opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Tutlo

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 1113 ocen
Opinie(2041)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(2041)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O Tutlo
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Co nas wyróżnia?
  • .
  • Benefity
  • .
  • Etapy rekrutacji
  • .
  • Nasze kursy
  • .
  • Biura

O Tutlo

Kogo szukamy?

Co nas wyróżnia?

Benefity

Etapy rekrutacji

Nasze kursy

Biura

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Tutlo Sp. z o.o.

Opinie

Tutlo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • 17
    • 18

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Tutlo Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Orby

    06.08.2021 12:43

    Kandydat

    I ostatnie - jak liczebnościowo przedstawia się kwestia pracy w BO? Kameralne zespoły, czy dużo ludzi? Łatwo o dobrą atmosferę, czy są jakieś problemy na tej linii? Przepraszam za spam i z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    odepe

    07.09.2021 13:46

    Pracownik

    Back Office ;)
    ReviewUserIcon
    Tora

    13.09.2021 11:24

    Kandydat

    i czym się tam zajmują pracownicy? co to jest za dział właściwie? jakieś wsparcie czy coś w tym stylu?
    ReviewUserIcon
    Oliver

    06.09.2021 11:51

    Kandydat

    Jak z atmosferę? Pracownicy mają zorganizowane jakieś formy integracji?
    ReviewUserIcon
    Oliver

    09.09.2021 10:23

    Kandydat

    Dzięki wielkie
    ReviewUserIcon
    Pela

    13.09.2021 11:23

    Pracownik

    a co sugerujesz tutaj że nie jesteś ani młody ani dynamiczny? mów za siebie w takim razie ;)
    ReviewUserIcon
    zuzanna

    11.10.2020 17:02

    Inne

    Jeśli chodzi o naukę języka-zdecydowanie polecam! Należy jednak dokładnie czytać umowę, płacone raty nie koniecznie są realizowane do Tutlo tylko bezpośrednio do banku i widnieje to jako kredyt !!!!!
    Company logo
    Tutlo Sp. z o.o.

    16.02.2021 15:08

    Pracodawca

    @ZNIESMACZONY KLIENT obecność konsultanta podczas zapoznawania się z umową stosujemy w celu zapewnienia możliwości zadania pytań na bieżąco oraz rozwiania wszelkich wątpliwości, ale nie jest ona obowiązkiem, dlatego gorąco zachęcamy do podjęcia samodzielnie decyzji i ewentualne poproszenie konsultanta o czas na zapoznanie się z dokumentem na osobności.
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    08.09.2021 13:17

    Inne

    Jakoś się nie postaraliście bo w dalszym ciągu postępujecie tak samo i jestem przekonana, że w dalszym ciągu tak będziecie postępować więc przestańcie mydlić ludziom oczy o tym jak bardzo dbacie o klienta bo to bzdury
    ReviewUserIcon
    Ciri

    23.08.2021 13:29

    Inne

    Wyświetliła mi się ostatnia reklama Tutlo na moim mailu. Zaczęłam się zastanawiać że może warto się zainteresować. Pytam oczywiście z perspektywy klienta, jak jest?
    ReviewUserIcon
    Ciri

    06.09.2021 15:05

    Inne

    Dzięki za wszystkie informacje, doczytałam wszystko i miałam lekcję próbną, myślę że zdecyduję się na stałe ;)
    ReviewUserIcon
    Ciri

    06.09.2021 15:06

    Inne

    A dla wszystkich klientów polecam - bardzo sympatyczna atmosfera, spokojnie odpowiadają na każde pytanie
    ReviewUserIcon
    Orby

    06.08.2021 12:40

    Kandydat

    Czy w przypadku stanowisk w back office w grę wchodzi tylko praca stacjonarna, czy zdalna również?
    ReviewUserIcon
    k.

    10.08.2021 11:13

    Pracownik

    Na rozmowie się zresztą dowiesz
    ReviewUserIcon
    Orby

    20.08.2021 14:36

    Kandydat

    Okej, ale gdybym mógł dowiedzieć się wcześniej, to byłbym usatysfakcjonowany...
    ReviewUserIcon
    Orby

    06.08.2021 12:41

    Kandydat

    Na jakie dodatki pozapłacowe można liczyć? Jest coś ciekawego, czy raczej standardowy pakiet benefitów?
    ReviewUserIcon
    k.

    10.08.2021 11:14

    Pracownik

    Psst. Zakładka po lewej pt. "Benefity dla pracowników" ;)
    ReviewUserIcon
    Heh

    11.08.2021 13:36

    Pracownik

    Za trudne
    ReviewUserIcon
    Orby

    06.08.2021 12:40

    Kandydat

    Chciałem wszystko zrobić po jednym wątkiem, ale przy odświeżeniu strony zniknął, nie zorientowałem się, że komentarze dodają się z opóźnieniem, więc wybaczcie, że wszystko będzie takie poszatkowane
    ReviewUserIcon
    k.

    10.08.2021 11:12

    Pracownik

    Tak, po kilku godzinach wpadają.
    ReviewUserIcon
    Orby

    06.08.2021 12:39

    Kandydat

    Cześć wszystkim, pozwolę sobie zadać kilka pytań, będę wdzięczny za ewentualną pomoc ;)
    ReviewUserIcon
    k.

    10.08.2021 11:11

    Pracownik

    Luz, śmiało
    ReviewUserIcon
    Anna W-wa

    16.04.2021 12:03

    Kandydat

    Jestem w trakcie poszukiwania pracy i wchodzę poczytać opinię na temat warunków panujących w Tutlo a tu mnóstwo wywodów klientów ... Ludzie to nie jest miejsce na wasze opinie odnośnie nauki itp . Tutaj ludzie wypowiadają się na temat pracy i to ludziom poszukującym jej właśnie ma pomoc . Idźcie wylewać swoje żale gdzie indziej bo jedynie utrudniacie nam poszukiwanie czegoś co ma nam pomoc.
    ReviewUserIcon
    Iks

    06.08.2021 12:24

    Pracownik

    Ludzie, proszę was, idzcie się kłócić na priv, czy coś.
    ReviewUserIcon
    Iks

    06.08.2021 12:24

    Pracownik

    Użyteczność powyższej dyskusji jest równa zeru
    ReviewUserIcon
    MICK

    15.07.2021 14:38

    Były pracownik

    NIE POLECAM ! Przede wszystkim nie dają umowy o pracę, tylko kontrakt B2B lub umowa zlecenie :/ B2B wiąże się z założeniem działalności gospodarczej, a możesz dostać wypowiedzenie po dniu lub kilku dniach od rozpoczęcia pracy. (usunięte przez administratora) Atmosfera też daje wiele do życzenia. Zdecydowanie ODRADZAM :)
    ReviewUserIcon
    Tak

    23.07.2021 12:24

    Pracownik

    Żeby to jeden taki tutaj był, co mu nie odpowiada coś o czym wiedział, albo że ma więcej roboty niż by sobie życzył, albo większe oczekiwania? no niesłychane.. aż żal czytać. Serio, każdemu kandydatowi radzę poświęcić chwilę czasu, odbyć rozmowę kwalifikacyjną, przekonać się na własnej skórze z czym to się je, a nie sugerować się jakimiś anonimowymi wpisami na goworku....
    ReviewUserIcon
    Tak

    27.07.2021 12:35

    Pracownik

    Widzę że ja mówię swoje a inni dalej swoje i się tak będziemy kręcić. Czy to naprawdę taki wysiłek umówić się na rozmowę? chociażby tylko wstępną?
    ReviewUserIcon
    Marketer

    20.07.2021 17:52

    Były pracownik

    W marketingu najgorsza organizacja pracy, jaką można spotkać. Każdy musi być jak multitool. Jedna osoba ma ogarniać analitykę, social media, stronę internetową, mailing, webinary, automatyzować procesy, tworzyć lp i najlepiej jeszcze kodować. A na koniec miesiąca tylko liczy się to, ile twoje działania wygenerowały leadów. Jeszcze jakby było za mało zadań, to (usunięte przez administratora)potrafi przewrócić cały harmonogram prac, bo wpadł na genialny pomysł i cały marketing ma na asap go realizować. Jako że jesteś na B2B, regularnie słyszysz teksty, że w razie popełnia błędu przynoszącemu firmie stratę (np. złe podpięcie kampanii, regulaminu itd.), to ty poniesiesz konsekwencje finansowe.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    21.07.2021 20:31

    Kandydat

    Dzięki za komentarz, zastanawiałam się czy tam aplikować. Widzę, że lepiej będzie jak zostanę w międzynarodowym korpo ;)
    ReviewUserIcon
    MICK

    15.07.2021 14:27

    Były pracownik

    Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie(usunięte przez administratora) Nie dają umowy o pracę, tylko kontrakt B2B... Co wiąże się z otwarciem działalności gospodarczej. UWAGA - możesz dostać wypowiedzenie po kilku dniach(usunięte przez administratora) Atmosfera pozostawia wiele do życzenia. Zero merytorycznych szkoleń, tylko same wymagania. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karo

    05.07.2021 16:30

    Kandydat

    Zatrudniają na UOP? Czy tylko B2B? Widzę ciekawe oferty, ale B2B zniechęca mnie...
    ReviewUserIcon
    eh

    13.07.2021 14:12

    Pracownik

    To nie chodzi o formę pracy w Tutlo tylko ogólnie o formę pracy jaką jest b2b wystarczy doczytać na czym to polega na internecie i już masz odpowiedź na wszystko.
    ReviewUserIcon
    eh

    13.07.2021 14:13

    Pracownik

    Najbardziej się to opłaca właśnie wtedy gdy ma się swoją jakąś działalność jeszcze jako coś dodatkowego
    ReviewUserIcon
    rekrutacja

    24.06.2021 12:10

    Kandydat

    Hej. Będę bardzo wdzięczna, gdyby ktoś opisał mi jak wygląda rekrutacja do Tutlo. Myślę o wysłaniu aplikacji, ale chciałabym wiedzieć na co z góry się przygotować, na ile etapów, jakie formy sprawdzania kompetencji etc. Z góry dzięki!
    ReviewUserIcon
    info

    30.06.2021 12:51

    Pracownik

    Około kilku dni, jak będzie dokładnie tego nie wiem, bo to zależy od pewnie wielu czynników, niektórych zapewne nie znam jako z perspektywy pracownika. Ale no szybko :)
    ReviewUserIcon
    Get

    02.07.2021 12:46

    Pracownik

    Myślę że tutaj jest ważne to o czym zresztą pisałeś, czy np. pojawi się zadanie rekrutacyjne bo to z pewnością odrobinę może wydłużyć proces oczekiwania na decyzję
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    21.06.2021 13:28

    Kandydat

    Mam pytanie odnośnie stawek dla nauczycieli. Mam czteroletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci 7-10 lat, przez ponad rok prowadzilem kurs Business English dla dorosłych online. Niedługo mam rozmowę kwalifikacyjną i zastanawiam się na jaką stawkę mogę liczyć i od czego będzie uzależniona. Czy są tu osoby obecnie uczące w Ttulo i mogłyby się wypowiedzieć? I jakie są Wasze ogólne wrażenia?
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik

    22.06.2021 22:30

    Były pracownik

    Stawka jaka zostanie ci zaproponowana będzie zależeć od kilku czynników. Jak przedstawisz siebie jako osobę, lektora, swój sposób nauczania, twoje doświadczenie i dostępność na jaką jesteś skłonny się zdecydować. Mnie, jako doświadczonemu lektorowi, zaproponowano 50 zł brutto za godzinę w 2020 roku. Stawka nie jest może zła, aczkolwiek w zależności od umowy stawka mocno spada. Na umowie zlecenie wychodzi trochę ponad 37 zł netto za godzinę, ale jeśli nie masz działalności gospodarczej, to nie jest to zła opcja, żeby sprawdzić jak ci będzie szło na tej platformie i czy ci ona odpowiada. Negocjacje zwiększenia stawki to temat, którego Tutlo stara się jak najbardziej unikać i go odwlekać, więc trzeba albo uzbroić się w cierpliwość, albo się z tym pogodzić, albo poszukać jeszcze innych możliwości zarobku. Zaznaczę tutaj, że aby mieć płatne 60 min, to na ogół trzeba być dostępnym znacznie dłużej np. średnio na 6-7h siedzenia na platformie przypada około 4h płatnych jeżeli jest niezły dzień i ludzie cię wybierają. Niestety mało który uczeń chce się umawiać nawet z ulubionym lektorem na konkretną godzinę, bo Tutlo reklamuje się, że można się uczyć "kiedy chcesz". Lektor może jednak wychodzić poza godziny, o których mówi Tutlo. Sam w swoim czasie kończyłem niektóre lekcje grubo po północy. Nie ma oczywiście przymusu. Zależy ile minut chcesz wyrobić. Praca w Tutlo to taki miecz Damoklesa - nigdy nie wiesz czy ktoś się zgłosi na lekcję czy nie, ani czy uczeń będzie chciał się uczyć tylko 20 min, czy więcej. Jednak jeśli będziesz sporo siedział na platformie, ludzie będą cię wybierali i lubili, to idzie wyciągnąć około 4000 zł na rękę nawet przy umowie zlecenie. Powinieneś jednak liczyć się z tym, że takie zarobki raczej będą oznaczały logowanie się w każdy dzień tygodnia. Poza tym, jeśli będziesz chciał zrobić sobie czas wolny, czy iść na urlop, to wtedy nie będziesz nic zarabiał tzw. "Kto nie pracuje ten nie je". W Tutlo jednak sporym plusem jest możliwość nauczania bez posiadania certyfikatów czy ukończonych studiów językowych. Jeżeli potrafisz uczyć i to dobrze pokażesz, to może ci się w Tutlo spodoba, przynajmniej na jakiś czas.
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    24.06.2021 23:45

    Kandydat

    Wielkie dzięki za tak obszerną i konkretną odpowiedź! Myślę że dam im szansę, na trudniejsze początki i budowanie 'bazy' studentów jestem przygotowany. Bardziej niepokoi fragment o braku/unikaniu komunikacji z lektorami. Z ciekawości, koniec końców udało Ci się z nimi jakoś porozumieć i wynegocjować lepsze warunki czy zakończyłeś współpracę z tego właśnie powodu?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.10.2020 11:30

    Były pracownik

    Odradzam firmę. Stawka to max 25zł/60 na umowie-zlecenie, przy 'dostępności' miesięcznej powyżej 100h (przy progach 60/40h wynosi ona kolejno 20 i 15(!) zł. Płatny jest w ramach tej dostępności oczywiście tylko czas spędzony na nauczaniu. Nie ma możliwości podpisania umowy o pracę. W praktyce nie sposób brać urlopów, a nawet krótkie chorobowe oznacza dodatkową redukcję stawki za godziny przepracowane. Na minus jest obraźliwy wręcz wewnętrzny marketing. Otrzymałem raz maila, w którym twierdzili, że można miesięcznie zarobić do 10 000 zł. Ostatnio pojawił się 'konkurs', w którym 3 lektorzy na całą firmę mogę 'wygrać' bon lub 'premię' w wysokości 300/200/100 zł za wyrobienie najwyższej liczby godzin. Poza tym z jednej strony typowe dzisiaj próby 'neurolingiwstycznej' hipnozy pracowników ze strony HR, z drugiej niepomocny, lakoniczny i anonimowy dział płac.
    ReviewUserIcon
    Pracownik TUTLO

    24.05.2021 18:45

    Były pracownik

    PRACA W TUTLO JAKO LEKTOR Zgadzam się! Przed lipcem 2020 w Tutlo pracowało mi się super. Miałam stały grafik i nieważne, czy miałam połączenie od ucznia zawsze miałam płatne 25zł/1h + 5 zł za każde 20 minut, czyli średnio zarabiałam ok. 40 zł na godzinę. Poza tym za każde przepracowane 60 minut miałam 5 min płatnej przerwy co w skali 6h godzinnej zmiany dawało mi niezłe 30 minut spokojnego czasu na obiad. Pracowałam na umowie zlecenie i warunki mi odpowiadały zarabiałam ok. 4000-5000 zł pracując ok. 100-105h miesięcznie. Klienci, ani pracownicy nie wysyłali do mnie maili na prywatny adres, nie naruszali mojego czasu prywatnego. Wtedy poleciłabym pracę w Tutlo. Zmiana o 180 stopni nastąpiła w lipcu 2020, gdzie firma powiedziała, że pracujemy (lektorzy) kiedy chcemy i pomimo, że mamy płatne trochę więcej (w moim przypadku +5 zł na godzinie) to naprawdę trzeba było się strasznie namęczyć, aby wyrobić 3000-4000 zł. Spędzałam przed komputerem czekając na połączenie z uczniem średnio ok. 6h dziennie, a połączenia trwały ok. 4.5h, czyli codziennie traciłam półtorej, a w skali miesiąca 15-20h, za które mi nikt nie płacił. Pracowałam 7 dni w tygodniu, ponieważ nie byłam w stanie w ciągu dnia "złapać" uczniów na więcej niż 5 godzin i wyrobić swojej normy. Ponadto zaczęli do mnie wypisywać konsultanci i klienci na prywatny mail (firma podpięła mój prywatny mail do systemu i klienci mieli do niego dostęp) prosząc, abym zrobiła lekcje np. o 21.00. Wszystko spoko, tylko w sytuacji kiedy uczeń się nie wstawił mój czas był zmarnowany i oczywiście nie miałam za to zapłacone pomimo, że siedziała przed komputerem i oczekiwałam na połączenie. Nikt nie odpisywał na maile, w których prosiłam o wsparcie dotyczące jakości połączenia, czy problemów technicznych. Lekcje oferowane na Tutlo mają mnóstwo błędów, kiedy błędy są zgłaszane nikt ich nie poprawia. Jedna wielka wola amerykanka. Pomimo, że bardzo lubiłam współpracować ze swoimi uczniami i naprawdę bardzo się z nimi zżyłam to zrezygnowałam z pracy, ponieważ nie dało się pracować w warunkach, które firma oferowała.
    ReviewUserIcon
    niezadowolony_pracownik

    23.06.2021 15:04

    Były pracownik

    Same bzdury w tej wiadomosci. Komunikacja jest dla Was ważna ? Od kiedy ? Dział płac nie odpisuje wcale, HR w nosie ma pracowników i również nie odpisuje. Adres mailowy które podajecie zaczynam wierzyć, że nie istnieje bo nie słyszałem, żeby ktokolwiek kiedykolwiek dostał jakąkolwiek odpowiedź. Komunikacja z Wami jest jest tragiczna, gorszej komunikacji w żadnej firmie jeszcze nie widziałem. Mało tego HR pojęcia nie ma nawet jakie umowy mają pracownicy. Mało tego oferujecie "ścieżkę rozwoju" zgodnie z którą im dłuższy ma się staż tym więcej wymagacie a w zamian...śmieszne "benefity", które są warte tyle co nic a o podwyżce to w ogóle można zapomnieć. Mało tego, jeżeli ktoś ze starzem nie przystanie na te wasze "benefity" to automatyczne zwolnienie. Kiedyś fajnie sie z Wami pracowało, teraz traktujecie lektorów jak maszyny wymagacie coraz więcej a od siebie dajecie coraz mniej. Co za raporty czytacie to ja nie wiem, ale żeby zarobić te Wasze 10 000 to trzeba by było być dostępnym 24h/dobę i jeszcze chyba mieć znajomości żeby ktoś uczniów podsyłał a i tak zarobek się nie przeliczy na przyzwoitą płacę za godzinę bo wiele z godzin spędzonych na czekaniu będzie w ogóle nie zapłaconych. Przykre jest jak traktujecie lektorów. Organizacja, komunikacja, płaca to tylko wyzysk i tragedia.
    ReviewUserIcon
    Max

    15.06.2021 11:32

    Kandydat

    Cześć, jest ktoś z punktu w Krk na Starowiślnej i kojarzy, czy mają tam wolne wakaty?
    ReviewUserIcon
    Ori

    21.06.2021 14:15

    Kandydat

    słuchaj - nie mam pojęcia. na pewno lepszy niż nicnierobienie i czekanie na cud ;)
    ReviewUserIcon
    Pola

    23.06.2021 12:50

    Kandydat

    no wiadomo, ale myslałam że może masz jakieś konkretne informacje. jeśli nie to faktycznie może to jest właśnie najlepsza opcja, zapewne nie zaszkodzi spróbować
    ReviewUserIcon
    Dominik

    07.06.2021 13:30

    Inne

    Kupiłem kurs w tutlo oplacalem regularnie co miesiac raty i złożyłem wypowiedzenie w terminie tutlo zwróciło część pieniędzy za kurs dodam jeszcze ze miałem tylko 3 sesje !!i oplacalem za 10 miesięcy !mało tego po wypowiedzeniu umowy udało mi się dodzwonić do tutlo z zapytaniem czy rachunek został zamknięty w banku a Pani na to że tak po jakimś czasie zadzwoniłem do banku żeby się upewnić czy napewno rachunek jest zamknięty i okazało się nie i do tego jeszcze jest do spłaty 1500 zl.Pani z banku powiedziała że kredyt jest nadplacony na 8 miesiecy więc dopiero bym się dowiedział ze mam kredyt prawie za rok !! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek S

    16.06.2021 17:33

    Pracownik

    no ale miałeś dostęp do platformy, nauczycieli, wykładów i co oni tam mają więcej. to chyba twoja wina, że się nie uczyłeś no nie?
    ReviewUserIcon
    Jola

    18.06.2021 13:06

    Inne

    Podobny temat mam,chcą dopłaty ponad 900 zł.,mimo że było na 10 msc,gdzie to zgłosić?wypowiedzenie w terminie,bank nie poinformowany, ściga mnie za kolejną ratę ,a tutlo przedstawia mi tabelkę, wg której jestem winna jeszcze ponad 900 zl Czy Ty gdzieś to zgłosiłem i zakonczyles?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    14.06.2021 12:19

    Kandydat

    Gdzie szukać ofert pracy do firmy Tutlo? Jakie są wymagania?
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    15.06.2021 11:37

    Pracownik

    Ja się rekrutowałem z OLX do zespołu sprzedażowego w Warszawie. Na jakie stanowisko aplikujesz? Ogólnie spoko firma
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    16.06.2021 11:47

    Kandydat

    Chciałam do działu obsługi klienta, także osobne działy jak widzę, ale może masz jakieś informacje o moim?
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    01.06.2021 21:47

    Inne

    Wszystkie poniższe komentarze w sprawie warunków wypowiedzenia umowy są w pełni autentyczne. Zapisy w umowie nie są klarowne. Handlowcy wprowadzają potencjalnych klientów w błąd. Ciężko dodzwonić się do konsultantów. Piszę komentarz tutaj, ponieważ nie mam już pomysłu jak skonsultować się z Tutlo, aby w końcu ktoś chciał ze mną porozmawiać. Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z firmą, zdecydowanie ODRADZAM. Tutlo, odezwiesz się?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Tutlo?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Tutlo Sp. z o.o.

    Świętego Leonarda 1 lok. 8 25-311 Warszawa

    NIP:6572927356

    REGON:366126281

    KRS:0000651245

    https://pl.tutlo.com/
    Branża główna: Nauka języków

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    31.05.2021 20:19

    Kandydat

    Praca w sprzedaży - umowa B2B. Aplikowałem jakiś czas temu. Miła rozmowa ale mimo zapewnień nie otrzymałem feedbacku
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    24.05.2021 18:57

    Były pracownik

    PRACA W TUTLO JAKO LEKTOR Zgadzam się! Przed lipcem 2020 w Tutlo pracowało mi się super. Miałam stały grafik i nieważne, czy miałam połączenie od ucznia zawsze miałam płatne 25zł/1h + 5 zł za każde 20 minut, czyli średnio zarabiałam ok. 40 zł na godzinę. Poza tym za każde przepracowane 60 minut miałam 5 min płatnej przerwy co w skali 6h godzinnej zmiany dawało mi niezłe 30 minut spokojnego czasu na obiad. Pracowałam na umowie zlecenie i warunki mi odpowiadały zarabiałam ok. 4000-5000 zł pracując ok. 100-105h miesięcznie. Klienci, ani pracownicy nie wysyłali do mnie maili na prywatny adres, nie naruszali mojego czasu prywatnego. Wtedy poleciłabym pracę w Tutlo. Zmiana o 180 stopni nastąpiła w lipcu 2020, gdzie firma powiedziała, że pracujemy (lektorzy) kiedy chcemy i pomimo, że mamy płatne trochę więcej (w moim przypadku +5 zł na godzinie) to naprawdę trzeba było się strasznie namęczyć, aby wyrobić 3000-4000 zł. Spędzałam przed komputerem czekając na połączenie z uczniem średnio ok. 6h dziennie, a połączenia trwały ok. 4.5h, czyli codziennie traciłam półtorej godziny na siedzeniu przed komputerem i czekaniem, a w skali miesiąca wychodziło ok.15-20h, za które mi nikt nie płacił. Pracowałam 7 dni w tygodniu, ponieważ nie byłam w stanie w ciągu dnia "złapać" uczniów na więcej niż 5 godzin i wyrobić swojej normy. Ponadto zaczęli do mnie wypisywać konsultanci i klienci na prywatny mail (firma podpięła mój prywatny mail do systemu i klienci mieli do niego dostęp) prosząc, abym zrobiła lekcje np. o 21.00. Wszystko spoko, tylko w sytuacji kiedy uczeń się nie wstawił mój czas był zmarnowany i oczywiście nie miałam za to zapłacone pomimo, że siedziała przed komputerem i oczekiwałam na połączenie. Nikt nie odpisywał na maile, w których prosiłam o wsparcie dotyczące jakości połączenia, czy problemów technicznych. Klientom jest powiedziane, że lektorzy są dostępne kiedy chcą w związku, z czym byli i tacy klienci, którzy wzięli sobie ofertę marketingową głęboko do serca pisali do mnie maila w niedziele rano o 8.50, czy za 10 minut zrobimy lekcję. Bywało tak, że się zgadzałam, bo musiałam wyrobić godziny i logowałam się w systemie. Pracowałam 40 minut, potem czekałam 25 minut, pracowałam 20 minut, czekałam 10 minut, pracowałam 45 minut, czekałam 30 minut i tak cały dzień - pracowałam 7h, a zapłacone miałam za 5 godzin... Lekcje oferowane na Tutlo mają mnóstwo błędów, kiedy błędy są zgłaszane nikt ich nie poprawia. Jedna wielka wola amerykanka. Pomimo, że bardzo lubiłam współpracować ze swoimi uczniami i naprawdę bardzo się z nimi zżyłam to zrezygnowałam z pracy, ponieważ nie dało się pracować w warunkach, które firma oferowała. Fajnie by było, aby Tutlo zaczęło inwestować w "jakoś" lektorów, a nie ilość.
    ReviewUserIcon
    Miły Pan

    24.01.2020 21:53

    Inne

    Dziś zrezygnowałem ze szkoły TUTLO i Musiałem zapłacić za rezygnację 1896 zł i nie wiem czemu (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    10.05.2021 08:43

    Pracownik

    Cześć, otrzymałeś jakąś odpowiedź od Tutlo? u mnie pomimo reklamacji firma nie chce odstąpić od swoich oczekiwań, a bank przez którego jest finansowana nauka pisze przypomnienie o zapłacie raty. Nie chcę mieć złej historii kredytowej przez tych oszustów.
    ReviewUserIcon
    Berry

    24.05.2021 17:08

    Inne

    Mam podobna sytuacje. Czy to zgodne z prawem?
    ReviewUserIcon
    nieOgarniamWas

    06.05.2021 12:44

    Inne

    Śmieszą mnie wpisy ludzi, którzy podpisali umowę, a później żalą się na stronie, że muszą za coś płacić. Z tego co czytam to najczęstszym powodem jest płacz, że muszą zapłacić za to, że nie korzystali z platformy. A to Tutlo ma jeszcze robić za mamusię, która będzie pilnowała żeby ludzie lekcje robili? Typowi ludzie, którzy na początku roku mają postanowienie, że schudną i kupują karnet na siłownie, a później pochodzą przez miesiąc i przestaną bo im się nie chce, bo to wysiłek, bo trzeba czas znaleźć. Jakie to żenujące. A piszecie później do siłowni żeby wam kasę za karnet oddali bo nie chodziliście?
    ReviewUserIcon
    Dorota

    12.05.2021 16:50

    Inne

    Zgadzam się w 100%, ja korzystam z Tutlo od 1,5 roku i nie mam z nimi żadnego problemu. Wszystko działa jak powinno . Co lepsze poleciłam Tutlo też kilku znajomym którzy też korzystają i sobie chwalą.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    10.05.2021 08:38

    Inne

    (usunięte przez administratora) Sprzedawca zapewnia, że można wypowiedzieć umowę po 10-ciu mcach, jednak nie wyjaśnia, że zapłacenie 10 m-czych rat nie pokryje oczekiwań finansowych firmy TUTLO. Dokładnie po 10ciu m-cach płacenia rat, firma oczekuje ode mnie zapłaty 990 zł, aby zamknąć umowę. Co gorsza, całość jest finansowana przez zewnętrzny bank, więc teraz gdy nie zapłacę, może to istotnie nadszarpnąć moją reputację kredytową. (usunięte przez administratora) Dodam, że jakiekolwiek reklamacje złożone spotkały się z obruszeniem i powoływaniem na umowę.
    ReviewUserIcon
    Przemek

    07.05.2021 17:59

    Inne

    Po 10 miesiącach można odstąpić od kursu bez żadnych konsekwencji , takie zapewnienia usłyszałem przed kupnem kursu , po 10 miesiącach okazało się ze owszem ale muszę dopłacić prawie 1000 zł . Super
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.04.2021 16:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ena-zniesmaczona

    29.04.2021 13:15

    Inne

    1 lekcja trwa 20 min. To koszt w promocji (umowa 2 lata) ok.73 zł. Zrywasz umowę tym samym nie ma promocji i płacisz drugie tyle za 20 minut.
    ReviewUserIcon
    NP

    14.04.2021 16:40

    Inne

    (usunięte przez administratora) Podpisuje się umowę na 10 miesięcy, konsultant wielokrotnie potwierdza, że po 10 miesiącach można bez obciążeń zrezygnować z usługi, a kiedy faktycznie chcesz zrezygnować każą dopłacić Ci 2 000zł, albo zostać na 2 lata! W umowie nie ma żadnych informacji, jedynie 2 miesięczny okres wypowiedzenia, którego się dotrzymaliśmy. Sprawa zgłoszona do UOKIK. NIE POLECAM!
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.01.2020 16:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    16.02.2021 23:39

    Inne

    Uwaga na tutlo !!!!
    ReviewUserIcon
    NP

    14.04.2021 16:37

    Inne

    (usunięte przez administratora) Podpisuje się umowę na 10 miesięcy, konsultant wielokrotnie potwierdza, że po 10 miesiącach można bez obciążeń zrezygnować z usługi, a kiedy faktycznie chcesz zrezygnować każą dopłacić Ci 2 000zł, albo zostać na 2 lata! W umowie nie ma żadnych informacji, jedynie 2 miesięczny okres wypowiedzenia, którego się dotrzymaliśmy. Tłumaczą się tak, że cena po rabacie obowiązuje jedynie dla klientów po 24 msc, jeśli zerwiesz wcześniej umowę trzeba płacić standardową cenę. NIE POLECAM!
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    22.03.2021 09:48

    Inne

    Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Tutlo Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?
    Company logo
    Tutlo Sp. z o.o.

    29.03.2021 21:38

    Pracodawca

    Dzień dobry, Współpracujemy z wieloma specjalistami z długoletnim doświadczeniem, ale wewnątrz naszej firmy jest również wiele osób z małym doświadczeniem lub takich, dla których Tutlo jest pierwszym miejscem zatrudnienia! Na niektóre stanowiskach poszukujemy osób dostępnych w pełnym wymiarze godzin (w takich przypadkach tylko osoby studiujące zaocznie rozważamy podczas aplikacji), a oferty w niepełnym wymiarze godzin są idealne dla studentów studiów dziennych. Przede wszystkim zależy nam na osobowości, nastawieniu i chęci rozwoju - dla odpowiedniej osoby zawsze znajdziemy miejsce w naszej firmie :) Jeśli byłby Pan/Pani aplikowaniem do nas prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    ktoś

    09.03.2021 11:03

    Kandydat

    Rozmowa kwalifikacyjna była dość przyjemna, rekruter pojawił się na czas, było miło. Brak odpowiedzi na pytanie dotyczące stawki. Brak jakiegokolwiek feedbacku po rozmowie już drugi tydzień. Nie dziwię się wszystkim negatywnym opiniom tutaj, ta szkoła wieje podstępem na kilometr. :)
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    23.01.2021 17:51

    Pracownik

    Dzień dobry .Chcialem wziąć udział w proponowanej przez Państwa ankiecie i otrzymać 6 dodatkowych lekcji .Jestem uczestnikiem kursu Tutlo ale nie posiadam Facebooka . Nie mogę wziąć udziału w ankiecie w żaden proponowany przez państwa sposób gdyż link tootlo marszałkowska nie daje możliwości wzięcia udziału w ankiecie Proszę o pomoc Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Kasia

    16.02.2021 23:32

    Inne

    Nic pan tam nie dostanie za darmo
    Company logo
    Tutlo Sp. z o.o.

    22.02.2021 16:35

    Pracodawca

    @[email protected] @[email protected], nasz mail widocznie trafił do zakładki SPAM lub oferty i niezauważony stracił ważność. Nasi konsultanci przesłali maila z linkiem do ankiety ponownie. Proszę sprawdzić skrzynkę uwzględniając wszystkie foldery :) Pozdrawiamy
    Company logo

    Tutlo Sp. z o.o.

    22.02.2021 16:32

    Pracodawca

    Aktualność
    Cześć,


    super że korzystacie z GoWork.pl, żeby poruszać ważne tematy i dzielić się swoimi opiniami. Chcemy wykorzystać to miejsce, żeby odpowiedzieć na pojawiające się pytania, pokazać, jak naprawdę wygląda praca w Tutlo, a przede wszystkim - posłuchać konstruktywnego feedbacku. To właśnie dzięki takim uwagom możemy cały czas rozwijać i ulepszać naszą platformę do nauki języków.


    Przypominamy tylko, że GoWork.pl to przestrzeń do kulturalnej wymiany opinii - bez obrażania i naruszania czyjejkolwiek godności.
    Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu będą archiwizowane przez Administratora.


    Jeśli macie dodatkowe pytania lub chcecie porozmawiać bezpośrednio, piszcie śmiało na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Bartek - lektor

    16.10.2020 14:15

    Kandydat

    Rozmowa kwalifikacyjna na niskim poziomie, opóźniona, przełożona na inny termin, platforma się zacinała, rozłączała. Stawki nie dla szanujących się profesjonalnych lektorów, może dla chcących dorobić licealistów...
    ReviewUserIcon
    ToJa

    13.02.2021 17:09

    Kandydat

    Do tego zero elastyczności co do umawiana terminów, ma być już teraz natychmiast bo pani rekruterka tak chce.
    Company logo
    Tutlo Sp. z o.o.

    22.02.2021 15:53

    Pracodawca

    @TOJA, staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych Kandydatów. Zależy nam na przeprowadzaniu transparentnego procesu rekrutacji opartego o szybkie działania - jeżeli tylko sytuacja na to pozwala - stąd też prawdopodobnie propozycje naszej rekruterki. Zawsze dążymy do skrócenia czasu oczekiwania na spotkanie lub odpowiedź. Niemniej dziękujemy za opinię :)
    ReviewUserIcon
    Alicja

    21.01.2021 18:05

    Inne

    Moja opinia jest identyczna jak pisali moi poprzednicy. (usunięte przez administratora) Nie mniej jednak miałam kontakt z dwoma przemiłymi doradcami firmy tutlo który zapewniali że rezygnacja z umowy nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, wypytywalam po kilka razy jednak odpowiedź wciąż brzmiała "z umowy można zrezygnować bez ponoszenia kosztów". Uważajcie również na aneks w którym oferują spłatę za was 1 raty kredytu(usunięte przez administratora)Chciałam zrezygnowac bo sytuacja Covidowe spowodowała że nie miałam czasu na naukę -nikomu nie miałam za złe że wydałam 2500 na 20 lekcji, jednak zostałam namówiona na program wspierający motywację i przedłużenie umowy. Dodatkowo zaoferowali że zapłacą za mnie ratę (333,33 zl), w zamian za to że zostanę w tutlo na dłużej, ale spowodowali tym że przedłużyłam kurs o 1 miesiąc = rozpoczęłam kolejny(drugi) etap kursu, a okres wypowiedzenia wydłużył się o 5 miesięcy co spowodowało że teraz rezygnując z kursu muszę dopłacić 360 zł. Czyli wyliczyli to z góry w taki sposób że jeśli zrezygnuję po minimalnym czasie wypowiedzenia to jeszcze zarobią na mnie jeszcze dodatkowe 30 zl. Wszystko byłoby ok, gdyby ktokolwiek poinformował mnie że rezygnacja z umowy wiąże się z dodatkowymi opłatami(usunięte przez administratora) Oczywiście wiem doskonale dlaczego nikt mnie o tym nie poinformował - gdybym wiedziała nie kupiłabym usługi i miałabym ponad 4000 zł w kieszeni które mogłabym przeznaczyć na dowolnego native speekera któremu płaciła bym za odbyte lekcje zamiast za pakiet lekcji z których nie miałam okazji skorzystać w tym trudnym Podsumowując,sam zamysł funkcjonowania firmy tutlo jest bardzo dobry, baza materiałów jest rozbudowana, nauczyciele świetni, ale przygotujcie się na płacenie abonamentu przez 2 lata, bo jeśli postanowicie zrezygnować wcześniej to będziecie za to płacić ogromne pieniądze.
    ReviewUserIcon
    JO

    02.02.2021 20:01

    Inne

    Te odpowiedzi firmy ... Jest nam przykro... i tak kilkadziesiąt razy. Ja im wierzę. Chcą przecież dobrze... tylko tak jakos wychodzi. To pewnie wina klienta bo trzeba czytać umowy, nawet jak sie jej nie otrzyma przed podpisaniem.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    16.02.2021 23:31

    Inne

    Zgadzam się to naciągacze i też musiałam dopłacić 1700 zł
    ReviewUserIcon
    Panna Migotka

    08.02.2021 12:02

    Kandydat

    Dzień dobry, właśnie trafiłam na ogłoszenie o pracę na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży, gdzie dostępnych jest kilkanaście lokalizacji, czy w obecnym czasie firma proponuje pracę zdalną? Jeśli tak to w jakich godzinach? Byłabym zainteresowana, bo wygląda bardzo fajnie, a mam za sobą kilkuletnie doświadczenie w pracy z klientem na słuchawce :) Pozdrawiam serdecznie :)
    ReviewUserIcon
    Były na szczęście pracownik

