GO2 WORK SP. Z O.O.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GO2 WORK SP. Z O.O.

Grzegorz

polecam pracę w tej agencji. wsztsko ok, wyplata ok i na czas chcialbym y w kazdej tak bylo

@Grzegorz

Co robisz konkretnie w firmie? :) Na jakie stanowisko polecasz uderzyć? Mąż jest jak złota rączka, sporo umie. Wypłata ok, czyli? Napiszesz widełki, lub chociaż czy jest szansa aby coś dodatkowego wpadło do podstawy, jakieś benefity mają? Możliwość podwyżki? Szybko idą formalności z firmą? Można ogarnąc pracę od zaraz?

janek

Polecam firme, pojechaleismy z nimi na komisjonowanie i jest spoko. spoko ekipa, lokum, i kasa.

ja pracuje jusz z nimi jakis czas jest wsystko ok wyplata na czas, super mieszkanie polecam

Dorota

polecam agencje pracuje z nimii juz dluzej i nie mam problemow

Cześć, jest tu taka oferta dla komisjonera lodów. Jest tu może ktoś kto tam już był i by opowiedział jak w praktyce miejsce pracy wygląda i czy w ogóle warto się tam udać? Mam już doświadczenie z pracy w mroźni, swoje auto także. piszą tu o dodatkach za prace w takich warunkach, może mi ktoś obliczyć ile średnio netto zostaje po odjęciu kosztów?

Albatros Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Witam aktualnie mieszkam w Niemcy burgau Bawaria poszukuję każdej oferty pracy w której się sprawdzę pilnie szukam pracy proszę o pomoc (usunięte przez administratora)

I co z tym kontaktem? Mnie też w ofercie dla operatora wózka nie pokazuje się żaden numer telefonu ani nic podobnego. jest oczywiście strona www ale na niej jedynie formularz kontaktowy. Czy ktoś dzwonił do nich wprost? tutaj pracują w większości Polacy na obsłudze? Chce się normalnie dogadać, nie znam języka

Bożena Nowy wpis

Jak mogę się z wami skontaktować, mam doświadczenie w pracy na pralni para szuka pracy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie GO2 WORK SP. Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Bezimienny

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć czy aktualnie warto jechać z tą agencją pracy ? Czy wszystko ok, pieniądze, praca i zakwaterowanie? Z góry dziekuję :)

ALMARO
@Bezimienny

Jestem z nimi na magazynie. Mieszkania w porządku, wyplata spoko, milion godzin roboczych. Polecam.

Olcia
@ALMARO

Czyli u Ciebie jeszcze problemów żadnych nie było? Ciekawi mnie po prostu ewentualna reakcja oraz wsparcie. Te godziny robocze były deklarowane? Jaki jest ten magazyn? I czy są jeszcze jakieś inne lokalizacje godne polecenia?

Majkel @ pracodawca

Jeszcze nie wiem, nic na temat agencji . Ponieważ chce ja dopiero poznać. Chciała bym wyjechać z tą agencją na projekt do Niemiec.

Grzegorz

@Grzegorz

Szukam

@Pracodawca Czy znajdzie się jakaś praca dla kobiet, bez znajomości języka i bez samochodu?

Czy w GO2 WORK SP. Z O.O. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Baron

Jestem z nimi na wyjezdzie. Superaśne mieszkania, maks godzin, kasa na czas. w skali 1-10 daje dyche.

Anonimowy

Hej pracuje ktos teraz przez tą agencje w Niemczech? Lub może ma wyjechać w marcu? Proszę o opinie

@Anonimowy

No mamy jechać w połowie marca ale po rozmowach i zdjęciach które otrzymałem zapowiada się nieźle

@Anonim

ogolnie polecam, bylem kilka razy. Na poczatku byl problem z karta ekuz, mowili, ze nie moze sie doprosic od urzedu. Zadzwonilem do nfz i faktycznie nikt nie byl w stanie mi powiedziec kiedy bedzie, dramat jak (usunięte przez administratora) na co placic te podatki - niewiem. najwazniejsze ze zgloszenie jest i lekarz w DE przyjmie. Co do pracy to bylo ok u mnie, niemiec jak niemiec, zawsze maja dziwne jazdy ale fakac go, chajs ma byc ok.

@Anonim

w odpowiedzi do zapytania, ponizej przekleilismy wpis osoby z popzednich wypowiedzi poniewaz czesto spotykamy sie z podobnymi pytaniami. Pozdrawiamy

Praca Specjalisty ds. kadr i płac — co myślicie o tym stanowisku? Wczoraj otworzyła się rekrutacja :) Widełki wyglądają dość obiecująco, 5000-8000 tys., faktycznie tyle realnie można zarobić? W ogłoszeniu piszą też o wdrożeniu, ile mniej więcej ono trwa? Potem z tego, co zrozumiałam, nie ma przeszkód na przejście na pracę hybrydową? :) Są elastyczne godziny pracy, czy ścisłe?

merci

dobra kasa. mieszkania super stały kontakt z koordynatorem to super ważne. w sakli od 1 do 10 daje dyche

kaluga2

Agencja ok. Mieszkanie super. Kasa zawsze w terminie. Polecam!

janek

Dawid

Można prosić o numer telefonu by skontaktować się telefonicznie z tą firmą ? Chciałbym zacząć pracę u was lecz najpierw chciałbym zadzwonić , z góry dziękuję o ile to możliwe i pozdrawiam

Hej mają rekrutacja na czekoladki był koś z nimi ?

Jasia
@Marek

Ja jeste na pralnia i jest ok dużo Godzin kwatera spoko

Aktualność
Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą postanowiliśmy uczestniczyć w serwisie GoWork.pl. Dziękujemy za liczne opinie. Każdy merytoryczny wpis jest dla nas ważny, a z konstruktywnej krytyki wyciągamy wnioski.

Ze względu na nieustający rozwój naszej firmy, a przede wszystkim stale rosnącą liczbę realizowanych projektów, rekrutujemy na różne stanowiska. Jesteśmy zgraną i doświadczoną drużyną i chętnie dzielimy się swoją wiedzą z nowymi pracownikami.

Dzięki Państwa merytorycznym opiniom, zadbamy o to, by nasza firma była jeszcze bardziej przyjazna pracownikom.
Osoby zainteresowane kontaktem z nami zapraszamy do z nami osobiście poprzez maila:

biuro@go2-work.pl

Z pozdrowieniami:

Zespół Go2Work

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Specjalista Ds. Wsparcia sprzedaży w firmie GO2 WORK SP. Z O.O.?

Gigi

3 osoby Firma smiga że aż miło

Agnieszka
@Gigi

3? Nie trzeba im kogoś jeszcze do pomocy?

Kamil

Pracuje jako komisjoner i wszystko jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o GO2 WORK SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w GO2 WORK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GO2 WORK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GO2 WORK SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GO2 WORK SP. Z O.O.