opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Tutlo

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 1110 ocen
Opinie(2038)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(2038)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O Tutlo
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Co nas wyróżnia?
  • .
  • Benefity
  • .
  • Etapy rekrutacji
  • .
  • Nasze kursy
  • .
  • Biura

O Tutlo

Kogo szukamy?

Co nas wyróżnia?

Benefity

Etapy rekrutacji

Nasze kursy

Biura

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Tutlo Sp. z o.o.

Opinie

Tutlo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • 16
    • 17

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Tutlo Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Administrator

    30.03.2022 16:22

    Inne

    Aplikowaliście na stanowisko Manager w Tutlo Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.
    ReviewUserIcon
    paula

    14.04.2022 11:03

    Pracownik

    na to konkretne stanowisko?
    ReviewUserIcon
    paula

    14.04.2022 11:05

    Pracownik

    na pewno takich standardów, pytań o doświadczenie, poprzednią prace
    ReviewUserIcon
    TutloMiś

    12.04.2022 15:59

    Pracownik

    Pracuje w Tutlo od dłuższego czasu i przed długi czas byłem bardzo zadowolony z tej pracy. Wysokie wynagrodzenie, elastyczny czas pracy ( pracowało się dużo, ale jeśli coś musiałeś załatwić w ciągu dnia nie było z tym żadnych problemów) i przede wszystkim fajny produkt. Pierwszy raz sprzedawałem coś, co serio nie było shitem. Tutaj niestety idzie to w kierunku coraz gorzej jakości( problemy z dostępnością lektorów) Choć i tak mimo wszystko przy dobrym korzystaniu z platformy uważam, że produkt jest nadal bardzo dobry i raczej bym go polecił znajomym. Niestety ostatnie zmiany jakie zachodzą w pracy handlowców powoli dają mi znać, że mój czas tutaj dobiega końca. W ostatnim czasie zostało nałożonych bardzo dużo dodatkowych obowiązków, którego niestety nie przekładają się na prowizje. Myślę że czas pracy w ciągu dnia po ostatnich zmianach to jakieś 40-60minut każdego dnia dodatkowo, które do tej pory mogliśmy przeznaczyć na telefony czy spotkania. I mamy do wyboru przeznaczać to na zadania, którymi sales nie powinien się zajmować( umawianie lekcji, zbieranie opinii od klienta, pomoc techniczna i dużo zadań związanych z archiwizowaniem rozmów) w czasie pracy i tracić czas który moglibyśmy przeznaczać na sprzedaż, albo siedzieć dodatkowo po godzinach ( i tak się to często zdarzało, a firma oprócz prowizji za sprzedaż nie wynagradza tego) Fajna firma z potencjałem ale niestety, przynajmniej jeśli chodzi o handlowców warunki pracy mocno się ostatnio pogorszyły.
    ReviewUserIcon
    Administrator

    17.03.2022 13:46

    Inne

    Tutlo Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.
    ReviewUserIcon
    will

    04.04.2022 15:40

    Kandydat

    Moje wrażenia pokrywają się z tymi opisywanymi w jednym ze świeżych wątków tutaj, więc polecam sobie przeczytać.
    ReviewUserIcon
    naomi

    21.03.2022 08:28

    Pracownik

    Jestem tu od niedawna, ale chciałam podzielić się tym, że firma przeprowadza szybką i przyjemną rekrutację. Bardzo miło, że nie ciągnie się to za długo i są same konkrety
    ReviewUserIcon
    naomi

    29.03.2022 08:51

    Pracownik

    Jak dla mnie raczej normalne pytania, o doświadczenie, poprzednią pracę itp
    ReviewUserIcon
    samtha

    01.04.2022 09:50

    Kandydat

    To dobrze, że nic nadzwyczajnego, dzięki
    ReviewUserIcon
    Daga

    17.02.2022 22:08

    Kandydat

    Jak wygląda przebieg rekrutacji na stanowisko doradca klienta i jakie są zadawane pytania podczas rozmowy?
    ReviewUserIcon
    naomi

    22.03.2022 13:23

    Pracownik

    no ale jaki jest uśredniony czas oczekiwania, to nie jestem w stanie wskazać
    ReviewUserIcon
    PioKo

    23.03.2022 08:30

    Kandydat

    Rozumiem no niby tak, ale jakiś punkt odniesienia już mam mniej więcej. Dzięki.
    ReviewUserIcon
    MajorTom

    10.02.2022 14:23

    Kandydat

    jak firma się zapatruje na wysyłanie aplikacji inicjujących przez kandydatów?
    ReviewUserIcon
    Tomek

    11.03.2022 10:40

    Były pracownik

    Nie polecam, atmosfera i kasa bardzo słabe.
    ReviewUserIcon
    Diego

    14.03.2022 14:27

    Pracownik

    A, racja, nie zwróciłem uwagi na datę
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    18.02.2022 13:21

