Opinie o Sklep K4 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sklep K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sklep K4 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep K4 Sp. z o.o. w Warszawa

Bardzo dobry towar

Klijent

UWAGA!!! ODRADZAM ZAKUPY W SKLEPIE K4. Po zamowieniu krzesełka do karmienia wyslano mi krzeselko bez blatu do jedzenia, czyli dziecko siedzac w nim nie bedzie moglo zjesc. Oprucz tego nie wyslano wszystkich zamowionych elementow zabezpieczajacych dziecko przed uderzeniem. Telefonicznie uzyskalam info, ze mam napisac maila i dolaczyc zdjecie. Wyslalam odrazu, ale bez odpowiedzi. W rozmowie telefonicznej Pan powiedzial, ze jemu sie wydaje ze wyslal wszystko i sie rozlaczyl, po czym nigdy nie odebral i nie odpowiedzial na moje kolejne maile i smsy. Cale to zamieszanie trwa juz miesiac i bez skutku.

Agnieszka90

Właściciel tego sklepu to (usunięte przez administratora) Zamiowieni zrobione w lutym i w dalszym ciągu brak towaru. Dzwoniłam do Pana co tydzień i ciągle zwlekał z wysyłką. Niby wysyłkę wysłał w poniedziałek 9.03.2020, ale dziś jest 17.03 i dalej nie doszła. Więc jeżeli nie dojdzie do końca tygodnia też zgłaszam tego Pana na policję. Tylko ciekawe czy coś to da.

LILKA
@Agnieszka90

Ja zrobilam zamówienie lozeczka turystycznego 22.05 i moja wysylka będzie na poniedziałek. Nie mialam żadnego problemu nawet dzwoniłam czy na pewno ten kolor wyslali i jest ok

Delishya

Jako klient nie polecam. Bardzo opryskliwy, rozłączył się w trakcie rozmowy. Widząc opinie tutaj cieszę się że nie zdążyłam nic zamówić.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sklep K4 Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Ola,-

Z tak tragiczną obsługą klienta nie spotkałam się nigdy... Zadzwoniłam spytać o produkt, a właściwie o cenę bo sklep wystawia się w 3 miejscach i w każdym jest inna cena, nawet na (usunięte przez administratora)gdzie odsyłają do zamówienia na stronę internetową ceny są dwie różne. "Pan" się po prostu rozłączył, kontaktu żadnego. Już teraz widzę, że nie tylko ja mam takie odczucia. Dobrze, że nie zdążyłam nic zamówić!!! (usunięte przez administratora) i jawne oszukiwanie!

AG

UWAGA!! NIEUCZCIWY SPRZEDAWCA!!! Właściciel to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Po zgłoszeniu reklamacji produktu(zły kolor krzesełka) rżnie głupa. Jego to odpowiedź na reklamację to 'jest bardzo ładny, coś się pani pomylilo'. Zero szacunku do klienta. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ana

(usunięte przez administratora) pieniądze dostał na konto, zero kontaktu, towaru brak

chaperkooo

(usunięte przez administratora) wysłał nam inny towar i zablokował telefony, mimo że wypełniliśmy wszystko mailowo jak powiedział na początku temat zwrotu reklamacji tak nie ma z nim kontaktu

Nela wielogorska

26/02 zamówiony towar, facet raczej (usunięte przez administratora) w trakcie sie rozłącza. Nie moge anulować zamówienia i prosić o zwrot pieniędzy . Ide na policję, pytanie czy ktoś to zgłaszał ?

PioMad
@Nela wielogorska

Ja wczoraj 13.03.2020 r. zgłosiłem sprawę na policję. Radzę zrobić to samo. Zobaczymy co się będzie dalej działo...

Agnieszka

Sklep porażka, zamówienie złożyłam w lutym, do tej pory nie otrzymałam towaru,pan który odebrał telefon był opryskliwy,zbywa mnie że w już towar będzie wysłany w przyszłym tygodniu, podejrzewam że nie wyśle wcale i nie zwróci gotówki, NIE POLECAM!

