JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE

Opinie o JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE

Pilot

Paris, Nie wylewaj swoich żali, bo to Ty chyba nie miałaś doświadczenia i wiedzy skoro tak piszesz. Uważam, że zarobki są adekwatne do wiedzy i doświadczenia pracownika. JPB bardzo dobrze traktuje pracowników.

Joanna

Dobrze zarabia się w JPB Systeme? Mam nadzieję, że ktoś z pracowników powie coś na temat pracy w firmie. Zachęcam do dyskusji.

Paris
@Joanna

Na stanowisko operatora cnc z podstawową znajomością języka angielskiego trzeba powiedzieć minimum 4 tys netto ponieważ nikt z pracowników nie zarabia tutaj mniej i wiem to z pewnych źródeł jak np. potwierdzenia przeleów. Jeśli chodzi o doświadczenie to nie wymagają wiele...np będąc operatorem wózka widłowego jak najbardziej masz szansę się do nas dostać. Przezbrojenia maszyn trwają tutaj od kilku do kilkunastu dni co jest jak dla mnie totalnym nieporozumieniem...ale czego można się spodziewać po dyrektorce, która nie ma zielonego pojęcia o tego typu produkcji...

klm
@Paris

chyba miałaś na myśli 4 tys brutto

Joanna

Witajcie. Możecie powiedzieć, czy firma JPB Systeme ma jakieś aktualne oferty pracy? Są jakieś wolne wakaty w firmie? Nie widzę nigdzie takiej informacji, ale może ktoś z Was ma takie informacje.

ALA

Firma JPB Systeme daje duże możliwości rozwoju, przyjazna atmosfera, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności. Szczerze polecam pracę w tej firmie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Sam

Składać zawsze można a nawet należy nawet tylko po to by zobaczyć jakie są możliwości na rynku, czy jest się "atrakcyjnym dla innych firm".

absent

Są firmy, w których pracownicy produkcyjni zarabiają 4 tys netto i to jest uważam minimum. Żaden kierownik nie będzie pracował za taką kasę. 2 tys netto to dawne WSK płaciło ale 10 lat temu, jeśli ty w dalszym ciągu tyle zarabiasz to odzwierciedla to jakim jesteś "fachowcem" :-) albo raczej życiowym nieudacznikiem...

Frezik
@absent

Dlaczego kłamiesz?Wystarczy popracować w tej firmie.Czego szukacie desperacko ludzi?Bo za 2 k nikt nie będzie pracował

Lolinhio
@absent

Haha kolego ,w takim razie nic się nie zmieniło,dalej tyle zarabiają młodsi operatorzy CNC

Olga

Ale jak to wynagrodzenie zależy od pracy, w sensie od stanowiska czy od ilości/jakości wykonanej pracy bo to w sumie można rozumieć dwojako...

Speszylfankszczylledzister

Firma ta jest naprawdę bardzo fajna propozycja dla kogoś kto jeszcze nie miał okazji zwiedzić kraju kozoje*c*w. Można udać się tam na kilku dniowa wycieczkę na koszt firmy zabierając ze sobą męża lub żonę...obojętne. Po kilku miesiącach trzeba sobie jednak szukać innej pracy ponieważ codzienne nienaturalne uśmiechanie się do współpracowników bywa uciążliwe.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Fałszywiec

Jeśli przyniesiesz pisemne usprawiedliwienie od mamy lub zaświadczenie od proboszcza, że jesteś praktykującym katolikiem i obchodzisz tego typu "imprezy" to jak najbardziej TAK...

Weronika

Wysokość wynagrodzenia zależy od wielu czynników a przede wszystkim od naszej pracy!!

ANONIM

Pracuję w firmie JPB Systeme ponad rok i z całą stanowczością mogę powiedzieć, że atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna. Zarobki adekwatne do umiejętności. Pracodawca daje duże możliwości rozwoju i szkoleń, jeśli oczywiście pracownik wykazuje zainteresowanie. Szczerze polecam pracę w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE - Jasionka

• Jak się pracuje w JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE?

Zobacz opinie na temat firmy JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE