Tutlo Sp. z o.o.

Opinie o Tutlo Sp. z o.o.

wera

Ogólnie bardzo fajny sposób na naukę języka, aleeee.... sposób w jaki prowadzą sprzedaż jest nieprzyzwoity. Myślę, że gdyby firma oferowała pakiety minut do nauki angielskiego to stała by się bardzo popularną i chętnie odwiedzaną platformą. Zamiast tego umowy wyglądają w ten sposób, że albo płaci się za dwa lata z góry nauki, albo podpisuje z bankiem umowę na kredyt ratalny. Sprzedaż prowadzona jest bardzo agresywnie i chaotycznie - konsultant zarzuca klienta informacjami i wciska kit, że bez problemu można ze wszystkiego zrezygnować. Prawie się nabrałam... gdyby nie to, że ostatnim telefonem zaatakował mnie w piątek wieczorem i miałam weekend, żeby się zastanowić pewnie miałabym już kredyt na 7tys zł. po pierwsze jak można zrezygnować z kredytu? - zapłacić 1200zł kary .. nieźle to sobie wymyślili konsultant wisi na słuchace i tylko "tu pani kliknie, tu pani wyrazi zgodę, tu pani zaznaczy" - moment i nawet nie wiemy kiedy podpisujemy umowę kredytową. Konsultant zadzwonił po weekendzie i na odpowiedź ze jednak nie chcę brać kredytu powiedział mi ze jestem niepoważna, zmienił ton rozmowy, był bardzo nieprzyjemny, a po moich uwagach dotyczących podejścia do klienta rzucił słuchawką. Nie jest to podejrzane? (usunięte przez administratora) Widziałam też opinie, że na lekcjach pierwszych jest wiele dostępnych lektorów a jak już się zapłaci to zaczyna się polowanie...

@wera

@WERA bardzo dziękujemy za opinię. Cieszy nas przychylne zdanie na temat metody nauki, którą oferujemy naszym uczniom. Przykro nam jednak, że ma Pani negatywne odczucia w związku z procesem zakupowym. Obecność naszego konsultanta ma służyć możliwości zadania pytania na każdym etapie i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości na bieżąco. Jeżeli jednak dalej opisane niegrzeczne zachowanie konsultanta miało miejsce, to chcielibyśmy Panią serdecznie przeprosić. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza obsługa była profesjonalna i pomocna, dlatego każda opinia jest dla nas niezwykle istotna. Bardzo dziękujemy!

Beata

Dokladnie tak jak pisza wczesniej lapia klienta niby to kredyt i ze nie ma problemu z wycofaniem ale jak chcesz sie wycofac to trzeba za caly kurs placic calkiem co innego niby refunduja a i tak kolo 4000 trzeba zaplacic za free odradzam. Tutlo mimo ze zajecia fajne ale z umowy wynika co innego a oni i tak naciagna i tak

Jakie wartości są cenione w Tutlo Sp. z o.o.?

Bylam

Nie jest to powiedziane wprost, aczkolwiek kasa fajna, praca fajna, ale godziny pracy od 10 do 19/20/21 to standard. Więc jeśli cenisz sobie swój czas wolny, to za żadne pieniądze nie warto aplikować. Dowiedziałam się o tym dopiero na 3 etapie już w siedzibie firmy. Chodzi o to, że oferta skierowana jest do b2c czyli kontaktujesz się z klientem po godzinie 16/17, jedna prezentacja trwa od godziny do 1,5.

@Bylam

Szanowna Pani, dziękujemy za komentarz. Nasi konsultanci samodzielnie ustalają kalendarz spotkań, więc sami ustalają sobie godziny rozmów. Wszystko jest kwestią ułożenia odpowiednio dnia, ale jednocześnie w sprzedaży trzeba również dopasować się do Klienta - w tym zawodzie jest bardzo ważny aspekt. Ponieważ rozmawiamy o Kliencie Indywidualnym często właśnie w godzinach późnopopołudniowych mają oni czas na rozmowę. Jeśli chodzi o samo wynagrodzenie oczywiście zależy ono od zaangażowania danego konsultanta, ale w porównaniu do rynku jest ono bardzo atrakcyjne :) Pozdrawiamy, Zespół HR

Katarzyna

Czy firma informuje telefonicznie o wynikach rekrutacji, tak jak obiecywano to podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

@Katarzyna

Dzień dobry Pani Katarzyno, o wynikach rekrutacji informujemy w sposób telefoniczny lub mailowy. Z uwagi na obecną sytuację związaną z pandemią niektóre procesy rekrutacyjne niestety zostają wydłużone, dlatego jeśli chciałaby Pani dopytać o etap procesu prosimy o wiadomość mailową na adres teamhelp@tutlo.com. Pozdrawiamy, Zespół HR Tutlo

Lektor języka angielskiego

Bardzo szybki proces rekrutacji. Najpierw wypełnienie formularza na stronie. Potem test z angielskiego. Potem rozmowa z metodykiem, składająca się z ogólnych pytań o naukę języka, ustalenia formalności i lekcji próbnej. Metodyczka była bardzo miła. Dobry kontakt. Rozmowę miałam wieczorem, a następnego dnia rano już zapadła decyzja o przyjęciu mnie. Tak jak pisali już inni, metodycy podczas próbnej lekcji faktycznie są małomówni i wydają się speszeni, ale O TO CHODZI. Przecież z lekcji mogą korzystać osoby nieśmiałe. W tym ćwiczeniu chodzi o pokazanie, że potrafimy w przyjazny sposób zaktywizować uczniów. Naprawdę nie ma co się obrażać za uwagi, o których kandydaci tu wspominają, jak "brak uśmiechu", czy "niezmuszanie do rozmowy". Taki rodzaj pracy. Sama nie chciałabym, aby lektor oferował mi sztywną atmosferę i łatwo odpuszczał, jak przerośnie mnie mówienie.

1. Na jakie wyzwania moim zdaniem można natrafić ucząc się języków obcych? 2. Jakie porady dałabym osobom, które uczą się języka obcego po raz pierwszy? 3. Jakich metod nauczania używałam do tej pory, tak, aby lekcje były ciekawe? 4. Dlaczego ktoś miałby chcieć się u mnie uczyć? Jakoś mniej więcej tak. Jeśli chodzi o część informacyjną o mnie to: ile godzin w miesiącu/tygodniu mogę pracować, ile lat już uczę języków, czy odpłatnie, ile mam lat, czy jestem studentką, jakiego kierunku itp.

Czy Tutlo proponuję umowę o pracę?

@Zainteresowany

Cześć Zainteresowany! Dziękujemy za pytanie. W Tutlo proponujemy różne formy zatrudnienia, w zależności od preferencji danej osoby i indywidualnych ustaleń. W razie pytań związanych z konkretną ofertą, prosimy o kontakt z naszym działem HR na adres HR@tutlo.pl.

Tylko B2B
@Zainteresowany

Proponują tylko B2B, bo prowadzenie kadr i płacenie ZUSu to za duży koszt dla firmy

@Tylko B2B

Szanowna Pani, Szanowny Panie, aktualnie współpracujemy z ludźmi z całego świata na podstawie różnych typów zatrudnienia. Kontrakt B2B nie jest jedyną formą zatrudnienia w naszej firmie, rodzaje umów jakie proponujemy są omawiane indywidualnie w zależności od stanowiska na jakie dana osoba aplikuje. Formy współpracy są również omawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy do kontaktu pod adresem email: hr@tutlo.pl w celu omówienia szczegółowo danego stanowiska :)

Tes

B2b bądź umowa zlecenie

Tom
@Zainteresowany

Nie, nie ma umowy o pracę i nie będzie, dlatego ludzie tak szybko uciekają z tutlo

Artur
@Tylko B2B

Ja pracuję w Tutlo już od 1,5 roku i jakoś nie zauważyłem jakiejś dużej rotacji wśród organizacji. Ja akurat pracuję na umowie B2B i mi to aktualnie odpowiada, bo zarobki względem rynku są całkiem atrakcyjne.

Content
@Artur

Jasne, a ogłoszenie na content managera pojawia się już 3 raz w ciągu ostatniego roku.

Gosia
@Content

Do każdego "działu" wciąż rekrutują, kilka dni w Tutlo i pierwszy czar pryska. Brak organizacji, chaos, chaos chaos. Nie polecam.

@Gosia

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Jest nam bardzo przykro, że odniosłaś takie wrażenie. Jesteśmy młodą, bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą i stale poszerzamy wszystkie działy, stąd też widniejące ogłoszenia rekrutacyjne w Tutlo. Przez ostatni rok wiele osób dołączyło do naszych oddziałów na terenie całej Polski. Jeśli coś Ci nie odpowiada we współpracy z Tutlo, porozmawiaj o tym proszę z naszym działem HR. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ bardzo zależy nam na tym, aby każdy czuł się dobrze w Tutlo i z uśmiechem przychodził do biura:) Pozdrawiamy!

zainteresowana Wrocław
@Tutlo Sp. z o.o.

Witam, we Wrocławiu pojawiła się oferta na Specjalistę ds. Sprzedaży. Wynagrodzenie 4000 - 8000 pln :o Czy w grę wchodzi umowa o pracę? Ważne.

@zainteresowana Wrocław

Dzień dobry @Zainteresowana, W przypadku formy współpracy na tym stanowisku preferujemy umowę o współpracy. Jest to również preferowana forma współpracy przez wielu naszych specjalistów ds. sprzedaży ze względu na kwestie finansowe, które są bardziej korzystne właśnie na tej umowie :) Zawsze podczas spotkania rozmawiamy o wszystkich opcjach jakie możemy zaoferować i indywidualnie wspólnie z zainteresowaną osobą dobieramy dla niej najodpowiedniejsze rozwiązanie :) Aplikację można do nas złożyć poprzez ogłoszenie lub wysyłanie na adres mailowy teamhelp@tutlo.pl. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół HR Tutlo

Dzień dobry, jest nam przykro z powodu Pani/Pana negatywnej opinii. Prosimy o opisanie sytuacji mailowo na adres teamhelp@tutlo.pl. Cały czas staramy się ulepszać naszą organizację i każda opinia jest dla nas bardzo ważna - mamy nadzieję, że wspólnie zastanowimy się nad możliwościami jakie jeszcze możemy wprowadzić :) Pozdrawiamy, Zespół HR Tutlo

Jan

Nie

@Artur

Czyli ile? Jakie na przykład są tę zarobki, od ile do ile? To było by bardzo przydatna informacje. Dziękuję, Artur.

X
@Kandydat

Powyżej 7 tys w sprzedaży, limitu nie ma

Mateo

Prace na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży moge ocenić 9/10 , pracowałem w biurze w kielcach, atmosfera super szczególnie jeden taki ją robił, szef wolo wyrozumiały, pomocny, szarmancki. Firma docenia starania pracowników. Można na tym stanowisku naprawde sporo zarobić. Podstawa + premie gdzie premie stanowić mogą nawet dwu lub trzykrotność podstawy. Praca na umowie zlecenie lub własnej działalności co nie jest niczym dziwnym :P Gorąco polecam prace w kielcach pod kamilem

Zakochana w Tutlo

Cześć i czołem, kluski z rosołem! :D Natknęłam się na Państwa ogłoszenie o prace w Łodzi i jestem oczarowana firmą, bardzo zależy mi na podjęciu z Państwem współpracy. Wysłałam zgłoszenie i czekam z ogromną nadzieją na odpowiedź. Proszę, podpowiedzcie! - ile zazwyczaj należy czekać na odpowiedź? Pozytywną lub negatywną? Wysyłam pozdrowienia :)

@Zakochana w Tutlo

Szanowna Pani, Jest nam niezmiernie miło czytając Pani komentarz!:) Cieszymy się, że profil naszej firmy jest zbieżny z tym czego Pani aktualnie poszukuje:) Rekrutacje w naszej firmie przebiegają w następujący sposób: po przesłaniu CV przez Państwa nasi rekruterzy szczegółowo je analizują, a następnie konsultują z Managerami poszczególnych działów. Wybrane osoby zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne (w tym momencie z uwagi na aktualną sytuację rozmowy odbywają się w formie wideorozmów), po których następuje ponowna konsultacja z Managerem po odbytym spotkaniu. Finalnym etapem jest spotkanie z Managerem działu. Każdy etap rekrutacyjny zajmuje kilka dni. W przypadku naszej placówki w Łodzi aktualnie poszerzamy nasz zespół i poszukujemy kilku osób, z którymi nawiążemy współpracę. Bardzo cieszy nas Pani zainteresowanie tym stanowiskiem, dlatego serdecznie prosimy Panią dodatkowo o przesłanie nam swojego CV na adres mailowy: teamhelp@tutlo.pl :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR Tutlo

Zakochana w Tutlo
@Tutlo Sp. z o.o.

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! :) Czy pomimo telefonu od Państwa oraz przebytej już wideo rozmowy prośba o dodatkowe przesłanie CV na podany adres mailowy jest aktualna? Pozdrawiam!

@Zakochana w Tutlo

W przypadku odbytej już rozmowy oczywiście nie ma takiej potrzeby :) Jeszcze raz dziękujemy i życzymy miłego weekendu! Zespół HR Tutlo

catlover
@Tutlo Sp. z o.o.

czyy spotkanie z Managerem jest tez w formie wideo rozmowy czy spotkania w biurze firmy ?

Szanowny były pracownik
@Tutlo Sp. z o.o.

Poszerzają zespół, bo zwalniają tych, którzy słabo sprzedają i rekrutują na ich miejsce nowe osoby

@catlover

Dzień dobry, spotkania z Managerami odbywają się w sposób zdalny lub face -to- face w zależności od preferencji Managera danego działu :) W przypadku naszej placówki w Łodzi spotkania rekrutacyjne odbywają się na miejscu w naszym biurze. W celu uzyskania informacji o innych naszych rekrutacjach prosimy o kontakt pod adresem mailowym teamhelp@tutlo.pl Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR Tutlo

@Szanowny były pracownik

Dzień dobry, zawsze staramy się, aby prowadzone przez nas rekrutacje były jak najbardziej efektywne. Poprzez efektywność rozumiemy wybranie dopasowanej do naszej organizacji osoby, dzięki której utworzymy stabilny zespół - na przykładzie naszych najbardziej rozwiniętych placówek możemy pokazać, że część właśnie takich zespołów już utworzyliśmy i rozwijamy kolejne :) Oczywiście jak w każdej firmie z niektórymi osobami współpraca jest kilkuletnia, a z niektórymi osobami stosunkowo krótka. Zawsze jednak staramy się zapewnić naszym współpracownikom jak najlepsze możliwości rozwoju w naszej firmie - w przypadku stanowiska specjalisty ds. sprzedaży są to między innymi szkolenia sprzedażowe poszerzające kwalifikacje naszych konsultantów. Pozdrawiamy, Zespół HR Tutlo

Truskawa

Dzień dobry Na co zwracacie Państwo biorąc pod uwagę kandydatów na pracowników? Co go dyskwalifikuje a co przoduje pośród innych chętnych na dane stanowisko?

@Truskawa

Dzień dobry, Rozpoczynając nową rekrutację w naszej firmie w pierwszej kolejności rozmawiamy z Managerem na temat profilu poszukiwanej osoby pod kątem doświadczenia i umiejętności. Po szczegółowym ustaleniu powyższych kwestii tworzymy ogłoszenie, w którym wyszczególniamy wymagania na dane stanowisko. Następnie weryfikujemy Państwa aplikacje pod kątem ustalonych wcześniej z Managerem wymagań, ale ogromną wagę przywiązujemy również do osobowości kandydata - czasami zdarza się również tak, że konkretny kandydat nie spełnia wszystkich naszych wymagań zawartych w ogłoszeniu, jednak wyróżnia się na tle innych osób, jest szczególnie kreatywny,otwarty na nowe doświadczenia w pracy i opisuje to na początku swojego CV. Niektóre wymagania są jednak kluczowe i jeśli osoba ich nie spełnia, nie możemy jej wtedy niestety zaprosić na rozmowę. Dużą wartością dodaną jest również wyszczególnienie dotychczasowych sukcesów zawodowych w CV :) Naszą organizację tworzą ludzie, to właśnie oni stanowią filar naszej firmy, dlatego przywiązujemy tak dużą wagę do osobowości. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia, Zespół HR Tutlo

Zainteresowana

Aktualnie praca odbywa się z biura czy zdalnie?

