Opinie o Sklep K4 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sklep K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sklep K4 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep K4 Sp. z o.o. w Warszawa

klient

Ten sklep to jakaś kpina ,.towar nie przyszedł na czas i jeszcze nosi ślady użytkowania. Toaletka wcale nie przypomina tej ze strony.Szkoda ,że nie poczytałam opinii przed zakupem, teraz gość ze sklepu rzuca słuchawką i róbta co chceta...Odradzam !!!

Klaudia A.

Beznadziejny sklep, beznadziejna obsługa! Przyszedł zupełnie inny towar niż ten który został zamówiony. Pan odpowiadający za kontakt z klientem chamski, rzucający słuchawką. Zdecydowanie omijać szerokim łukiem. Sprawa swój finał znalazła u rzecznika prawo konsumentów

Nie polecam tego sklepu.Zamowiłam towar ,przyszło mi całkiem coś innego. Kontakt katastrofa.Już tydzień próbuje się dodzwonić, na email brak odpowiedzi ,smsy to samo.Nawet brak kontaktku nawet po tym jak podkreśliłam w emailu ,że to prezent.Dramat. Czuję się oszukana ! Z daleka od tego sklepu. Podkreślę ,że nie odpuszczę takiego potraktowania mnie. Ten sprzedawca nie wie na kogo trafił!!

Joanna

A może ktoś ma jakąś wiedzę na temat pracy w Sklepie K4? Interesuje mnie praca w obsłudze klienta lub sprzedaży wysyłkowej. Czy na jakieś takie stanowisko mogę tutaj liczyć? Warto kontaktować się w tej sprawie z firmą? Ile osób liczy zespół pracowników?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sklep K4 Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
niedoszły klient

Fatalna obsługa przez telefon. Po rozmowie tel. zrezygnowałem z zakupu i nie żałuję. Widzę jak wiele innych osób ma podobne odczucia do to tej firmy i obsługi.

Bouha1

Robiąc zakupy w tym sklepie trzeba mieć dużo cierpliwości i wiary, że otrzyma się kiedyś zamówiony i opłacony towar. Kupiłam kojec dla dzieci, info na stronie że wysyłka w ciągu trzech dni, po tygodniu cisza , towaru brak , informacji jakiejkolwiek brak, po wielu próbach dodzwonienia i zostawiania sms z prośbą o kontakt wreszcie odbiera jakiś (usunięte przez administratora) i na moje pytanie kiedy mogę się spodziewać mojego zamówienia , poirytowany głos( jak śmiem pytać o to!!!) chamsko odpowiada, że może w przyszłym tygodniu wyślą bo jest opóźnienie i znowu kolejny tydzień cisza. Towar dostałam po 3 tygodniach od zamówienia, po licznych moich telefonach, których nikt nie odbierał i nie odpisywał na moje sms. Sam towar jest dobry i cieszę się że wogole go wysłali ale obsługa tego sklepu i kontakt żałosny

Xxx

Nie polecam zakupów w tym sklepie,kojec za prawie 500zł przyszedł uszkodzony mimo to sprzedający się wymiguje od wysłania dobrego elementu. Odpisali dopiero po wystawieniu negatywnej opini na allegro.. Wymagając usunięcia jej i jak usunę to wyślą element,cyrk odjechał a klauna zostawili.

Można nick oszusta?

Oszukany
@Xxx

Miałem podobną sytuację. Uszkodzony przedmiot i oni nie będą zgłaszać reklamacji do przewoźnika bo nie oni to uszkodzili i nic ich to nie obchodzi. Po czym ktoś się rozłączył

Maksra
@Xxx

Potwierdzam obsługa chamska i bezczelna uszkodzone elekty wysyłają a zwalają na kogoś plus zły towar Odradzam każdemu . Żałuje ze nie przeczytałam komentarzy zacznę to robić bo przydadzą się na przyszłość choć nigdy nie spotkałam się taka sklepu porażka inaczej nie da sie tego opisać .

Na jakie benefity można liczyć w Sklep K4 Sp. z o.o.?

Policja

Zdążyło się komuś że nie wypłacił pieniędzy za zwrot rzeczy? Możemy złożyć zbiorowe pismo na polocję

Porażka sklep internetowy
@Policja

Bardzo chętnie złoże pozew

Porażka sklep internetowy

Potwierdzam obsługa chamska i bezczelna uszkodzone elekty wysyłają a zwalają na kogoś plus zły towar Odradzam każdemu . Żałuje ze nie przeczytałam komentarzy zacznę to robić bo przydadzą się na przyszłość choć nigdy nie spotkałam się taka (usunięte przez administratora) sklepu porażka inaczej nie da sie tego opisać .

rogal

Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie. Obsługa bardzo nie miła, gość nie powinien mieć kontaktu z klientami bo z tego co widzę po komentarzach nie tylko dla mnie taki był...... Omijajcie ten sklep aby nie mieć problemów..

Tomasz

Witam, również zostałem (usunięte przez administratora) przez sklep "sklep K4". Proponuję pozew zbiorowy! Pozdrawiam

Łukasz

Zadzwoniłem aby zapytać czy produkt jest dostępny, ponieważ widziałem ogłoszenie na olx na co burak który odebrał telefon powiedział tylko " to jest sklep internetowy, proszę wejść na stronę. Do widzenia" i się rozłączył. Dzięki połączenia był fatalny , a Pan był nie miły. Po przeczytaniu komentarzy cieszę się , że nic tam nie zamówiłem

Ola

Chcąc zapytać o konkretną rzecz (wysokość oferowanego przez SklepK4 niemowlęcego łóżeczka), zadzwoniłam pod podany na stronie sklepu numer telefonu (ten sam numer na ich stronie FB), odebrał jakiś mężczyzna. Ponieważ mówił gdzieś w przestrzeń, a ja słabo słyszałam jego odpowiedzi, zapytałam raz jeszcze, o co mi chodzi. Powiedziałam mu, że bardzo słabo go słychać, a on mi na to podniesionym tonem: "wie pani, ile my tu mamy roboty! ja nie mam czasu zajmować się wymiarami jakiegoś łóżka!" Zapytałam go, po co więc podają na siebie namiary (nr telefonu, adres mailowy), skoro nie mają czasu, ani ochoty na udzielanie zainteresowanym klientom informacji na temat oferowanych przez siebie produktów??? Człowiek zaczął coś pokrzykiwać (nadal słabo słyszałam, bo krzyczał gdzieś w przestrzeń, a nie do słuchawki) i ostatecznie... rozłączył się! NIE POLECAM JAKICHKOLWIEK ZAKUPÓW I KONTAKTÓW Z TYM SKLEPEM! Jest taka bogata oferta rynkowa, że szkoda czasu i nerwów na zwracanie uwagi na ofertę SklepK4 i na chamskie odzywki wściekłego, niepanującego nad sobą, chamskiego odbieracza telefonów. PS Po ilości negatywnych wpisów, o podobnych do moich zastrzeżeń, widzę, że właściciele/obsługa SklepK4 niewiele robią sobie z tego, co o nich sądzą klienci. Nie zależy im na opinii, nie zależy im na klientach, zatem JAK NAJDALEJ OD SklepK4!!!!!!

Ramona Badwolf

NIE POLECAM !!! Zadzwoniłam do nich bo Chciałam anulować zamówienie, po przeczytaniu opinii o tym sklepie. Pan po chwili ciszy pyta: " Pani (usunięte przez administratora)czy (usunięte przez administratora) Kiedy zaczęłam tłumaczyć moje stanowisko Pan skwitował to słowami "(usunięte przez administratora)

Nata

Nie polecam. Pan pracujący w sklepie jest niekompetentny. Mam wrażenie ,że zależy mi tylko, aby uprzykrzyć życie każdemu klientowi. Ogromny brak kultury i szacunku do drugiego człowieka. Marnowanie jego czasu , a niekiedy pieniędzy. Myślę, że musi być po prostu bardzo nieszczęśliwy. A można wszystko zmienić od podejścia do drugiego człowieka !!

Tomasz

Obsługa klienta to jakiś cyrk! Otrzymałem towar inny niż zamówiłem. Podczas reklamacji telefon odebrał bardzo, ale to bardzo nieuprzejmy gość, który nie dość, że zaczął mnie obrażać słownie to jeszcze bez rozwiązania sprawy reklamacji po prostu się rozłączył zostawiając mnie z towarem na lodzie. UNIKAĆ TEGO SKLEPU!

Witek

Mam propozycję opiszcie wszystkie jego oszustwa na olx ja juz to zrobiłem może doprowadziły do jego???????? oczywiście bezpośrednio do właściciela OLX

Szofer Pobereżko

(usunięte przez administratora) Przysłali rozpiepszony stół dla mojego dziecka. Awantura przez telefon. Powiedział że za dwa miesiące wyśle tą część co jest zniszczona. (usunięte przez administratora)

Witek

Że sklepuk4 towar zwróciłem bo mi nie odpowiadał na pieniądze czekam 3 tygodnie brak jest jakiekolwiek odpowiedzi nie odbiera telefonów nie odpowiada na e-maile jest to (usunięte przez administratora) uwaga na tego goscie

Polecam super towar.

@Ewa

NIE POLECAM!!!! Zamówiłam różową kuchnie dla dzieci w przed sprzedaży 14 września 2020, wysyłka miała być między 15-30.10.2020. po kilku telefonach oczywiście zawsze odpowiedź że wyślemy do końca tygodnia.... kuchnia przyszła 13.11.2020!!! i nie różowa a niebieska.... brak słów, zero kontaktu... nie poważne podejście nie polecam.

Kamil
@.

Nie polecam! Gbur i (usunięte przez administratora) Miał oddać mi za, przesyłkę która nie doszła do dziś 600zł.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep K4 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sklep K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep K4 Sp. z o.o.?

Sklep K4 Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Górczewska 53
    01-401 Warszawa