JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE

Opinie o JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE

Czy rozmowa kwalifikacyjna do JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE odbywa się w siedzibie firmy?

Pracodwca Nowy wpis

Tak, rozmowa odbywa się w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy kandydatów , pokazujemy firmę , opowiadamy czym sie zajmujemy. Obecnie trwa nabór na operatora CNC. Na pracuj.pl mozna złożyc CV.

XP Nowy wpis
@Pracodwca

Dziwne przeglądarka nie wykazuje aktualnych ogłoszeń na tym serwisie, pojawiają się tylko stare oferty, sprzed 6 lat i sprzed roku. Właśnie przed rokiem operator CNC miał widełki 4 000–5 532,08 zł brutto. Niech Państwo napiszą, czy te kwoty są w dalszym ciągu aktualne, a jak nie, to ile teraz wynoszą? I czy wciąż trzeba mieć najmniej rok doświadczenia byście przyjęli do roboty?

Roxi

Większość osób pisze o firmie, że jest to rzetelny pracodawca. Same wpisy o atmosferze, że tak pozytywnie to już sporo. Niestety nie widziałam ofert pracy na stanowisko operatora CNC od 5 lat. Szukam czegoś dla męża, ponieważ w chwili obecnej musi daleko dojeżdżać i jest to męczące dla nas. W ofercie było napisane, że szkolenia stanowisko we są we Francji, dalej to tak funkcjonuje? Pracownik jedzie się tam szkolić? Ile czasu trwa takie szkolenie i czy to w sumie obowiązkowe?

Pracodwca Nowy wpis
@Roxi

Witam, Oferty pracy publikujemy na poratlu pracuj.pl. Aplkiacja jest jeszcze otwarta wiec proszę wysłac do nas CV . Zawsze można do Nas przynieść Cv osobiście. Szkolenia odbywają sie w Polsce dla pracowników produkcyjnych. Proszę o przesłanie CV. Pozdrawiam Zespół JPB

@pracodawca

Mam ogromną przyjemność podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami związanych z pracą w firmie JPB-Systeme. To miejsce nie tylko oferuje profesjonalizm i doskonałe warunki pracy, ale także tworzy inspirującą i przyjazną atmosferę dla swoich pracowników. Co czyni firmę JPB wyjątkową? Po pierwsze, zaangażowanie w rozwój pracowników. Firma oferuje liczne szkolenia i możliwości rozwoju, co pozwala na ciągłe doskonalenie umiejętności i awans zawodowy. Wspierają inicjatywy swoich pracowników i zachęcają do kreowania nowych pomysłów, co prowadzi do kreatywności i innowacyjności w pracy. Przyjazna atmosfera panująca w firmie JPB to coś, co naprawdę wyróżnia tę organizację spośród innych. Współpraca i wzajemne wsparcie są tu priorytetem, co sprawia, że każdy dzień spędzony w pracy staje się przyjemnością. Zarząd i zespół kierowniczy są otwarci na dialog i zawsze słuchają opinii pracowników, co skutkuje poczuciem współodpowiedzialności za sukces firmy. Firma JPB dba nie tylko o rozwój zawodowy, ale także o komfort pracowników. Wspaniałe świadczenia socjalne i elastyczne podejście do pracy zdają się idealnie wpisywać w potrzeby dzisiejszych profesjonalistów. Możliwość pracy zdalnej oraz dbałość o work-life balance to dowód na to, że firma naprawdę zna potrzeby swoich pracowników. Podsumowując, praca w firmie JPB to przywilej, który warto docenić. Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje umiejętności będą docenione, a rozwój zawodowy pójdzie w parze z przyjemnością z pracy, to JPB to właśnie to miejsce. Gorąco polecam tę firmę wszystkim, którzy chcą być częścią zgranego zespołu, pracować w inspirującym środowisku i dążyć do osiągnięcia wspaniałych celów razem z zaangażowanym zespołem. Mam nadzieję, że ta opinia jest dla Ciebie pomocna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś dokonać zmian, śmiało pytaj!

Czy poziom wynagrodzeń w JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 26 stycznia.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Maciek

Odbyłem praktyki w firmie JPB Systeme i jestem pozytywnie zaskoczony. W przyszłości chciałbym tu pracowac. Wszyscy są pomocni, mozna sie duzo nauczyc. Kazdy wie co ma robic, niesamowity porzadek i oraganizacja.

