Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.

Opinie o Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.

Zośka Nowy wpis

W ogłoszeniu dla młodszego specjalisty ds. BHP jest napisane, że Pracodawca daje szanse na rozwój osób bez doświadczenia. Po jakim czasie w takiej sytuacji udaje się awansować i jak wtedy zarobki się zwiększają?

Janek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jest tam jakieś postojowe w lecie?

Interesuje mnie określenie jak w praktyce wygląda sprawa zarobków na utrzymaniu ruchu. W mile widzianych wskazują na uprawnienia Gr. 1, znajomość TPM czy po prostu wcześniejsze doświadczenie z tego samego stanowiska. czy te dodatkowe kwalifikacje z marszu dają wyższą podstawę?

Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Witam. Którą zmianę najbardziej polecacie ?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Operator Maszyn w firmie Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Kasandra

O specjaliście ds. BHP nie pisaliście. W innych wpisach sugerowana jest rotacja ale w tym obszarze jednak nie? upewniam się, bo może będę aplikować. zastanawiam się czy roczne doświadczenie wystarczy? Nie piszą wprost ile lat potrzeba

amdi

dlaczego w biurze jest ciagla rotacja pracowników?inżynier procesu i inżynier jakości są ciagle ogłoszenia

Jest tu ktoś kto może jakoś merytorycznie wyjaśnić to stwierdzenie dotyczące jakiegoś wyścigu szczurów na Reno? O co konkretnie z nim chodziło, względem czego trwa? Dopiero co przychodzę się porozglądać za opinamy, lubię konkret

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

O co chodzi z tym controllingiem? Czemu nikt nie może się znaleźć? Teraz widzę po dacie, że jedna osoba pytała o te prace już na początku grudnia a od dwóch dni jakoś kolejna oferta wisi w internecie. czy trudno jest się dostać? był może teraz ktoś na rozmowie i by o niej opowiedział? Co sprawdzają? Po jakim czasie otrzymuje się feedback?

Nowa

Hej ! Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie, ale widzę tylko że można się przyjąć pod firmę..czy pod firmą ma się umowę o pracę czy tylko zlecenie ? Jak z zarobkami? Co w momencie zachorowania ? Wyrzucają za L4 jak w innych firmach ? ???? no i czy praca jest ciężka ? Wyczytałam 8h stania , ale do tego idzie się przyzwyczaić wiem bo w innej firmie stałam po 10... dokładnie rozchodzi się o pracę w Kłodzku.

Dusia

Jest oferta dla specjalisty ds. kontrolingu, widzę tu po opiniach, że ktoś jeszcze w połowie sierpniu o te prace się pytał… to ile osób potrzeba na dziale? teraz nie wiem czy to rotacja czy o co chodzi a chce mieć pewność. Była sugestia co do zarobków rzędu 6,000 zł. a w praktyce ile teraz stawki wynoszą? Czy się je negocjuje na rozmowie?

Praca ogolnie wporzadku ale najgorsze jest to stanie 8 godz i wysoka temp na hali,plecy bola strasznie o nogach juz nie wspomne

Człowiek

No i do kogo moi drodzy idziecie z takim problemem żeby zgadać? Co do temp to nie wiem jak od środka cały zakład wygląda ale skoro bolą kogoś nogi czy to oznacza problemy z ergonomią? Jakiś dział jest wyznaczony do dbania o tryb pracy z tej perspektywy? Jakieś częstsze przerwy? Spacery lub cokolwiek?

Pracow.

Do stania 8 godzin i temperatury z czasem człowiek się przyzwyczaia.

Pracow.
@Człowiek

To że bolą nogi kogoś to nikt nie jest winny temu , poprostu trzeba się przyzwyczaić do pracy stojącej. Tak jest po większości zakładach że trzeba chodzić ciągle lub stać. A jak ktoś nie daje rady stać 8 godzin to trzeba zmienić pracę a nie się męczyć. A temperatury wiadomo że będą bardzo wysokie , są tam.piece co mają po 300 stopni więc nie ma co się dziwić że gorąco lub praca na antresoli minimum 30 stopni ciągle.

Marysia
@Pracow.

Cześć, a jak wygląda ochrona pracowników przed takimi temperaturami? No bo jak trzeba przy tych piecach pracować, to wiecie jaka jest odzież i elementy ochronne? I jak wyglądają przerwy, jest ich więcej lub sa dłuższe?

@Marysia

Nie ma ochrony, nie ma dodatkowych przerw, jesteś dla nich robiłem i masz (usunięte przez administratora), nic się więcej nie liczy. Kiedyś były związki zawodowe,walczyły o nasze prawa,ale i związków się pozbyli. A z roku na rok jest coraz gorzej

Jak to się pozbyli? To tak można w ogóle? :) Chciałbym zlożyć cv na stanowisko planisty produkcji, szukają teraz kogoś, no i już sam nie wiem. Niby benefitów mają pełno, ale jak z zarobkami? Dbają o regularne podwyżki? Osoby z większym stażem zarabiają więcej? Co do temperatury i warunków, to faktycznie cięzko, ale wszystko w ramach przestrzegania bhp?

X

Ile trwa okres wypowiedzenia przy umowie na rok?

Lalala

Praca w porządku, 3 zmiany i nocki dodatkowo płatne. Ludzie spoko, kierownictwo również. Polecam zmianę C

@Lalala

Czemu akurat polecasz zmianę C? jeszcze do końca nie wiem co na niej jest, bo dopiero was oglądam. Powiedz czy robota jest ciężka? Piszesz o nockach, nigdy ich jeszcze nie robiłem. Jakieś ewentualne porady? I wiecie może jak już będziecie wyciągać od stycznia? Jaka kasa mniej więcej będzie wtedy wpadać? Musze policzyć czy opłaca mi się aplikować

Operator

Dlaczego ludzie nie przestrzegaja zasad dotyczacych wszystkich? Mamy jeden ubior a chodza jak chca ubrani. Wszystkim jedt goraco.

@Operator

Ja nie dostalem jeszcze ciuchow po ponad miesiacu pracy. Kiedy sie dostaje te ciuchy ?

Usowajawiadomosci
@Operator

No tak samo jak liderki i mistrzynie sobie wychodzą auta przeparkowac bo bliżej i dlaczego inni nie mogą a one mogą i siedzieć na stołówce plus palarnia przez całą zmianę ????a ktoś się odezwie to zastraszani są

Mario

Witam. Jak wygląda praca na magazynie? Czy opłaca się finansowało,czy jest możliwość jeżdżenia wózkiem? Rizladunkow itd?

@Mario

Co do pracy na magazynie, to firma wymaga pracy zmianowej np. na 3 zmiany? I co do finansów, właśnie jak są zmiany nocne, to i kasa jest lepsza? Za to są lepsze pieniądze albo premie?

Premię !!!!o jakich premiach mówisz? Praca 3 zmianowa a wypłata to marne grosze. Zabierają co miesiąc nam premię za reklamacje 500zl w tych czasach to jest bardzo dużo. Produkcja zwiększona a 3 dopuszczalne reklamacje.....śmiechu warte.....

Były pracownik2
@Mario

Nieboląca się chyba że będziesz unikać zmiany b bo tam lider jest za kierownika i mistrza on decyduje kto pracuje na magazynie dlatego każdy się zwalnia

Odp3
@Były pracownik2

Proponuję zmianę a albo c gdzie liderem jest pan R. Mega gość i pani A. Tak samo mega kobieta

Sami sobie odpowiedżcie czy warto....wypłata 3200 na rękę, praca 3 zmianowa , 8h stoisz , przerwa 15 minut, normy bardzo wysokie czasami zastanawiasz się czy iść do toalety i często z niej rezygnujesz czekając do przerwy bo szkoda czasu bo norma się sama nie zrobi. Brak szacunku do ludzi . Złe traktowanie przez liderów i mistrzów. Pytanie czy warto ????

Warto czy nie warto, pracować i zarabiać gdzieś trzeba... ale tak obiektywnie, to 3200 to niewiele w dzisiejszych czasach niestety. No nic, są sytuacje, gdzie trzeba zacisnąć zęby. Wiesz może jak obecnie firma stoi z przyjęciami? No i ta norma, za jej wyrobienie idzie dostać jakąś premie? Czy w żaden sposób nie motywują pracownika? Atmosfera jak tam, kierownictwo jest ludzkie? Można się dogadać ze wszystkimi?

Kiedy dostaje sie ciuchy robocze ?

Czy przy automatach na stolowce mozna placic karta ?

Oraz jak dziala smartlunch jak sie go zamawia ?

Troszkę poczytałam o stawkach na produkcji, a jak to wygląda teraz w biurze? Jako specjalista ds. controllingu chciałabym otrzymać koło 5-6 tys., interesuje mnie czy jest to realna stawka? W sumie to jeszcze zależałoby mi na możliwości pracowania z domu. Puszczają czasem na taki tryb? A jeśli tak to czy mają coś takiego jak dofinansowanie domowego biura?

Zostaw merytoryczną opinię o Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o. - Jaszkowa Dolna

• Jak się pracuje w Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 20 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.