Opinie o Innotec International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Innotec International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Innotec International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Innotec International Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W firmie Innotec International Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Informatyk. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Zarówno w 2021, jak i w zeszłym roku wymienialiście jako zarobki kwotę 5 k netto, dla NN stanowisk. Ile zarabia teraz Sales Account Representative with Greek? Po przejściu przez N3 i finalnie do A. nie było podwyżek?

Co do tej "firmy" to jest to chaos w czystej postaci. Pracowałem tu 4 lata mając za sobą 2-3 przejęcia, najpierw N3, potem Accenture. Firma nastawiona na wyniki jak najniższym kosztem. Pracownicy nie mają możliwości żadnych podwyżek ani awansów. Po przymusowym powrocie do biura (2 lata na home office) zaczęły się masowe wypowiedzenia przy jednoczesnym, cichym przyzwoleniu na pracę z domu niektórych menadżerów. Większość ludzi zatrudnionych w projekcie to najgorszy i najtańszy sort pracowników. Codziennością są grubiańskie żarty, (usunięte przez administratora), rasizm i wyżywanie się niedoświadczonych menadżerów na innych pracownikach. Dziwi mnie, że tego (usunięte przez administratora) nikt jeszcze nie pozwał. Uciekać i nie oglądać się za siebie.

Magdalena

Atmosferę dokładnie opisałeś. Ale dla mnie ważniejszą kwestią są zarobki. Jakie to są średnio kwoty za pełen etat? Rekompensują w jakiś sposób ten powrót do biura z home office?

ANONIMUS Nowy wpis
@Magdalena

5K na reke

Iwona Nowy wpis

Interesują mnie te praktyki w obszarze analizy danych. Czytałam, że są płatne, minimum 3 miesięczne, po 4-5 dni w tygodniu. Z możliwością zdalnych, co mnie akurat urządza. Mam pytanie, czy znacie stawki praktykantów? Czy praktykantów spotyka to, co ostatnio pisaliście o zachowaniach kolegów i managerów?

Firma Innotec International Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko KONSTRUKTOR. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Bitelli00

This is a toxic place. Mentally not 100% guy gets bullied on a daily basis, hr/management does not respect the labor law. Half of the employees are acting like one big baby… can’t wait to find a new job and escape this hell

Obecny pracownik

Postaram się rzetelnie i w miarę sensownie odnieść się do wszystkich bzdur wpisywanych na tej stronie. Zostałem zatrudniony w firmie Innotec kilka miesięcy temu. Obecna nazwa firmy to N3, a ta z kolei w zeszłym roku została przejęta przez firmę Accenture. Za kilka miesięcy dobiega końca wdrożenie pracowników w nowe struktury. Szkolenie bardzo rzeczowe w przyjaznej atmosferze. Dużo materiałów, kursów. Dostęp do platformy LMS oraz Linkedin Learning. Wszystko zakończone testami sprawdzającymi poziom wiedzy. Sama praca (w zależności od stanowiska) wymaga świetnego kontaktu z klientem i znajomości dodatkowego języka na poziomie zaawansowanym(w zależności od kraju/regionu dla jakiego się pracuje). Lekkie parcie jest, natomiast wszystko przebiega w bardzo przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Menadżerowie są pod tym względem bardzo wyrozumiali. Z perspektywy tych kilku miesięcy naprawdę polecam tę firmę. Pensja jak najbardziej zadowalająca. W zależności od stanowiska jest to od 5k netto w górę + miesięczny bonus w wysokości 30%.

Prawda
@Obecny pracownik

Czy bonus nadal jest 30% ?

Arianna
@Prawda

, niestety nie. Po przejęciu przez Accenture bonus został zmniejszony do 15%, co niestety wiele mówi o obecnie panującej kulturze firmowej.

Jaki są zarobki netto na stanowisko sales specialist z języki obcy ?

