Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Opinie o Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Chuck

Witam czy jest możliwiść podjecia współpracy jako monter mebli na terenie Krakowa i okolic ?

@Chuck

Dzień dobry, mamy zbyt mało informacji, aby móc Panu/Pani odpowiedzieć, zapraszamy do kontaktu telefonicznego - 572 659 008. Pozdrawiamy Grupa CE-MA

Praca kierowca C+E

Witam na jakie zarobki można liczyć jako kierowca C+E ?

@Praca kierowca C+E

Dzień dobry, nie chcielibyśmy poruszać tematu wynagrodzeń naszych pracowników na forum go work. O proponowanym wynagrodzeniu zawsze informujemy kandydata przy pierwszej rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszamy do kontaktu (hr@ce-ma.pl). Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

@Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Dzień dobry, a szukają państwo aktualnie pracowników do firmy? Bo szukam ofert pracy, ale nie widze nic aktualnego, a nie ukrywam, praca w firmie by mnie interesowała :) Chodzi mi o stanowisko kierowcy czy Specjalisty ds. Logistyki. Mogę wiedzieć jakie doświadczenie jest wymagane od potencjalnego pracownika?

Dzień dobry, Aktualne ogłoszenia o pracę mogą Państwo znaleźć: - na portalu pracuj.pl, - na portalu OLX, - w aktualnościach na portalu Go Work (tu publikujemy na bieżąco wszystkie nasze aktualne ogłoszenia i linki, które przekierują Państwa bezpośrednio do treści ogłoszenia). Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

@Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Witam, o ile mi nic nie umknęło to specjalisty ds. logistyki teraz Państwo nie szukają? Wiadomo może przy tym, kiedy takie przyjęcia będą w ogóle reflektowane? Interesuje mnie taka forma zatrudnienia a nie wiem czy do końca tego roku będzie jeszcze możliwa? Jak duży jest teraz ten dział?

Dzień dobry, posiadamy zbyt mało informacji, aby udzielić odpowiedzi. Nasza firma zatrudnia Specjalistów ds. logistyki w ponad 10-ciu miastach. Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji - hr@ce-ma.pl Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

@Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Czyli rozumiem, że etapów rekrutacji na stanowisko kierowcy C+E jest więcej? Można prosić informację, ile ich jest? ;-) Będę tu aplikować i chcę wiedzieć, jakiego procesu ewentualnie mam się spodziewać. ;-)

Dzień dobry, nasza firma nie prowadzi obecnie rekrutacji na stanowisko Kierowcy C+E. Jeszcze raz zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę: - na portalu pracuj.pl, - na portalu OLX, - w aktualnościach na portalu Go Work (tu publikujemy na bieżąco wszystkie nasze aktualne ogłoszenia i linki, które przekierują Państwa bezpośrednio do treści ogłoszenia). Pozdrawiamy Grupa CE-MA

Elf

Czy będą jakieś paczuszki lub pieniążki na karpia od prezesa? Zejdzie do nas, złoży życzenia świąteczne i podaruje upominki świąteczne? Miło by było docenić pracownikow, tym bardziej teraz gdy pracy jest dwa razy więcej a firma liczy tylko zyski.

@Elf

Drogi Elfie, zdradź nam w którym oddziale pracujesz, a z chęcią wybierzemy się do tego oddziału jako pierwszego, w celu osobistego złożenia życzeń świątecznych. Pozdrawiamy, Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Izka

Czy firma często rekrutuje kierowców/kurierów? Orientujecie się, czy teraz kogoś takiego nie potrzebują?:) Trzeba mieć już doświadczenie na stanowisku? Zdarzają się nadgodziny? Ile zamówień średnio trzeba dostarczyć? To raczej spokojna praca, czy trzeba umieć dobrze w organizację jednak? Chłopak chce aplikować, ale jeszcze się waha, może pomożecie i wypowiecie się co do warunków? Z góry bardzo dziękujemy!

