszenie powyższych zasad stanowi podstawę do wyciągnięcia konsekwencji prawnych i służbowych.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z wewnętrznych narzędzi do komunikowania sugestii, potrzeb i usprawnień - skrzynki kontaktowej dostępnej w siedzibie firmy oraz platformy do badania opinii Pracowników.

Byłym pracownikom dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów w dalszej drodze zawodowej.

Kandydatów zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy dostepnymi na portalach Pracuj.pl oraz OLX, gdzie znajdują się informacje o oferowanych wynagrodzeniach oraz bogatej ofercie socjalnej.
Marcel
@inż niepełnosprawny

a na kierownika produkcji może kandydować osoba niepełnosprawna? Pytam bo ogłoszenie widziałem

pozytywnie zmotywowany Nowy wpis

Chciałem powiedzieć, że jesteśmy firmą ludzi szczęśliwych. Wpływ na to ma wiele czynników. Do głównych należy zaliczyć fakt iż produkujemy wyrób który jest absolutnym światowym TOPem jeżeli chodzi o innowacyjne materiały budowlane. Dodatkowymi czynnikami wpływającymi na „szczęśliwość” jest jasno określony podział obowiązków. Każdy tu wie co ma robić. Dyrektor zarządza całością i kreuje politykę zakładu, kierownik kieruje, mechanik naprawia, laborant mierzy a robotnik pracuje i wykonuje polecenia. Praca nie jest monotonna. Każdego dnia stawiane są przed nami nowe wyzwania którym staramy się sprostać. Dzięki kolektywnej postawie absolutnie wszystkich dziś szczycimy się miejscami pracy których zazdroszczą nam koleżanki i koledzy z innych okolicznych zakładów. Nigdzie nie jest tak dobrze jak w naszej firmie. Nie zawsze było tak kolorowo. Jeszcze niedawno załoga była rozbita i sfrustrowana przez brak jasno zdefiniowanych zasad, defetyzm szerzony przez wiecznych utyskiwaczy i psujące się maszyny, brak części zamiennych i postoje trwające tygodniami. Teraz pod kątem niezawodności jesteśmy w czołówce europejskiej a nawet światowej. Procentuje postawienie na ludzi młodych, wykształconych, zdeterminowanych w osiąganiu postawionych celów. Brawo nasz dyrektor i jego załoga czyli my. Razem możemy dużo więcej.

XYZ Nowy wpis
@pozytywnie zmotywowany

Ja nie jestem szczęśliwy.

EU

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko operatora produkcji. Czytam, że pracuje się tutaj w systemie zmianowym po 12 godzin. Od której do której one trwają? Czy jak zmiana wypada w weekend to można liczyć, na jakieś lepsze wynagrodzenie? Widzę, że można się spodziewać wysokiego dodatku nocnego. Ile on wynosi? Dajcie znać.

kolega operator
@EU

Firma jest po prostu super. Miła wręcz rodzinna atmosfera, nacisk na bezpieczeństwo pracowników nawet kosztem ilości i jakości. W tej firmie to Ty jesteś zawsze najważniejszy. Ty i Twoje potrzeby. Produkt to światowy Top. Maszyny najnowocześniejsze. Proces w pełni zautomatyzowany Fajna pensja, dobre dodatki słowem nic tylko pracować

Lider
@EU

Nareszcie po wielu latach mamy kompetentnego kierownika UTR. Ogarnia całość tematu, ceduje zadania na robotników i egzekwuje ich wykonanie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Przypomnę że całkiem niedawno zakład miał postoje liczone w tygodniach bo brakowało przysłowiowej śrubki. Dyrektor postawił na osobę młodą i wykształconą i są wymierne efekty. postojów brak, odpad zerowy, koszty minimalne i wydajność jak nigdy w tym zakładzie. Bravo. Mając sprawne maszyny mogę egzekwować od podwładnych wydajności. Nic dodać nic ująć.

Operator
@EU

Kolego praca w takiej firmie to zaszczyt. Miła atmosfera. Kompetentna kadra zarządzająca i najnowocześniejszy sprzęt Trzeba tylko wykonywać polecenia.