PioMad
@Agnieszka

U mnie sytuacja była identyczna. Sprawę zgłosiliśmy na policję i czekamy, jak się wszystko dalej potoczy.

Sklep porażka! Czekam Mc za przesyłka zero kontaktu zwrotu pieniędzy przeprosin nic! Odradzam

@Anna

To samo u mnie nie mam paczki od 25.02 zero kontaktu na meile nie odpowiadaja kasy nie zwracaja porazka !

A

Ten sklep to mega porażka nic nie zamawiajcie jesli nie chcecie sie denerwować czekam na swoja paczke miesiąc w odpowiedźi na meile dostaje wiadomosc ze wyslana , prosze i numer nadania przesylki i nie doataje zadnej odpowiedzi Nie POLECAM !!!!!!!!

A

U mnie to nawet nic nie pisza o koronowisusie tylko ze wysylaja paczki a jak nie bylo tak nie ma juz rece opadaja

AniaM

Od złożenia zamówienia 10.02.2020 r. do dnia 06.03.2020 r. jestem zwodzona rzekomą wysyłką zakupionego towaru. Firma nie odbiera telefonów. Jeśli jakimś cudem uda się dodzwonić, nieuprzejmy Pan rozłącza się po zdawkowej odpowiedzi, że towar niby wysłany.

Nela wielogorska
@AniaM

Kontaktowałam sie poprzez Allegro i twierdzą ze rodo i sklepem a zakupem przez Allegro zajmują sie inne osoby.

Sylwiak

Obsługa fatalna, niemiła rozmowa ze sprzedającym, który w trakcie rozmowy rozłączył połączenie telefoniczne. Nadal nic nie wiem o mojej wysyłce.. w temacie zamówienia jest krzesełko do karmienia a zamówiłam łóżeczko turystyczne, ciekawe co przyjdzie..

Art

Czekam już tydzień na swoją paczkę i nadal jej nie otrzymałam widząc po opiniach zrobiłam wielki błąd zamawiając w tym sklepie nie wiem czy mogę spodziewać się że towar do mnie dotrze NIE Polecam !!!!!!

UWAGA (usunięte przez administratora) CZEKAM MIESIĄC NA TOWAR - PO KILKU NIEODEBRANYCH TEL. Z INNEGO NR DZWONIŁEM I PAN ODEBRAŁ TWIERDZI ZE WYSŁAŁ...IDĘ NA POLICJĘ MOŻE UDA SIĘ KASĘ JAKOŚ ODZYSKAĆ...

Martyna

No ale proszę napiszcie jak to wyglada od strony pracowników ?

Paula

Cieszę się, że sprawdziłam opinie na temat tego sklepu. Właściwie zaczęłam się zastanawiać co do tego sklepu. Po zdawkowej rozmowie z panem który odebrał telefon. Miałam kilka pytań co di produktu. A pan zwyczajnie się rozłączył. Później już nie odbierał. Cięszę się, że coś mnie tknęło i teraz już wiem. Na pewno tu nic nie kupię. Dzięki wszystkim.

Malwina

Tragiczna obsługa klienta, na towar czeka się bardzo długo. Pan, który odbiera telefon nie przedstawia się, jest bardzo nie miły, nic nie wiem po czym na koniec rozłącza się. Brak kultury i kompetencji.

Odradzam...

Nie róbcie zakupów w tym sklepie jak nie chcecie się denerwować! Dostałam inny wzór zamówionego towaru i mam problem, żeby wymienić na ten co chciałam. Nie odpisują na maile, nie idzie się dodzwonić (włącza się poczta głosowa). Jest możliwość zwrotu, ale nie będę ryzykować bo widząc takie podejście do klienta kasy nie odzyskam :-/

Bibi
@Odradzam...

Czy może Pani napisać to pod postem na ich FB?

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep K4 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sklep K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep K4 Sp. z o.o.?

Sklep K4 Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Górczewska 53
    01-401 Warszawa