Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Opinie o Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Klaudia

Wczoraj miałam transport z meblami kuchennymi Ikea. ( bus nr 346). Panowie Bartłomiej i Jakub pełen profesjonalizm. Punktualni, rzetelni, sprawni i bardzo sympatyczni. Rozładunek zrobili szybko i bardzo uważali zarówno na wnoszone paczki jak i na świeżo pomalowane ściany. Bardzo im dziękuję. To rzadko się zdarza w dzisiejszym świecie aby było miło i profesjonalnie. Klaudia z Katowic

Z perspektywy czasu mogę napisać, że w firmie pracuje się coraz lepiej. Atmosfera na magazynie się poprawiła po odejściu najsłabszych ogniw. Na plus.

Renata
@Anonim

A na jakie zarobki można liczyć na magazynie? Możesz opowiedzieć co należy do codziennych obowiązków magazyniera w tej firmie i w jakich godzinach jest praca? Często na magazynach jest zimno, czy firma zapewnia jakieś ubrania robocze typu polar?

Paulina
@Anonim

A czy dalej są przyjęcia na magazyn? W internecie nie ma ofert pracy, a mieszkamy obok i mąż chciał złożyć cv. Jak z umową? Czy od razu dostaje się umowę o pracę, czy zlecenie? Czy firma przyucza osoby bez doświadczenia?

@Paulina

Pani Paulino, obecnie prowadzimy rekrutacje na magazyn wysokiego składowania w Katowicach oraz Skawinie. Aktualne oferty pracy mogą Państwo znaleźć pod linkiem - (usunięte przez administratora) Jest możliwe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej. W przypadku obecnie prowadzonych rekrutacji poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy na wózkach widłowych. Pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

@Renata

Pani Renato, nie chcielibyśmy poruszać tematu wynagrodzeń naszych pracowników na forum go work. O proponowanym wynagrodzeniu zawsze informujemy kandydata przy pierwszej rozmowie rekrutacyjnej. Praca polega między innymi na przyjęciu towaru, którym są głównie meble, ich kompletacji, skanowaniu i wydawaniu zespołom transportowym. Praca odbywa się w godzinach pomiędzy 5:00 a 3:00, głównie na zmianach 12-sto godzinnych, w związku z czym pracownicy pracują średnio 14 dni w miesiącu. Firma zapewnia pracownikom ciepłą odzież - polary oraz kurtki. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Gumiś

Witam podjemujecie współpracę z firmami zajmującymi się montażem mebli ?

@Gumiś

Dzień dobry, współpracujemy z firmami wykonującymi usługi montażu mebli pokojowych i kuchennych. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą prosimy o wiadomość mailową (hr@ce-ma.pl). Pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Anka

Wszystko w jak najlepszym porządku! Bardzo dobry kontakt z kierowcą dostawy, przywóz na czas. Bardzo sprawne, szybkie wyniesienie zamówienia (oj, a było tego trochę) aż na 3. piętro w bloku, razem z dokumentacją realizacji dostawy i pokwitowaniem. Sympatyczni i uprzejmi pracownicy :) Pozdrawiam i dziękuję! Firmę polecam.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa CE-MA Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierowca z kat. C+E?
Iza

Umówiony, opłacony transport nie dojechał. Cały dzień stracony. Zero kontaktu z firmą kurierską. Jestem rozczarowana. Zdecydowanie nie polecam.

@Iza

Szanowna Pani, prosimy o kontakt z naszą firmą pod numerem telefonu - 798-679-679 (tonowo proszę wybrać 1 - transport), w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Z góry dziękujemy. Grupa CE-MA Sp. z o.o.

kkrol@vp.pl

Firma lekceważąca klienta, nie dostarczyła towaru na czas zgodnie z umową. Lepiej mieć własny transport. Będę zabiegał o zadość uczynienie za stracony czas.

@kkrol@vp.pl

Szanowny Kliencie, próbowaliśmy zlokalizować zamówienie po Pana nicku (mailu) i jeśli poprawnie je zlokalizowaliśmy i jego realizacja miała odbyć się dnia 27 lutego w Siemianowicach Śląskich, to wówczas dostawa nie odbyła się z winy Klienta - posiadamy zdjęcie budynku oraz screen z telefonu kierowców próbujących kontaktować się z Klientem dwukrotnie w godzinach: 12:55 i 13:07. Powód niedostarczenia zamówienia: Klient nie odbiera telefonu i domofonu. Jeśli ma Pan zastrzeżenia do zakupionej usługi i uważa Pan, że została wykonana niepoprawnie, prosimy o złożenie reklamacji drogą mailową (reklamacje@ce-ma.pl). Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

W dniu wczorajszym montażyści firmy CEMA wykonali u nas montaż kuchni ze sklepu Castorama. Wszystko odbyło się w zaplanowanym terminie, Panowie montażyści odpowiedzieli na wszystkie nasze pytania, dokonali przeróbek szafek i wskazali zalecenia jak dbać o meble. Bardzo polecam takich fachowców.

Antonio

Jakie zarobki jako monter mebli? Po ile godzin praca?

Wojtek Poznań

Cześć, Aktualnie pracuję w magazynie jako starszy magazynier w dużej firmie. Jednak rutyna w obecnej firmie już mnie znudziła po 12 latach pracy. Bardzo lubię składać jak również sam tworzyć meble od podstaw hobbystycznie. Nie mam szkoły w tym kierunku, ale mam pasję i umiejętności. Czy w takiej sytuacji można liczyć na pracę jako monter w CE-MA, pomimo braku doświadczenia przy montażu mebli u klienta? Sam składałem i montowałem swoją kuchnię zakupioną w IKEA, korzystając z raczej amatorskich elektronarzędzi, ale wyszło mi to naprawdę dobrze. Czy takie doświadczenie jest istotne dla firmy? Jak wygląda praca montera? Po ile godzin? Ile można zarobić? Dziękuję z góry za konstruktywne odpowiedzi. Pozdrawiam :-)

@Wojtek Poznań

Dzień dobry Panie Wojciechu, dziękujemy za wiadomość. Obecnie prowadzimy rekrutację na Serwisanta/Montera Mebli w Poznaniu. Wymagamy doświadczenia w zakresie montaży mebli pokojowych lub kuchennych oraz uprawnień do prowadzenia pojazdów kat. B. Doświadczenie to nie musi być zdobyte w ramach prac wykonywanych u Klienta. Być może Pana nabyte doświadczenie okaże się wystarczające do podjęcia współpracy, jednak to musimy ustalić na przykład poprzez rozmowę telefoniczną. Dodatkowo chcielibyśmy nadmienić, że brakującą wiedzę może Pan pozyskać podczas zatrudnienia, poprzez szkolenia i praktykę. Prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o swoim doświadczeniu na naszą skrzynkę mailową: hr@ce-ma.pl. Skontaktujemy się z Panem i przedstawimy szczegółowo ofertę. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Zadowolona klientka

Bardzo polecam: szybko, sprawnie. Dostawca był bardzo miły, przed zrobieniem zdjęć paczek w mieszkaniu zapytał czy może to zrobić. Jestem bardzo zadowolona.

Maciek

Dobra płaca za ciężką pracę - kurier

Justyna

Polecam. Jestem zadowolona z dzisiejszej dostawy. Dostałam informację 30minut wcześniej, że Panowie przyjadą. Paczki zostawili pod drzwiami tak jak chciałam. Wszystko na plus.

Montażysta

Firma nie płaci faktur w wyznaczonym terminie, zazwyczaj z kilku miesięcznym opóźnieniem. Brak możliwości skontaktowania się z zarządem.

@Montażysta

Dzień dobry, Opisana sytuacja nie jest stosowaną celową praktyką. Trudno nam również odnieść się do tej konkretnej sytuacji. Proszę podać numer faktur oraz NIP, księgowość dokona weryfikacji i skontaktuje się z Państwem. Ponad to przypominamy , że właściwym adresem do korespondencji w sprawie rozliczeń jest skrzynka faktury@ce-ma.pl Informujemy również, że telefony do Członków Zarządu nie są jawne ale można skontaktować się z nami choćby przez naszą infolinię czynną 6 dni w tygodniu w godzinach 8:00-20:00. Możemy wymienić jeszcze kilka alternatywnych sposobów komunikacji z pocztą tradycyjną włącznie, także w owej sprawie zdecydowanie uważamy, że portal GoWork nie jest miejscem w którym powinniśmy taką dyskusję prowadzić, choćby z powodu gdyby potencjalny brak płatności wynikał z przyczyn nie leżących po stronie Grupa CE-MA, a Zleceniobiorcy. Ujawnienie tych informacji na owym portalu w naszej ocenie nie jest zupełnie nieprofesjonalne. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Grupa CE-MA

Kinga

Dostawa bez zastrzeżeń. W umówionym terminie, kierowca dzwonił godzinę przed dostawą oraz 2-3min przed przyjazdem. Ikea Kraków

Dawid

Dzień Dobry, chciałem się podzielić opinią na temat transportu i wniesienia mebli z salon meblowego "Agata" dostarczoną przez pracowników grupy CE-MA. Rozpocznę od pierwszego telefonu, podczas tej rozmowy pewna Pani poinformowała mnie o dostawie, podała konkretna datę godziny w przedziale od 13-17, gdy zapytałem o zmianę godzin, ze względu na to ,że w tym czasie pracujemy powiedziała, że nie ma takie możliwości ,że są to najpoźniejsze godziny w których firma pracuje. Przystałem na wyznaczony termin i godziny, pani poinformowała ,że pracownicy będą się ze mną kontaktować bezpośrednio przed dostawą, tak też było godzinę przed dostawą zostałem poinformowany ,że do ok godziny meble dojadą.Tak też się stało Panowie wnieśli zamówione 2 fotele i sofę, solidnie zapakowane. Zapytali czy chcę ,żeby rozpakować towar, wyraziłem taka wolę ,ponieważ zapłaciłem za transport z wniesieniem oraz drobnym montażem ( przykręcenie nóżek do sofy i foteli).Pan zapytał czy jestem pewny ponieważ nawet jak go odpakują ,jeśli będą jakieś uszkodzenia ,to oni mebli nie zabiorą , jedynie mogę je zareklamować .Zdecydowałem się na odpakowanie i montaż (co niezbyt się Panom spodobało) Panowie przystąpili do rozpakowywania prosząc mnie o nożyczki , jak się później okazało nie chciało im się schodzić do samochodu po swoje ,ale i tak musieli to zrobić ze względu na montaż nóżek (nie wzięli wkrętarki).Po wkręceniu nóżek zapytali mnie czy kartony i folię dać pod klatkę?! - u nas (usunięte przez administratora) wrzucamy do kontenera!! Panowie skończyli , podpisałem odbiór i pożegnaliśmy się. Gdy wszedłem do pokoju gdzie rozpakowywali meble zamurowało mnie, kawałki kartonów , folii, były wszędzie, przez około godzinę to zbierałem i wynosiłem (żałuję ,ze nie zrobiłem zdjęcia) . Drzwi klatki zostawili otwarte na oścież, na klatce zrzucone ozdoby ze ścian leżały na schodach, a do lamperii przykleili podkładki filcowe, które miały być pod nóżkami foteli ,żenada.

@Dawid

Szanowny Panie Dawidzie, prosimy o kontakt z naszą firmą za pośrednictwem maila biuro@ce-ma.pl. Chcielibyśmy wyjaśnić zaistniałą sytuację, jednak w tym celu potrzebujemy uzyskać informacje pod jakim numerem zamówienia była realizowana usługa dostawy. Usługi transportowe dla sklepów Agata Meble są realizowane przez naszą firmę w trzech przedziałach czasowych: 10-14, 13-17 i 16-20. Klient ma prawo do wybrania terminu odpowiadającego jego dostępności. Po uzyskaniu numeru zamówienia będziemy w stanie odsłuchać rozmowę telefoniczną i zweryfikować poprawność przekazanych Panu informacji, w tym zakresie, przez naszego pracownika. Dowożony do Pana towar był towarem o dużych gabarytach, który wymagał jego wniesienia na kilka razy. Kierowcy posiadają sprzęt do montażu na samochodzie, gdyż nie byłoby możliwe jego wniesienie wraz z wnoszonymi meblami (w tym samym czasie), więc ta czynność nie odstępowała od standardu realizacji usług. Protokół, który Pan podpisywał zawiera 9-cio punktową ankietę, w której ma Pan możliwość ocenienia usługi transportowej, czy to pod względem terminowości wykonania usługi czy jej jakości, czyli np. wskazania, że (usunięte przez administratora) nie zostały uprzątnięte lub, że zachowanie dostawców było dla Pana niezadowalające. Zapewniamy, że ankiety te są przez nas weryfikowane. Jeszcze raz prosimy o kontakt mailowy, w celu wyjaśnienia nieprawidłowości. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Monia

Dawno nie było u mnie takich kierowców. Bardzo grzeczni i pomocni. Jesteście super.

Transport

Firma tragedia. Obciążają za uszkodzenia 100% wartości za meble. Pieniądze ściągają co miesiąc, nawet po kilka tysięcy miesięcznie. A co z towarem za który nas obciążyli? No biorą do siebie. Potem go kompletują z różnych części i sprzedają dalej. Nie polecam, coraz więcej nas, koerowcow z Katowic odchodzi. (usunięte przez administratora)

@Transport

Dzień dobry, prosimy, aby nie szerzył Pan/Pani nieprawdziwych informacji na temat rzekomego kompletowania towaru z różnych części i jego dalszej odsprzedaży. Opinia ta świadczy jedynie o tym, że nie zna Pan procedur jakie mają obowiązek powstać w przypadku uszkodzenia towaru. Towar wydany przez sklep meblowy nie jest własnością firmy CE-MA i nie pozostaje on w naszym posiadaniu, nawet w przypadku jego uszkodzenia. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Transport
@Transport

Jak się nie czyta umowy jaką się podpisuje to tak jest. Uszkodziłeś to płacisz.

Gaba

Ekspresowa dostawa, przesyłka dostarczona pod same drzwi szybciej niż bym się spodziewała. Kontakt telefoniczny pół godziny przed przyjazdem zgodnie z umową. Super! Polecam!

Wojtek

Szybko, solidnie i zgodnie z terminem. Polecam kurierów: Łukasz i Damian z krakowskiej ekipy.

Sebek

Polecam, dobrze mi się tu pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CE-MA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa CE-MA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa CE-MA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa CE-MA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 35 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa CE-MA Sp. z o.o.