counter
2 2 31 5 1
TripleA

Odradzam. Marzę stąd uciec.

Wymagający
Klient

Rozmowa wieloetapowa. Łącznie miałem chyba 5 spotkań telefonicznych. Ostatni proces rekrutacji to rozmowa na teamsach z potencjalnym przełożonym w języku angielskim. Jeśli masz wymagania finansowe na poziomie 6 tys netto, to zapomnij o tej pracy. Gdy powiedziałem o moich oczekiwaniach finansowych, to mężczyzna powiedział, ze rozumie, ze jest to kwota brutto. Firma szuka tanich pracowników, osób, które na siłę muszą coś znaleźć. Wymiar godzin 8-17 przez 5 dni w tygodniu przy obsłudze klienta i pozyskiwaniu nowych.

Kandydat

Dostałem ofertę pracy dla tej firmy N3 Pozycja to : Technology Sales Specialists. Czy ktoś tutaj z obecnych mógłby się wypowiedzieć na temat kultury pracy w tym dziale? O dziwo oferują stawki rzędu 9-10,5k netto. Pozdrawiam

TripleA

Odradzam. Marzę stąd uciec.

Who_am_I
@TripleA

Mógłbym prosić o więcej informacji?

halka
@Who_am_I

stary, a co tu dodawać. Jakbyś wpadł do ognia, to byś lolek zastanawiał nad szczegółami

Barbara
@TripleA

Jeśli o tym marzysz to dlaczego się po prostu nie zwolnisz? Trochę nie rozumiem. Może napiszesz coś więcej na ten temat? Odradzasz ale tak naprawdę nikt z forumowiczów niezwiązanych z firmą nie będzie wiedział dlaczego i o co konkretnie chodzi. Wyjaśnij.

Jarat
@Barbara

Bo nie odchodzi się od tak jeśli się nie ma innej pracy w zamian? Chyba że ktoś nie ma zobowiązań i może sobie tą to pozwolić... Ja też marzę stąd uciec.

Arabella Nowy wpis
@Jarat

mógłbyś napisać coś więcej? Dlaczego uważasz, że w firmie Innotec vs. N3 jest aż tak źle i z czego to wynika? Czy zakres obowiązków jest jasny, a liczba zadań odpowiednia do zrealizowania w określonym czasie? Jaka panuje atmosfera w firmie? Jak wygląda wdrożenie nowych pracowników?

Witold Nowy wpis
@Jarat

Dodaj więcej szczegółów na temat zatrudnienia. Naprawdę nie widzisz żadnych zalet w pracy w Innotec? Na jakim poziomie masz wynagrodzenie? Można dorobić pracując po godzinach? Chętnie się tego dowiem.

Wymagający

Indy
@Wymagający

Raczej tak się podaje zawsze. Kwota brutto. Może dlatego tak ci powiedział a niekoniecznie z innych względów

Lilith
@Wymagający

, czy firma nie nazywa się teraz przypadkiem N3?

Lilith
@Wymagający

Mogę potwierdzić, że firma Innotec nazywa się teraz N3. Pozytywnie przeszłam proces rekrutacji na stanowisko Inside Sales Representative z językiem niemieckim. Co ciekawe - bez większego problemu firma zaoferowała mi 8500 PLN brutto podstawy i 30% prowizji. Na pewno sporym minusem jest to, że praca w godzinach 8.00-17.00 (bezpłatna godzina lunchowa) oraz brak pracy zdalnej po pandemii.

Jarat Nowy wpis
@Wymagający

Zgadzam się i potwierdzam.

Jarat Nowy wpis
@Lilith

Tak

hard worker
@Kandydat

nie ma opcji

@hard worker

No właśnie mam niedługo ostatni etap rekrutacji. Stawkę netto potwierdzili dwukrotnie. Także zastanawiam się czego to jest kwestia skoro mówisz, że nie ma takiej opcji...

jula
@Kandydat

i co dotałeś te 9k netto, bo mnie zrobili i mam jednak tylko 6k netto

@jula

Tak

jula
@Obecny pracownik

masz 9 netto + bonusy ewentualne?

@jula

Tak.

Obecny pracownik

Postaram się rzetelnie i w miarę sensownie odnieść się do wszystkich bzdur wpisywanych na tej stronie. Zostałem zatrudniony w firmie Innotec kilka miesięcy temu. Obecna nazwa firmy to N3, a ta z kolei w zeszłym roku została przejęta przez firmę Accenture. Za kilka miesięcy dobiega końca wdrożenie pracowników w nowe struktury. Szkolenie bardzo rzeczowe w przyjaznej atmosferze. Dużo materiałów, kursów. Dostęp do platformy LMS oraz Linkedin Learning. Wszystko zakończone testami sprawdzającymi poziom wiedzy. Sama praca (w zależności od stanowiska) wymaga świetnego kontaktu z klientem i znajomości dodatkowego języka na poziomie zaawansowanym(w zależności od kraju/regionu dla jakiego się pracuje). Lekkie parcie jest, natomiast wszystko przebiega w bardzo przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Menadżerowie są pod tym względem bardzo wyrozumiali. Z perspektywy tych kilku miesięcy naprawdę polecam tę firmę. Pensja jak najbardziej zadowalająca. W zależności od stanowiska jest to od 5k netto w górę + miesięczny bonus w wysokości 30%.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Endy
Kandydat

Czy jest ktoś kto może obiektywnie opisac prace w tej firmie?

deepresent
@Endy

koleś, szczerze. Lubię pracować i zawsze mam ambicje. Ale to co tu się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Lecą w (usunięte przez administratora) na maksa, utrudniają pracę jak robi się tylko ciut lepiej. Nie wierz w bajki i idź do porządnej firmy. My tutaj robimy desant i koniec z tą farsą.

Wojtek

@hard worker dlaczego nie ma opcji?

Who_am_I
Użytkownicy czekają na odpowiedź 243 dni.
Kandydat

Dzień dobry, jestem zainteresowany pracą w firmie N3, ale nie znalazłem na jej temat jeszcze żadnej opinii. Z tego co się dowiedziałem firma Innotec została przejęte przez N3 i zgaduję, że to jest obecna kadra N3. Mam kilka pytań dotyczących samej organizacji: ile osób zatrudnia firma, jakie są działy (np. czy inside sales i success manager to ten sam zespół). Jakie są same warunki pracy: open space, home office, elastyczne godziny, benefity itp.

Gutek

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi rekrutacje i jakie są szanse na pracę?

uważajcie na ta firmę. typowe call center, słowacka lub rumuńska kadra (team leaderzy itd) biuro z poprzedniej epoki. praca to typowe wciskanie

Barbara

Kompletnie tu zamilkliście, a ja nie rozumiem dlaczego. Firma Innotec International działa przecież normalnie i chciałabym wiedzieć, jakie warunki oferuje na ten moment swoim pracownikom. Na sam początek najchętniej dowiedziałabym się, jak to tam jest ze stabilnością zatrudnienia. Można liczyć na umowę o pracę już od pierwszego dnia?

anonymous

Call Center dla Microsoftu za marne grosze. Brak bonusów, bardzo słabe zarobki i Rumuńska Bułarska kadra manegerska która wcześniej sprzątała kible w Niemczech. Kiła piła i mogiła ODRADZAM !!!!!!!

Praciwnik
@anonymous

Zgadza się, że to CC dla Micrisoftu i ze HR jest w Bułgarii. Kasa natomiast jest całkiem ok, oferują więcej niż 90% cc w Warszawie. Minusy: male biuro wiec nie ma ścieżki rozwoju. Jest to stanowisko sprzedażowe wiec cały czas presją wyników.

Retrowizor
@anonymous

Cały czas nacisk na wyniki, a target podnoszą co 3 miesiące tak żeby je przypadkiem nie osiągnąć i nie dostatni premii. Nie dostaniesz ze od początku nie było podwyżek podstawy, to coraz mniejsza szansa na bonus, wiec w ostatecznym rachunku wychodzi że z czasem ma się mniej kasy niż 1-2 lata temu. Ostatnio zaczęły się też jakieś szopki z codziennymi meetingami wiec sporo osób odeszło. Nowi często rezygnują juz po tygodniu, albo ci bardziej wytrwali do końca okresu próbnego. Coś mi się wydaje, że niedługo zamyka projekt i zabiorą zabawki do Bułgarii

Zostaw merytoryczną opinię o Innotec International Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad