Madiff Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Made in Wrocław 2018


17 października 2018 roku odbyła się konferencja Made in Wrocław we Wrocławskim Centrum Kongresowym. I to już druga edycja! Wydarzenie pokazuje społeczny i biznesowy potencjał Wrocławia, co nie może nie zaskoczyć!


Tym razem też mieliśmy okazje dotknąć do światu innowacji i wynalazek


I oto kilka ciekawych faktów:

- 26 000 osób zatrudnione w blisko 110 wspólnych centrach usług we Wrocławiu

- więcej mieszkań rocznie kupuje się we Wrocławiu niż w Berlinie

- setki startupów, wśród których XTPL może przekroczyć granicę miliarda dolarówZ niecierpliwością czekamy na następną edycję!

Pomocna?
Tak8Nie1
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!
Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Radca prawny, członek korpusu służby cywilnej. Urzędniczka Ministerstwa Zdrowia.

Pracuje w Wydziale Kontroli Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego, wcześniej kierowała Wydziałem Integracji Europejskiej w resorcie. O mobbingu wie wszystko – jako prawnik i niestety także jako ofiara. Jej historia to najlepszy dowód, że warto być odważnym. Pani Joanna pozwała Ministerstwo Zdrowia i wygrała proces w drugiej instancji. Sąd przyznał jej ponad 80 tys. zł odszkodowania a resortowi nakazał przeprosiny. Pani Joanna obecnie przygotowuje się do doktoratu z prawa. Tematem jej pracy będzie mobbing.