Pracownik produkcji

Frankfurt nad Menem
Oferta opublikowana03.05.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Firma Go2-Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów na terenie Niemiec i Austrii.

Obowiązki

  • Pomoc przy produkcji lodów ( nie jest to praca w mroźni i nie masowa produkcja )
  • Obsługa prostych maszyn
  • Noszenie worków do 25 kg

Wymagania

  • Chęć do pracy
  • Gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat - gwarantowana ilość godzin! (nie stosujemy tzw. Arbeitszeitkonto)
  • Stawka godzinowa 13,50€ brutto/h + dodatki
  • Dodatki za pracę w porze nocnej 25%, nadgodzinach 25%, niedzielę 50%
  • Zakwaterowanie w pokoju - 1 osobowym (130€/miesięcznie odpłatność)
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora