Madiff Sp. z o.o.

Opinie o Madiff Sp. z o.o.

Pracuję obecnie w Madiff nad projektem od 2 lat i powiem tak - Madiff to firma, którą zdecydowanie warto znać i polecać. Wysoki poziom rekrutacji, dobre podwyżki i super atmosfera w pracy to jej niezaprzeczalne atuty. No i co najważniejsze, pracują tam ludzie, którzy naprawdę kochają to, co robią!

tomo

Jestem zadowolony z pracy w Madiff jako programista Java. Pracuję tutaj już ponad 3 lata i udało mi się ukończyć 2 projekty wewnątrz firmy. Otrzymałem także odpowiednie podwyżki zgodnie z ustalonym procesem. Mam dobry kontakt z menedżerami, którzy zajmują się rozwiązywaniem problemów z projektem lub z klientami. Na tej podstawie polecam :)

Teresa
@tomo

To znaczy, że te podwyżki są ściśle określone? Kwota zależy od zadania czy jak to jest rozwiązane? Po jakim czasie można dostać pierwszą podwyżkę?

Izabela

Ile ludzie tutaj średnio pracują? Nie ma żadnych pracowników z dużym stażem? No i w końcu są tutaj jakieś podwyżki czy nie?

Teresa

Mógłbyś napisać coś wiecej? Jak ten zarząd mija się z prawdą? Ma to coś wspólnego z zarobkami?

Wero

Nie polecam Madiff jako osoba aplikująca na stanowiska wewnętrzne. Zawracanie głowy bez pokrycia, czekanie na jakąkolwiek odpowiedź przez tydzień, strata czasu.

Jan

Współpracuję z Madiff od 4 miesięcy przy ciekawym projekcie jako programista .Net. Współpraca (tj. komunikacja, rozliczenia, papierologia etc.) odbywa się efektywnie i bez większych problemów. Większość spraw załatwiana była kompromisowo, co bardzo sobie cenię.

@Jan

Do jakiego projektu trafiłeś? Tzn. to był outsource czy jakiś produkt budowaliście?

Jan
@Tomek

Buduje Produkt (aplikacja webowa) w scrum teamie. Produkt będzie po zakończeniu oddany do partnera i pewnie jakoś będziemy utrzymać / nowe funkcjonalności robić.

Eryk
@Jan

Hej - dalej pracujesz w Madiff?

Colorado
@Tomek

Te pozytywne opinie piszą sami goście z Madiff, podobnie jak pozytywy na Google. Nie wierzcie w to!

Net Developer

normalna rekrutacja, na koniec zaproponowali takie stawki że prawie im się w twarz roześmiałem. Jestem developerem a nie kasjerem w biedronce (!) żenada.....

pytania na temat , ale stawka - komediowa

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mark

Manager podczas rekrutacji odbywającej się na przełomie września i października obiecywał mi szereg benefitów dla mnie i mojej rodziny. Po podpisaniu umowy zgłosiłem się z chęcią założenia karty multisport. Okazało się, że firma w ogóle takich benefitów nie oferuje. Moje pytanie więc brzmi, po co tak kłamać? Tym bardziej, że szybko wyszło na jaw jak jest naprawdę i od razu jest niesmak na początku współpracy, bo sugeruje to ogólną niesłowność, która może mieć odzwierciedlenie również w poważniejszych kwestiach. Pokazuje to też na ile poważnie można traktować słowa managera.

Dwujka

Jestem system analtykiem w Madiff i pracuję tutaj już 1,5 roku. Kontakt z pracodawcą jest świetny, a projekt jest interesujący i daje wiele możliwości rozwoju. Spotkania firmowe są regularne, a ja mam okazję brać udział w wydarzeniach branżowych. Klienci nie zawsze są łatwi, ale takie już jest życie w branży IT. Ogólnie jestem zadowolony z mojego czasu w Madiff.

Grażyna

Szkoda, że piszą tutaj raczej zrekrutowani niż pracownicy firmy. Jednak może ktoś tu zajrzy - jakie są zarobki na stanowisku Office Assistant z dobrą znajomością jęz. angielskiego? To pilne, rekrutują do końca roku..

