Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.

Opinie o Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.

Można się zawieźć…

Nie polecam. Można się zawieźć na firmie. Firma z wielkimi planami sprzedażowymi. Mało kto bierze premię. Jak już jest premia to 2500 max 3tys brutto. Na rozmowie obiecują gruszki na wierzbie a w rzeczywistości bardzo słabo. Cotygodniowe tabelki kto ile wizyt zrobił, o której zaczął pracę, o której skończył, czas pracy i rankingi na całą Polskę. CRM - codziennie rano wpis stan licznika samochodu i od razu po pracy. Raportowanie max1km od punktu. Popołudniowe paliwo i weekendowe wszystko tankować trzeba za swoje. Z podstawy odliczają podatek za samochód. Flota VGolfKombi. Wizyt :10M+3A. Wizyty z kiero musisz zrobić 10M i 3A. Jak się nie wyrobisz to musisz nadrobić kolejnego dnia. Żadne obiady z kiero. Nie masz czasu aby omówić wyników z kiero na spokojnie. Wszystko w biegu. Tylko wizyty. Żadnych bonów na święta. Zero spotkań cyklicznych. Zero szkoleń. Jedziesz na samej podstawie. Konkursy sprzedażowe z nagrodą 300zl brutto. Brak angielskiego. Żałuję zmiany. Plusy : Brak GPS w samochodzie Kafeteria 100zl Mało pracy w domu Małe tereny

Jasiek

Ile się zarabia na stanowisku przedstawiciela a ile na stanowisku area managera?

@Jasiek

Ciężko zarobki zestawić, że nikt nie odpowiada? Nawet w formie widełek? A macie może opinie z pracy na obydwu? Interesuje mnie głębsze porównanie, nie tylko takie po opisie z oferty

Tytus

jak zarobki w Pharmie?

Związkowiec@

Drodzy nie wiem jak u Was ale my w linii CNS odczuwamy zmiany na korzyść od kiedy jest (usunięte przez administratora).Widać to nawet po naszym FFM gdzie chyba dostrzega zmiany :-).Nie wiem gdzie znalazł pracę nasz słynny „generał”, ale warto wymieniać się informacjami po to aby mu pomóc z opinią na jego temat i jego słynnych standardów pracy.(usunięte przez administratora)

Jak jest z pakietem medycznym w Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Renia

Są jeszcze jakieś inne dodatki, które można łączyć z rodziną? Co z kartą sportową? W jednej z aktualnych ofert widzę tez wzmiankę o dodatkowych dniach wolnych od pracy, na jakiej zasadzie są ustalane i ile jest ich dostępnych w ciągu roku?

Rekrut

Proces rekrutacji przebiegał bardzo sprawnie i szybko. Telefon, potem teams i rozmowa osobista w Wwa. Rozumiem że trzeba porozmawiać z kandydatem twarzą w twarz, ale jeżeli kandydat poświęca swój dzień i przyjeżdża do siedziby na rozmowę to wydaje mi się że zasługuje na tyle szacunku żeby do niego zadzwonić i powiedzieć że zdecydowali się na innego. Jezeli praca miałaby wyglądać podobnie to w sumie dobrze że jej nie dostałem. Uważajcie z zaproszeniami do Warszawy …

Hela
@Rekrut

Z tym, że o jakie stanowisko chodziło? Cos stacjonarnego, że musiałeś jechać? Maja tu może jakieś dodatki relokacyjne lub cos w ten deseń? ciekawi mnie ze względu na co został od razu wybrany ktoś inny. Wiecie może na co patrzą na tych rekrutacjach? Są to cechy, które nie zostały uwzględnione w ofercie?

w mile widzianych w ofercie dla asystentki organizacji konferencji znalazł się status studenta, on nie przesądza o wszystkim? Ma spory wpływ na ostateczny wybór? Dodatkowo zastanawia mnie ta umowa zlecenie z opisu, czy w ogóle jest szansa by moc przejść na te o prace?