@Zainteresowana

Cześć Zainteresowana! Wiele zależy od samego stanowiska - nasi lektorzy języka angielskiego prowadzą zajęcia w sposób zdalny, natomiast pozostali współpracownicy wykonują swoje obowiązki stacjonarnie z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Chętnie opowiemy więcej o naszych stanowiskach - prosimy o kontakt pod adresem mailowym hr@tutlo.pl :) Pozdrawiamy! Zespół HR Tutlo

Szanowna Pani, Szanowny Panie Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii na temat naszej firmy. Bardzo zależy nam na zadowoleniu ze współpracy z nami oraz zawsze staramy się dbać o dobrą atmosferę. Jest nam przykro, że pojawiły się z Pani/Pana strony negatywne odczucia związane z naszą firmą i prosimy o kontakt pod adresem email hr@tutlo.pl w celu wyjaśnienia zaistnialej sytuacji. Pozdrawiamy, Zespół HR.

Pani

Twoja opinia jest dość niemerytoryczna, mógłbyś proszę rozwinąć temat?

Klaudia R.

Rekrutacja na którą zostałam zaproszona, odbyła się w przyjemnej atmosferze. Pytania zadawane były rzeczowe ale nie czułam się spięta podczas rozmowy, myślę że uśmiech i usposobienie Pań dużo dało . Panie rekruterki dokładnie opisały mi stanowisko oraz zakres czynności jakie miałabym wykonywać, wszystko było klarowne oraz brzmiało bardzo atrakcyjnie.

Panie Robercie, staramy się przekazywać wszelkie dane oraz odpowiadać na wszystkie pytania naszych klientów podczas podpisywania umowy, dlatego bardzo nam przykro, że doszło do ww. sytuacji. Mimo wszystko dziękujemy za opinię i postaramy się z jeszcze większą starannością omawiać szczegóły zobowiązań.

annaanna

Umowa na 24 miesiecy i niby 240 lekcji, ale jeśli wypowiadasz umowę po 8 miesiącach - płacisz jeszcze za 2. i nie możesz mieć więcej niż 129 lekcji wykorzystanych. CZYLI 240 lekcji jest na 24 miesiące , nie możesz je wykorzystać w 10 miesiącach i dalej nie płacić. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!! TEGO NIE MÓWIĄ PODCZAS PODPISANIA UMOWY !!! Chcieli jeszcze, żebym zapłaciła 11 rat zamiast 10, musiałam kilka razy dzwonić, żeby to wyjaśnić ! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ SZKOŁY !

@annaanna

Szanowna Pani, jak sama Pani słusznie zauważyła, umowa jest zawierana na 24 miesiące i obejmuje 240 lekcji, czyli to aż 10 lekcji miesięcznie do wykorzystania. Uczciwe jest zatem rozwiązanie, w którym skrócenie czasu trwania umowy zmniejsza pulę lekcji. Jednak my i tak skracamy je zawsze na korzyść klienta :). Zapłaciła Pani za 10 miesięcy, a otrzymała Pani aż 129. Ponadto w Tutlo oferujemy różne długości kursów np. 3-miesięczne, więc w przypadku, gdy klient potrzebuje szybkiego kursu mamy również i takie w ofercie. Kwestia liczby rat to zapewne nieporozumienie. Chcielibyśmy wyjaśnić, jak do tego doszło, prosimy o opisanie sytuacji na: kontakt@tutlo.pl lub telefon pod numer+48 (22) 247 20 45 Pozdrawiamy!

annaanna
@Tutlo Sp. z o.o.

10 lekcji miesięcznie - czyli 20 minut jedna lekcja i mamy 3,75 godziny miesięcznie przy opłacie 350 zlt :) czyli 100 zlt godzina. Z tą 11 ratą już wszystko wyjaśnione za 4 razem. Chociaż pierwsza próba wyjaśnienia skończyła się na odpowiedzi :”proszę uregulować płatność. „ dziękuje.

@annaanna

Witam, odnosząc się do Pani komentarza, w Tutlo nie ma ograniczenia do 10 lekcji w miesiącu, a koszt indywidualnej, 20-minutowej sesji z lektorem to ok. 25 zł brutto. Nie do końca więc jasne są dla nas Pani wyliczenia, ale chętnie o nich porozmawiamy, jeśli ma Pani na to ochotę :) Oczywiście ceny zajęć, jak i ich liczba jest uzależniona od konkretnego pakietu, jednak to uczeń decyduje, z jaką częstotliwością chce odbyć kurs i to chcielibyśmy też mocno zaakcentować. Cieszymy się, że udało się wyjaśnić kwestię ostatniej raty. Gdyby miała Pani dodatkowe pytania, czekamy na wiadomość. Pozdrawiamy :)

Manna
@annaanna

Na Facebook znajdziesz profesjonalne korepetycje za 40 zł za godzinę zegarową. A ci tzw. native w Tutlo są np z Wenezueli :D

@Manna

Po pierwsze, Tutlo jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż umówienie się z lektorem na Facebooku. Powodów można byłoby mnożyć, więc wymienimy tylko kilka. -Jesteśmy dostępni na żądanie kursanta, oznacza to, że z Tutlo można odbyć lekcję angielskiego bez wcześniejszego umawiania się, o dowolnej godzinie. Nauczyciele dostępni na naszej platformie przechodzą szczegółowy proces weryfikacji swojej wiedzy, jak i umiejętności dydaktycznych. Nasi kursanci poza kursami ogólnymi, mają również możliwość wyboru kursów skrojonych do ich zainteresowań i pracy. Wszystkie merytoryczne materiały zapewnia Tutlo. Po drugie, ucząc się w Tutlo, kursant ma do wyboru ponad 300 native speakerów między innymi z: USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, RPA… Po trzecie, przemilczymy zdanie “profesjonalne korepetycje za 40 zł za godzinę” :)

Bloo
@annaanna

Mam pytanie, czy brała Pani płatność z ratami w banku?

Katarzyna
@Bloo

Ja brałam i nie mogę narzekać , nie było to dla mnie różnica czy co miesiąc wpłacam na ich rachunek czy bankowy . Korzystam od 4 miesięcy i jestem zadowolona

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tutlo Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Procesy rekrutacyjne w naszej firmie są kilkuetapowe w zależności od stanowiska na które jest prowadzona dana rekrutacja oraz od preferencji managera. W większości jest to rekrutacja dwuetapowa, tzn. w pierwszej kolejności spotkanie odbywa się z rekruterem, a następnie z managerem działu, jednak nie jest to schemat stosowany we wszystkich procesach rekrutacyjnych (w niektórych rekrutacjach stosowane są również dodatkowe etapy, np. zadanie rekrutacyjne). Serdecznie zapraszamy Pani/ Pana do kontaktu pod adresem mailowym teamhelp@tutlo.pl jeśli poznamy szczegóły rekrutacji, o którą Pani/ Pan pyta chętnie udzielimy szczegółowej odpowiedzi. Pozdrawiamy!

zawiedziony

Rekrutacja - Pani rekruter umawia sie na spotkanie na meetsach, nie zjawia sie i nie odpisuje na maila. Profesionalizm 100%...

@zawiedziony

Szanowny Panie, Zawsze staramy się przeprowadzać rekrutacje w miłej atmosferze, zależy nam na tym aby kandydaci się nie stresowali oraz aby ich spotkanie z nami było przyjemnym doświadczeniem, nawet w przypadku kiedy nie podejmiemy ze sobą współpracy. Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji którą Pan opisuje. Podczas pandemii nasz zespół pracuje częściowo zdalnie dla zapewnienia 100% bezpieczeństwa naszych pracowników i kandydatów - spotkania rekrutacyjne odbywają się zdalnie, co niestety wiąże się z pojawiającymi się nowymi wyzwaniami w postaci problemów technicznych, które zdarzają się z niezależnych od nas przyczyn. Bardzo zależy nam na wyjaśnieniu tej sytuacji, dlatego prosimy o kontakt pod adresem mailowym: teamhelp@tutlo.pl.

A dlaczego nie piszecie, że lekcja trwa AŻ 20 MINUT? Oznacza to, że godzina zegarowa lekcji to 3 wasze lekcje. To w sumie aż 3,5 normalnej lekcji u korepetytora miesięcznie :D

Lekcja w Tutlo domyślnie trwa dwadzieścia minut, ponieważ jest to czas, który zapewnia największą efektywność. Taka długość gwarantuje optymalne skupienie kursanta. Krótkie lekcje wpływają na systematyczność uczestniczenia, ponieważ każdy bez wymówek jest w stanie zagospodarować w ciągu dnia 20-minut. Jeżeli jednak nasz kursant lepiej czuje się w dłuższym formacie, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zajęcia trwały i godzinę :)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Tutlo Sp. z o.o.?