    07.02.2021 09:07

    Były pracownik

    Po mało poważnym potraktowaniu podczas rekrutacji(spóźnienie), zdecydowałem się na współpracę. Nijak ma się rzeczywistość do wizji przedstawionej na rozmowie. Praca zmianowa. Jak na koniec dnia trafiasz na klienta i tłumaczysz wszystko , wychodzisz z biura po godzinach.Ciśnienie na sprzedaż ogromne. Bo to sprzedaż, typowa twarda sprzedaż, za sporą kasę ze strony klienta. Dużo obietnic ze strony pracodawcy, mało konkretów. O umowie o pracę mowy nie ma. Tylko B2B,albo zlecenie. Brak szacunku dla pracownika. Wycisnąć na maksa. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem. I uprzedzę, ewentualne teksty, ze trzeba pracować wszędzie. pracowałem na projektach, gdzie na 8 godzin wykonywałem 220 połączeń. Tam to były wczasy w porównaniu z Tutlo.
    ReviewUserIcon
    wera

    20.01.2021 12:10

    Kandydat

    Ogólnie bardzo fajny sposób na naukę języka, aleeee.... sposób w jaki prowadzą sprzedaż jest nieprzyzwoity. Myślę, że gdyby firma oferowała pakiety minut do nauki angielskiego to stała by się bardzo popularną i chętnie odwiedzaną platformą. Zamiast tego umowy wyglądają w ten sposób, że albo płaci się za dwa lata z góry nauki, albo podpisuje z bankiem umowę na kredyt ratalny. Sprzedaż prowadzona jest bardzo agresywnie i chaotycznie - konsultant zarzuca klienta informacjami i wciska kit, że bez problemu można ze wszystkiego zrezygnować. Prawie się nabrałam... gdyby nie to, że ostatnim telefonem zaatakował mnie w piątek wieczorem i miałam weekend, żeby się zastanowić pewnie miałabym już kredyt na 7tys zł. po pierwsze jak można zrezygnować z kredytu? - zapłacić 1200zł kary .. nieźle to sobie wymyślili konsultant wisi na słuchace i tylko "tu pani kliknie, tu pani wyrazi zgodę, tu pani zaznaczy" - moment i nawet nie wiemy kiedy podpisujemy umowę kredytową. Konsultant zadzwonił po weekendzie i na odpowiedź ze jednak nie chcę brać kredytu powiedział mi ze jestem niepoważna, zmienił ton rozmowy, był bardzo nieprzyjemny, a po moich uwagach dotyczących podejścia do klienta rzucił słuchawką. Nie jest to podejrzane? (usunięte przez administratora) Widziałam też opinie, że na lekcjach pierwszych jest wiele dostępnych lektorów a jak już się zapłaci to zaczyna się polowanie...
    Company logo
    Tutlo Sp. z o.o.

    21.01.2021 12:36

    Pracodawca

    @WERA bardzo dziękujemy za opinię. Cieszy nas przychylne zdanie na temat metody nauki, którą oferujemy naszym uczniom. Przykro nam jednak, że ma Pani negatywne odczucia w związku z procesem zakupowym. Obecność naszego konsultanta ma służyć możliwości zadania pytania na każdym etapie i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości na bieżąco. Jeżeli jednak dalej opisane niegrzeczne zachowanie konsultanta miało miejsce, to chcielibyśmy Panią serdecznie przeprosić. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza obsługa była profesjonalna i pomocna, dlatego każda opinia jest dla nas niezwykle istotna. Bardzo dziękujemy!
    ReviewUserIcon
    Beata

    21.12.2020 15:19

    Inne

    Dokladnie tak jak pisza wczesniej lapia klienta niby to kredyt i ze nie ma problemu z wycofaniem ale jak chcesz sie wycofac to trzeba za caly kurs placic calkiem co innego niby refunduja a i tak kolo 4000 trzeba zaplacic za free odradzam. Tutlo mimo ze zajecia fajne ale z umowy wynika co innego a oni i tak naciagna i tak
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.12.2020 09:10

    Inne

    Jakie wartości są cenione w Tutlo Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Bylam

    07.12.2020 11:21

    Kandydat

    Nie jest to powiedziane wprost, aczkolwiek kasa fajna, praca fajna, ale godziny pracy od 10 do 19/20/21 to standard. Więc jeśli cenisz sobie swój czas wolny, to za żadne pieniądze nie warto aplikować. Dowiedziałam się o tym dopiero na 3 etapie już w siedzibie firmy. Chodzi o to, że oferta skierowana jest do b2c czyli kontaktujesz się z klientem po godzinie 16/17, jedna prezentacja trwa od godziny do 1,5.
    Company logo
    Tutlo Sp. z o.o.

    07.12.2020 18:03

    Pracodawca

    Szanowna Pani, dziękujemy za komentarz. Nasi konsultanci samodzielnie ustalają kalendarz spotkań, więc sami ustalają sobie godziny rozmów. Wszystko jest kwestią ułożenia odpowiednio dnia, ale jednocześnie w sprzedaży trzeba również dopasować się do Klienta - w tym zawodzie jest bardzo ważny aspekt. Ponieważ rozmawiamy o Kliencie Indywidualnym często właśnie w godzinach późnopopołudniowych mają oni czas na rozmowę. Jeśli chodzi o samo wynagrodzenie oczywiście zależy ono od zaangażowania danego konsultanta, ale w porównaniu do rynku jest ono bardzo atrakcyjne :) Pozdrawiamy, Zespół HR

    Zostaw merytoryczną opinię o Tutlo Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.