Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.

Opinie o Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.

nie polecam to nie jest apotex

Przedstawiciel medyczny
@pracownik

Potwierdzam, najnowsze standardy w linii pharma- wypowiedzenie wręczone wraz z kartonem do spakowania rzeczy z samochodu.

Sylwia

Witam co się stało, że tak intensywnie w pandemii Aurovitas szuka ludzi do psychiatrii i meuroloneurologii. Widziałam dziś chyba z 5 ofert pracy na woj. mazowieckie. Napiszcie coś... dziekuje

Asia
@Sylwia

Nie ma co się dziwić, każdy kto się szanuje nie pozwoli sobie na pracę(usunięte przez administratora)bez jakichkolwiek kompetencji. Dramat w każdej linii, ludzie odchodzą pomimo pandemii. Mam nadzieję, że tym razem (usunięte przez administratora)nie skasuje tego komentarza.

Były pracownik Apotex

Pracowałem tam kiedyś..za czasów jeszcze Apotex'u. To.była.firma z klasą, gestem i lider wśród firm. Teraz lekarze i farmaceuci są zażenowani poziomem.ludzi którzy tam.pracują, sposoby pozyskania klientów sięgają dna. Kompletny brak szacunku do pracowników. Zwolnienia po cichutku i podawanie oficjalnie, że pracownik.z własnej woli.odszedł. Praktycznie 80% obecnych pracowników szuka pracy. Tylko tereny które zawsze były mocne.są.na stałe.odsadzone..pozostałe tereny stale zmieniają. "właściciela". Niestety prawie zawsze te zmiany są.na.gorsze, a wyniki dalej w dół.

Zadowolony

Wszystkie wskaźniki firmy szybują do góry, wynik finansowy bardzo dobry, więc jest stabilność zatrudnienia.To jest bardzo ważne w czasach Covidowych. Osoby zaangażowane w pracę są zadowolone. Niezbędne narzędzia pracy są na bardzo przyzwoitym poziomie.

@Zadowolony

Zgadzam się z zadowolony jest ok. Pracuje tu długo a na stabilizacji pracy mi bardzo zależy

Zadowolony ściemniony
@Zadowolony

Hahahaha, ale komuś w biurze się nudzi... bajki zaczynają już opowiadać. Skoro jest tak wspaniale to gdzie są podwyżki dla pracowników terenowych?

@Zadowolony ściemniony

Podwyzki w czasie Covidu ?? Ty chyba naprawde spadłaś z księżyca...... Zobacz ile firm zwalnia ludzi a Ty sie o podwyżki dopominasz>?> ps. Akurat u Nas były i było to bardzo miłe i dobry gest ze strony firmy w trudnych czasach.

........skoro jest ci tak źle to co tam robisz?? zamiast pluć na firme zacznij wysyłac cv, sprawdz ile jestes warta na rynku

Normalny człowiek
@Tomek

Tak jak wcześniej zostało napisane - ładna otoczka a w(usunięte przez administratora). Swoimi wypowiedziami potwierdziłeś podejście firmy do ludzi. Skoro tak oburza Cię podwyżka w covidzie to dlaczego przyjąłeś swoją? Nie muszę rozsyłać CV, praca sama o mnie pyta, ponadto mam swoją działalność. Opluwasz tu jedynie Ty ludzi ja poziomie potrafiących samodzielnie myśleć (usunięte przez administratora). Wszystko co napisano tu negatywnego o firmie to prawda i ludzie to wiedzą - nie ukryjecie tego.

@Normalny człowiek

zgniłe jajo to jestes TY, znajdz sobie prace i pokaz co potrafisz lub zajmij sie tą swoją działalnością i światełkami led !

Normalny człowiek
@Tomek

Piękny obraz szacunku wobec drugiego człowieka. Prawda boli kiedy nie jest się (usunięte przez administratora) i usłyszy się kilka słów prawdy. Gdybym słuchał rad osoby o Twoich kompetencjach dziś byłbym tam gdzie Ty - na dnie. Także dziękuję za dobre rady. Apropo Twojego miernego sarkazmu - na światełka led faktycznie zbliża się sezon, nie mogę wyjść z podziwu jak na to wpadłeś.

analfabeta
@Tomek

"Pracuje tu długo a na stabilizacji pracy mi bardzo zależy" Kto pracuje tu długo ? Nie rozumiem wypowiedzi ? Możesz uściślić ?

@Tomek

Głupoty piszesz. Najlepsi pracownicy maja teraz najlepszy czas na zmianę pracy. Mocne firmy budują silne zespoły sprzedażowe, cieniasy pozwalają na podziały struktur.

Ola
@Zadowolony

Firma, która kasuje komentarze sama sobie wystawia laurkę. Widzę, że zaczynają się nerwowe ruchy. Jeśli macie jeszcze wątpliwości co do stylu zarządzania warto zapytać lekarzy i farmaceutów co myślą. Opinia pracowników jest jednoznaczna. Linia Uro ma nowego FFM i już się zaczęło. Dramat!

Miała być rekruracja zdalna - tak napisano w ogłoszeniu - a było to tradycyjne spotkanie face to face. Rozmowa dziwna ponieważ podawałam konkretne przykłady a za chwilkę padało pytanie o takie sytuacje, przez to miałam wrażenie że osoby rekrutujące (dwie panie) mnie kompletnie nie słuchają. Kierowniczka regionalna zapewniała mnie, że odpowiedź, niezależnie jaka będzie do każdej osoby będzie to informacja telefoniczna, niestety takiej się nie doczekałam. Kierowniczka (nowa osoba) powiedziała, że teren sam robi plan i ja w tej rekrutacji to "kupowanie kota w worku". Rozmowa co najmniej dziwna, z nastawieniem, żeby znaleźć osobę która ma niskie wymagania finansowe (bo przecież teren i tak robi plan) i nie ceni siebie a będzie uległa

A to ja
@ja

Cóż... pokaz kompetencji a właściwie ich braku przez regionalną z przypadku ... Na jaki teren była ta rekrutacja?

Borys
@A to ja

Wszyscy przecież wiemy jaki region ma ta panna. Kupa śmiechu w kuluarach

@A to ja

Po co pytasz skoro wiesz kto jest regionalna?

Aktualność
Mamy zaszczyt poinformować, że Aurobindo Pharma Limited – grupa, której integralną częścią jest Aurovitas Pharma Polska, rozpoczęła współpracę z indyjską Radą Badań Naukowych i Przemysłowych (CSIR), mającą na celu opracowanie szczepionek chroniących przed wirusem SARS-CoV-2. Aurobindo, korzystając ze swoich możliwości technologicznych i doświadczenia z działalności w ponad 150 krajach, będzie odpowiedzialna za rozwój kliniczny i komercjalizację szczepionek. Projekt uzyskał również wsparcie Rady ds. Pomocy Badawczej Przemysłu Biotechnologicznego (DBT-BIRAC), założonej przez Departament Biotechnologii podległy Ministerstwu Nauki i Technologii Indii, którego misją jest m.in. koncentrowanie się na strategicznych badaniach i innowacjach biotechnologicznych.
Joachim

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? Żal za utracona pracą w dobrej firmie?

+Pharma

Pracuje u konkurencji. Apotex był mocarstwem, a to teraz ten indyjski Aurovitas to zaraz zniknie z rynku. Pozbywa się najlepszych ludzi, opinia o firmie zmienila się dramatycznie. W urologii i psychiatrii nasi Klienci (-lekarze) widzą poziom do jakiego upadła ta firma i odchodzą do konkurencji m.in.do mnie. Pracowałam tam kiedyś i wiem, że to początek końca tej firmy. (usunięte przez administratora) Straszne poniżenie, dziwi mnie że ludzie dorośli dają sobą tak manipulować i robią takie niedorzeczne rzeczy. Wiejcie stamtąd jak najszybciej

Nie ok

Zacznę od tego, że Apotex a teraz już Aurovitas to była podkreślę była świetna firma z tradycją i szacunkiem do pracowników. W firmie, w której rzeczy w zasadzie niemożliwych nie było. Odkąd ekipa zmieniła się, zamienili w (usunięte przez administratora) i typową korporację. Teraz nie liczy się pracownik, ważne jest bizancjum co by się pokazać na zewnątrz i jak najwiecej ściągnąć swoich do pracy a przy tym utworzyć nowe nikomu niepotrzebne stanowiska pracy. Tylko niestety to idzie w bardzooo złym kierunku , począwszy od tego ze atmosfera w terenie jest nieciekawa, klienci to widzą i przechodzą wraz z przedstawicielem do konkurencji bez żadnych sentymentów a wyniki idą w dół... . Zastanawia mnie jeden fakt, ze wielu ze „starej gwardii” ma rzekomo skończone studia MBA, coach i inne a dają się wciąż tak manipulować oraz nikt z góry mówię tutaj o panach z Indii nie reagują na działania ekipy rządzącej, widząc w jakim kierunku zmierza ten pociąg... . Przypomnę, że nie jedną firmę już położyli i ręce umyli. Po rozmowach z przedstawicielami 80% czeka aż pandemia minie , rynek ustatkuje i będą mogli znaleźć inną pracę. Każdy z nich w tym momencie koncentruje się na statystykach, które muszą być corect typu, aktywności dzienne, ilość zamówień a nie to co najważniejsze efektywna wizyta , która dałby wszystko opisane powyżej bez zbędnych tabel i kolorowania trawy na zielono. Business review- takie rzeczy są teraz ważne? Serio?Apotex w tym czasie skupił wagę na szkoleniu dla pracowników w regionach, bo stawiał na ludzi i ich komfort pracy, czego mieli świetne efekty. Narzędzia? Czuje, ze w tej materii nic nie idzie do przodu vs firmy konkurencyjne. Kasa idzie na spotkania cykliczne i hotele w pięknych miejscowościach , których i tak nie korzystają ludzie ze względu na wypełniony po brzegi plan zajęć. Dużo można jeszcze wypominać ale uważam ze nie ma sensu. Droga firmo tracicie to co najcenniejsze czyli LUDZI,co daje Wam zysk i szacunek na rynku farmaceutycznym w postaci opinii i zaufania, które będzie ciężko odbudować... . Dziękuje

Rekrutują teraz do urologii - czy polecasz?

Magda

@nina a co się w firmie wydarzyło?

Auro

Nie warto aplikować. Poczytajcie opinie o Apotex ( Aurovitas wykupił udziały i zniszczył kulturę organizacyjną w niecałe 12 miesięcy ) - tam znajdziecie wszystko.

Konrad

@juyt a możesz napisać więcej info o tej firmie?

juyt

super firma i ludzie- polecam

Dariusz

Jakie trzeba mieć wykształcenie i gdzie można złożyć cv? Są jakieś wolne wakaty? Pozdrawiam

Kola

Warto aplikować do firmy? Może ktoś ma wiedzę czy firma rekrutuje aktualnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 10 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.