Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Opinie o Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Obecny pracownik

W różnych miejscach pracowałem i tu jest całkiem Ok. Ludzie spoko , kasa Ok i na czas. Mi pasuje , a jak ktoś ma ze wszystkim problem to nawet w kościele mu będzie źle.

ŚCIE-MA
@Obecny pracownik

Srutu tutu pierdu pierdu guzik a nie ok wystarczy zobaczyć na ciągle odświeżane powtarzające się ogłoszenia na OLX co swiadcY jak ludzie masowo stamtąd spierda.... kto mądry i się szanuje szybciutko dziękuję:)))))))))

@ŚCIE-MA

Ja tam widzę głównie ogłoszenia na nowe stanowiska. Ce-ma przejęła znowu kilka lokalizacji i powiększają zespół :) Taka jest prawda :)

ŚCIE-MA
@Boski

Chyba przez różowe okulary :D no tak na nowe stare stanowiska które mądrzy i szanujący się ludzie zwalniają dla kolejnych (usunięte przez administratora) którzy zderzą się z rzeczywistością SCIE-MY. Nowe lokalizację haha dobre sobie - drugi Lubin? Nie kompromituj sie misiu pisiu XD

@ŚCIE-MA

Widać misiu, że nie pracujesz w firmie i nie jesteś na bieżąco. Brak nowych newsów co? Bo cały czas piszesz to samo. Zero konkretów i jedyna wiadoma, że CE-MY nie ma w AGATA Lubin i Zielona Góra - niżej była odpowiedź, że za to wzięli 5 innych sklepów AGATA na południu. Od dzisiaj są w IKEA Katowice, a jakbyś tak dobrze śledził te ogłoszenia to zobaczyłbyś, że 2 tygodnie temu weszli do Gliwic i Szczecina

obecny pracownik
@ŚCIE-MA

i gdzie uciekają do DPD czy do InPostu? tam robisz (usunięte przez administratora) albo na najniższą. jak chciałeś być wysoko postawionym dyrektorem którego wszysscy szanują i się boją , a i oczywiście służbowa limuzyna to trzebabyło się uczyć , a nie podstawówka , alimenty , komornicy i co 3 miesiące zmieniasz pracę bo gdzie Cię nie zarejestrują to Cię komornik ściga..... Żenada robota jak każda inna w transporcie, ciężko długo i klienci którzy swloją frustrację na Toie wylewają ale da się tu pracować. Bywałem tu i tam i w CE-MA jest względnie naprawdę. Sam poleciłem kolegę do pracy i jeszcze mi za to tysiąca dali. ja polecam a tych którzy narzekają pozdrawiam serdecznie i wiem , że gdzie nie pójdziecie to będziecie narzekać!

Dm@b

Spoko firma, polecam usługi

klientka z ikei

Kłamią,że byli pod domem i się nie odbierało telefonu; nie dowożą na czas , chociaż transport jest "ekspresowy". Ciekawe, jak wyglądają ich rozliczenia z IKEA.

Klient
@klientka z ikei

@klientka z ikei To jest norma w tej firmie, 3 razy dojeżdżali i dojechać nie mogli bo auto zepsute , SMS z przyczyny technicznych, w końcu dotarli z 8 dni później cud się stał tym razem nic się nie zepsuło wiec pytam kierowców co się to dzieje w tej firmie ze mi 3 razy transport przekładali, miły chłopak mówi ze mam pecha bo się oni poprostu nie wyrabiają i zaczynaja co dzień 5/6 a kończą o 20 i co się wyrobią to zrobią resztę zwożą i teraz myśle robić po 15 h w pracy kto na to pozwala ? A @ Ikea tak się chwali programem ochrony pracowników, wiem jedno napewno już tam nic nie kupię

@klientka z ikei

Dzień dobry, Uprzejmie informujemy, że nasi kierowcy mają obowiązek skontaktować się z Klientem 30 minut przed dostawą i nawet w przypadku jeśli Klient nie odbierze telefonu, podjąć próbę dostarczenia zamówionych produktów. W przypadku braku Klienta w miejscu dostawy próbujemy skontaktować się ponownie telefonicznie, wykonujemy zdjęcie okolicy miejsca dostawy jako potwierdzenie naszej obecności na miejscu i zgłaszamy brak możliwości zrealizowania usługi do sklepu IKEA, który kontaktuje się z Klientem w celu umówienia innego terminu dostawy. Proponujemy zgłoszenie reklamacji drogą telefoniczną przez naszą infolinię: 798-679-679 (tonowo proszę wybrać numer 3). Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić Pani sprawę. Serdecznie pozdrawiamy, Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Realista
@Klient

Żeby taki kurier mógł pracować standardowe 8h to Ty drogi klienci musiałbyś za transport swoich mebelków z wiurów zapłacić nie 50 a 300 zł. Ale niestety w Polsce tacy Janusze przychodzą zamawiają sobie transport za marne parę złotych i jeszcze potem na internecie wypisują "o firma wykorzystuje biednych pracowników". Ale gdyby podnieść stawki do poziomu, który pozwoli płacić więcej za lżejszą pracę to byś Januszu na piechotę tę meble do domu nosił jedna paczka po drugiej byleby nie wydać. "Łojezu Halyna patrz 100 zł bierą za ten transport. Przecież my tu raptem 30km stąd, rzut beretem mieszkamy i tylko na 4 piętro trzeba te 400kg wnieść. Rabatu nie ma?". Klient w Polsce to bieda i stan umysłu.

workbetoo
@klientka z ikei

nie Twoja sprawa jak wyglądają rozliczenia, to nie jest miejsce do pisania reklamacji

Moni

Umówiony i z góry opłacony transport mebli na wczoraj nie przyszedł. Zero kontaktu z firmą kurierską. Nawet nikt nie raczył zadzwonić i poinformować o zaistniałych zmianach.

Piotrek
@Moni

Wyjaśniała to Pani z firmą? W moim przypadku zareagowali natychmiastowo.

@Moni

Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności jakie Panią/Pana spotkały w związku z nieterminową dostawą zamówienia. Prosimy o zgłoszenie reklamacji drogą telefoniczną przez naszą infolinię: 798-679-679 (tonowo proszę wybrać numer 3). Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić Pani/Pana sprawę i zidentyfikować problem w celu jego uniknięcia w przyszłości. Serdecznie pozdrawiamy, Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa CE-MA Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierowca z kat. C+E?
gość

dodzwonić się do nich graniczy z cudem ponad godzina i nikt nie odbiera dział reklamacje

Kurier z doswiadczeniem

większość kurierów to nieroby którzy tylko jecza jak im źle a w trasach kombinują jak naciągnąć firmę na godziny. Takich co chcą uczciwie pracować i dobrze zarabiać jest nas garstka. A jak przychodzi ktoś nowy i pracowity to już w pierwszy dzień słyszy (usunięte przez administratora) się tak spieszysz? Płacą ci za godziny, zakurz se". A potem jeszcze żądają podwyżki bo pracujemy po tyle godzin dziennie. Chyba tylko na budowie spotkałem większych nierobów i cwaniakow.

Jeden z kierowników

Szlak mnie trafia jak czytam te pierdoły. Kto dobrze pracuje w CEMA ma dobrze i tyle. Ludzie tu po kilka lat pracują. Jak ktoś nie ma wyników i jest słaby nie chce mu się pracować to niech idzie do żabki tam na was przyszłość czeka!

Oceniam usługę dostawy mebli wykonaną przez firmę CE-MA z salonu AGATA MEBLE w Rzeszowie na bardzo dobrze wykonaną. Dwóch Panów przyjechało w wyznaczonym czasie, wniosło i skręciło rogówkę. Panowie dzwonili wcześniej, aby uprzedzić o której przyjadą. Polecam

Beka
@Piotr

Sam se to napisałeś (usunięte przez administratora)? xDD

Piotrek
@Beka

Czemu od razu sam miał pisać? Robią wiele montaży dzień w dzień i większość ludzi jest zadowolonych, są oficjalne statystyki w IKEA

Krzysztof

Ech, to jak to w końcu jest? I czemu uważacie że to ściema?

Matrix

Polecam serdecznie, rzetelny pracodawca

Pracuje na magazynie od 8 miesięcy. Praca przyjemna i stabilna. Fajni ludzie :)

Jogy
@Marcin

To się jeszcze przekonasz jaka fajna

Iwona
@Jogy

Tak w sumie nie za wiele można wywnioskować z Twojego komentarza :D Nie jestem do końca przekonana czy ma on wydźwięk pozytywny czy negatywny. Może podasz jakieś szczegóły ;)

Abba
@Jogy

Chłopie 8 miesięcy chyba wystarczyło żeby się przekonac i wyrobić zdanie o pracy jak i pracodawcy. Napisał że jest zadowolony i dlaczego więc uszanuj kogos opinie

Dziękuję sympatycznym Panom za dostawe mebli IKEA w dniu wczorajszym na ul. Turowicza (Kraków). Ekspresowa dostawa prawie 400 kg. Panowie bardzo kulturalni i zwinni. Uważali na paczki i rzeczy dookoła w mieszkaniu.

Mati

Witam, Mam pytania do osób pracujących, Ile godzin jest na dzień? (8h czy więcej) Od której godziny zaczyna się praca?

Pablo
@Mati

Wszystko zależy od tego na jakim stanowisku pracujesz i w którym dziale

tomart
@Mati

zalezy od oddziału , i od trasy jaka masz no i od sprawnosci fizycznej..10 -12 godzin..to raczej norma

Kurier
@Mati

U nas dość długo się pracuje ale to taka branża. Czasem jak jest mało roboty to skończysz nawet koło 15 tej ale jak jest nawał pracy to jeździmy po 10-12 godzin nawet. CE-MA płaci za godziny wiec nie robisz za darmo. Ja to nawet lubię tą robotę ale nie jest to dla wszystkich.

koksu
@Mati

W biurze głównie po 8 godzin, na magazynie zmiany 8,10 lub 12, kierowca 10-12 h. Wszystkie godziny płacone.

Boski

Najgorsza firma w jakiej pracowałem! Trzymać się z daleka od tych (usunięte przez administratora)

Mirek
@Boski

Czemu tak sądzisz rozwiń swoją myśl nie wolno kogoś tak oczerniać trzeba uzasadnić .

Mirek
@Boski

Jakieś konkrety ? Na jakim stanowisku pracowałeś?

bąku
@Boski

Na szczęście już od kilku miesięcy nie pracujesz, ale za firmą chyba bardzo tęskno skoro tak często zaglądasz i dodajesz ciągle to samo. Jakoś tu nikt Cie nie wspomina, wrecz przeciwnie jestes obiektem drwin wiec daj juz sobie siana

kuba

Dlaczego usowacie opinie te prawdziwe bo ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec

@kuba

Dzień dobry, nie wyrażamy zgody na naruszanie dóbr osobistych naszych pracowników, ich obrażanie oraz oczernianie. Wszystkie komentarze w takim charakterze będą zgłaszane do usunięcia jako naruszenie regulaminu. Jednocześnie zachęcamy Państwa, aby problemy personalne zgłaszać osobiście do bezpośredniego przełożonego lub Działu Personalnego. Przypominamy również, że portal gowork ma służyć do wyrażania opinii na temat pracodawcy. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Konkret gość
@Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Widać macie podwójne standardy bo zasłaniacie się naruszaniem dóbr pracowników a jakoś komentarz śliskiego ,, rozsądnego,, wam nie przeszkadza że wyzywa pracowników (usunięte przez administratora)

@Konkret gość

Dzień dobry, jeszcze raz wskażemy: nie wyrażamy zgody na naruszanie dóbr osobistych naszych pracowników. Anonimowe wpisy użytkowników tego portalu piętnujące konkretne osoby, o charakterze szydzącym i obrażającym będą każdorazowo zgłaszane do usunięcia. Post do którego się Pan odnosi, napisany przez użytkownika Rozsądny dnia 10.06.2021 r. o godz. 7:34 nie nosi takiego charakteru i nie jest wymierzony w konkretną osobę, lecz w nieokreśloną grupę. Dodamy, że jeśli nie zgadza się Pan z opinią wskazanego użytkownika, ma Pan prawo odnieść się do niej. Ponadto posty są weryfikowane pod względem ich treści i jakiekolwiek przekleństwa są na bieżąco zgłaszane w celu ich modernizacji (usunięcia). Serdecznie pozdrawiamy, Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Obecny pracownik
@kuba

Jakie prawdziwe? Ten hejt rozczarowanych życiem nieudaczników? Fakty są takie: Firma działa na runku lata. Szefostwo zaczynało od totalnego poziomu zero. Doszli do czołówki firm z branży dostaw w meblówce. Obecnie firma ma kilkanaście oddziałów i wielomilionowe obroty. Wszystko dzięki ludziom którzy chcą pracować , a nie niszczyć innych z zazdrości czy kompleksów. Sam lata prowadziłem firmę która upadła. Wiem jak jest trudno , a teraz pracuje tutaj k podziwiam tych ludzi którzy ten wóz ciągną. Kupa pracownikow fajnych dobrze wykonujących prace i zaangażowanych. Nie można powiedzieć nic złego o tej firmie. Oczywiście , że czasem bywają różnice zdań , że czasem musi byc ostro ale tak duży biznes musi buc prowadzony w dyscyplinie! Ja polecam nie narzekam. Wypłata na czas , a kiero spoko jak się nie obijasz. Szef zawsze rękę podaje i traktuje jak człowieka , a nie kolejny pionek

Tomart...@
@Obecny pracownik

Dokładnie tak..w punkt..owszem praca cieżka..kto chce pracowac ..ten pracuje, malkontenci tylko narzekaja ale mysle ze maja to we krwi..Praca dla Tych co chca pracowac i libia kontakt z Ludzmi..aczkolwiek róznymi..nie zawsze jest rózowo..czasami trzeba ugryść sie w jezyk..i kwestia współpracy z magazynem..i podchodzeniem do towaru tak jakbysmy chcieli go otrzymać..Pozdrawiam ekipe z BB z Rybnika i Rzeszowa..cos was chyba nauczylem..

Grupa CE-MA, lepszych nie ma :

Serdecznie polecam, montaż z Castorama złożony wręcz idealnie, na czas. Nie wiem jak u innych ale ja jestem zadowolona

Wiola

Firma żenada, meble mi składała miesiac czasu i to nie skonczyli a pobrali pieniądze mimo że powonni na zakończenie pracy. Jestem strasznie zswiedziona. Biorą zlecenie i ciagna 4 sroki za ogon Pracują 2 godz. I wiecznie im coś nie tak, a zasłaniają się Castorama że oni sa źli. Klamia i wymiguja sie od pracy. Brak słów. Czlowiek bierze firme, żeby mieć wszystko zarobione w jeden dzień , a okazuje się , że miesiąc bez kuchni i trzeba bylo sobie samemu skończyć. Masakra.

HAHA Ciekawe

Kiedy goodmich znów oczyści portal z tych prawdziwych nie pasujących mu.

GoodMich
@HAHA Ciekawe

Człowieku zastanów się trochę, gdyby w firmie było tak źle, jak mówisz, nie było by tam starych pracowników pracujących od lat. Widzę ze nie masz co innego do roboty tylko wylewac swoje zale tutaj, jak tobie w zyciu nie wyszlo to nie musisz tutaj tego demonstrowac

Ana

Ja jestem rozczarowana. Montaż szafy miałam mieć 7.08 przełożyli na 13.08 nikt nie przyjechał, czekałam cały dzień, nikt też nie zadzwonił z informacją. Konsultant z ikea , 2 razy dzwoniłam wysyłał Im informacje co z montażem, bo się osobiście nie dodzwonił.

Wiecie czy Grupa CE-MA Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

MajsterKropka

Zależy na jakim stanowisku

Kierownik

Tak udostępnia dla kadry kierowniczej oraz wyższego szczebla sprzęt typu telefon i komputer. Firma lubuje się w Apple.

Szczery

Szanowni Państwo. To odzwierciedlenie kołchozu rodem z XXI wieku. Pracownicy nie są szanowani, tu liczy się pieniądz nie człowiek. Tacy Państwo dorobkiewicze. Zastanawia mnie jedno, a mianowicie kto szczerze wchodzi na tenże portal ażeby przekazać pozytywne opinie? Jak głosi stare powiedzenie: Złe wiadomości rozchodzą się dziesięć razy szybciej, niż dobre! Więc pisanie życzliwości mogło się spełniać jedynie za PRL’u.

Kamil
@Szczery

"Napisałem coś, żeby napisać" - brawa dla tego szczerego Pana..., tak szczerego, że anonimowego. W którym oddziale taki (usunięte przez administratora) panuje i w jaki sposób okazano Ci brak szacunku? Żal mi firmy, że ma lub miała ludzi takich jak Ty. W pracy nie przyjdą porozmawiać a do wypisywania wypocin na go worku pierwsi, bo tu są "ANONIMOWI". Ogólne informacje bez żadnego pokrycia, pewnie pisane przez tą samą osobę... Wielu obecnych lub byłych pracowników ma ustawione powiadomienia z tego portalu bo opinie mnożą się jak grzyby po deszczu i zastanawiające jest to, że najczęściej wtedy, gdy ktoś zostanie zwolniony. Co w tym dziwnego, że ktoś jest lojalny i dobrze mu się pracuje i nie zgadza się z opiniami o kołchozie i braku szacunku. Każdy ma prawo do swojej opinii.

Acapoolco
@Kamil

Weź rozbieg i baran w ścianę...może przejrzysz na oczy...jasne..masz rację że każdy ma swój wybór ale dobrze wiesz że jedynie stawka początkowa choćby nawet trzyma tam każdego. Gdyby inne firmy zaczęły płacić jak twój pracodawca to sam zapewne olał byś ten obornik w którym siedzisz. (usunięte przez administratora)...połowa ekipy to fałszywe dwulicowe łajzy które za 10zl sprzedają na każdym kroku i do tego szef który nie jest złym człowiekiem ale gdzieś się pogubił i nie widzi albo nie chce widziec spraw które powoli zrujnują jego przerośnięte ego. W biurach sami ZAPRACOWANI. Jedna non stop maluje paznokcie,drugi cały dzień na sluchawie i bajerzy z kolegami...a jeszcze inni pasjans albo (usunięte przez administratora) i jakoś się dzień kręci. Tam zbyt wiele mogą osoby które nie powinny być na swoich stanowiskach. I jak już tak bardzo chcesz bronić swojej pracy i głosić jaka to ona jest świetną to sam zrób sobie rachunek sumienia i powiedz ile razy miałeś nerwa bo grafik nie taki jak chciałeś a prosiłeś 5 razy....a że kasy na czas nie ma...itp itd...tam jest sporo do naprostowania i kto mądry niech ucieka. Jeśli lubisz życiowe Sado maso to siedz tam za te swoje 3,300 rób w nocy za te same pieniądze ( bo 2 zł brutto to śmiech na sali) w zimie dmuchaj na ręce bo nagrzewnice jadą od kilku lat i dojechać nie mogą...sprzątaj po kurierach i skacz jak ci zagrają...napewno zajdziesz daleko.

Kamil
@Acapoolco

Weź rozbieg i leć złożyć wypowiedzenie. Łajzy, które sprzedają za 10 zł? Może gdybyś wykonywał swoją pracę to nikt nie musiałby sprzedawać? Słyszałem już o jednym takim, który tuszował uszkodzenia na magazynie bo "nie będzie sprzedawał kumpli" - świetne podejście, powodzenia z takim na rynku pracy. Pracujesz w biurze, żeby oceniać tych ludzi? Byłeś kiedyś świadkiem tego, żeby ktoś malował paznokcie albo grał w pasjansa? A nawet gdyby tak było to zastanawia mnie jedno, skoro swoją pracę ktoś zrobił i jest odrobiony to niech i nawet paznokcie sobie maluje albo idzie spać w konferencyjnej - co Ci do tego? Każdy wykonuje swoją pracę i jest z niej rozliczany. Do stawki za godziny nocne miej pretensje do polskiego prawa a nie firmy. Za darmo człowieku nie pracujesz... O tym, że firma płaci zimą kilka tysięcy za ciepłe obiady i masz nielimitowane przerwy na ciepły napój zapomniałeś napisać. Przecież to jest totalny brak szacunku i wszyscy mają Cię gdzieś! Sam sobie zrób rachunek sumienia i zastanów skąd w Tobie tyle nienawiści. Tylko narzekanie i narzekanie, wszystko źle. To znajdź sobie inną pracę, gdzie Cię docenią za niesprzedawanie kumpli, zrobią grafik idealnie pod Ciebie nie zważając na 10-ciu innych pracowników z zespołu i zapłacą Ci więcej niż marne 3300. Niektórzy chcą pracować, a jak Tobie się nie chce to wiesz co robić.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CE-MA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa CE-MA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa CE-MA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa CE-MA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 35 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa CE-MA Sp. z o.o.