Opinie o Sklep K4 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sklep K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sklep K4 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep K4 Sp. z o.o. w Warszawa

Dotota

Witam serdecznie. Dla osób chętnych dokonania zakupu produktów sklepu K4 odradzam. Zamówiłam łóżeczko, które po rozłożeniu okazało się niekompletne. Kontaktowałam się kilkakrotnie ze sklepem telefonicznie , emailowo z opisem dokładnym brakujacego elementu , ze strony sklepu otrzymałam grobowa ciszę. Brak odpowiedzi , brak elementu. Jednym słowem zlekceważenie klienta. Zdecydowanie odradzam.

Polecam serdecznie i dziękuje

Nie wiem czemu takie opinie od osób które się nie podpisują . Ja jestem zadowolony i moja Dżesika też . Polecam

Aneta

(usunięte przez administratora) Nic tam nie zamawiającie. Zamówiłam łóżeczko dostawne z aukcji gdzie było napisane że wysyłają "tylko kolor szary!!!" mi ten kolor pasował, czekałam z niecierpliwością na łóżeczko aż w końcu przyszło i okazuje się że łóżeczko jest w kolorze fioletowym, boki ma zdarte-plastiki, w środku ma 2 plamy, mało tego stelaż z nóżek był złożony więc pewnie jakies powystawowe. Sklep nie odpowiada na emaile (na 1 tylko odpisali że plastiki mogły się zadrapac w trakcie transportu) a co najlepsze zablokował mój nr telefonu. (usunięte przez administratora) robienie z ludzi wariatów. Sprawę oddaje w ręce rzecznika praw konsumenta.

@Aneta

Ja również nie przeczytałam opinii wczesniej o tym sklepie. Zakupiłam również łóżeczko dostawne "tylko kolor szary" dostałam brązowy. Oczywiście kazał pisać maile,na które nie odpowiada, telefony już zablokował 3 bo dzwoniłam z 3 numerów. W regulaminie sklepu jest informacja że można towar zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni ale jak widać nie ma takiej możliwości. Czy udało się Pani odzyskac pieniądze lub wymienić łóżeczko na właściwy kolor?

Matka Polka
@Ania

O wymianie nie ma mowy to złote i (usunięte przez administratora) . Federacja konsumenta jest tu zbędna tylko Sąd działa na tego typa. (usunięte przez administratora) Też zamówiłam łóżeczko przysłał coś z(usunięte przez administratora)Jedynie wezwanie przedsądowe sprawi że ten śmieć odda kasę.(usunięte przez administratora)

ewa.fafara@onet.pl

Opisy towarów nie adekwatne do rzeczywistych. Utrudniony kontakt ze strony sprzedających. Nieuczciwi. Po umówionym zwrocie do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.

@ewa.fafara@onet.pl

Na czym polegała nieuczciwość Sklep K4? Chodzi o brak zwróconych Ci środków? A może udało się już rozwiązać sytuację?

Matka Polka
@ewa.fafara@onet.pl

Dominik Mirosław Kordowski to (usunięte przez administratora) trzeba dużo samozaparcia żeby oddał kasę. Myślę że zakup przez allegro jest bezpieczny natomiast kupienie czego kolejek inną formą naraża kupującego na (usunięte przez administratora) Proszę wysłać wezwanie przedsądowe do tego typa na pewno kasę odda.Cwaniak typ z pod ciemnej gwiazdy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sklep K4 Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Mayleen

Witam. Odradzam. Jestemnie zadowolona z towaru. Nie zgadza się wzór zamawianego towaru.

Kret

Towar bardzo dobrej jakości i miła obsługa polecam Ewa kret

Fit

Towar wysyłamy za granicę i go zarejestruję na sklepie internetowym jest opcja zwrotów i wyrażeń wymiernych korzyści dla kuriera w łazience to nie tylko taka sama kiepskiej pogody na wtorek

Ewa fonfara

Bardzo miła obsługa negatywne komentarze to chyba konkurencja pisze

klient

ODRADZAM zakupy w tym sklepie, zadzwoniłam by dowiedzieć się o dostępność produktu, Pan był CHAMSKI! powtarzał że tak jak jest napisane (zdziwiła mnie informacja o "przedsprzedaży") a na koniec zapytał czy lepiej się poczułam. Z takim podejściem do klienta NAPEWNO NIC nie kupię u tego sprzedawcy!

Nie polecam!!!!! Sprzedający jest totalnym burakiem! Nie odpisuje na maile po zgłoszeniu telefonicznie, że odsyłam artykuły które przyszły niezgodne z zamówieniem, zablokował mój numer telefonu. Po 2 tygodniach od odesłania, nadal nie otrzymałam zwrotu pieniędzy... Po telefonie od męża, odwołał do pisania kolejnych maili i rzucił słuchawką.

@Ewa

Czy udało się Pani ,odzyskać pieniądze??

Wiola

Czy tu anall fabeci piszo te opinie... Opinie o pracodawcy ale klienty sie zalom

Emilia
@Wiola

To fakt, w końcu forum GoWork dotyczy opinii o pracodawcach. Wiola, jesteś zatrudniona w Sklep K4? Opowiedziałabyś trochę o warunkach pracy w tym miejscu?

Czarna

Żałuje, że nie przeczytałam opini wcześniej!!! Sprzedający chyba nie wie jak powinno wyglądać zarządzanie! Zrezygnowałam z zamówienia po dwóch tygodniach gdzie już przesyłka dawno powinna być u mnie! Straciłam tylko czas! Na wiadomości odpowiedział dopiero po moich paru emailach gdy się do niego dzwonilo odsyłał na emaila tam gdzie nie odpisywał!! Przez takich sprzedajacych aż odechciewa się czegokolwiek zamawiać. Jednym słowem NIE POLECAM

Lu

Z 5 x pytałam o dodatkowe informacje na temat produktu przez fb na co 5 x dostałam odpowiedź w której nigdy nie było odpowiedzi na moje pytanie. Zadzwoniłam więc do Pana powiedziałam że to irytujące bo nie mogę dostać odpowiedzi na wielokrotne pytania dot. Produktu. Pan wkurzony prawie krzycząc kazał mi napisać maila z zapytaniem. Zamurowal mnie niegrzeczny ton głosu po czym usłyszałam do widzenia i się rozlaczyl. Kompletny brak profesjonalizmu i kultury.

Stefan

Żałuję, że nie przeczytałem tych opinii wcześniej. Gość nie zna się na handlu, klient go nie obchodzi. Takie firmy są zaprzeczeniem handlu internetowego.

Natalia

(usunięte przez administratora) i burak w zyciu takiej bezczelnosci ze strony sprzedawcy nie widzialam , otrzymalam inny kolor lozeczka z tekstem ze berzowy to szary ... a w dodatku kiedy chcialam zwrocic lozeczko pan przestal.odbierac pozniej sie rozlaczal w trakcie rozmowy a na meile nie odpisuje zostalam z lozeczkiem ktorego nie chce

Joanna

UWAGA na sklep k4!!! . Zamówiłam kojec dla dziecka i zapłaciłam za niego i przesyłkę z góry. Jak przyszedł kurier to chciał ode mnie pobranie jeszcze 25 zł. Towaru nie przyjęłam bo myślałam że to pomyłka. Jak zadzwoniłam do właściciela na numer ze strony to oburzony powiedział że wysyłka była droższa i powinnam dopłacić po czym się rozłączył i zablokował mój numer. Napisałam maila z prośbą o zwrot pieniędzy. Bez odzewu. Zadzwoniłam z innego numeru spytać kiedy nastąpi przelew. Facet powiedział że się ze mną na nie przyjęcie towaru nie umawiał i się rozłączył i również zablokował numer.

agata

Sranowczo odradzam!! Kupiłam trzy łóżeczka w jednym zamówieniu, oplacilam wszystko łącznie z przesyłką 34 zł. Przysłali paczkę z dwoma, kolejne doslali po miesiącu bez żadnej informacji z kwota 25 zł do pobrania za wysyłkę mimo, że wcześniej poinformowano mnie przez telefon że nie będę ponosić kosztów. Przez telefon "pan" powiedział mi, że mogłam się tego spodziewać, co ja w ogóle chce i obcesowo się rozlaczyl. Zero profesjonalizmu, zwykle naciąganie i (usunięte przez administratora) Brak kontaktu z klientem. Żałuję, że nie przeczytałam opinii przed zakupem na pewno zaoszczedzilabym sobie czasu i nerwów. NIE POLECAM

Madzia T

Odradzam zakupy w tym internetowym sklepie zamówiłam dwa przedmioty za przesyłkę mialam zaplacic raz po czym produkty przyszły osobno i za drugi musialam znów dopłacić za przesyłkę. Łóżeczko turystyczne przyszło w niewłaściwym kolorze kontakt ze sprzedawcą negatywny blokowane telefony z których dzwoniłam na meila odpowiedział ze przyszlo właściwe łóżek wmawiając mi ze zielony to różowy. Próby do gadania sie nic nie dały wylanczac telefon, nawet chęci zapłaty za dostawę właściwego łóżeczka zignorowała. NIE POLECAM !!!!!!!

Rafał
@Madzia T

Duża część ostatnich wpisów dotyczy opinii o produktach oraz obsłudze klienta w firmie Sklep K4. Ciekawi mnie, co jest powodem tego, że patrząc z punktu widzenia konsumenta, wychodzi tyle problemów przy zamówieniach. Mogłabyś napisać, jak to się stało, że wybrałaś zakupy akurat w tym sklepie internetowym?

zdegustowany

Odradzam jakiekolwiek zakupy w tym sklepie.(usunięte przez administratora)

Klaudia

Zamówiłam u nich dostawkę, po czym z łaską odebrano telefon i nie udzielono żadnych informacji. Na maila w którym składam zarzalenie i rezygnacje (uf ze nie wpłaciłam im pieniędzy) odpisano - czy zabrakło mi leków. Absolutnie nie kupować!!! (usunięte przez administratora) z towarem z Chin z tego co czytam na dole.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep K4 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sklep K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep K4 Sp. z o.o.?

Sklep K4 Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Górczewska 53
    01-401 Warszawa