GO2 WORK SP. Z O.O.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GO2 WORK SP. Z O.O.

Pracje z tą agencją od dawna i jest ok polecam

ja pracuje jusz z nimi jakis czas jest wsystko ok wyplata na czas, super mieszkanie polecam

Małgosia

Dajcie jusz spokój.morze mieli problemy w zimie, kadrowa nie dwała rady, joz mają nową kadrówkę, babka wymiata. Wszystko zrobione w terminie. Jadę z nimi 3 raz i jestem bardzo zadowolona. Ja polecam.

@Małgosia

Gdzie konkretnie jeździsz że taka jesteś zadowolona? To znaczy do jakiej pracy? Warunki zakwaterowania są dobre? Agencja wszystko ogarnia i nie trzeba się martwić?

@Adam

Tak, większość załatwia agencja.

Agnieszka
@pracownik

Większość? Czyli co konkretnie i o co ewentualnie samemu trzeba się martwić?

Dorota

polecam agencje pracuje z nimii juz dluzej i nie mam problemow

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie GO2 WORK SP. Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Zachwycony

Też chciałbym się odnieść do tego co przedstawia tutaj "firma". Tak naprawdę to nie wiadomo jaki mieli problem przez ostatnie 3 miesiące. Wymówki zmieniali dosłownie co tydzień. Do ludzi którzy się spotykają i ze sobą utrzymują w pracy kontakt mówili różne wersje tego z czym mają problem. (usunięte przez administratora) Wyrównania wynagrodzenia też nie ma. Za miesiąc grudzień firma wypłaciła ludzią wynagrodzenia na podstawie ich prognoz, bo jak zacytuję "Nie dostali godzinówek od niemieckiego pracodawcy" Tylko zapomnieli że godzinowki wysłali do pracowników, a później im wmawiają że nie mieli jak policzyć wynagrodzenia, bo ich nie było. Gubią się w swoich kłamstwach, a to tylko jeden z przykładów. Do tej pory główna linia obrony polegała na zrzuceniu całej odpowiedzialności za błędy na kadrową. Na reszcie w końcu kadrowa od stycznia pracuje na pełnym etacie i wszystko sprostuje. Po skontaktowaniu się z nią, całą winę przerzuca na kordynatorów projektu. Dla mnie i pewnie dla kilku innych osób sprawa wygląda tak, że wynagrodzenia się nie zgadzają, również za tą "śmieszną" prognozę z grudnia. Ale uwaga czwarty miesiąc z rzędu są obietnicę, że to tam kiedyś się wyrówna. Takie obietnice jak w polityce. A i proszę przestańcie pisać żeby skontaktować się z koordynatorem projektu i to wyjaśnić, bo takich kontaktów telefonicznych i emailowych już było kilkadziesiąt i zawsze kończy się to inna sciemą. Podsumowując firmy na pewno nie polecam. Trzeba mieć nerwy ze stali no i może jak ktoś lubi pracę częściowo płatną to droga wolna.

Zaciekawiony

Czyli to prawda,że go2work znika z rynku od marca? Dwa razy zadałem to pytanie rano tutaj na forum i dwa razy zostało ono usunięte przez go2work,czyli to nietylko plotka?

@Zaciekawiony

niestety przyjacielu musimy Cie zasmucic ale nikt od marca ani innego miesiaca nie znika z rynku. Wybacz, ze nie odpowiadamy na kazda Twoja zaczepke ale mamy wazniejsze rzeczy na glowie niz dementowac pozbawione sensu zarzuty i domniemania. Jesli chcesz sie dowiedziec faktow to zapraszamy do nas, chetnie wyjasnimy wszelkie watpliwosci. Takie cwaniakowanie przez internet jest dosc slabe, no chyba ze sie jest konkurencja, ktora wiemy jak nisko potrafi upasc. Jesli natomiast jestes tak bardzo zainteresowany zapraszamy, na wszystko mamy dokumenty wiec troche moglbys sie osmieszyc. Pozdrawiamy

@GO2 WORK SP. Z O.O.

Słabe to jest usuwanie przez Was negatywnych komentarzy pokazujących to jak postępujecie z pracownikami

@GO2 WORK SP. Z O.O.

Skoro zapraszacie,to gdzie znajduje się Wasze właściwe biuro? Chętnie przyjadę, odebrać w końcu moje paski.

Endzi
@Zaciekawiony

Adaś znajdź sobie jakąś pracę i się czymś zajmij a nie siedzisz i zaśmiecasz to forum !

@Marcin

niestety Panski komentarz jest dla nas kolejny raz obrazliwy ale widocznie za duzo wolnego czasu robi swoje Po pierwsze przestrzegamy i nie zyczymy sobie porownywania usuwanych, w wiekszosci nieprawdziwych i oszczerczych komentarzy z postepowaniem w stosunku do pracownikow. Jesli ma Pan jakis problem to prosze napisac konkretnie do osob odpowiedzialnych w firmie za kontakt z pracownikami, otrzyma Pan odpowiedz. Kazdy pracownik, ktory chce uzyskac jakiekolwiek informacje dotyczace jego osoby wie jak sie z nami kontaktowac i takowe szybciej lub po ustalonym terminie otrzymuje.

@Marek

jesli wogole wspolpracowal Pan z nami to prosze o kontakt z koordynatorem, ktory Pana obslugiwal. Biuro terenowe miesci sie we Wrocławiu przy ulicy Strzegomskiej 42. Jeszcze raz nadmienie, ze wszelkie paski i zaswiadczenia sa i byly wysylane droga elektroniczna oraz poczta tradycyjna.

@GO2 WORK SP. Z O.O.

Żadej mój komentarz nie był nieprawda. Pasków nie ma od października taki jest fakt. Ale bardzo dobrze że jako pracodawca oficjalnie piszecie że są wysyłane. Czytają to pracownicy i widzą jak kłamiecie. Brawo. Piszę to po to aby potencjalni nowi pracownicy wiedzieli w co się pakują.

@Marcin

prosze napisac, z ktorych nickow wysylal Pan opinie to bedzie latwiej sie ustosunkowac. Jesli nie rozumie Pan naszych odpowiedzi to niestety nie mamy na to wplywu, Nie twierdzimy ze wszystko bylo idealnie bo byly trudnosci wynikajace glownie ze zdarzen losowych, o ktorych pisalismy i informowalismy pracownikow. Jesli dalej Pan tego nie rozumie to proponuje zalozyc dzialalnosc i troszeczke popracowac, bedziemy mogli porozmawiac o roznego rodzaju sytuacjach problemowych, na ktore nie ma Pan wplywu. Jeszcze raz namawiam jednak do kontaktu z koordynatorem celem ustalenia przyczyn nieotrzymania dokumentow lub ustalenia gdzie one sie znajduja.

Pawel

a na jakiej robocie byliscie? ja jestem od stycznia w Stutgarcie na fabryce z nimi, poki co ok, zobacze na koniec miesiaca jak bedzie, bo pytalem o co chodzi z tymi papierkami, ze obsuwe zrobili ale zarzekaja sie ze to przejsciowe bylo. na bank napisze jak teraz to wyglada

@Pawel

Tyczy się to inwentaryzacji i komisjonowanie także inne prace. Skoro to jest przejściowe to czemu do tej pory nie mam pasków od października? Zresztą nie tylko ja. Wydanie świadectwa pracy - w połowie grudnia zakończone kontrakty a do tej pory masa osób nie ma świadectwa pracy. Koordynarzy powiedzą Ci wszystko bylebyś tylko dalej nie drążył. Zobaczysz w końcu że ich obietnice są mało warte.

Majka
@Pawel

potwierdzam twoje słowa. prawałem z nimi jaz kilka razy wszystko było ok. jak czytam tem komrntaże niektóre to mamm wrażenie że musi kogoś bardzo boleć d-u p sko Czy to konkurencja ?

@Majka

Jak mogłaś pracować z nimi kilka razy skoro dopiero są na rynku pół roku xd widzę że oficjalnie go2work pisze o tym że negatywne komentarze pisze konkurencja. Ty jak i jeszcze inna osoba ich broniącą też pisze o konkurencji więc pewnie oboje piszecie z biura :) skoro tak wszystko jest ok to czy masz paski od października? Jeśli tak to podpowiedz w jaki sposób je zdobyć bo nie znam nikogo kto by je miał

Grzesiek
@Marcin

Ja tez robilem u nich dluzej ale przy kostce i brukach, wczesniej sie nazywali inaczej bo agencja nie byli. Kasa ok a te paski to kurna chlopie ja do smieci wywalaem bo kasa sie zgadza to po ch.. mi makulatura. A ty marcinek ciagniesz watek jak wariat :) co ty zupe chcesz gotowac z tego czy takie hobby masz bo duzo czasu :)) kasa jak sadze byla bo nigdzie nie widze zeby cie ktos okradl.

W firmie GO2 WORK SP. Z O.O. podobno płacą nawet 8900 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Koordynator Projektu? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Koordynator Projektu.

Nawet więcej

Łukasz

Jaki jest sens istnienia tego typu portalu, kiedy widzę że, wiele negatywnych opinii o tej firmie jest z automatu kasowana? Mała podpowiedź do Go2Work. Nie chcecie mieć negatywnych opinii to ich nie kasujecie tylko traktujcie pracowników zgodnie z prawem to nie będą przestrzegać przed Wami innych.

Janek

Polecam

Tak - oczywiscie złożyłem skargę na Go2Work do PIP. Na takie kwestie jak świadectwa pracy wydawane mocno po terminie albo wcale czy paski wyplat nie wysyłane od 3 miesięcy nie można patrzeć przez palce. Nie ma sensu z nimi wspolpracowac. Odradzam każdemu pracę dla tej agencji. Szkoda nerwów

czytam tak te wynurzenia ale cos mi nie gra, ja sie dodzwonilem i odebralem co chcialem, siedziba to nie biuro w ktorym siedza. To raczej powszechna praktyka w wielu firmach, ze moga miec kilka biur wiec nie ma sie co podniecac, a cos mi tu smierdzi ze konkurencja co dostala po lapach pisze te bzdety ???? ludzie ogarnijcie sie i nie robcie gownoburzy bo niedlugo jak bedziecie pracowac u niemca to zobaczycie co to jest. Bedziecie mogli juz miec tylko pretensje do pana Boga bo pomocy to niemce wam nie dadza.

Firma ma wirtualne biuro,żeby żaden pracownik nie mógł do nich przyjść i odebrać świadectwo pracy,czy paski. Wirtualne biuro, wirtualna "jakość" obsługi pracownika, wirtualna kadrowa - mimo,że Pani prezes ma pod tym samym adresem 3 firmy i mogłaby chyba z którejś kadrowej z pozostałych 2 firemek skorzystać. Od ponad 3miesięcy nie potrafią rozwiązać problemu z kadrową,ale mają ludzi i pieniądze do usuwania niewygodnych opinii na swój temat na tym portalu. W październiku spóźnili się pierwszy raz z wypłatą,ale dopiero przy drugim spóźnieniu w listopadzie,postanowili "działać". (usunięte przez administratora)

Niepoważna firma z dyletanckim zarządzaniem. 2x wypłaty wysłane pracownikom po czasie. Przy drugim opóźnieniu kłamstwa ze strony koordynatora,że wypłaty wyszły 10go,a na 2.dzień maile do pracowników,że wypłaty znów się spóźnią. 3.wypłata wysłana w ostatnim możliwym momencie i cudem zdołała dotrzeć 10.dnia miesiąca na konta.(usunięte przez administratora) Darmowy bus do pracy w Niemczech: albo rozkracza się zaraz za granicą albo grozi przewianiem lub zmarznięciem. O kłamstwach ze strony firmy jako sposób "dbania" o pracowników,to chyba coś co ma wyróżniać firmę Go2 Work na tle innych pośredników pracy. Odradzam,jeśli komuś zależy na wypłatach i paskach na czas i jeśli ktoś nie lubi być okłamywany przez pracodawcę

@Adam

Niestety nie możemy zgodzić się z przedstawiona opinia pracownika przede wszystkim z uwagi na trudny czas jaki mamy od 2 lat na świecie czyli wszechobecna pandemia. Trudno tłumaczyć pracownikom pozbawionym zrozumienia drugiej strony, ze pewne rzeczy zostały przesunięte nie celowo lecz z powodów losowych np. absencji chorobowej pracowników administracyjnych. Jeśli ktoś nie widzi w jakiej żyje rzeczywistości to nie pozostaje nic innego jak znaleźć innego pracodawce. Wynagrodzenia jak również wszelkie daniny publicznoprawne zawsze są odprowadzane za każdego pracownika w odpowiednim terminie. Jednak firma nie może brać odpowiedzialności za opóźnienia księgowań banków. Środki transportu są takie jakie oferuje najemca, niestety pewnych rzeczy nikt nie jest w stanie ocenić od razu, a jak wiemy w czasie użytkowania zawsze może coś się zepsuć. Z historii przedstawionej przez piszącą sfrustrowaną, osobę nie widać zakończenia tej jednej sytuacji, a mianowicie, że wadliwy środek transportu został przez wynajmującego wymieniony na inny sprawny. W tym tez punkcie powinno się napisać, ze pracownikom zdarza się uszkodzić powierzone mienie w sposób zawiniony i nigdy nie ponoszą za to kosztów napraw, a wiemy, ze w innych firmach obciążani byliby takimi kosztami. Nie bardzo rozumiemy co tak naprawdę jest powodem frustracji skoro wynagrodzenia i inne dodatki zostały wszystkim pracownikom wypłacone w obowiązujących prawem kwotach i przedziałach czasowych. Bardzo prosimy o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji a jeśli któryś z pracowników czuje się poszkodowany zawsze może dochodzić swoich roszczeń w odpowiednich instytucjach.

Zostaw merytoryczną opinię o GO2 WORK SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w GO2 WORK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GO2 WORK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GO2 WORK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GO2 WORK SP. Z O.O.