    Kandydat

    Dzień dobry, czy ktoś może podzielić się aktualną opinią na temat pracy jako Doradca Klienta? Zależy mi głównie na informacji o targetach, czy są realne do zrobienia i jaka jest wysokość podstawowego wynagrodzenia? No i pytanie też dość istotne: jak wyglądają bazy klientów? Dzwoni się do ludzi realnie zainteresowanych kursem, z jakiegoś kontaktu na stronie np? Czy jak to wygląda? Obecnie pracuje jako doradca w firmie ubezpieczeniowej, ale myślę o zmianie ze względu na bardzo słabą podstawę i co raz gorszą bazę klientów. Z góry dzięki za wszelkie info!
    ReviewUserIcon
    velo

    07.03.2022 13:21

    Pracownik

    No nie wiem, ja nie mam takich odczuć, ale też nie porównywałem jakoś specjalnie
    ReviewUserIcon
    velo

    07.03.2022 13:21

    Pracownik

    Także ja nie narzekam, ale ja to ja, nie każdemu musi odpowiadać to samo.
    ReviewUserIcon
    Klient

    11.02.2022 13:13

    Inne

    Świetna platforma do nauki
    ReviewUserIcon
    jaaa

    23.01.2022 23:11

    Kandydat

    Zastanawiam sie czy ktos z lektorów albo kandydatów miał podobną sytuację do mojej. Jakiś miesiac temu aplikowalam na stanowisko lektora, wysłalam CV, nagranie. Zero kontaktu ze strony tutlo, zadnej informacji zwrotnej. Przyznam, ze jestem zdziwiona i zasmucona takim calkowitym zignorowaniem mojej skromnej osoby.
    ReviewUserIcon
    Brit

    25.01.2022 12:48

    Pracownik

    Firmy zawsze sobie zastrzegają kontakt z wybranymi kandydatami. Życie, nie zawsze wszędzie nas chcą. Feedback jest ważny już po rozmowie kwalifikacyjnej, ale przed to chyba nigdzie nie dają. Przynajmniej ja się nie spotkałam.
    ReviewUserIcon
    jaaa

    10.02.2022 11:25

    Kandydat

    a jednak to byla rozmowa kwalifikacyjna w troche innej formie. dlatego ze odpowiadalam na pytania, ktore wyswietlaly sie na ekranie, udostepnilam nagranie ze swoimi odpowiedziami. Rownie dobrze te pytania mogl zadawac rekruter, a nie automat.
    ReviewUserIcon
    rere

    02.02.2022 09:55

    Kandydat

    Wystarczy dobrze znać język, żeby zostać lektorem czy trzeba mieć wykształcenie wyższe?
    ReviewUserIcon
    Miłka

    09.02.2022 13:11

    Kandydat

    Zgadzam się, że muszą to dobrze zweryfikować zanim kogoś zatrudnią. W końcu ta osoba ma uczyć kogoś, a nie się przy okazji. Chyba najczęściej jest to rozmowa po prostu prawda?
    ReviewUserIcon
    Witos

    10.02.2022 09:55

    Pracownik

    Ja miałem rozmowę zdalną z rekruterem, ale już chwilę temu, więc nie jestem na bieżąco.
    ReviewUserIcon
    BYŁY PRACOWNIK