Tomart66
@Izka

Wystarczy chęć do pracy ,nie ukrywam ciezkiej, godziny pracy od 8 do ...jak skończysz umiejętność montażu i posługiwanie się wkrętarka..nic trudnego i dobra komunikacja z klientem to podstawa Na każdym oddziale potrzebują kurierów Pytaj HR

Karola
@Tomart66

Czyli z tego co piszesz, to zdarzają się nadgodziny...hmm...a czy płacą je jakoś ekstra, czy raczej są do odebrania? Ale z drugiej strony, tak się zastanawiam na co kurierowi potrzebna jest umiejętność montażu i posługiwania się wkrętarką?

Mała
@Tomart66

Jaka jest najwcześniejsza godzina zakończenia pracy? Praca kuriera jest tylko pon-pt? Jak oceniają dobrą komunikację, jest to sprawdzane jakoś podczas rekrutacji?

@Tomart66

To biorą w ciemno każdego kto się zgłosi? Jak zgłosi się kobieta to rozpatrują taką osobę?

Szanowny Użytkowniku, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i pytanie dotyczące zatrudniania pracowników. Chcielibyśmy potwierdzić, że nasza firma stosuje uczciwe procedury rekrutacyjne i nie zatrudnia pracowników "w ciemno". Przeprowadzamy rekrutacje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i staramy się znaleźć najlepszych kandydatów na dane stanowisko. Co do zatrudniania kurierów, nasza firma jest otwarta na zatrudnienie osób o różnych płciach, w tym również kobiet na stanowisko kuriera. Nie dyskryminujemy ze względu na płeć i szanujemy zróżnicowanie zespołu. Jeśli jesteś zainteresowany aplikowaniem na stanowisko kuriera w naszej firmie, zachęcamy do przesłania nam swojego CV (hr@ce-ma.pl) lub zgłoszenia rekrutacyjnego. Mamy nadzieję, że ta informacja odpowiada na Twoje pytanie. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, proszę, daj nam znać. Jesteśmy dostępni, aby udzielić Ci wszelkich potrzebnych informacji. Z poważaniem, Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Hania
@Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Dzień dobry :) Skoro nie zatrudniają państwo pracowników w "ciemno", chodzi jedynie o porządnie przeprowadzony proces rekrutacyjny, czy pracownik na początku pracy w firmie jest przyjmowany na okres próbny? Jak to wygląda? :) Mogę coś więcej się dowiedzieć o samym procesie rekrutacyjnym?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa CE-MA Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierowca z kat. C+E?
Elo

Słaba firma, ma gdzieś pracowników.. Zero socjalu takich jak wczasy pod grusza, bony świąteczne, osoby zatrudnione na umowę o pracę powinny dostawać ciepły posiłek a nie dostają. Robią wszystko żeby nie wypłacić premii. Ciekawe czy złożą życzenia świąteczne.

@Elo

a dlaczego powinni dostawać ciepły posiłek? masz na myśli pracowników pracujących na magazynie? skoro posiłków nie dają to może ciepłą odzież roboczą? z tego co piszesz to wygląda to tak jakby była sama podstawa, nawet żadnego systemu premiowego nie gwarantują?

@Elo

Szanowny Pracowniku, wczasy pod gruszą są wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, którego nasza firma nie posiada, gdyż nie spełnia kryteriów do jego stworzenia. Wypłacenie takiego świadczenia nie jest możliwe. Chociaż rozumiemy Twoje rozczarowanie, zachęcamy Cię do skorzystania z innych dostępnych benefitów, które są oferowane w naszej firmie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, chętnie Ci pomożemy. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Elo

Szkodliwe warunki? Praca w uciążliwych warunkach. Praca fizyczna w temperaturze poniżej 10 stopni? Wszystkim tym osoba należy się ciepły posiłek (oczywiście osoby na umowie o pracę)

@Elo

Szanowny Panie, odsyłamy Pana do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów, którego treść zaprzecza Pana opinii, iż każdemu pracownikowi pracującymi w temperaturze poniżej 10 stopni pracodawca ma obowiązek zapewnić posiłek profilaktyczny. Wierzymy w otwartość i komunikację, dlatego zachęcamy do rozmowy z przełożonym lub pracodawcą, podczas której będzie mógł Pan podzielić się swoimi spostrzeżeniami, a pracodawca będzie mógł odpowiedzieć na pytania i rozważyć ewentualne zmiany. Pozdrawiamy, Grupa CE-MA Sp. z o.o.

@JOANNA

Co z zamówieniem nr 000004247528. Dostałam powiadomienie że zostanie dostarczone w dniu 24.10.2023. Dzisiaj jest 30.10 i w dalszym ciągu cisza!

@@JOANNA

Dzień dobry, na wstępie chcielibyśmy przeprosić Panią za nieterminową dostawę zamówionych produktów. Z racji na brak możliwości zlokalizowania paczki, towar nie został wydany do dostarczenia rano dnia 24.10. Towar udało nam się zlokalizować w godzinach popołudniowych i próbowaliśmy skontaktować się z Panią, aby zaproponować dostawę dnia kolejnego, jednak kontakt ten się nie powiódł. Widzimy, że paczki są już w Pani rękach. Jeszcze raz przepraszamy za nieterminową dostawę i wszelkie niedogodności, które przy okazji powstały. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Basia

Chciałabym bardzo pochwalić dwóch Panów za szybką dostawę mebli ikea do mojego malutkiego mieszkania w centrum Katowic. Nie dość że pomogli poprzesuwać stare meble to jeszcze bez narzekania poczekali aż sobie posprawdzam całą dostawę. Piotrek i Marcin z samochodu 343 Naprawdę super chłopaki.

Krak3rs

Pracuje w firmie już drugi miesiąc dlatego postanowiłem wystawić opinię. Na początku pracowałem przez kilka dni z każdym magazynierem. Wszystko zostało mi dobrze pokazane i wyjaśnione. Teraz sam kompletuje zamówienia i wydaje towar. Nie jest ciężko. Dostałem firmową odzież, jest dofinansowanie do posiłków. Póki co wszystko na plus.

@Krak3rs

To fajnie, a ile masz okresu próbnego jeśli można wiedzieć? Wiadomo czy będą przedłużać umowę? I w ogóle czy jakieś premie przewidują tu dla magazynierów?

Alicja

Realizacja zamówienia zgodna z terminem i bardzo sprawna. Składanie mebli również fachowo i szybko. Jesteśmy z tych usług bardzo zadowoleni, zwłaszcza,że panowie życzliwi i uśmiechnięci.

Karol

Przestrzegam przed pracownikami tej firmy Czytajcie wszystkie papiery i sprawdzajcie dostarczony towar od A do Z W dniu 02 08 2023 została nam dostarczona rogówka z Agaty pracownicy szybko szybko wnieśli paczki a że to nowy dom to poinformowano mnie że mam podpisać papier że opakowania są nie uszkodzone potem pracownik pozakreślał okienka jeszcze bezczelnie dopisał że ankietę wypisał z klientem po czym dał mi egzemplarz i odjechali W zleceniu było że mają podkręcać ustawić i wynieść opakowania Po rozpakowaniu okazało się że mebel jest uszkodzone ,ma złamany bok Wiadomo moja wina bo trzeba wszystko czytać niech stoją i czekają aż będzie wszystko sprawdzone

@pracownik
@Karol

Nawet jeżeli stwierdził by Pan uszkodzenie mebla, zgodnie z umową z Agata Meble, dostawcy zostawiają mebel. Pan zgłasza reklamację w dziale reklamacji Agaty. Realizacją ewentualnej wymiany uszkodzonej części, bądź całego mebla zajmują się serwisanci salonu Agata.

@Karol

Dzień dobry, Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy, że doświadczył Pan opisanego problemu. Chcielibyśmy lepiej zrozumieć, co się stało, dlatego prosimy o kontakt mailowy z naszą firmą (biuro@ce-ma.pl) i przekazanie numeru zlecenia oraz szczegółów zdarzenia, abyśmy podjęli odpowiednie działania, aby rozwiązać tą sytuację. Pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

@@pracownik

Pracujesz jako dostawca i stąd masz informacje jak to przebiega? Pracownicy nie odpowiadają za uszkodzenia mebli nawet jak się to stanie podczas wnoszenia albo montażu? Czy tylko pracownicy dowożą i wnoszą, a nie montują w domu klienta?

Skowronek
@Grupa CE-MA Sp. z o.o.

CE MA proszę mi powiedzieć iż ilu klientów dajecie kierowcy na jeden list? Przedtem było 5 a teraz 7 za te same pieniądze. Jak się wyrobić z czasem? No jak?

@Skowronek

Szanowny Panie, Dziękujemy za przekazanie tej informacji. Rozumiemy, że pracownik kurier ma obawy co do ilości klientów, których musi obsłużyć w ciągu dnia. Chcielibyśmy zapewnić, że liczba klientów przypisanych do kuriera jest odpowiednio zbilansowana i uwzględnia realistyczne oczekiwania dotyczące czasu dostawy. Jednakże, jeśli ma Pan jakiekolwiek obawy lub sugestie dotyczące swojego obciążenia, zachęcamy do skontaktowania się z przełożonym lub działem zarządzania, abyśmy mogli wspólnie rozważyć sytuację i znaleźć rozwiązanie. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które mogą pomóc nam poprawić nasze procesy i zapewnić satysfakcję zarówno dla naszych pracowników, jak i klientów. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA

Orzeł
@Skowronek

najczęściej ok. 14 na trasę, bywa do 20.

Natalia

Niestety nie polecę tej firmy. Cały dzisiejszy dzień czekaliśmy na zamówione meble z Ikei. Przed godzin 20 skontaktowałam się z kierowcą, który jak się okazało jest w zupełnie innym mieście. Kontakt był utrudniony bo kierowca nie mówił nawet dobrze w języku polskim i nie był w staniem udzielić informacji kiedy dotrze nasza przesyłka.

@Natalia

Pani Natalio, przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły wystąpić w związku z dostawą zamówionych mebli z Ikei. Prosimy o wskazanie numeru zamówienia pod jakim była realizowana dostawa, abyśmy mogli zweryfikować sprawę. Pragniemy zapewnić, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Wierzymy w ciągłe doskonalenie naszych usług, dlatego będziemy podejmować działania, aby uniknąć podobnych incydentów w przyszłości. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Jeśli ma Pani jakiekolwiek dalsze pytania lub uwagi, prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy. Z poważaniem, Grupa CE-MA

Wika

Mój mąż szuka pracy i udało mi się znaleźć ofertę pracy na stanowisko kierowcy z kat. C+E. W wymaganiach napisane jest, że wymaga się dyspozycyjności od kandydata od poniedziałku do niedzieli, lecz pracuje się średnio 5 dni w tygodniu. Chciałabym się dowiedzieć... Czy pracownik z góry dostaje grafik na miesiąc? I jak często zdarza się, że tych dni pracujących w tygodniu jest więcej niż 5?

Beata

22.08.2023 r. zrobiłam zakupy w Ikea i zamówiłam dostawę wraz z usługą transportu i wniesienia ustalonego na 30.08. W dniu 29.08 dostałam powiadomienie o dostawie - numer ‌1377906586 w godzinach 08:00 a 20:00! Pamiętaj, aby w dniu dostawy mieć przy sobie telefon. Około 30 minut przed przyjazdem, skontaktujemy się z Tobą. Możesz też śledzić swoje zamówienie lub je anulować korzystając z przycisku poniżej. Poniżej znajdziesz listę produktów które zostaną dostarczone w tej części zamówienia: Status Dostawy : Odebrane przez przewoźnika" 30.08. o godz. 8.23 dostałem SMS od Grupy Ce-MA o wydaniu zamówienia kurierowi i dostawie między godz.8.00 - 20.00 i że można śledzić status zamówienia. Czekając cały czas na dostawę około godziny 17 sprawdziłam status zamówienia i dowiedziałam się , że była nieudana próba dostarczenia. Skontaktowałam się z IKEA i dowiedziałam się , ze z uwagi błędu systemowego zamówienie nie zostało załadowane, udało się wynegocjować najszybszy możliwy termin na ten wtorek, 05.09. Na dostawę czekałam tydzień, ponadto jest to szkoła i rzeczy zamówione potrzebne mi są do wyposażenia pomieszczeń szkolnych. Uważam , że jest to nieprofesjonalne podejście do klienta i kazanie mu czekać na dostawę kolejny tydzień. Wielokrotnie współpracowałam jako dyrektor szkoły z różnymi firmami przewozowymi, ale z czymś takim spotykam się po raz pierwszy. Nie jest to profesjonalna firma przewozowa, która szanuje klienta

@Beata

Szanowna Pani, prosimy o kontakt z naszą firmą i przesłanie numeru zamówienia, abyśmy mogli zweryfikować sprawę i zaproponować rozwiązanie. Zapewniamy, że priorytetem jest dla nas zapewnienie wysokiej jakości obsługi i terminowej dostawy. Dlatego chcielibyśmy podjąć odpowiednie kroki, aby rozwiązać zaistniały problem i zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

@Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Kontaktowałam się z firmą i odesłano mnie do Ikei, niestety nie mogę się do nich dodzwonic, nadal uważam ,ze sprawa nie została załatwiona. niestety nie mam czasu przez cały dzień siedzieć przy telefonie. Mój numer zamówienia 1377906586

@Beata

Szanowna Pani, Dziękujemy za rozmowę, którą odbyliśmy w związku z tą sprawą. Cieszymy się, że udało nam się dojść do porozumienia i znaleźć rozwiązanie. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie w tej sytuacji. Pani zamówienie zostanie w dniu jutrzejszym dostarczone priorytetowo. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

@Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Dostawa dotarła, bardzo dziękuję, warto rozmawiac , bo można wówczas szybko i bezpośrednio rozwiązać problem.

Agnieszka
@Beata

Jestem w podobnej sytuacji, dostawa miała być w sr. 30.08.2023 czekałam cały dzień, a na drugi dzień powiadomienie z Ikei, że przesyłka dostarczona. Zadzwoniłam do Ikei i niby jakaś pomyłka w firmie kurierskiej, przesyłka ma być dziś i znów tracę dzień na czekanie ☹️

Od czego uzależniona jest premia w firmie Grupa CE-MA Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 3 października na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Magazynier.

28.06.2023 r. zakupiłem meble kuchenne wraz z usługą transportu i wniesienia ustalonego na 3.07 w godz. 8.00 - 20.00. W dniu 2.07 dostałem powiadomienie "Hej, MAREK 2023-07-03 to ważny dzień. Właśnie wtedy dostarczymy do Ciebie Twoje zamówienie o numerze ‌1366635655. Do zobaczenia między 08:00 a 20:00! Pamiętaj, aby w dniu dostawy mieć przy sobie telefon. Około 30 minut przed przyjazdem, skontaktujemy się z Tobą. Możesz też śledzić swoje zamówienie lub je anulować korzystając z przycisku poniżej. Poniżej znajdziesz listę produktów które zostaną dostarczone w tej części zamówienia: #1 - Dostawa do domu - z wniesieniem - 304756148 Status Dostawy : Odebrane przez przewoźnika" 3.07. o godz. 13.05 dostałem SMS od Grupy Ce-MA o wydaniu zamówienia kurierowi i dostawie między godz.8.00 - 20.00 i że można śledzić status zamówienia. Czekając cały czas na dostawę, po braku realizacji około godz. 21.00 sprawdziłem status zamówienia i dowiedziałem się , że była nieudana próba dostarczenia. W dniu 4.07. skontaktowałem się z DOMOLINIĄ IKEA i dostałem SMS następującej treści "Dzień dobry. W nawiązaniu do rozmowy w sprawie zamówienia 1366635655 chcielibyśmy poinformować, że firma transportowa przekazała, że dołoży wszelkich starań, aby dostarczyć zamówienie 06.07.2023 po godzinie 15tej. Pozdrawiamy, DOMOLINIA IKEA" Niestety, również w dniu 6.07. dostawy nie było. O godz. 19.27 zadzwonił kierowca z informacją, że nie dowiezie w terminie zamówienia bo mieli w firmie kontrolę i nie zdąży, a jutro też nie bo jedzie do Krakowa. Moja opinia o Grupie Ce-Ma jest ze wszech miar negatywna, jest to lekceważenie klienta

@Marek

Szanowny Kliencie, Chcielibyśmy złożyć najszczersze przeprosiny w związku z zaistniałą sytuacją. Jesteśmy świadomi, że nasze opóźnienie mogło sprawić Panu wiele niedogodności. Prosimy jeszcze raz o przyjęcie naszych przeprosin. Proponujemy termin dostawy w przedziale czasowym, który Pan wskaże. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby dostawa dojechała na czas. Z poważaniem, Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Agnieszka

Brawo, brawo, brawo. Rzetelnie, na czas i z odpowiednim informowaniem kiedy dokładnie Panowie przyjadą. O tym, że w ciągu 20 minut wtachali z uśmiechem na ustach prawie 900 kg na pierwsze piętro nawet nie wspominam, bo sama nie wierzę, że tak sprawnie poszło. Dziękuję

Młody White
@Agnieszka

ale to robiła firma podwykonawcza, firma cema nie ma kurierów.

@Młody White

Szanowny Panie, nasza firma realizuje dostawy zarówno flotą podwykonawczą jak i własną, co nie zmienia faktu, że każdy zespół transportowy przechodzi szkolenie i wykonuje zadania według określonych przez nas standardów. Pani Agnieszko, dziękujemy, że zechciała się Pani podzielić swoją opinią. Jesteśmy dumni z reprezentującej nas kadry kierowców. Zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług, podczas najbliższej takiej możliwości. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

@Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Na jakiej zasadzie zatrudniani są podwykonawcy? To dodatkowe zlecenia bo firmie brakuje własnych ludzi na transport czy współpraca jest stała i umowa jest podpisywana na konkretną ilość zleceń w miesiącu?

@Robert

Dzień dobry, jeśli jest Pan zainteresowany podjęciem współpracy jako podwykonawca zapraszamy do kontaktu (hr@ce-ma.pl). Współpraca jest dostosowywana względem dostępności podwykonawcy i naszych potrzeb. Pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Młody White
@Agnieszka

firma cema nie posiada swoich kurierów, wszyscy to podwykonawcy! kurierzy chronią się jak mogą, a i tak zawsze są winni i zostają obciążeni za byle pierdołe!

Lost66
@Młody White

Trochę się mylisz kolego , są kurierzy na niektórych oddziałach , wspomagani przez podwykonawców, jeśli dobrze udokomentujesz swoją pracę ,,( fotki zapisy na protokole,uwagi) podpisy klienta, masz merytoryczną podstawę do argumentowania swojego zlecenia , jeśli robisz byle jak począwszy od zabrania z magazynu , poprzez transport i wniesienie to się nie dziw że za coś kiedyś cię obciąża,

Kaziu
@Młody White

Ty tak pracowałeś i też miałeś sytuacje że cię obwiniali? Jak wysokie to są obciążenia. Kary wynikają z umowy i z góry wiadomo że tak może być czy z zaskoczenia obciążają?

Sławek

Rewelka! Szybko, ostrożnie, bez uciskania, ubijania... Ekipa bardzo uważała i dostarczyła rzeczy pod dokładnie wskazane miejsce. Panowie bardzo profesjonalni i mili. Polecam

Pracownik :)

Praca ciekawa, ale wymagająca radzenia sobie w różnych sytuacjach. Elastyczny grafik, sympatyczni ludzie, premia za polecenie nowej osoby, wsparcie centrali w razie problemu. Z minusów brak dodatkowych benefitow.

@Pracownik :)

Widzę, że raczej należysz do tych zadowolonych ;) Napisałeś, że praca wymaga radzenia sobie w różnych sytuacjach. Coś przytoczysz w ramach przykładu, aby wiedzieć z czym przyjdzie się może mi zmierzyć? Elastyczny grafik ale ogólnie pełen etat i nie ucinają godzin? No i ten minus w postaci braku benefitów to zapytam, czy nawet finansowych dodatków nie ma?

Pracowałem dla podwykonawcy CeMy. Nie otrzymałem wynagrodzenia za swoją pracę. Kontaktowało się ze mną kilka osób i z tego co wiem mają taką samą sytuację jak ja. Stanowczo radzę uważać. Z tego co wiem jest już mocna nagonka w PIP na nich oraz kilka albo już nawet kilkanaście skarg. Polecam mocno uważać.

Tez pracuje

Piszesz głupoty i się żalisz chodź sam jestes winien. Normalne , że Cię twój szef co u nich jeździ obciążył jak nakradłeś towaru albo porozbijałeś. Kto ma za to płacić? Wylewasz żale , a pewnie wyleciałeś za reklamacje. PIP już w cemie był z tego co wiem i nawet mandatu nie dostali.

Dzień dobry, prosimy o kontakt z naszą firmą za pośrednictwem maila biuro@ce-ma.pl, abyśmy mogli zweryfikować sprawę. Jak sam Pan wskazuje, nie otrzymał Pan wynagrodzenia za wykonaną pracę od swojego pracodawcy (firmy, która z nami współpracuje). Nie odpowiadamy za wypłatę wynagrodzeń pracowników podwykonawców, jednak stanowczo potępiamy takie działania i nie będziemy współpracować z firmami, które naruszają przepisy kodeksu pracy. Jeśli Pana wiadomość się potwierdzi rozwiążemy współpracę z takim podwykonawcą. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Po co to tu piszesz? Co ma z tym wspólnego cema która nie odpowiada za twoja wyplate?

@Tez pracuje

A ty wiesz że była taka sytuacja że kogoś oskarżasz o takie rzeczy? Chybna jak jest obciążenie za braki w towarze to pracodawca o tym informuje. Zresztą zwykle towar jest ubezpieczony. Tu tak nie jest i pracownik płaci za ewentualne uszkodzenia?

Lolek
@Paweł

Chyba o to chodzi w takich portalach żeby się wzajemnie ostrzegać i mówić o takich sprawach głośno. Właśnie takie wiadomości chce wiedzieć jak mam gdzieś pracować. Czy ktoś jest uczciwy czy nie.

Wiktoria

Polecacie prace jako kurier? :) Akurat tak się złożyło, że wczoraj firma opublikowała ofertę na to stanowisko. Stawka podana w ogłoszeniu to 4 300 zł netto. Co z premiami czy podwyżkami? Jest możliwość negocjacji stawki wraz ze wzrostem stażu pracy czy zwiększoną efektywnością?

@Wiktoria

Pani Wiktorio, nasza firma nie publikowała w dniu wczorajszym wskazanego ogłoszenia, nie mniej jednak posiadamy ogłoszenia opublikowane wcześniej i dalej poszukujemy kierowców w miastach: Kraków, Rzeszów i Gliwice. Wynagrodzenie i jego składniki są uzależnione od charakteru pracy, gdyż nasi kierowcy wykonują różne typy dostawy (np. niektórzy są odpowiedzialni za dostawę i wniesienie towaru, a niektórzy za rozszerzony pakiet o montaż/podłączenie sprzętu). Zapraszamy do złożenia aplikacji za pośrednictwem stron pracuj.pl, olx lub mailowo: hr@ce-ma.pl Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CE-MA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa CE-MA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa CE-MA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa CE-MA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 35 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa CE-MA Sp. z o.o.