Alex

Podejście kierownictwa? Zasuwaj, nie odchodź od biurka, biegaj ze spotkania na spotkanie. Dają nierealne do realizacji cele.

Marta91
@Alex

Założyciele Tutlo to młodzi Panowie, którzy czują i rozumieją, że zdrowa atmosfera w pracy to podstawa. Dodatkowo pracownicy jeżeli widzą, że na ich stanowisku pracy można coś polepszyć, wprowadzić jakieś nowe rozwiązania, coś, co podniesie jakość wykonywanej pracy, bez problemu mogą zgłosić, to kierownictwu mając pewność, że ich pomysł zostanie poważnie rozważany.

Keeee

Nieprofesjonalne, są niedostępni, nie pomocni. Nie motywują, po miesiącu pracy szeregowy pracownik czuje się mocno zniechęcony do dłuższej współpracy z tą firmą.

@Keeee

Szanowny Panie/ Szanowna Pani, Jest nam przykro że w taki sposób odczuwa Pan/Pani współpracę z nami. Staramy się, aby wszyscy w naszej firmie czuli docenienie i wsparcie. Jeśli potrzebuje Pan/Pani większego zaangażowania w kwestii związanej ze współpracą z nami prosimy o kontakt na hr@tutlo.pl, abyśmy mogli podjąć odpowiednie działania. Pozdrawiamy Zespół HR Tutlo

Czy ktoś korzystał z reklamowych darmowych lekcji online, z bezpłatnych webinariów?

Witam Moj maz jest anglikiem.Ma ukonczony kurs Tefl,chcialam zapytac Jaka jest stawka godzinowa dla native speakera? Pozdrawiam

@Kasia

Dzień dobry Pani Kasia, Bardzo dziękujemy za kontakt, jest nam bardzo miło że firma Tutlo wzbudziła Państwa zainteresowanie jako przyszłe miejsce pracy:) W nawiązaniu do Pani zapytania, stawki dla lektorów i native speakerów są ustalane indywidualnie, w zależności od ilości lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego oraz umiejętności interpersonalnych, które są weryfikowane na rozmowie rekrutacyjnej z naszym ekspertem. Jeśli Pani mąż chciałby dołączyć do rekrutacji na stanowisko native speakera w Tutlo, prosimy o przesłanie CV na adres HR@tutlo.pl. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu szczegółowego przedstawienia stanowiska i umówienia na spotkanie rekrutacyjne:) Pozdrawiamy!

Gabrysia

Prowadzicie obecnie jakieś rekrutacje do handlowego?

@Gabrysia

Cześć Gabrysia! Tak, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta ds. Sprzedaży w miastach takich jak: Kielce, Gdańsk, Poznań oraz Warszawa, jednak nasze zespoły stale się powiększają! Zachęcamy do przesłania CV na adres hr@tutlo.pl - skontaktujemy się z Tobą, kiedy tylko będzie otwarta rekrutacja do naszego Działu Sprzedaży w Twoim mieście zamieszkania (lub oczywiście innym, jeśli jesteś otwarta na relokację).  Pozdrawiamy!

Pracownik (były)
@Gabrysia

Nie aplikuj. Firma finansuje się tylko ze sprzedaży kursów. Dlatego agresywnie trzeba namawiać klientów na podpisywanie umów. Nigdy nie widziałem dziennego raportowania sprzedaży. MUSISZ sprzedać, inaczej wylecisz. W kółko klepią tą samą "promocję" tylko pod innymi nazwami.

@Pracownik (były)

Tutlo to innowacyjna platforma do nauki angielskiego, więc tak, finansujemy się ze sprzedaży kursów językowych :) Proces sprzedaży prowadzimy z poszanowaniem klienta, tak aby przed podpisaniem umowy był w pełni świadomy jej warunków. Promocje w Tutlo są naprawdę atrakcyjne, co sprawia, że klienci są nimi żywo zainteresowani, a sama sprzedaż jest czasem tylko czystą formalnością.

Zostaw merytoryczną opinię o Tutlo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tutlo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tutlo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tutlo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 10 to opinie pozytywne, 139 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tutlo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tutlo Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tutlo Sp. z o.o.