Opinie o Sklep K4 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sklep K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sklep K4 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep K4 Sp. z o.o. w Warszawa

Natalia

Ten sklep to dno dna, zamawiałam kuchnie dla dziecka z ponad tygodniowym wyprzedzeniem ale oczywiście nie doszła na czas bo po paru dniach napisali że towar jeszcze nawet do nich nie dotarł i że pojawi się u mnie na początku następnego tygodnia ( zaznaczam że przez nich nie miałam prezentu dla dziecka ) więc ok czekam i nic cisza, pisze maile na które mi nie odpowiadają, znowu pytam kiedy kuchnia dotrze i łaskawie mi odpisali że jak zapłacę z góry za przesyłkę to dostanę kuchnie a wybierałam płatność za pobraniem właśnie dlatego żeby potem nie mieć problemów z takim sklepem . Anulowalam zamówienie . Z całego serca nie polecam tam kupować !

Ana

Chcielismy kupic hurtem,pan nie odpowiedzial na nasze pytanie od razu zapytal o firmy danne,Jak zadzwonilem pan rozmawial okropnie,hamsko nie mozna takim ludziom pracowac na sprzedaniu.Jestem bardzo zadowolona ze znalazelm te opinie.V calym swojim kraju nie zaproponuja kupowania u tego sklepu.

wściekły

Uwaga(usunięte przez administratora) zamówiłem krzesełko do karmienia, przysłali zupełnie inne, zadzwoniłem, powiedział jakiś (usunięte przez administratora), że sorry bardzo, to Pan wyśle maila, my przyślemy kuriera, który zabierze niezamówiony towar i przyniesie zamówiony. I od miesiąca zero kontaktu, nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów, nic! Omijać szerokim łukiem, gdyby nie to że prowadzą sprzedaż internetową, można byłoby udać się do tego tzw. sklepu z przyjacielską wizytą. Niemniej, spółka o nazwie Sklep K4 sp. z o.o. zarejestrowana jest w KRS, z siedzibą przy ul. Górczewskiej 53 w Warszawie, jedynym wspólnikiem i członkiem zarządu jest nijaki Kordowski Dominik (PESEL 86112806251). Są to dane publiczne, dostępne w internecie, więc żadnych praw tu nie naruszam.

Klient

Naciągacze, chciałem zamówic 4 produkty jednoczśnie to Pan, który odebrał telefon poinformował mnie, że towar bedzie wysyłany w osobnych paczkach i muszę zapłacić 4 razy za koszt wysyłki a na końcu powiedział " że jak mi się niepodoba to nie muszę zamawiać" p cczym się rozłączył.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sklep K4 Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.

Po pierwsze tam pracują saki idioci , zero kultury zero pomocy zero niczego prócz chęci pchania im kasy do kieszeni od 4 września nie mogę się zmieni ani połączyć ani łaskawie nie odbierają ani nie odpisują. Raz jakiś (usunięte przez administratora) odebrał nie zdarzylam ku przedstawić sytuacji a on się rozlaczyl. Po kiluset telefonach odebrali tylko raz na FB zostalam zablokowana

Elen

Nigdy nie spotkałam się z większym burakiem obsługującym sklep internetowy!!! Tragedia!!! (usunięte przez administratora) i prostactwo!!! Dobrze, że przeczytałam Państwa negatywne komentarze przed zakupami, obsługa przez telefon poniżej poziomu!!!

Artur

Pan ze sklepu jest dziwny- to on decyduje co ja mogę kupić na fakturę do firmy (a kupiłem bramkę na schody) i straszenie urzędem skarbowym to już jest szczyt (usunięte przez administratora)

JK

Omijajcie ten sklep szerokim łukiem! To są naciągacze!!! Bardzo niemiła i nieprofesjonalna obsługa!!!

Jola

Zamówiłam,zapłaciłam,kupiłam.Juz prawie miesiąc,a towaru brak.Przekret,dałam się nabrać.Nie byłam jedyna z przeczytanych opinii.Co robić,jak nikt nie odpowiada?????

Karina

Bardo dobre produkty. Brajanek zadowolony

MZ

Przestrzegam przed zakupem w tej firmie . Dostalam zupelnie inny produkt niz zamowilam a gdy poprosilam o wymiane pan straszyl mnie policja.

MEGI
@MZ

jestem w tej samej sytuacji. Pisze maile, telefon głuchy. Nie wiem co robić. Odsyłać?

Maciek

Właściciel/pracownik, który odbiera to szaniec - niczego się nie dowiecie, jeśli w ogóle odbierze to na pewno usłyszycie coś bardzo "uprzejmego". Takiej obsługi jeszcze nigdy nie doświadczyłem. Takim sprzedawcom zdemcywdowne NIE.

kojec

Ja zdecydowałam się na zakup w tym sklepie bez rejestracji. Po zrobieniu przelewu zaczęłam czytać opinie o sklepie i włosy stanęły mi dęba. Muszę jednak pochwalić sklep. W moim przypadku przelewu dokonałam dnia 21 lipca, a przesyłka dotarła do mnie 24 lipca (na terenie Warszawy). Produkt zgodny zamówieniem i wyglądem ze zdjęcia na stronie. Wszystko odbyło się jak należy.

Milena

Witam. Kupiłam łóżeczko turystyczne dwupoziomowe. Paczka dotarła dziś. Po otworzeniu okazało się że łóżeczko jest niekompletne i dziurawe. Rozdarty jest przewijak i daszek. Po rozmowie z Panem który jest nie zrównoważony psychicznie stwierdził że zrobiłam to ja i się rozłączył. Za łóżeczko zapłaciłam 250zl dzidziuś w drodze a ja bez łóżeczka i bez pieniędzy na drugie.

Domi

Chciałam uzyskac info przez tel. Pan, który odebrał jest chyba jakiś zrównoważony psychicznie... rozłącza się... dobrze że nic nie zamówiłam i zajrzałam tu....

Zdecydowanie nie polecam! Beznadziejna obsługa, po kontakcie telefonicznym pan wyparł się wszystkich wcześniejszych ustaleń w dodatku rozłączył się. Ponadto zamówienie realizowane ponad miesiąc, bez żadnych uprzedzeń że się przeciągnie. Wchodząc na stronę zapowiadało się bardzo przyjemnie. Niestety duże rozczarowanie, (usunięte przez administratora) i tyle.

Ada

NIE KUPUJCIE!!! SklepK4 Ul. Ostroroga24a, Warszawa( tel 729453508). Człowiek nie odpowiada na telefony, po wielu próbach odebrał - rozłączył się w drugim zdaniu. „Niech se Pani czeka na paczkę” - to w odpowiedzi, co z paczką na którą czekam drugi tydzień. NIE POPEŁNIJCIE MOJEGO BŁĘDU!

Pawel

Odradzam zakupy w tym sklepie , nie miła i mało profesjonalna obsługa , właściciel przelewa kompleksy małego przyrodzenia na klientów , odradzam .

Bardzo żałuję, że nie przeczytałam wcześniej opinii o tym sklepie. Zamówiliśmy kuchnie dla córeczki. Przyszła w fatalnym stanie!!!! Elementy są porysowane, połamane i poobijane! Pan, który odbiera telefony to totalny burak i (usunięte przez administratora) Rzuca słuchawką, więc nie ma możliwości na spokojnie załatwienie sprawy i jakie kolwiek dogadanie się!!! Potem oczywiście numer zablokowany. Widzę, że chyba nie ma co robić reklamacji i pozbywać się nawet uszkodzonego produktu bo pieniędzy i tak nie odzyskamy... NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI W TYM SKLEPIE!!!!

Agata

Przestrzegam przed zakupem w tej firmie!!! Dostalam zupelnie inny produkt niz zamówiłam, a gdy poprosilam o wymiane pan się rozlaczyl. Kupiłam dużo droższy produkt niż otrzymałam! PAN chamski i opryskliwy! Powiedział, żebym sobie maila napisała i się rozlaczyl. Nie odbiera telefonów.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep K4 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sklep K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep K4 Sp. z o.o.?

Sklep K4 Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Górczewska 53
    01-401 Warszawa