Jania Construction Sp. z o.o.

Opinie o Jania Construction Sp. z o.o.

Aktualność
Jania Construction w ciągu najbliższych dwóch lat stworzy bank ziemi w Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Wieliczce oraz Rzeszowie. Spółka zainwestuje w tereny pod budownictwo wielorodzinne, które mają zapewnić mieszkania dla ponad 7000 mieszkańców.  O najbliższych lokalizacjach oraz inwestycjach dowiecie się Państwo z naszych mediów społecznościowych oraz naszego biura sprzedaży iHome Nieruchomości! #SpelniamyMarzenia
Mariola

Osiedle jak i deweloper godne polecenia. Duże zaangażowanie ze strony biura sprzedaży, miła atmosfera. Brak wywierania nacisku na klienta, aby kupił mieszkanie jak gorącego ziemniaka. Brak nachalności. Jest wszystko OK.

Aktualność
Program 5000+ dla naszych klientów! Polecasz - Zarabiasz
Wieliczka klient

Polecam! Niesamowita inwestycja w pięknym otoczeniu! Pełen podziwu jestem dla tej firmy za to jak wykonali swoją prace! Mariola

Czy po rozmowie w Jania Construction Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
klient

Obierałem mieszkanie w 2020 Największym problem po odbierze okazało się naprawa usterek . Niestety deweloper odmawia napraw. Wykonawstwo bardzo kiepskie. Nie polecam dewelopera.

Rafał
@klient

Dziwne, bo większość osób bardzo chwali podejście dewelopera do usterek jak i napraw. Fakt zdążają się usterki, ale to raczej drobnica. Przy odbiorze mieszkania nie było większych problemów. Dla mnie osobiście ok.

Miałem okazje odbierać mieszkanie dla mojej klientki w inwestycji Wieliczka Park. Naprawdę naprawdę pod dużym wrażeniem jestem i samej inwestycji jak również sposobu przekazywania mieszkań oraz standardu wykończenia. Błędy zawsze były i będą ale to rzecz normalna. Wszystko w granicach normy. Firma i inwestycja w pełni do polecenia.

Agnieszka W.

Mieszkanie odebrane, wszystko ok. Można polecić. Polecam jednak zabrać ze sobą specjalistów na odbiór mieszkań. Większych usterek nie było ani zastrzeżeń. Podejście i jakoś bardzo na miejscu.

Marcel

Podejście dewelopera bardzo na miejscu. Mimo że nie ma wcale obowiązku odraczania terminów płatności to po wyjaśnieniu zaistnialego rozłamu rodzinnego nie było problemów. Dziękuje i polecam. I przepraszam za zamieszanie.

Joasia Gawor

Dziękuje dla Pana Michała za podejście i wyrozumiałość. Cieszę się, z podejścia firmy do klienta. Mieszkanie odebrałam w połowie roku, drobne poprawki, ale ogólnie ok. Biuro, notariusz, kierownicy budowy i cały sztab firmy ustawiony przez Pana Patryka na wysokim poziomie. Mogę polecić śmiało ;-)

Szczepan Jaworzno

Firma godna polecenia, widać że każda Inwestycja jest starannie wykończona. Wystarczy zobaczyć na to co wybudowali w Myślenicach przy Rzemieślniczej. Inwestycje w Wieliczce napewno warto oglądnąć. Choć nie kupiłem bo za drogo to jednak czapki w głów! Deweloper jednak robotę!

Macko

Polecam współpracę z tą firmą. Pozytywny i kompetentny zespół.

Zostaw merytoryczną opinię o Jania Construction Sp. z o.o. - Myślenice

• Jak się pracuje w Jania Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jania Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jania Construction Sp. z o.o.?

Jania Construction Sp. z o.o.