Helena
@Kandydat

gdzie widziales takie ogloszenie w tej firmie? o jaki jezyk chodzi, pewnie czym bardziej uniaktowy tym wieksza kasa

kandydat
@Helena

na ich stronie, języki mają rożne

Grażyna
@kandydat

Hej, dzięki za radę, ogłoszeń na ich stronie jest faktycznie mnóstwo. Biorąc pod uwagę twoją nazwę, aplikowałeś może do firmy? :) Jak wyglądała rozmowa?

Odradzam z czystym sumieniem, bez emocji, tylko na podstawie faktów. Brak profesjonalizmu, brak wiedzy, traktowanie pracowników bez szacunku - tragedia.

Witold

Traktowanie bez szacunku, czyli w sumie jak? Są jakieś wyzwiska, krzyki? Bo każdy to może rozumieć inaczej, więc wyjaśnij ;)

Wymagający

Rozmowa wieloetapowa. Łącznie miałem chyba 5 spotkań telefonicznych. Ostatni proces rekrutacji to rozmowa na teamsach z potencjalnym przełożonym w języku angielskim. Jeśli masz wymagania finansowe na poziomie 6 tys netto, to zapomnij o tej pracy. Gdy powiedziałem o moich oczekiwaniach finansowych, to mężczyzna powiedział, ze rozumie, ze jest to kwota brutto. Firma szuka tanich pracowników, osób, które na siłę muszą coś znaleźć. Wymiar godzin 8-17 przez 5 dni w tygodniu przy obsłudze klienta i pozyskiwaniu nowych.

Indy
@Wymagający

Raczej tak się podaje zawsze. Kwota brutto. Może dlatego tak ci powiedział a niekoniecznie z innych względów

Lilith
@Wymagający

, czy firma nie nazywa się teraz przypadkiem N3?

Lilith
@Wymagający

Mogę potwierdzić, że firma Innotec nazywa się teraz N3. Pozytywnie przeszłam proces rekrutacji na stanowisko Inside Sales Representative z językiem niemieckim. Co ciekawe - bez większego problemu firma zaoferowała mi 8500 PLN brutto podstawy i 30% prowizji. Na pewno sporym minusem jest to, że praca w godzinach 8.00-17.00 (bezpłatna godzina lunchowa) oraz brak pracy zdalnej po pandemii.

@Wymagający

Zgadzam się i potwierdzam.

@Lilith

Tak

@Wymagający

Jak przebiegały wszystkie etapy rekrutacji w Innotecu? O co Cię pytano na tych rozmowach? Po jakim czasie dostaje się odpowiedź w sprawie wyniku rekrutacji? Ile trwa generalnie cały proces od momentu aplikowania do uzyskania decyzji? :P

TripleA

Odradzam. Marzę stąd uciec.

Who_am_I
@TripleA

Mógłbym prosić o więcej informacji?

halka
@Who_am_I

stary, a co tu dodawać. Jakbyś wpadł do ognia, to byś lolek zastanawiał nad szczegółami

@TripleA

Jeśli o tym marzysz to dlaczego się po prostu nie zwolnisz? Trochę nie rozumiem. Może napiszesz coś więcej na ten temat? Odradzasz ale tak naprawdę nikt z forumowiczów niezwiązanych z firmą nie będzie wiedział dlaczego i o co konkretnie chodzi. Wyjaśnij.

@Barbara

Bo nie odchodzi się od tak jeśli się nie ma innej pracy w zamian? Chyba że ktoś nie ma zobowiązań i może sobie tą to pozwolić... Ja też marzę stąd uciec.

Arabella
@Jarat

mógłbyś napisać coś więcej? Dlaczego uważasz, że w firmie Innotec vs. N3 jest aż tak źle i z czego to wynika? Czy zakres obowiązków jest jasny, a liczba zadań odpowiednia do zrealizowania w określonym czasie? Jaka panuje atmosfera w firmie? Jak wygląda wdrożenie nowych pracowników?

Witold
@Jarat

Dodaj więcej szczegółów na temat zatrudnienia. Naprawdę nie widzisz żadnych zalet w pracy w Innotec? Na jakim poziomie masz wynagrodzenie? Można dorobić pracując po godzinach? Chętnie się tego dowiem.

Dostałem ofertę pracy dla tej firmy N3 Pozycja to : Technology Sales Specialists. Czy ktoś tutaj z obecnych mógłby się wypowiedzieć na temat kultury pracy w tym dziale? O dziwo oferują stawki rzędu 9-10,5k netto. Pozdrawiam

hard worker

nie ma opcji

@hard worker

No właśnie mam niedługo ostatni etap rekrutacji. Stawkę netto potwierdzili dwukrotnie. Także zastanawiam się czego to jest kwestia skoro mówisz, że nie ma takiej opcji...

jula

i co dotałeś te 9k netto, bo mnie zrobili i mam jednak tylko 6k netto

@jula

Tak

jula
@Obecny pracownik

masz 9 netto + bonusy ewentualne?

@jula

Tak.

Endy

Czy jest ktoś kto może obiektywnie opisac prace w tej firmie?

deepresent
@Endy

koleś, szczerze. Lubię pracować i zawsze mam ambicje. Ale to co tu się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Lecą w (usunięte przez administratora) na maksa, utrudniają pracę jak robi się tylko ciut lepiej. Nie wierz w bajki i idź do porządnej firmy. My tutaj robimy desant i koniec z tą farsą.

Wojtek

@hard worker dlaczego nie ma opcji?

Who_am_I

Dzień dobry, jestem zainteresowany pracą w firmie N3, ale nie znalazłem na jej temat jeszcze żadnej opinii. Z tego co się dowiedziałem firma Innotec została przejęte przez N3 i zgaduję, że to jest obecna kadra N3. Mam kilka pytań dotyczących samej organizacji: ile osób zatrudnia firma, jakie są działy (np. czy inside sales i success manager to ten sam zespół). Jakie są same warunki pracy: open space, home office, elastyczne godziny, benefity itp.

Gutek

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi rekrutacje i jakie są szanse na pracę?

uważajcie na ta firmę. typowe call center, słowacka lub rumuńska kadra (team leaderzy itd) biuro z poprzedniej epoki. praca to typowe wciskanie

Barbara

Kompletnie tu zamilkliście, a ja nie rozumiem dlaczego. Firma Innotec International działa przecież normalnie i chciałabym wiedzieć, jakie warunki oferuje na ten moment swoim pracownikom. Na sam początek najchętniej dowiedziałabym się, jak to tam jest ze stabilnością zatrudnienia. Można liczyć na umowę o pracę już od pierwszego dnia?

Call Center dla Microsoftu za marne grosze. Brak bonusów, bardzo słabe zarobki i Rumuńska Bułarska kadra manegerska która wcześniej sprzątała kible w Niemczech. Kiła piła i mogiła ODRADZAM !!!!!!!

Praciwnik
@anonymous

Zgadza się, że to CC dla Micrisoftu i ze HR jest w Bułgarii. Kasa natomiast jest całkiem ok, oferują więcej niż 90% cc w Warszawie. Minusy: male biuro wiec nie ma ścieżki rozwoju. Jest to stanowisko sprzedażowe wiec cały czas presją wyników.

Retrowizor
@anonymous

Cały czas nacisk na wyniki, a target podnoszą co 3 miesiące tak żeby je przypadkiem nie osiągnąć i nie dostatni premii. Nie dostaniesz ze od początku nie było podwyżek podstawy, to coraz mniejsza szansa na bonus, wiec w ostatecznym rachunku wychodzi że z czasem ma się mniej kasy niż 1-2 lata temu. Ostatnio zaczęły się też jakieś szopki z codziennymi meetingami wiec sporo osób odeszło. Nowi często rezygnują juz po tygodniu, albo ci bardziej wytrwali do końca okresu próbnego. Coś mi się wydaje, że niedługo zamyka projekt i zabiorą zabawki do Bułgarii

Zostaw merytoryczną opinię o Innotec International Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Innotec International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Innotec International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Innotec International Sp. z o.o.?

Innotec International Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 56C
    00-803 Warszawa

Innotec International Sp. z o.o.