Bernadetta
@Operator

A ja dodam, że w tych niepewnych czasach produkujemy produkt wpasowany w Zielony Ład. Dzięki temu nie trzeba się martwić o pracę. To jest na prawdę stabilna praca na lata. Mamy najlepszą załogę w Opolu. To wszystko zasługa dyrektora.

Riki
@Bernadetta

No pozazdrościć. A jak zostać częścią tego wspaniałego zespołu? Jestem młody i otwarty na współpracę chętnie wykonuję polecenia i mogę mieć oko w firmie na to i owo

AZ
@kolega operator

co to znaczy, że pensja jest fajna i że dodatki są dobre? chciałbym tak orientacyjnie wiedzieć, ile można tutaj zarobić, bo szukam pracy i mam zamiar złożyć tutaj cv. w ogłoszeniu nie przybliżono tego jakoś bardzo, tylko zapisano, że dodatki nocne są wysokie, a wynagrodzenie składa się z atrakcyjnej podstawy i premii za wyniki oraz frekwencję...

Entuzjasta Nowy wpis
@AZ

Kolego starczy że będziesz częścią najlepszego zespołu w Opolu i okolicach. Wynagrodzenia, atmosfery i warunków pracy zazdroszczą wszyscy w okolicy. Częścią naszego zespołu stają się osoby ukierunkowane na cel a celem jest sukces naszej firmy. Praca jest w pełni zautomatyzowana i bezpieczna.

kandydat Nowy wpis
@kolega operator

To ile wynosi ta fajna pensja?

F

Szkoda, że takie mało konkretne to ogłoszenie. Czytam tą ofertę na operatora produkcji, piszą że taki duży dodatek za noce w pracy, ale nie podali w ogóle żadnej kwoty. Zarobków tak samo, to skąd mam wiedzieć w ogóle, na co się pisze.

Brrryk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Witam. Jak wygląda atmosfera w firmie? Zwracają koszty dojazdów tzn. za. Bilety miesięczne czy za paliwo?

Wymagają cv, rozmowa z kierownikiem i hr, potem oprowadzanie po hali i omówienie zadań na stanowisku. Nie ukrywają, że jest co robić, ale jak sie chce pracować to nie problem. Rozmowa bez napinki, nawet można pożartować, dużo benefitów.

Doświadczenie, czy szukam pracy na dłużej, uprawnienia

@kandydat

Czy po politechnice opolskiej Wydział energetyki i robotyki jest szansa na stanowisko kierownika UR. Posiadam doswiadczenie w branży budowlanej, maszyny streczujace i inne np. paletyzery typu Minda. Jestem osobą uległą wobec przełożonych i bezwzględny wobec podwładnych, nastawiony na wyniki

Aktualność

inż niepełnosprawny

Mam pytanie co z osobami niepełnosprawnymi? Jestem inż automatykiem , mam 27 lat ukończyłem wydział automatyki na WWSIS we Wrocławiu z wyróżnieniem.

Marcel
@inż niepełnosprawny

SH

Naprawdę wymieniono całą załogę, tak jak ktoś pisał tutaj niżej? Bo mnie interesuje ogólnie to stanowisko kierownik produkcji, na które jest ogłoszenie. Pytanie, czy w takim razie jak teraz pójdę do pracy tam zakładając że mnie przyjmą to czy zespół będzie kompletnie nowy? I czy często się zmieniają ludzie w tej pracy tak?

Aktualny

Ekipa jest wymieszana, jest duża ilość doświadczonych pracowników znająca proces i zakład od podszewki. Nowi którzy przyszli to ambitne osoby które opanowały szybko proces produkcji i radzą sobie bardzo dobrze. Rotacja w firmie po tym ci obserwuje nie jest jakaś duża. Dużym plusem jest to że osoby z doświadczeniem chętnie dzieła się wiedza i pomagają się wdrożyć. Jak ktoś jest chętny do pracy i zaangażowany będzie zadowolony :)

Baltazar
@Aktualny

ponad 90% to nowi pracownicy. Dyrektor powymieniał łącznie z kierownikami.