    19.10.2021 15:34

    Były pracownik

    PRACA W TUTLO JAKO LEKTOR Zgadzam się! Przed lipcem 2020 w Tutlo pracowało mi się super. Miałam stały grafik i nieważne, czy miałam połączenie od ucznia zawsze miałam płatne 25zł/1h + 5 zł za każde 20 minut, czyli średnio zarabiałam ok. 40 zł na godzinę. Poza tym za każde przepracowane 60 minut miałam 5 min płatnej przerwy co w skali 6h godzinnej zmiany dawało mi niezłe 30 minut spokojnego czasu na obiad. Pracowałam na umowie zlecenie i warunki mi odpowiadały zarabiałam ok. 4000-5000 zł pracując ok. 100-105h miesięcznie. Klienci, ani pracownicy nie wysyłali do mnie maili na prywatny adres, nie naruszali mojego czasu prywatnego. Wtedy poleciłabym pracę w Tutlo. Zmiana o 180 stopni nastąpiła w lipcu 2020, gdzie firma powiedziała, że pracujemy (lektorzy) kiedy chcemy i pomimo, że mamy płatne trochę więcej (w moim przypadku +5 zł na godzinie) to naprawdę trzeba było się strasznie namęczyć, aby wyrobić 3000-4000 zł. Spędzałam przed komputerem czekając na połączenie z uczniem średnio ok. 6h dziennie, a połączenia trwały ok. 4.5h, czyli codziennie traciłam półtorej godziny na siedzeniu przed komputerem i czekaniem, a w skali miesiąca wychodziło ok.15-20h, za które mi nikt nie płacił. Pracowałam 7 dni w tygodniu, ponieważ nie byłam w stanie w ciągu dnia "złapać" uczniów na więcej niż 5 godzin i wyrobić swojej normy. Ponadto zaczęli do mnie wypisywać konsultanci i klienci na prywatny mail (firma podpięła mój prywatny mail do systemu i klienci mieli do niego dostęp) prosząc, abym zrobiła lekcje np. o 21.00. Wszystko spoko, tylko w sytuacji kiedy uczeń się nie wstawił mój czas był zmarnowany i oczywiście nie miałam za to zapłacone pomimo, że siedziała przed komputerem i oczekiwałam na połączenie. Nikt nie odpisywał na maile, w których prosiłam o wsparcie dotyczące jakości połączenia, czy problemów technicznych. Klientom jest powiedziane, że lektorzy są dostępne kiedy chcą w związku, z czym byli i tacy klienci, którzy wzięli sobie ofertę marketingową głęboko do serca pisali do mnie maila w niedziele rano o 8.50, czy za 10 minut zrobimy lekcję. Bywało tak, że się zgadzałam, bo musiałam wyrobić godziny i logowałam się w systemie. Pracowałam 40 minut, potem czekałam 25 minut, pracowałam 20 minut, czekałam 10 minut, pracowałam 45 minut, czekałam 30 minut i tak cały dzień - pracowałam 7h, a zapłacone miałam za 5 godzin... Lekcje oferowane na Tutlo mają mnóstwo błędów, kiedy błędy są zgłaszane nikt ich nie poprawia. Jedna wielka wola amerykanka. Pomimo, że bardzo lubiłam współpracować ze swoimi uczniami i naprawdę bardzo się z nimi zżyłam to zrezygnowałam z pracy, ponieważ nie dało się pracować w warunkach, które firma oferowała. Fajnie by było, aby Tutlo zaczęło inwestować w "jakoś" lektorów, a nie ilość.
    ReviewUserIcon
    z

    08.02.2022 10:29

    Pracownik

    Dokladnie tak jest!
    ReviewUserIcon
    Administrator

    19.01.2022 15:13

    Inne

    Jak wygląda praca w Tutlo Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?
    ReviewUserIcon
    luigi

    02.02.2022 12:52

    Pracownik

    ja to akurat pracuje w administracji na miejscu w Warszawie więc niespecjalnie mam co opowiadać. praca w biurze jak to praca w biurze, zaczynasz robisz swoje kończysz i wychodzisz. żadnej filozofii
    ReviewUserIcon
    hh

    03.02.2022 14:59

    Kandydat

    a jakie są godziny? I jak wygląda rekrutacja do biura?
    ReviewUserIcon
    Ferell

    03.01.2022 14:36

    Kandydat

    W biurze panuje sztywny dresscode, czy jest dowolność co do wyboru strojów do pracy? Mówię oczywiście o stanowiskach, które nie mają jakiegoś bezpośredniego kontaktu z klientem.
    ReviewUserIcon
    odp

    28.01.2022 09:50

    Pracownik

    dokładnie też mi się tak wydaje żeby to było jak najbardziej aktualne, więc chyba nie ma się czym przejmować na zapas
    ReviewUserIcon
    odp

    28.01.2022 09:51

    Pracownik

    Na pewno wszystko ci powiedzą telefonicznie i wyśla wszystko to co potrzeba. Inaczej jak miałoby się odbyć? miałabyś szukać na wszystkich platformach i może trafisz a może nie?
    ReviewUserIcon
    Dorota

    18.01.2022 11:53

    Kandydat

    Dzień dobry! Mam 2 pytania z perspektywy kandydata na lektora: Czy jest założone minimum godzin do wypracowania na tydzień / miesiąc? Czy zobowiązujemy się do dostępności w określonych godzinach wcześniej, czy można zależnie od dostępności siadać przed komputerem dosłownie tego samego dnia? Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Maj

    19.01.2022 08:42

    Pracownik

    ogólnie dla większości pracowników czas pracy jest dość elastyczny więc wszystko można dogadać w trakcie rozmów
    ReviewUserIcon
    Bejka

    09.11.2021 10:48

    Kandydat

    Jaki jest tutaj rodzaj umowy, bo wiem, że jeśli chodzi o tego typu pracę bardzo różnie bywa?
    ReviewUserIcon
    Daro

    14.12.2021 16:40

    Pracownik

    B2b lub zlecenie
    ReviewUserIcon
    Woka

    14.01.2022 09:57

    Kandydat

    można pracować na niepełny etat czy raczej ciężko?
    ReviewUserIcon
    Larry

    22.12.2021 11:28

    Kandydat

    Cześć, chcę wysłać aplikację na Grafika (Senior) i przez formularz na stronie jestem w stanie dodać tylko jeden plik - CV. Gdzie w takim razie mogę dołączyć portfolio? Na jakiś adres mailowy z adnotacją, że jest powiązane z wysłaną wtedy i w tej formie cefałką? Najlepiej by to było zrobić zbiorczo, ale no tylko jeden plik przechodzi przez formularz.
    ReviewUserIcon
    Onyx

    30.12.2021 11:39

    Pracownik

    na pewno się dopytają o portfolio jak przyjdzie na to pora, nic się nie martw bedziesz miał szasnę się pochwalić tym co umiesz no bez tego to ani rusz
    ReviewUserIcon
    Larry

    31.12.2021 11:23

    Kandydat

    Dobra, to dzięki za wszystkie opinie, zamykam wątek ;)
    ReviewUserIcon
    Tutor

    10.12.2021 12:57

    Pracownik

    Hej. Dorzucam swoją opinie: Plusy: -Elastyczność grafiku -praca zdalna -gotowy materiał, jest z błędami i na niskim poziomie -raczej płacą na czas, ale to nie zawsze Minusy: -permanentny spam z prośbą o logowanie -platforma jak z początku internetu -chaos -BRAK PODWYZEK -ludzie z biura myślą, że są ważni bo mają owocowe czwartki -niskie stawki
    ReviewUserIcon
    Karolina

    23.12.2021 20:05

    Były pracownik

    Ja pracowałam trochę ponad rok i 4 razy kasa była z opóźnieniem, trzeba było się upominać.
    ReviewUserIcon
    Ama

    27.12.2021 12:39

    Pracownik

    ja tam się czuje bardzo zadbana bo umiem dbać o swoje interesy więc to nie jest żadna regula. nie uogólniaj faktów których nie znasz w całości i z każdej strony
    ReviewUserIcon
    Ania

    08.12.2021 14:41

    Kandydat

    Mam pytanie, czy jak ktoś sie podejmuje pracy i przy okazji sam chciałby skorzystać z kursu dla dorosłych to ma taką możliwość?
    ReviewUserIcon
    Wallie

    15.12.2021 08:25

    Kandydat

    W sumie rzeczywiście wszystko jedno, ale to musiałbyś chyba się zapytać już przy rekrutacji. Daj znać jak coś
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    21.12.2021 10:15

    Kandydat

    Ile jest godzin takiego kursu wtedy?
    ReviewUserIcon
    Dori

    23.11.2021 10:52

    Kandydat

    Czy na stanowiskach biurowych jest też szansa pracy zdalnej, bądź hybrydowej?
    ReviewUserIcon
    Monika

    17.12.2021 13:19

    Kandydat

    A ile dni w tygodniu trzeba być w biurze? Jest to jakoś regulowane?
    ReviewUserIcon
    Pio

    20.12.2021 11:36

    Kandydat

    to już byś się musiał bezpośrednio dogadywać i pytać
    ReviewUserIcon
    Marcin

    16.12.2021 15:38

    Inne

    Dramat wykupiłem kurs dla całej rodziny niestety nie odbyła się żadna lekcja!!!!od 2 miesięcy Były umawiane poprzez opiekuna, Od godz 15 do późnych godzin nocnych niema możliwości połączenia się z nauczycielem polsko jezycznym.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Tutlo?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Tutlo Sp. z o.o.

    Świętego Leonarda 1 lok. 8 25-311 Warszawa

    NIP:6572927356

    REGON:366126281

    KRS:0000651245

    https://pl.tutlo.com/
    Branża główna: Nauka języków

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Anuszka

    14.10.2021 10:34

    Pracownik

    Witam wszystkich. Jestem lektorem w Tutlo i chciałabym co nie co opowiedzieć o tym jak mi się pracuję, ponieważ może komuś to pomoże przy wyborze w przyszłości :). Jako, że mam też inne prywatne obowiązki bardzo doceniam to, że mogę pracować zdalnie i ustalać sobie grafik zajęć. Taka swoboda jest bardzo praktyczna, zwłaszcza, że coraz więcej ludzi teraz decyduje się na naukę zdalną. Od początku wiedziałam jak będzie wyglądać moja praca i jestem zadowolona. Mogę polecić Tutlo jeżeli ktoś myśli o pracy jako lektor :)
    ReviewUserIcon
    Ania

    08.12.2021 14:44

    Kandydat

    I nie ma co być zaskoczonym, przecież pracodawca musi czasem widzieć swoich pracowników na oczy a nie tylko przez monitor.
    ReviewUserIcon
    Odp

    09.12.2021 09:25

    Pracownik

    Tak tak, ja tylko podaję suchy fakt, że jest taka możliwość.
    ReviewUserIcon
    Monia

    08.12.2021 17:47

    Pracownik

    Mam pytanie do lektorow, wiem ze sa rozne stawki ale czy ktos tu zarabia wiecej niz 50 zl/h? Zastanawiam sie czy to szczyt mozliwosci zarobkowych w firmie czy jednak zdarzaja sie podwyzki
    ReviewUserIcon
    Szaron

