Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

Trust

Warto zdac sie na rady Roberta. Po kursie w zeszlym roku zyski tylko rosna :) wielkie dziekuje i uklony

Wiolka

Nie chcialam wydawac kolejnej kasy na kurs, wydawalo mi sie ze dam rade sama.. jakze sie mylilam :P Robert to dobre rozwiazanie dla osoby ktora chce usystematyzowac wiedze i sie rozwijac.

Dariusz

warto skorzystac ze szkolenia, jak najbardziej, takiej wiedzy jak tutaj zdobylem to sam bym raczej nie przyswoil

Trolek

Zdecydowanie na tak, masa wiedzy, wraz z doswiadczeniami, wszystko pokazane na przykladach, dzieki czemu od razu latwiej zrozumiec i "nasladowac" wskazowki

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Purka

Myslalam, ze forex to nie dla mnie, bo zawsze wydawalo mi sie to niesamowicie trudne. Na kurs u pana Roberta namowila mnie przyjaciolka i w gruncie rzeczy nie zaluje, bo zainwestowalam niewiele a trzymajac sie wskazowek udaje mi sie ciagle wychodzic na niezly zysk :)

antek

Jak pierwszy raz usłyszałem o Forexie to złapałem się za głowę. Ale po kursie wszystko stało się jasne- przede wszystkim wiem co i jak i mogę działać

Mandarynka

Dziekuje za pomoc i fachowe wyjasnienie mi zawilosci forexa. Ta pomoc jest niezastapiona. W zyciu bym tego sama nie ogarnela

Marcel

Wykupiel kurs z nadzieja ze rozjasni mi troche w glowie. Nie spodziewalem sie az tak duzej dawki wiedzy. Jestem zadowolony

Maks

Praktyka praktyka praktyka! Super szkolenia ktore pozwalają na opanowanie skutecznej strategii

Mirosław

Pan Robert super człowiek, nie dosc, ze ogromna wiedza, to jeszcze umiejetnosc jej przekazania w praktyce i w teorii

Szkolenia bardzo klarowne, fajnie prowadzone, nie ma suchej bezsensownej teorii. polecam

Alicja

Kursy pana Gawędy są bardzo fajne, odbywają się w miłej atmosferze.

Bardzo fajne szkolenia. Pan Rober Gawęda jest miłą i uprzejmą osobą, wie jak dotrzeć do innych osób.

Parka

Bardzo polecam - szkolenia klarowne, w sympatycznej atmosferze, a wiedza naprawde solidna!

Wojas

A mnie tam sie podobaly jego kursy, konkretnie na temat, bez mydlenia oczu

kopyto

Kursy u Gawędy są spoko, bo nie ma tylko suchej teorii , jest tez praktyka. dla mnie bomba

Iwan

Nooo i takie szkolenia to ja rozumiem , wszystko fajnie przekazane, wytłumaczone. Teoria polaczona z praktyką,to jest to!

krakus

Mnie to szkolenie u Pana Roberta naprawde sporo dało, duzo wiedzy, i w praktyce i w teorii

Hermiona

dokladny, systematyczny i kompetentny.. to pierwsze slowa jakie nasuwaja mi sie na mysl samej osoby Roberta. wyklady ciekawe, duzo wykresow ale to normalne, dla mnie super!

Iwonka

profesjonalista w kazdym celu, wyklady bardzo ciekawe, duzo sie nauczylam

Zostaw merytoryczną opinię o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) - Gdynia

• Jak się pracuje w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Zobacz opinie na temat firmy Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)