UH
@Baltazar

Możesz napisać coś więcej na ten temat? Powymieniał znaczy zwolnił? Dlaczego tak duża ilość pracowników została "wymieniona", co było przyczyną? Pytam, bo zastanawiam się czy można się tutaj czuć bezpiecznie jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia, ale widzę, że chyba nie bardzo?

@UH

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Skamol. W Opolu jesteśmy od 2017 roku, a średni staż pracy wśród obecnej załogi to ponad 3 lata. Zależy nam na długoterminowej współpracy, dlatego oferujemy naszym Pracownikom stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny obejmujący członków najbliższej rodziny. Zachęcamy do aplikacji!

kolega z produkcji
@Skamol Polska Sp. z o.o.

Potwierdzam. Wzorowa firma, bardzo dobre warunki, świetna organizacja, niezawodny sprzęt. Długofalowa współpraca dla ludzi zorientowanych na sukces z otwartym umysłem. W firmie zostali sami najlepsi. Słabeusze odeszli.

JU
@Skamol Polska Sp. z o.o.

Jeśli chodzi o ten bogaty pakiet socjalny, to z czego on się składa? Na jakie korzyści z tego tytułu można liczyć? Proszę o informacje, bo myślę nad aplikacją w to miejsce.

LT

widzę świeże ogłoszenie na stanowisko operatora produkcji. czytam, że jest to praca zmianowa od poniedziałku do piątku po 12 godzin. czy w takim razie ma się 2 dni pracy, 2 dni wolnego? czy jakoś inaczej to działa? :) i w jakich godzinach są te zmiany? dodatkowo, ile wynosi dodatek nocny? bo wspomniano, że jest wysoki. rozwiejcie moje wątpliwości i będę tu aplikować... :D

RR

To był chyba najlepszy rok w historii firmy, uporządkowano wszystkie procesy, wymieniono prawie całą załogę na młodych zorientowanych na sukces, kilka krotnie zwiększono wydajność, obniżono koszty, zwiększając świadomość na safety wśród załogi, Nie potwierdziły się żadne oskarżenia zwolnionych pracowników. Najlepsza firma w regionie ze stabilnością pracy - powiem nieskromnie. Dzięki dyrektorowi i ludziom na których postawił. Dziękujemy. Prosimy o więcej.

MD

Prawdę firma pisze, jak rok temu szukała operatora produkcji, to było podane, że brutto zł 5,500–6,000 zł. Ale ja chcę zapytać, czy to wyłącznie podstawa jest? Czy za pracę na nocki są przewidziane dodatki? Premii wynikowej ile może wpaść? ;)

MM
@MD

Ty się zapytaj lepiej jakie benefity są do tej pensji. Dla młodych z otwartym umysłem praktycznie pensja x 2

Romek kandydat
@MM

Przyznam się, że Twój wpis mnie zaintrygował. Jakie benefity spowodują podwojenie pensji?

EV
@Romek kandydat

No właśnie, ale ja zrozumiałem @MM, że po prostu młodzi dostają podwójnie większą wypłatę niż starzy, a nie że to jest jakiś benefit. @MM chciałeś, żeby się ciebie zapytać, no to już, nie każ czekać:D

Pozytywnie zmotywowany
@Romek kandydat

Premia za osiągnięty wynik, konkurs na pracownika miesiąca, program polecań pracowniczych, dodatek za brak chorobowego, obiady, posiłki, przekąski a latem lody Wyjazdy integracyjne, zabawy ruchowe Karty multui sport, prywatna opieka medyczna i masz pensję x 2

leon
@Pozytywnie zmotywowany

I te wymienione elementy powodują podwojenie pensji? Moim zdaniem to nonsens.

@leon

Masz jeszcze podwyżki inflacyjne i zwrot kosztów dojazdu. To jest firma dla ludzi chcących się rozwijać z otwartym umysłem,

@Adam

Do jakiej wysokości zwracane są koszty dojazdu?

pozytywny entuzjasta
@EV

Bo to firma zorientowana a młodych z otwartym umysłem. Dyrektor daje szansę młodym i ich promuje.