OF
@Grażyna

Bardzo nie polecam aplikowania na to stanowisko, zostaniecie obarczeni wszelkimi obowiązkami jakich nie chce wykonywać nikt inny. Oprócz zadań office managera, będziecie musieli wykonywać zadania rekruterów, robić zakupy ze swojego prywatnego konta, czekać na rozliczenia i zwrot pieniędzy. Zero szans na rozwój, obiecują podwyżkę po 3 miesiącach pracy, oczywiście nic takiego potem nie ma miejsca, jedna wielka pozerka i kłamstwa.

OF
@OF

PS. Miło by było jakby poprzednie komentarze byłych pracowników nie były usuwane.

Madiff już na wstępie daje powód do zastanowienia się, a czy warto tam aplikować. - Po pierwsze, firma na swojej stronie podaje adres biura jako ul.Twarda 18, tylko nikt o takiej firmie nie słyszał w tym biurowcu. Prez telefon Pani rekruterka podaje zupełnie inną lokalizację siedziby. - Druga kwestia to sam profesjonalizm rekruterów w tej firmie.(usunięte przez administratora)Po co pytacie o preferowany rodzaj umowy, skoro i tak będziecie namawiać na zupełnie inny. No i oczywiście klasyk, zero jakiejkolwiek informacji zwrotnej od rekruterki, z głośnym obiecywaniem odzewu w ciągu kilku dni. Podsumowując Madiff to bardzo podejrzana firma z nie profesjonalnymi pracownikami.

Emilia
@Kandydat

no feedback to wiadomo jak często niestety wychodzi.. te różnice w adresach to z czego w praktyce mogą w takim razie wynikać? co do tego namawiania to wiadomo z jakim skutkiem się to kończy? ludziom ostatecznie udaje się dostać to co chcieli?

Emilia

tzn., sugerujesz, że nie spełni się to co na umowie? nikt niczego nigdy nie egzekwował? piszesz, że jak coś się firmie opłaca... czyli jak człowiek pokaże że jest wartościowy itp to docenią go? tylko po prostu jest tu ciężko?

Bartek

Współpraca układała się super, projekt dobrany idealnie pode mnie! Świetny kontakt z Managerem, który pomagał i szybko rozwiązywał problem, jeśli się pojawiał. Projekt zakończony pozytywnie i w czasie( 2 lata). Projekt dotyczył budowy mobilnego rozwiązania Fintech (zespół świetny, ludzie kompetentni i bardzo pomocni) - byłem project managerem. Płatność bezproblemowa i zawsze przed terminem. Bardzo polecam współpracę z Madiff.

Zoro
@Bartek

Dalej pracujesz w Madiff?

M

Brak kontaktu. Brak opieki. Błędy w rozliczeniach. Błędy w przelewach. Gubienie faktur. Unikanie jak się da płatności. Nie polecam.

Agata
@M

Ale to jakieś pojedyncze przypadki czy często tak się dzieje?

KT
@Agata

Praktycznie ciągle...

Beata
@KT

Ale zgłaszałeś/zgłaszałaś to gdzieś? Masz inny nick niż osoba wyżej czyli problem nie dotyczy jednej osoby?

Z jednej strony rekruterzy opiekują się kandydatem, a z drugiej strony w przypadku, kiedy klient nie zdecydował się współpracę z kandydatem nagle robi się cicho. W moim przypadku rekruter przez ostatnie dni przed rozmową z klientem dzwonił kilka razy dziennie z różnymi informacjami, wskazówkami, co robiło się momentami uciążliwe, a na koniec nie dostałem żadnego feedbacku. Jeśli ktoś szanuje swój czas to powinien chyba poszukać innej firmy. W każdym razie nie polecam, nie powinno się zostawiać kandydata bez żadnej odpowiedzi, z szacunku należy przekazać feedback.

Czy pracownicy Madiff Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

ZumZum

Nie.

Szymon
@ZumZum

Tak, różne ewenty są: technologiczne, networkingowe, integracyjne itd :)

Adrian
@Szymon

To są jakieś wydarzenia cykliczne? Każdy z pracowników jest zaproszony?

KarolB

Projekty całkiem ciekawe i na nowych technologiach.Nie odnalazłem elementów, które obniżyłby moją ocenę. Proces pośredniczenia między pracownikiem a przyszłym pracodawcą bez zarzutu.

Marian
@KarolB

w jakich technologiach pracujes?

Motyl
@KarolB

Dalej jesteś w firmie? Jak wyglada współpraca?

Business Manager

Jestem w ciężkim szoku, że ta(usunięte przez administratora) jeszcze istnieje na rynku...

Sławek Dev

Pracuje już 14 miesięcy i wszystko w porządku. Polecam.

Zoro
@Sławek Dev

Dalej jesteś na projekcie? Jak idzie współpraca?

Sławek Dev
@Zoro

Dalej jestem. Sam projekt ma swoje wady i zalety, ale do co współpracy z Madiff nie mam zastrzeżeń

Maja
@Sławek Dev

Tzn. jakie konkretnie wady i zalety? Bo to by mnie właśnie chyba najbardziej interesowało

Erfd

Od początku współpracy mieliśmy bardzo dobry kontakt, przed finalizacją projektu udało nam się wszystko dopiąć tak jak oczekiwaliśmy.

karol34

Dużo ciekawych projektów - Klarowna rozmowa / Przyjemni ludzie / Wszystko powiedziane na 1 ej rozmowie i tak samo proces wyglądał / zaczynam pracę za tydzień.

Radek
@karol34

Jak długo trwał proces rekrutacji dla ciebie?

karol34
@Radek

z tydzien + czas na formalności

Zniesmaczona

Jestem zniesmaczona brakiem profesjonalizmu tej firmy. Przeszłam kilka rozmów z właścicielem oraz z osoba odpowiedzialną za strone techniczna prowadzenia projektów i z przedstawicielem działu prawnego (prawdopodomnie to firma zewnętrzna obsługujaca Madiff). Po wielu rozmowach mój proces rekrutacyjny został pozytywnie zakończony, dostalam propozycje na maila, uslaliliśmy stawke i główne warunki współpracy, ustnie zatwierdziliśmy rozpoczęcie współpracy, dostałam wzór umowy z informacją, że otrzymam jeszcze dodatkowe dokumenty i po odesłaniu kilku drobnych zmian kontakt sie urwał całkowicie. Wlaściciel przestał odbierać telefon i odpisywać na SMSy. Całkowity brak kontaktu. Biuro na Twardej 18 chyba zniknęło, bo zarządca budynku nawet nie zna firmy Madiff. Odradzam jakąkolwiek współprace z ta firmą. Brak profesjonalizmu i strata czasu. Odradzam!

Marian
@Zniesmaczona

Dostałem od nich pismo, że zmienili adres na Domaniewska 47... tj dostał sąd...

Prawnik
@Marian

Dużo maja obecnie spraw w sadach?

@Zniesmaczona

miałem podobną sytuację, otrzymałem ofertę na mailu i zaproszenie na podpisanie umowy. Kiedy poprosiłem o wzór umowy odwołali termin i kontakt się urwał (mail/telefon)

Byłem
@Paweł

Jestem w tej samej sytuacji. Poprosilem o draft umowy i kontakt się urwał.

Robson
@Prawnik

Mają i nawet przegrywają, nie ma co się bać. Nie mają racji, nawet jak sie do tego upierają - trzeba wziąć dobrego prawnika i obciązyć ich kosztami i niczym się nie martwić(!) serio!

Zodiak

Nie polecam, Osobom odchodzącym wypłacają faktury dopiero w ostatniej chwili. Umowy to zestaw zakazanych praktyk prawniczych i sposób na zastraszanie. Wymagają od pracowników podpisania lojalek które nijak mają się do rzeczywistości. Kontakt i przekazanie do pracodawcy to pasmo żartów.

Aktualność
Jeśli nie jesteś w świecie #crypto, ale lubisz być na bieżąco z nowościami, ten artykuł jest dla Ciebie!

Tutaj znajdziesz 10 terminów wybranych przez naszych specjalistów, które pomogą Ci śledzić najnowsze wiadomości na #blockchain

Zostaw merytoryczną opinię o Madiff Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Madiff Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madiff Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madiff Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 19 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madiff Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madiff Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madiff Sp. z o.o.