zainteresowana pracą w Aurovit

Czytając zamieszczone tu wpisy odnoszę wrażenie, że ich autorami są 2-4 osoby, które nie osiągając wyników zapisały się do (usunięte przez administratora)To jest przedszkole, proszę państwa, zamiast wziąć się za porządną pracę opluwacie firmę. kierownictwo i kolegów. Żaden pracodawca nie zwolni dobrego pracownika bo nie jest to w jego interesie - chyba, że jest do tego zmuszony (np. reorganizacja czy szkodzenie interesom firmy). Zamiast pluć jadem i wypisywać fałszywe oskarżenia i plotki, te 2-4 osoby powinny wziąć się do uczciwej pracy i nie siać fermentu. Jestem zainteresowana pracą w tej firmie i takie kłamliwe wpisy ani mnie, ani innych nie odstraszą. Ktoś, kto pisze prawdę nie kryje się za nieprawdziwymi nickami. A zawsze można iść do sądu zamiast szerzyć kłamstwa na forum

Polecam
@zainteresowana pracą w Aurovit

Polecam zatem pracę w tej firmie i nie zapomnij tylko, że najwyższą formą dojrzałości jest donos. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Obecny pracownik
@zainteresowana pracą w Aurovit

I co przyjęli cie???????????????

Nieprawdziwy nick
@zainteresowana pracą w Aurovit

Ktoś, kto pisze prawdę nie kryje się za nieprawdziwymi nickami? Czy aby na pewno? Ale musi się komuś w biurze nudzić.

hahaha
@Nieprawdziwy nick

A ty jak się nazywasz? czemu się ukrywasz pod jakims nickiem?

Kinga
@zainteresowana pracą w Aurovit

No dokładnie! Myśleli ze przynależność do zz zwalnia od wykonywania obowiązków. (usunięte przez administratora) Teraz siedzą na L4 i dalej (usunięte przez administratora) na tym forum pisząc głupoty. Nie chcieliście tu pracować - wolna wola, ale trzeba znac swoje miejsce w szeregu. Od ustalania strategii jest zarząd a nie grupa borowików.

Kam
@zainteresowana pracą w Aurovit

Ubawiłam się. Niestety dobrych pracowników się nie zwalnia tylko wydusza z nich na maksa i jak oni już maja dość to sami odchodzą. Pracuje w tej firmie, mam wyniki i już mam dość braku szacunku i ciągłej kontroli. Ubędzie im kolejnej dobrej osoby . Kontrola, tłumaczenie ze wszystkiego, tabelki, wszystko zle

@zainteresowana pracą w Aurovit

Ludzie chowają się za fałszywymi nickami bo nie chcą mieć problemów. Większość tutaj wpisów to jest prawda o tej firmie. Skąd możesz wiedzieć że jest to kłamliwy wpis jeśli dopiero chcesz pracować w tej firmie? Prawda kole w oczy? Tu się mylisz ze pracodawca nie zwolni dobrego przedstawiciela. Wystarczy ze nawet grzecznie zwrócisz uwagę lub powiesz coś co nie będzie odpowiadało FFM i gwarantuje Ci że jesteś do zwolnienia. Pracowałem w tej firmie i wiem co mowie. Po drugie po to jest ta strona aby napisać opinie o pracodawcy

@Kinga

A pomyślałaś dlaczego powstały związki zawodowe? Uważasz ze po to aby ludzie mogli nie pracować? Związki zostały założone przez to jak traktuje się pracowników. A Ty w biurze z czego miałabyś wynagrodzenie jeśli REPowie mieliby nie pracować? Pomyśl logicznie i nie patrz ślepo bo i Ty kiedys będziesz niewygodna lub znajdzie się ktos bliższy na Twoje stanowisko.

Hi

Bez szkoleń, bez socjala, bez perspektyw, bez rozwoju.

Czy w Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ciekawski

Odradzam pracę w Aurovitas Pharma Polska. Pracowałem tam i oto moje refleksje. Minusy: 1. Bardzo niski poziom szkoleń wewnętrznych 2. Brak jakiejkolwiek strategii dla promowanych produktów 3. Częsta walka między liniami PC i Pharma o zamówienia (chore) 4. Kierownicy bez własnego zdania i odwagi by zawalczyć o pracownika 5. Po pracy - milion tabelek do wypełnienia 6. Jakość materiałów SoV żenująco niska 7. Niezrozumienie aktualnie panującej sytuacji przez zarząd 8. To co powie IQVIA to świętość. Nic innego się nie liczy. 9. Braki towarowe występują nagminnie. 10. Brak zdrowej polityki rabatowej dla produktów Plusy: 1. Flota

@Ciekawski

Flota może i na plus, ale już polityka flotowa zdecydowanie nie :D

Miranda
@Ciekawski

A w Glenmarku jeżdzą BMW 1.

@Miranda

No i co w związku z tym?

Obecny pracownik
@Miranda

A na wyścigach Ferrari i porsche

Auro

Flota na plus dopiero teraz. Czyżby ktoś się obudził i zobaczył, że to przedstawiciel robi najwięcej kilometrów i warto zadbać chociażby o to by miał dobre światła a nie najtańsze dostępne? (usunięte przez administratora)zdecydowany przerost formy ponad to co sobą reprezentują. Chłopaczki przeżywają swoje audi, bmw i arteony jak gdyby pierwszy raz w życiu samochody służbowe dostali...

Kis
@Ciekawski

Pracuje w tej firmie. Zgadzam się z każdym punktem!

Tom

A jaka jest flota?

Robert
@Tom

Flota jest dobra.

Kleo
@Ciekawski

To prawda. Motywacja pracownika - strachem! Ze cię zwolnią jak od razu nie robisz wyniku, typu 2 miesiące po zatrudnieniu. Praca niestety nie - merytoryka a na (usunięte przez administratora) I tak firma wymaga. Jest gps w telefonie - raportujesz w telefonie. Pierwsza wizyta 8.30najpizniej - jak nasz najbliższy teren 40 minut od domu to wyjeżdzasz 7.50 i wracasz 17 najwcześniej. Musi być 6 h między pierwsza a ostatnia wizyta. Czyli jak 8.30 najwcześniej i potem 14.30 i powrót do domu/ jak masz teren ze wracamy 1-2 h to w domu najwcześniej jesteś 16.30 bo korki, remonty i duże natężenie ruchu. Bardzo ciężka praca bo co chwila zmiana leków do promocji. Po pracy dużo pracy.

Aaaaa

Cześć ! Jak jest z godzinami pracy dla PM - czy są ściśle określone czy raczej elastyczny czas pracy ?

Peter

Pytacie o wynagrodzenie, mazowieckie brutto max 7000zł brutto bez możliwosci negocjacji jako PM.

@Peter

Piszesz że nie ma negocjacji stawki na rekrutacji czy w ogóle w późniejszym zatrudnieniu pracujesz cały czas za tą samą kwotę? A jakie samochody dają? W miarę nowe? Ty byłeś zadowolony?

Bo to prawda

Marty

Scenki na rozmowie o prace. Nie polecam pracy na południu!

Paula
@Marty

A gdzie nie ma scenek na rozmowie o prace na stanowisko przedstawiciela?? Ja byłam na rozmowie i moim zdaniem wszystko było w porządku Panie miłe pomocne, rozmowa ciekawa, merytoryczna. Jak dla mnie nie ma się do czego przyczepić.

Bonzo

Nic podobnego. To większa polityka. Ale prawda nie jest dla szeregowców. A fakt jest taki, ze frustracja cię przegania.

to prawda

Kkub

Nic dodać nic ująć.

Damian

Czemu uważasz że tak są traktowani? Jakieś sytuacje przytoczysz?

Annaa
@Paula

W wielu firmach gdzie menadżerowie się szkolą i rozwijają swoje kompetencje.

@Annaa

Zapewne tak. Tylko chyba nie sugerujesz z góry, że tutaj z nimi miałoby być coś nie tak?

Dell
@Paula

W firmie o dobrej kulturze org, szacunku i wartościach nikt widząc Twoje wyniki i kilkuletnie doświadczenie nie tresuje Cię na scenkach. Czasy smart i drabina adopcji minęły . To tak jak jest wymóg prawo jazdy kat. B i na spotkaniu będą sprawdzać czy potrafisz prowadzić auto. No chyba że ktoś jest świeżakiem w branży :)

@Dell

A z ciekawości to jak te scenki niby wyglądają u nich? Ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałam, więc ciekawa jestem jak to wygląda :) A w nawiązaniu już do tego prawa jazdy to czy dają auto służbowe do dyspozycji pracownika?

Hugo

Firma z perspektywami.

@Hugo

Jakie perspektywy masz na myśli? Zawodowe w sensie awansu czy raczej finansowe? Dają podwyżki czy trzeba samemu się prosić o większą kasę?

@Witold

Sam musisz wnioskować o podwyżkę

@pracownik

Zazwyczaj wychodzi to skutecznie?

Annaa
@pracownik

Bzdura. Nie masz żadnego wpływu na podwyżkę. Są tylko i wyłącznie raz w roku.

Julia

Kiedy? W styczniu?

Bee
@Annaa

A na jaką kwotę można liczyć ?

@Annaa

Każdemu dają po tyle samo czy na coś zwracają uwagę przy przyznawaniu?

MATEUSZ DM
@Teresa

Teresko, dają % , jest taki sam dla wszystkich , ale przyznają go procentowo od kwoty zarobków. Procentowo tj. podwyżka tzw. inflacyjna. Tak więc czym wyższa podstawa pensji tym wyższa podwyżka .

Ktos
@MATEUSZ DM

Co za bzdura. Dają jak im sie podoba. Niezależnie od wygoniles zarabiasz albinosów pracujesz. Czasami tez nie dają w ogóle

@Ktos

Czyli podwyżki po uważaniu? A jak już nie dadzą to jakoś to tłumaczą czy trzeba robić i o nic nie pytać?

@Ktos

Czyli tak w sumie jak oficjalnie sposób ich przyznawania wygląda? Konsultują z każdym z osoba czy w jaki inny sposób otrzymuje się informację o tym na jakiej stawce pracujesz?

Tragedia, ludzie uciekają z tej firmy widać to po ilości rekrutacji .

Dominika
@Aś

dlaczego uciekają? Masz jakieś informacje co się dzieje? Widziałam oferty i chciałam wysyłać CV, ale dobrze byłoby wiedzieć

Aurovitas, proces rekrutacji i praca. Proces rekrutacji odbył się bezstresowo, od pierwszego kontaktu telefonicznego osoba prowadząca wprowadziła bardzo przyjazną atmosferę. Drugi etap, czyli spotkanie face to face, był kontynuacją pierwszego wrażania, tj.; rodzinna miła atmosfera, bardzo jasno określone zasady współpracy, włącznie z możliwą drogą rozwoju (na której mi osobiście bardzo zależało). Byłam przekonana, że struktury będą typowo korporacyjne, a zostałam mile zaskoczona. Była to moja trzecia branżowa rekrutacja w ostatnim czasie ale jedyna tak profesjonalna i „normalna” z ludzkiego punktu widzenia. Z tego właśnie powodu chciałam się podzielić opinią i zachęcić do aplikowania. Życzę powodzenia, pozdrawiam Ania.

Pàczek
@Anna

Popieram i podpisuję się

Fragola
@Anna

Prawda

@Fragola

No to super, że rozmowa rekrutacyjna również dla Ciebie była w porządku. Dasz znać jakie pytania tak konkretnie zadawali?

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel farmaceutyczny? Pojawiło się 3 września na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

jacek

nie chcemy aplikowac do tego (usunięte przez administratora) ale ty startuj????????

Odnoszę wrażenie że Ania , pracuje w HR Aurobitas , tak pięknie i słodko to opisuje . Po prostu Utopia , ale jeśli tak jest to super i tak życie to zweryfikuje i każdy pozna fakty a nie teorię. A z faktami się nie dyskutuje. Ja mam inne odczucia z rozmowy F2F w biurze.

Kandydat na PM

Chciałem zapoznać się z opiniami na GoWork o Aurovitas. Do grudnia 2021 jeszcze jako tako , blablabla i w miarę zachowana chronologia. Od stycznia 2022 większość opinii usuniętych a przez 10,5 miesiąca tylko 7 opinii? Nie wydaje się Wam to dziwne? 201 opini w dwa lata teraz w 10,5 miesiąca 7 opinii. Gdzie jeszcze można podpytać o Aurovitas?

Zostaw merytoryczną opinię o Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 10 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.