    28.10.2021 09:54

    Pracownik

    Pracuję w sprzedaży w Tutlo już chwilę i chciałabym powiedzieć kilka słów, czuję taką potrzebę. Jestem handlowcem już jakiś czas ale jest to moja pierwsza firma, w której czuje się dobrze, ponieważ sprzedaję coś co ma rzeczywiście dużą wartość. To jest dla mnie najważniejsze, żeby nie sprzedawać przysłowiowych "garnków". Atmosfera u mnie jest bardzo przyjemna, warunki też na plus. Dużo młodych ludzi, udało mi się nawiązać parę fajnych znajomości. Wiadomo, że zdarzają się jakieś problemy czasami no ale nie da się tego uniknąć. Myślę, że mogę polecić tutaj pracę. Dzięki bardzo.
    ReviewUserIcon
    BratPit

    22.11.2021 11:55

    Były pracownik

    To nie tak, że nie ma czasu tylko wygląda to tak, jak w zasadzie wszędzie. Może za mało jeszcze widziałem, ale nie spotkałem sie z zespołem, który byłby całkowicie i ekstra ze sobą zgrany, przecież ludzie mają różne charaktery i nie każdy z każdym sie dogada to normalne. Bardziej o to mi chodziło.
    ReviewUserIcon
    Klientka

    02.12.2021 17:02

    Inne

    Potwierdzam, ja akurat kupiłam dla dziecka. Z obietnic przedsprzedazowych zostało prawie nic. Kurs niedopasowany do wieku, dziecko uczy się szybciej w szkole, bez renomy niż na kursie. Kontakt posprzedażowy żaden, wszyscy umywają ręce jak przytulą prowizje. Pieniądze wyrzucone w błoto.
    ReviewUserIcon
    Martbron

    20.11.2021 23:32

    Inne

    Swojego czasu zostałem zdyskwalifikowany przez lektora za mimikę twarzy ;) Lekcje zostały zakończone.. niesmak i przykrość pozostała.
    ReviewUserIcon
    Matrix

    04.11.2021 12:43

    Kandydat

    Jako Spec ds. obsługi Klienta pracuje się również w weekendy, czy to praca pon-pt? I jak się to godzinowo przedstawia?
    ReviewUserIcon
    Ongi

    08.11.2021 08:50

    Pracownik

    Doradca Klienta, a Specjalista ds. Obsługi Klienta, to dwa odrębne stanowiska. - Praca zmianowa, 9-17/11-19
    ReviewUserIcon
    Matrix

    16.11.2021 10:45

    Kandydat

    Właśnie, o to chodziło. Dziękuję
    ReviewUserIcon
    ~pracownik/lektor

    22.10.2021 15:25

    Pracownik

    Sama praca z uczniami jest przyjemna. Platforma intuicyjna w użytkowaniu, chociaż mnóstwo lekcji zawiera liczne błędy. Support lektora jest kompletną porażką, maile pozostają bez odpowiedzi, w nosie mają jakiekolwiek uwagi czy prośby o pomoc. Kadry - najgorszy zespół z jakim dotychczas przyszło mi pracować, zielonego pojęcia nie mają nawet o swoich pracownikach, nie cenią pracownika - lecą na ilość. Kadry są na tyle leniwe (lub jest zwyczajnie za mało pracowników), że nie chce im się nawet sprawdzić jaki kontrakt ma dany pracownik przez co bez przerwy są pomyłki i przychodzą maile nie skierowane zupełnie do pracownika, a gdy chce sie to wyjaśnić - albo odpisuje ktoś kompletnie niedoinformowany i usilnie przekonuje o swojej racji pojęcia nie mając o czym mówi (co zawsze skutkuje mailami do wielu osób w celu wyjaśnienia i powstaje niepotrzebne zamieszanie) albo odpowiedzi nie ma wcale. Pracuje wciąż w tutlo tylko ze względu na lojalność w stronę uczniów którym obiecało się ukończyć kurs następnie natychmiast złożę wypowiedzenie, nie polecam.
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK

    10.11.2021 16:25

    Pracownik

    W dniu dzisiejszym TUTLO kolejny raz zaskoczyło swoich lektorów w niemiły sposób. Otóż po zalogowaniu na platformę, otrzymałem komunikat, że jeśli ustawiam status na "dostępność dla studenta..." i ten student się spóźni 20 minut, to mój czas oczekiwania nie będzie wliczany do całkowitego czasu mojej dostępności. Chyba coś tutaj jest nie tak! Skoro jestem na platformie i czekam na ucznia, czyli w zasadzie już pracuję, to dlaczego TUTLO nie szanuje mojego czasu? W tzw. ścieżce rozwoju lektora nie było mowy o takim podejściu firmy do pracownika (moim zdaniem już sama ta "ścieżka" jest jedną wielką pomyłką). Jak tylko pojawił się wyżej wspomniany komunikat, to dostałem dwie możliwości: "zaakceptuj" lub "odrzuć". Rozumiem to w ten sposób: jeśli nie zgodzę się na taką "politykę", to rozwiążą ze mną umowę. Innymi słowy, wybueraj: albo się godzisz na nasze warunki, albo "do widzenia". Jest to już któraś z kolei zmiana warunków pracy ze strony TUTLO w tym roku. Bardzo niepoważne i krzywdzące dla lektorów podejście.
    ReviewUserIcon
    biki

    10.11.2021 18:30

    Kandydat

    @PRACOWNIK dzięki za wiadomość :) myślę, że pomogłeś mi podjąć decyzję i mimo kilku udogodnień, nie ma się co pakować w to (usunięte przez administratora) oby nam się trafiły lepsze opcje w przyszłości ????
    ReviewUserIcon
    Pam

    08.11.2021 14:26

    Pracownik

    Po dwóch miesiącach pracy teraz moja kolej aby co nie co powiedzieć, bo też korzystałam z goworka jak się przyjmowałam. Jestem doradcą klienta w Warszawie. Może na początku o samej rekrutacji trochę opowiem, to ważny punkt a ja trochę przeżywałam bo zależało mi na dostaniu się. Po złożeniu Cv odezwali się do mnie telefonicznie i rozmowa była bardzo rzeczowa. Tak samo zresztą jak później wideokonferencja. Kobieta była szczerze życzliwa, mogłam na spokojnie się skupić i odpowiadać na pytania. Spotkanie z menagerem też odbyło się w przyjaznej atmosferze, już byłam bardziej pewna siebie, to był już trzeci etap. Dostałam się. W umowie zawarte wszystko o czym wcześniej rozmawialiśmy, więc nie było żadnych zaskoczeń. Teraz o samej pracy. Ogólnie jestem gadułą więc odnalazłam się w kontakcie z klientami. Miałam czas aby wszystkiego się nauczyć, zawsze mogłam podpytać o coś w razie wątpliwości. W Tutlo dowiedziałam się, że doradca klienta to może być przyjemne stanowisko, bo tu pracuje się z ludźmi, którzy są zainteresowani nauką angielskiego i nie wciska się czegoś na siłę, a to chyba podstawowa sprawa w sprzedaży, przynajmniej dla mnie. Podsumowując: dobre miejsce dla tych, którzy wiążą swoje zawodowe plany ze sprzedażą i dla tych, którzy chcą się rozwijać. Są odpowiednie szkolenia prowadzone i można szlifować angielski co jest dużym plusem, bo w tym momencie ten język to taka współczesna łacina.
    ReviewUserIcon
    Iza

    08.06.2019 20:53

    Inne

    Złego słowa powiedzieć nie mogę. Wynagrodzenie jest wypłacane na czas, a już samo to jest dużym atutem.
    ReviewUserIcon
    Mokka

    03.11.2021 12:55

    Kandydat

    Czyli nie ma zimnych leadów?
    ReviewUserIcon
    Toro

    04.11.2021 11:23

    Pracownik

    No tak to się fachowo nazywa :) Nie ma i oby nigdy nie było
    ReviewUserIcon
    lexxxy

    14.10.2021 09:11

    Kandydat

    Hej, zastanawiam się nad złożeniem CV na stanowisko lektora. Obecnie pracuję z dziećmi (klasy 1-3) w szkole językowej, ale Tutlo brzmi jak ciekawa opcja, żeby sobie dorobić w wolnym czasie. Na jakie stawki można liczyć? Czy jest minimalna ilość godzin, które trzeba wypracować? Słyszałam, że to kwestia dość elastyczna. Jaką formę umowy proponują?
    ReviewUserIcon
    Pracownik lektor

    29.10.2021 16:32

    Pracownik

    Co do stawek to zależą one od formy współpracy. Jeśli jest to działalność gospodarcza to np. 50 zł za godzinę. Nie wiem ile dostają osoby na umowie zlecenie. Musisz jednak pamiętać, że te 60 minut to nigdy nie będzie takie prawdziwe 60 minut gdyż na platformie spędzisz np. 1,5 h rzeczywistej żeby „uzbierać” te 60 minut. W praktyce wyglada to tak, że np. logujesz się o 16.00. O 16.10 dzwoni uczeń. Do 16.30 masz zajęcia. Potem czekasz np. do 16.35 na kolejny telefon i uczysz do 16.55. Potem o 17.00 dzwoni kolejny uczeń. Teoretycznie minęła już godzina, bo przecież zacząłeś o 16.00 a jest 17.00 ale tak naprawdę w Tutlo nie zarobiłeś jeszcze tych 50 złotych bo pracowałeś dopiero 40 minut, zatem brakuje Ci kolejnego ucznia do pełnej 60. Moim zdaniem jest to bardzo duży minus Tutlo. Poza tym, warto przemyśleć ich coraz dziwniejsze pomysły jak na przykład „tajemniczy metodyk”. Pisałem w jednym z postów że jest to niezgodne z prawem i jeśli ktokolwiek od nich zadzwoni do mnie stosując tę metodę, wejdę na drogę prawną. Firma powinna najpierw zapytać lektora czy życzy sobie być sprawdzony pod kątem metodycznym i jeśli lektor wyrazi chęć to dopiero wtedy zrobić „hospitację”. Podszywanie się pod ucznia i weryfikacja pracownika bez jego zgody jest nielegalna.
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    27.10.2021 14:34

    Były pracownik

    Miałam tę że tak to nazwę "nieprzyjemność" pracować tam. Szkolenie nowych pracowników byle jakie, właściwie to żadne, raczej pracujesz już 1 dnia. Metody na zwalanie roboty komuś innemu żałosne. (usunięte przez administratora)- raczej nie powinna nią być, nie odpisuje na smsy, nie odpisuje na czacie, nie odpisuje na maile. Róbta co chceta. Sam/sama se rozwiązujesz problemy, raczej nie uzyskasz od nikogo pomocy. Stawki marne, umowy też. Atmosfera beznadziejna, to praca dla NIEambitnych osób. Krótko: Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    28.10.2021 15:28

    Kandydat

    A w jakim dziale pracowałaś?
    ReviewUserIcon
    LordFrog

    27.10.2021 10:29

    Inne

    Szanowni Państwo! Miałem okazję zetknąć się nieco z Tutlo jako potencjalny uczeń. Do podjęcia współpracy ostatecznie nie doszło, chciałbym jednak podzielić się z Państwem kilkoma uwagami. 1. Kontakt przedstawiciela z potencjalnym uczniem podczas próby "zwerbowania go" jest bardzo pozytywny. Lekcja próbna również przebiegła bez zakłóceń. Sam pomysł zgromadzenia dużej grupy lektorów na jednej platformie uważam, za znakomity, 2. Następnie pojawia się oferta. I teraz niestety od razu jest dyskomfort. Jakiś dziwaczny nacisk, który kojarzy mi się ze sprzedawaniem garnków na pokazach prowadzonych przez różnorodnych przedstawicieli podejrzanych firm. Klient musi zdecydować się od razu, w przeciwnym razie cena kursu będzie wyższa. Zegar tyka, a przedstawiciel firmy wywiera presję, by podjąć decyzję od razu. Bardzo niekomfortowa sytuacja, która zupełnie przekreśla wcześniejsze pozytywne wrażenia. 3. Sam pomysł ze "zniżką" uważam za zupełnie zbędny. Ten manewr jest już tak zgrany, że nie powinien być powielany przez żadną poważną firmę. 4. Długość lekcji. Pomysł, że lekcja jest niedługa, uważam za bardzo dobry, Jednak 20 minut to za mało. Lekcja powinna trwać 25, a najlepiej 30 minut. 5. Cena kursu. Niestety bardzo wysoka. Osoba, która chciałaby wziąć więcej lekcji, by skutecznie nauczyć się języka obcego, zmuszona jest wpakować w kurs nie kilka, a pewnie kilkanaście tysięcy złotych. 6. Firma mogłaby rozważyć wprowadzenie oferty prepaid. Osoby, które skorzystałyby z takiej możliwości zapłaciłyby np. za kilkanaście lekcji bez konieczności podpisywania krępującej umowy na rok, czy dwa. Na zakończenie dodam, że kontakt z Tutlo uważam za bardzo ciekawe doświadczenie i pozdrawiam uprzejmie wszystkich Pracowników firmy, a zwłaszcza tych o niewysokim statusie.
    ReviewUserIcon
    Maxine

    01.07.2021 11:46

    Kandydat

    Cześć, czy pracownicy też mają możliwość korzystania z platformy do nauki języka? Ogólnie, na jakie udogodnienia czy dodatki można liczyć?
    ReviewUserIcon
    Pracownik Tutlo

    19.10.2021 15:17

    Pracownik

    Nie - pracownik ma tylko uczyć i pracować w czasie, kiedy nie otrzymuje wynagrodzenia (czas oczekiwania na ucznia nie jest płaty i w skali miesiąca traci się kilka godzin pracy za dramo) :( Ogólnie nie polecam!
    ReviewUserIcon
    Anuszka

    20.10.2021 10:52

    Pracownik

    Ja podczas czekania na ucznia robię inne rzeczy, to też nie do końca wina Tutlo tutaj według mnie. Nie każdemu to pasuje, ale ja np. nie mam z tym problemu. Przy dobrej organizacji można dużo zrobić przy okazji.
    ReviewUserIcon
    Bob

    28.07.2021 12:26

    Kandydat

    są sztywno określone godziny pracy, czy jest to w jakikolwiek sposób elastyczne?
    ReviewUserIcon
    Glori

    12.10.2021 14:40

    Kandydat

    Ale oczywiście można też czekać całymi dniami aż ktoś odpisze tutaj
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    13.10.2021 10:32