Zuza

Chciałam sie podzielic oja opinia na temat firy JPB Systeme. Odbyłam praktyki w tej fimie i jest bardzo zadowlona. Duzo sie nauczylam, a njwięszym zaskoczeniem była atmosfera w firie. Wszyscy pomocni, zanagazowani. Z chęcia tu wrócę...

Jakie narzędzia pracy zapewnia JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracodwca

Pracownicy produkcyjni nie potrzebują telefonów komórkowych do pracy więc firma ich nie zapewnia.

Maria
@Pracodwca

Fakt, ale może np zapewniają jakiś socjal? Karta Multisport albo ubezpieczenia grupowe? Nie ukrywajmy, że takie dodatki zawsze działają na plus :)

@Maria

Oczywiście, zapewniamy wiele benefitów dla naszych pracowników w postaci pakietów medyczych, kart multisport i wiele innych. Uważam , że jest to bardzo ważne aby pracownicy byli zadowoleni.

Ilona
@Pracodwca

Oczywiście, to bardzo fajnie, że są benefity. Jakieś premie też się obecnie pojawiają? Poza tym chętnie się dowiem czy przyjmujecie pracowników bez doświadczenia zawodowego?

@Ilona

Jest to uzależnione od stanowiska, ale wymagamy minimum 2-letniego doświadczenia.

Joanna
@Pracodwca

A jeżeli ktoś nie ma tak długiego doświadczenia, to czy ma szansę na przyjęcie do firmy? Jeżeli to nie może być praca, to może staż? Wielu pracodawców bierze stażystów, często z urzędu pracy. Tu jest taka opcja?

Bartek

Od niedawna pracuje w JPB i jestem pod wrażeniem czystości w tej firmie i oraganizacji. Cieszę się, że mogę tu pracować.

Praca w firmie JPB Systeme jest godna polecenia. Zmieniłem prace po 6 latach i to była bardzo dobra decyzja. Mogę się tu rozwijać i liczyć na pomoc zespołu.

Justyna
@Andrzej

A czego dotyczyła branża, w której byłeś przez 6 lat? Podobna co tu? Bo ciekawa jestem czy zaczynałeś tu od zera i sami Cię wyszkolili?

Olaf

Chciałem sie z WAmi podzielic opinią i Firmie JpB Systeme. Jestem zadowolony ze swojej pracy. Ludzie są pomocni , atmosfera w firmie bardzo przyjazna. Szczerze polecam pracę w twej firmie.

Pracownik Magazynu

Dzięki ludzie za ten czas z wami na magazynie. Wasza pomoc z Francji i te wszystkie Tiry z darami to niespotykana pomoc dla Uchodźców z Ukrainy. Szkoda, że to nie była praca na stałe bo super pracowało mi się z wami.

Anna Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w JPB Systeme i bardzo mi się podobało. Czułam się swobodnie. Zespół oprowadził mnie po firmie, bardzo fajne doświadczenie bo nigdy wcześniej nie miałam okazji poznać firmy.

Olek

Miałem okazję uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym prowadzonym Przez firme JPB-systeme. Od wejścia czuć przyjazną atmosferę i zauważyłem zaskakująco młody zespół. Firma wygląda ciekawie, uporządkowanie. Sama rozmowa dość szczegółowa ale bez stresu. Liczę na pozytywną odpowiedź!

Maria
@Olek

Dobrze czytać, a możesz powiedzieć jakie mniej więcej były pytania na rozmowie? Poza tym... otrzymałeś pozytywną odpowiedź? :-)

Chętny

Czy operator z kilkunastoletnim doświadczeniem może zarobić tutaj przynajmniej piątkę na łapkę? Wracam zza granicy i rozglądam się za pracą w naszej wspaniałej dolinie stąd pytanie aby nie potrzebnie nie tracić czasu na wysyłanie tutaj CV .

Stażysta

Dziekuję firmie JPB SYSTEME za mozliwosc realicji 3 miesięcznego stażu. Bardzo dużo sie nauczłem przez ten czas.Miłem możliwość zobaczyc jak pracuje w każym dziale. Wszyscy pracownicy bardzo chetnie Nam pomagali. Jestem pod wrazeniem poziom wiedzy I super atmosfera W przyszlosci chcialbym Tam pracować.

praktykant

Dzięki wszystkim za ten miesiąc praktyk w JPB. Wszyscy byli dla mnie mili. Mój opiekun dużo mnie nauczył. Atmosfera super. Mam nadzieje, że kiedyś tu jeszcze wrócę.