YU
@Adam

Cześć, a ile % tej podwyżki inflacyjnej jest? Ogólnie to w miarę regularnie zwiększają tu wynagrodzenie? Co do tego konkursu na pracownika miesiąca, jakie są zasady? Nagroda jest ciekawa? :) Co do zwrotu kosztów dojazdu, to za co zwracają? Transport publiczny, czy np. za benzynę? Kurcze, ja tez trafiłem tu z oferty pracy na operatora, a tu firma napisała ze ofert brak. Wiesz czy szykują jakieś przyjęcia?

Zadowolony
@YU

Dyrektor dba o wszystkich. Dyrektor zbudował perfekcyjną firmę. Cała młoda załoga murem za dyrektorem. Tak dobrego i sprawiedliwego dyrektora nie ma nigdzie w Opolu.

zawsze optymista
@Zadowolony

Chciałem powiedzieć że załoga akceptuje wszystkie czasami trudne decyzje personalne liczymy na to że kolejny kierownik podoła stawianym przed nim wymaganiom. Liczymy że to wszystko dla naszego dobra.

aplikujący
@zawsze optymista

Czy kierownicy produkcji są często zmieniani? Pojawiło się ogłoszenie, widzę w komentarzach zachwalania Pana Dyrektora, więc nasuwa się pytanie czy np. firma (czyt. Zarząd/ dyrekcja) wszystko co złe nie zrzuca na kierowników czyli na kozła ofiarnego?

Arek
@zawsze optymista

Mamy doskonałego dyrektora który stworzył perfekcyjny zakład z odmłodzoną załogą zorientowaną na cel a celem jest sukces. Nowi mocni maegerowie perfekcyjnie wpasują się w wizję wzorcowego zakładu a słabi niestety realizują swoją karierę po za strukturami naszej wspaniałej organizacji. Perfekcyjność którą mamy wymaga aby wszyscy działali sprawnie i wykazywali się kreatywnością w zakresie wzrostu wydajności i obniżana kosztów. Taka machina wymaja sprawnego "sternika" A takim sternikiem jest asz kochany dyrektor. Załoga dziękuje i prosi o więcej.

@aplikujący

Takki nowy kierownik to będzie miał szczęście. Zakład praktycznie ułożony, przez dyrektora i jego managerów, załoga w większości nowa młoda zmotywowana na sukces, wszystko sprawne. Tylko siedzieć, obserwować na kamerach czy wszyscy zasad safety przestrzegają czy nikt się nie obija, raz na miesiąc zrobić grafik, rozliczyć produkcję, poszukać oszczędności zmotywować do pracy opornych i cała tajemnica sukcesu.

Emila
@MM

Wspaniale, ale w postaci pieniędzy czy benefitów niematerialnych, które po spienieżeniu dałyby razem drugą pensję? I dlaczego dla młodych, starsi stażem tego przywileju nie mają?

@Emila

Tu postawiono na ludzi młodych którym się chce. Dzisiaj zakład to nie to samo ko jeszcze kilka miesięcy temu. Wzorowa organizacja pracy, safety na poziomie dużo wyższym niż światowe. Załoga młoda ukierunkowana na sukces

K
@Pozytywnie zmotywowany

Ojaaa sporo tego. A czy to w zależności od stanowiska pracy czy każdy ma te same benefity ? Czy na operatorze produkcji również są te benefity ? I ktoś pisze o „odmłodzonej załodze” to jaka jest średnia wieku?

@K

Mamy doskonałą firmę z doskonałym Zarządem. Postawiono tu na ludzi młodych, utalentowanych i nastawionych na sukces. Firma zarabia i dzieli się tym. Zadowolone są 2 strony. Korzystając z okazji załoga życzy wszystkim managerom i wszystkim pracownikom Wesołych Świąt Oby tak dalej a pobijemy kolejne rekordy ilości i niezawodności.

ajax

e to ja za stary mam ponad 40 a ten wasz dyr. tez taki młody? a z tym młodym wiekiem to bzdura starsi są bardziej doświadczeni niż pokolenie Z

kandydat na managera

Czy dla kierowników są bezpłatne ładowarki tak żeby podładować auto elektryczne ?

kandyfat na managera

Widzę że firma jest świadoma ekologicznie to b dodrze, a czy produkty firmy są produkowane z materiałów biodegradowalnych i jaki jest ślad węglowy tych materiałów?

KS

Jest może nabór na operatora produkcji? Widzę tylko stare ogłoszenia. Piszecie ze oddają za dojaz mam 17km i zastanawiam się ile liczą za km? Opłacalne? Pracujecie również w weekendy żeby zrobić nadgodzinki czy nie bardzo?

@KS

Dzień dobry, obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska produkcyjne. W sytuacji rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego wszystkie ogłoszenia znajdzie Pan/Pani na stronie pracuj.pl. Zakład działa w systemie pracy w ruchu ciągłym.

Chetny

Jakie są realne zarobki netto na produkcji ?

@Chetny

Powiem tak. Od czasu nastania nowego dyrektora da się zarobić i to całkiem nieźle. Są dodatkowe bonusy, premie, konkurs na pracownika miesiąca, dodatki za brak chorobowego, ciepłe posiłki, przekąski, imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, szkolenia, Słowem aż chce się przychodzić teraz do pracy. Przejrzałem opinia na tym forum i widać wyraźnie jak od jakiegoś roku opinie zmieniły się na korzyść. teraz mamy 100% pozytywnych opinii. To efekt ciężkiej pracy dyrektora ale również kierownika UTR. Pozytywne opinie świadczą o pełnej akceptacji linii jaką obrał Zarząd. (usunięte przez administratora) " Dziennie jestem dumny patrząc jak nabieramy tempa i jak pobijamy kolejne rekordy. Dyrektor znacznie odmłodził zespół a podobno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Teraz prawie wszystkim chce się pracować i dążyć do doskonałości. Panowie dziękujemy i prosimy o więcej.

Julia
@Nowy

Całkiem nieźle? Tzn?:) Jest szansa na podanie chociażby widełek? Za co te dodatkowe bonusy i premie? Wiesz może, czy nie ma u was aktualnie w firmie wakatów?

@Julia

Dzień dobry, Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska: Operator i Technik Utrzymania Ruchu. Wszystkie ogłoszenia wraz ze stawkami oraz dodatkowymi bonusami (w tym system premiowy) znajdziecie Państwo na portalu Pracuj.pl W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu bezpośredniego.

Bronek

Też myślę że firma jest wspaniała.Jestem wdzięczny Pani z kadr i Panu dyrektorowi, że dali mi pracę. W Opolu tylko z doświadczeniem szukają. Wspaniali ludzie. Zrobię wszystko żeby wspierać firmę.

@Skamol Polska Sp. z o.o.

Nieprawda. Sprawdziłem i nie podajecie żadnych stawek. Jest sformułowanie oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie. To nic nie znaczy.

konkret
@Nowy

To ile konkretnie można zarobić, bez tych dodatków w rodzaju przekąski, imprezy integracyjne czy konkurs na pracownika miesiąca czy karta Multisport, które to elementy nie mają dla mnie żadnej wartości.

Młodszy operator
@Nowy

A ja daję łapkę na tak. Uważam że gdyby nie obecny dyrektor i kadra nowych managerów to firmy by już nie było. (usunięte przez administratora). Teraz tak nie ma. Idziemy do przodu.(usunięte przez administratora) Ocena oczywiście pozytywną. Tutaj trzeba pracować kto pracuje ten ma.

Waldek
@Młodszy operator

To ile konkretnie można zarobić?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Skamol Polska Sp. z o.o.?

Pozytywnie zmotywowany

Podczas rozmowy na podstawie rygorystycznie przygotowanych pytań weryfikowana jest wiedza i doświadczenia. Najlepsza firma wybiera zawsze najlepszych kandydatów.

cegła klinkierowa
@Pozytywnie zmotywowany

Co to są rygorystycznie przygotowane pytania? Możesz podać jakiś przykład?

NN
@cegła klinkierowa

Musisz opowiedzieć o swoim doświadczeniu zawodowym, o zakresie odpowiedzialności jaki miałeś, miałaś poprzednio, pytają czemu chcesz być członkiem zespołu SKAMOL, co motywuje Cię do codziennej, ciężkiej pracy, dlaczego szukasz nowego zajęcia, Czego oczekujesz od pracodawcy, na co kładziesz nacisk w pracy (poprawna odpowiedź - safety first). Padają ogólne pytania o (usunięte przez administratora)dyspozycyjność, znajomość procesów przy produkcji płyt silikatowych, czasami pada pytanie o sposoby udzielania pierwszej pomocy.

cegła klinkierowa
@NN

To są typowe, by nie rzec sztampowe pytania, w rodzaju dlaczego chcesz pracować. A propos, znajomość procesów przy produkcji płyt silikatowych, jest bardzo specyficzną i specjalistyczna wiedzą. Osobiście nie wierzę aby jakikolwiek kandydat posiadał taką wiedzę.

Zniesmaczony

Że ta firma jeszcze funkcjonuje to jest jakiś cud. Codziennie się słyszy o jakimś nowym wypowiedzeniu. Kolejni doświadczeni pracownicy odchodzą bo mają dosyć warunków i wynagrodzenia. Sielanka jest tylko na górze firmy, gdzie wszyscy bawią się w najlepsze tworząc co raz to nowe zarządzenia. Jak firma nie obudzi się w odpowiednim czasie to jedynymi pracownikami którzy zostaną na to będą managerowie z makiem na czele. Nie polecam: )

silikat

Tak jak dyrektor dba aby wszystko było zawsze w zgodzie z obowiązującymi przepisami to rzadko kiedy się zdarza. Jak jest coś co budzi tylko cień podejrzeń to sztab prawników zaraz sprawdza czy oby pracownicy na tym nie stracą.

MA
@silikat

To chyba dobrze nie? Nie myślałem że jest aż taka dbałość o pracowników. No ale żaby prawnicy też byli w to zaangażowani to nie przesada? Podobno jest system premiowy. Powiesz ile można dostać dodatkowych pieniędzy?

Rki

Faktycznie widać poprawę i to znaczną. Produkcja leci pełną parą, postojów na awarie brak. BHP standard światowy. Managerowie profesjonalni. Jak się słyszy te opowieści o tym co tu się kiedyś wyrabiało to po prostu szok. Postój na brak części kilka miesięcy. Teraz mamy super zakład dzięki ciężkiej pracy kilku osób. Panowie dziękujemy za super warunki, za rodziną atmosferę, za bogaty pakiet benefitów, za d dobre wynagrodzenie, za to że się w zakładzie ic ie psuje.

IO
@Rki

Nic to tylko trzymać kciuki żeby dalej się poprawiało, nie? Powiesz jaki to pakiet benefitów bo mnie zaciekawiłeś. Są organizowane imprezy firmowe dla pracowników np. na koniec roku albo wyjścia integracyjne?

Joleczka

Witam ,jestem operatorem w niedużej firmie od 4 lat chciałabym coś zmienić, rozwinąć umiejętności, tym bardziej że studiuję zarzadzanie ,u nas się nie rozwinę ...powiedzcie mi proszę w jakich godz.sie pracuje? Czy weekendy wolne?

Moni
@Joleczka

Doskonała firma, doskonałe warunki, praca dla młodych z otwartym umysłem. Wspaniały dyrektor i doskonała kadra zarządzająca. Dzięki pełnej automatyzacji praca lekka i przyjemna.

Mirek
@Joleczka

Praca ruch ciągły, zmiany po 12 godzin, praca w soboty niedziele i święta. (usunięte przez administratora)

Operator
@Mirek

Ruch ciągły ale praca lekka i bezpieczna przede wszystkim na niezawodnych maszynach. Zawsze jest całodobowe wsparcie wysoko wykwalifikowanych techników którzy każdy problem rozwiązują natychmiast. Firma idealna pod kątem safety work. Tak więc zapraszamy.