    Kandydat

    ok, widze że to jakiś mega problem odpowiedzieć na proste pytanie
    ReviewUserIcon
    Man

    13.09.2021 11:38

    Kandydat

    Czy tutlo jest tylko dla dorosłych czy są tez lekcje dla dzieci w ramach korepetycji?
    ReviewUserIcon
    Kari

    11.10.2021 15:30

    Pracownik

    Sama zapisałam syna na zajęcia Tutlo Junior++ i jest bardzo zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Amelia

    11.10.2021 15:34

    Kandydat

    Te kursy poleciła mi znajoma i zapisałam swoją córkę, choć na początku miałam wątpliwości, bo ma dopiero 6 lat, ale okazało się, że zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze i teraz już nie ma problemu, żeby tam chodziła.
    ReviewUserIcon
    Dave

    30.09.2021 11:23

    Kandydat

    Ile etapów rekrutacji można się spodziewać? Maglują bardzo?
    ReviewUserIcon
    Lety

    07.10.2021 12:37

    Pracownik

    nie, u mnie było bardzo ok, także bez spiny
    ReviewUserIcon
    Dave

    08.10.2021 15:10

    Kandydat

    super, dzięki
    ReviewUserIcon
    Obecny pracownik

    16.09.2021 16:13

    Pracownik

    Cześć i czołem. Czytam te wypowiedzi i w zasadzie nigdzie nikt jeszcze nie napisał prawdy. Jestem zatrudniony na podstawie umowy B2B, dla zainteresowanych - jest stała podstawa + dość dobra prowizja. To nie jest praca na 8h, pracując w ten sposób możecie nawet nie wysyłać CV do firmy. Pracy jest bardzo dużo, klienci może nie walą drzwiami i oknami ale spotkań w ciągu dnia można mieć nawet 8 po godzinie plus dodatkowe obowiązki jak na przykład obdzwonienie kontaktów czy podpisywanie umów. Prowizja jest uzależniona oczywiście od celu sprzedażowego. Opłaca się robić więcej, bo pieniądze są bardzo dobre. Co do benefitow - pełny socjal (płatny), możliwość wymiany punktów na nagrody, możliwość korzystania z kursu. Ogólnie firma bardzo dużo może dać. Generalnie jestem zadowolony z formy pracy i współpracy, w sezonie idzie to bardzo dobrze ale tak jak mówię, jak ktoś się nastawia na pracę 8h to niech szuka gdzieś indziej :)
    ReviewUserIcon
    Marcin

    23.09.2021 12:16

    Były pracownik

    Wiesz co - tam było coś takiego jak bonusly - wiec pewnie dalej z tego korzystają. Całkiem spoko to było!
    ReviewUserIcon
    Ala

    28.09.2021 11:28

    Kandydat

    a, okej znaczy, niewiele mi to mówi, bo nigdy nie miała najmniejszej okazji zobaczyć sposobu działania, ale rozumiem, że to na jakieś zewnętrznej platformie - zawsze jakieś info ;)
    ReviewUserIcon
    Lookash

    14.09.2021 12:25

    Kandydat

    Praca na infolinii - skupia się to na połączeniach przychodzących, czy wychodzące również?
    ReviewUserIcon
    Lookash

    24.09.2021 11:37

    Kandydat

    No tak, na logikę. Thx
    ReviewUserIcon
    Agix

    27.09.2021 13:59

    Kandydat

    spoko, kto pyta nie błądzi hahaha
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.09.2021 16:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mooki

    17.09.2021 13:42

    Kandydat

    Jak chcesz rozwiązać umowę, której nie zawarłaś?
    ReviewUserIcon
    Galia

    20.09.2021 13:37

    Pracownik

    Zadałam sobie dokładnie to samo pytanie czytając tą wypowiedź. Wydaje mi się, że zaszła tutaj jakaś pomyłka i Pani napisała chyba nie w tym miejscu co trzeba, więc najlepiej będzie to zignorować.
    ReviewUserIcon
    Nick

    17.09.2021 08:06

    Kandydat

    Firma nie udziela informacji po rozmowie rekrutacyjnej. Zero odzewu! Brak profesjonalizmu.
    ReviewUserIcon
    Orby

    06.08.2021 12:43

    Kandydat

    I ostatnie - jak liczebnościowo przedstawia się kwestia pracy w BO? Kameralne zespoły, czy dużo ludzi? Łatwo o dobrą atmosferę, czy są jakieś problemy na tej linii? Przepraszam za spam i z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    odepe

    07.09.2021 13:46

    Pracownik

    Back Office ;)
    ReviewUserIcon
    Tora

    13.09.2021 11:24

    Kandydat

    i czym się tam zajmują pracownicy? co to jest za dział właściwie? jakieś wsparcie czy coś w tym stylu?

    Zostaw merytoryczną opinię o Tutlo Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.