Praca w firmie JPB Systeme daje duże możliwości , praca w fajnym zgranym zespole, każdy wie co ma robić. Pracodawca dba o swoich pracowników i zapewnia ciągły rozwój. Mamy szeroki zakres szkoleń.

Kfalish

(usunięte przez administratora)czyżby katarzyna miała jakieś szersze dojścia do serwisu? Masz rację, powyższe opinie na pewno nie dotyczą waszej firmy, przecież firm o tak durnej nazwie jak jpb systeme par sction simplifee wynajmujących jakąś dziurę w podrzeszowskiej jasionce jest tak wiele niczym biedronek w Warszawie ha ha ha. Pisząc o najnowocześniejszym sprzęcie na rynku masz na myśli prehistorycznego citizena czy zabawkową pomiarówkę z dwiema końcówkami na krzyż? A Dynamiczny zespół to operatorzy wózków widłowych pracujący na dwóch dwugłowicowych maszynach, zmieniający części średnio co dwie minuty, którym ewentualne przezbrojenie maszyny na inną operację zajmuje średnio tydzień? Waszą jedyną konkurencją na dzień dzisiejszy może być jedynie unimet, który sprzedaję podobne nakrętki do waszych ha ha ha

@Kfalish

Dzień dobry Kfalish. Widzę, że jesteś bardzo poruszony i rozemocjonowany pisząc o Firmie JPB-Systeme. Wnioskuję to z faktu, iż poprawność językowa odeszła w zapomnienie. Imiona, nazwy własne, miejscowości, nazwę Firmy w której nawiasem mówiąc również popełniłeś błąd; piszemy z wielkiej litery. Dziura Jasionka, posiad port lotniczy, własny stadion sportowy i jest jednym z najważniejszych obszarów przemysłowych w naszym regionie. Dodatkowo jest zlokalizowana w sercu Doliny Lotniczej. Biorąc pod uwagę powyższe, jest to miejsce doskonałe i prestiżowe dla działalności jaką prowadzi JPB-Systeme. Dwie końcówki na krzyż dają cztery końcówki więc nie tylko z językiem polskim jest problem. Czas taktu produkcji (a nie są to informacje ogólnodostępne), ilość maszyn, tak obróbczych jak i pomiarowych nie zgadzają się z Twoim opisem. I po raz kolejny są dowodem braku wiedzy na temat tego o czym piszesz. Dlatego, z całym szacunkiem… nie mogę brać ( i nikt nie powinien) napisanego przez Ciebie komentarza na poważnie. Polski oddział JPB-Systeme, cechuje się wysoką kulturą techniczną, oraz dbałością o swój zespół. Zaangażowanie jest potężne a wyposażenie nowoczesne i adekwatne do wykonywanej produkcji oraz zapotrzebowania rynkowego. W sposób ciągły zwiększana jest świadomość oraz kwalifikacje pracowników, jak również kładziony jest olbrzymi nacisk na bezpieczeństwo każdego z nas w tym trudnym czasie. Filia zarządzana jest na wysokim poziomie, przy tym emanuje przyjazną atmosferą. Firm o podobnej charakterystyce jest niewiele. Zastanawiają więc mnie podstawy Twoich kłamstw i niechęci do tej Firmy.

Kfalish

Widzę, ze wspólnymi siłami udało się opracować odpowiedź ha ha ha ha Czy ja wiem czy tak wielkim prestiżem jest lokalizacja firmy w dolinie niewolniczej...a nazwa waszej "firmy" celowo została napisana z małej litery...

Agnieszka

W Jpb Systeme dobrze się pracuje, fajny zespół, ludzie wiedza co maja robić . Szczerze polecam tą firmę każdemu .

Pracownik JPB

Cześć Wszystkim. Widzę, że większość opinii nie dotyczy naszej firmy. JPB Systeme jest bardzo dobrą firmą. Pracujemy w młodym, dynamicznym zespole. Podnosimy nasze kwalifikacje każdego roku. Pracujemy na jednym z najnowocześniejszych sprzętów dostępnych na rynku. Jeśli chodzi o benefity nasza firma troszczy się o każdego pracownika. Szczerze polecam pracę w naszej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE - Jasionka

• Jak się pracuje w JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE?

Zobacz opinie na temat firmy JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JPB SYSTEME PAR ACTIONS SIMPLIFEE