Weronika
@Operator

O, czyli bhp jest przestrzegane w 100 procentach? No i to się ceni:) Moglbys przyblizyc jak wyglada praca operatora koparki w tej firmie? Jest ciągłość pracy? Maszyna przypisana jest do operatora czy skaczesz z jednej do drugiej? Jak wypadają kwestie finansowe, wypłaty sa ok?

Igor
@Weronika

U nas nie ma koparek kryptowalut jeśli o to ci chodzi. Nie ma żadnych koparek. Po prostu chodzisz tam gdzie cię lider rzuci. Robisz to co akurat trzeba.

GoodDay
@Joleczka

Na uwagę zasługuje fakt fantastycznej atmosfery jaką mamy w pracy. Niby korpo a atmosfera rodzinna

Joleczka
@GoodDay

A co ze studentami zaocznymi?studiuje zarzadzanie i co 2 weekend są zajecia

Kandydat na technika

Jak wygląda praca w charakterze Technika Utrzymania Ruchu? Pytam gdyż rozważam aplikację na to stanowisko. Tutaj na forum niczego się nie można dowiedzieć - wszystko ładnie i super i wspaniałe zupełnie jak by jakaś niewidzialna ręka zmieniała treści w postach. Moją uwagę zwraca i niepokoi mnie fakt, że pod pozytywnymi opiniami jest góra 3 głosy na tak i z 30 na minus i to spowodowało, że zapaliła sie mi czerwona lampka z tył głowy. Mam ponad 20 letnie doświadczenie w UTR i coś tu nie gra moim zdaniem. Dlatego zapytuję wprost. Interesuje mnie co jest do roboty na zmianie, czy są części zamienne czy trzeba rzeźbić z niczego aby dojechać, czy zostanę przeszkolony z serwisowania maszyn w zakładzie, ilu ludzi jest na zmianie itp. Jakie są relacje - przełożony - kierownik Jak jest z dyżurami - rozumiem, że jak na dyżurze jestem to mam płatne 8 godzin? Ma się to ni jak do tego co Prawo Pracy mówi, że max można 32 godziny w miesiącu przepracować. Proszę zwłaszcza kolegów mechaników o rzetelną odpowiedź.

@Kandydat na technika

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Skamol. Dyżury realizowane są zgodnie Kodeksem pracy z zachowaniem obowiązujących norm i odpoczynków. Na wszystkie pytania znajdzie Pan odpowiedź podczas rozmowy rekrutacyjnej, która połączona jest z oprowadzaniem po hali i parku maszynowym. Zachęcamy do aplikacji.

Mechanik
@Kandydat na technika

Cóż mogę powiedzieć jako kolega starszy stażem. Atmosfera w pracy wręcz wzorowa. Brak presji, brak stresu wystarczy mieć ogarnięte to i owo i zakład sam leci na maxa. Części zamienne zawsze oryginalne kupowane od autoryzowanych dostawców, zawsze w najlepszej jakości. W praktyce jednak mało co się tu psuje dlatego praca to głównie prewencja. Nad wszystkim czuwa zawsze zespół ekspertów tu w Polsce jak i za granicą. Wszyscy żyjemy jak jedna wielka rodzina. Jako nowo zatrudniony nie zostaniesz bez pomocy. Koledzy starsi stażem wszystkiego Cię nauczą. Głowa do góry i odwagi.

H
@Mechanik

Serio aż tak przyjaźnie nastawiona kadra że nowi są pod ochroną i nie muszą się prosić o pomoc i wdrożenie? A są dodatkowe szkolenia jak ktoś potrzebuje do stanowiska? Finansują czy trzeba podpisywać lojalkę?

kandydat

Czy firma dalej utrzymuje tak wysokie standardy jak tu opisujecie? Pytanie jest związane z tym iż zamierzam zaaplikować ale się waham. Jestem ubiegłorocznym absolwentem szkoły średniej i zapoznaję się z różnymi ofertami pracy a ta oferta wydaje się najlepsza.

Zostaw merytoryczną opinię o Skamol Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Skamol Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skamol Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skamol Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skamol Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Skamol Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skamol Polska Sp. z o.o.