Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

Opinie o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

Zuzanna

To jak teraz jest da się zarobić ? Ile kosztuje to szkolenie teraz ?

Good Nowy wpis
@Zuzanna

JJ

świrus Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Siemano (usunięte przez administratora), ktoś testował strategię i szkolenia i może się podzielić? Nie chcę jakiejś wazelinki, bo widzę pełno tutaj xd Tylko konkret - jaka to strategia? Czego używa? SMC, ICT, coś nowszego czy bardziej jakieś patterny w stylu triple top/bottom itd? Scalp/long term? Ktoś coś?

Miło, że sobie tutaj o kursie gawędzicie, ale to portal dla pracowników. Czy pan Gawęda ma takowych? Chodzi mi o pracę kreatywną przy produkcji filmów szkoleniowych, nie o inwestowanie - tym zajmują się Jego klienci, a to portal (podkreślam), dla pracowników i kandydatów na nich.

Kursant

Witam. Jak Wam idzie po skończonym kursie 25.03?

Olka
@Kursant

Cześć. U mnie nastroje pozostał jak pisałam w zeszłym tygodniu. Jestem pod wielkim wrażeniem. Jeszcze 4 tygodnie temu byłam zielona a teraz tylko w poniedziałek nie udało mi się zrobić dziennego celu pozostałe wszystkie dni na plusie. W jednym dniu udało mi się zrobić swój dzienny cel Panterze w pozostałych dniach na scalpingu.

Marko
@Kursant

Bardzo zadowolony. Trochę smutno, że się już skończyły. Brakuje mi gawędzenia Gawędy z monitora ;)

@Marko

Warsztaty oceniam 10 na 10. Przygotowanie całe materiały. Później część praktyczna. I wyniki jak narazie się utrzymują.

@Kamil

Bardzo dobrze. Z tym że od razu zaznaczam że od momentu gdy zacząłem trzymać się zasad. Bo jak się nie trzymałem to była masakra.

@Lutek

Hej, no i ile jesteś w stanie zarobić w ciągu tygodnia lub miesiąca ? Pozdrawiam

@Zainteresowany

Hej. Teraz około 350 - 400 dziennie. Do końca roku mam zamiar to podwoić może uda mi się to nawet potroić. Z tym, że od razu mówię, nie wskoczyłem od razu na takie kwoty zaczynałem od 20 złotych dziennie.

@Lutek

No to super wyniki, gratulacje.

@Lutek

Jak ci się udaje zrobić taką kasę dziennie? A jeszcze mówisz że chcesz podwoić. Dużo czasu na to poświęcasz? Bo mnie zainteresowałeś.

@Marcin

Po pierwsze to musiałem się przygotować do warsztatów. Ogarnąć podstawy bo byłem zielony. Później nauczyć się strategii. To była najłatwiejsza część. Później pracowałem na tym by trzymać się zasad i nie wchodzić na to co mi się wydaje. Wiesz kusi na początku bardzo. Ale prawie za każdym razem brak dyscypliny daje po łapach. Gdy to zrozumiałem i zacząłem sie zasad trzymać to od razu praktycznie weszła systematyczność, by zrobić codziennie taką samą liczbę pipsów. Teraz cały czas pracuję nad tym by zwroty były coraz większe. A ile siedzę. To różnie czasami otwieram wykresy i już jakieś zamówienie wpada a czasami muszę poczekać. Średnio powiedzmy około 1.5h mi to zajmuje. Najdłużej przy wykresie siedziałem 3 godziny.

@Lutek

Hej Lutek a której strategii używasz ?

Ile kosztuje taki kurs?

@Kursant

Używam wszystkich strategii. Najczęściej mam zamówienia na skalpingu ale to oczywiste bo najczęściej zamówienia się pojawiają.

Mam podobnie.

Baku
@Lutek

Logiczne bo to są najszybsze strategie.

Nikon
@Baku

Najszybsze i najbardziej dochodowe.

Karotka
@Nikon

Jeżeli ktoś chce się nauczyć to się u niego nauczy. Od warsztatów minęło już półtora roku nie miałam jeszcze ani jednego miesiąca na minusie.

@Fiorella

Jakie kwoty inwestujesz?

@@Fiorella

Teraz staram się nie przekraczać 3% kapitału na zamówienie. Jak przechodziłem na live to trzymałem 1%. Teraz ma systematyczność to sobie mogę pozwolić na więcej.

Hania.
@Lutek

Co masz na myśli systematyczność?

@Hania.

Chodzi o to że ze strategii wyciskam maksymalnie co można. Czyli mam jej maksymalną skuteczność.

To bardzo ładnie

@Lutek

Ile czasu siedzisz przed wykresami?

@Karolina

To zależy od tego w ile czasumi dzienny cel wejdzie.

Marty

Mi około godziny.

Wika
@Lutek

Mam do Ciebie pytanie, czy otwierasz kilka zamówień jednocześnie na skalpingowych, czy tylko jedno zamówienie do momentu jego zamknięcia?

@Olka

A powiedzcie mi skąd wiecie co akurat zagrywać ? Póki on pokazuje co zagrywa ok a co jak już po warsztatach jesteście to skąd wiecie co zagrać ma jakaś ilość indeksów które stale rozgrywa ?

Akira
@Kursant

ja też brałem udział w kursie, który bardzo mi się podobał. czy jest ktoś chętny, żeby założyć grupę np na (usunięte przez administratora) itp pomiędzy dla absolwentów kursu aby się bezpośrednio komunikować, wymieniać doświadczenia?

Trading
@Akira

Ja też zakończyłem warsztaty w zeszły piątek. Mogę powiedzieć że decyzja zapisu na warsztaty była jedną z najtrafniejszych w moim życiu. Zastanawiam się po co nam grupa skoro możemy bezpośrednio kontaktować się z Robertem.

Akira
@Trading

Rzeczywiście możliwość bezpośredniego kontaktu z (usunięte przez administratora) to jest super sprawa ale mi chodzi o kontaktowanie się między sobą aby wymieniać doświadczenia na bieżąco, pomiędzy osobami na porównywalnym poziomie. Nie wyobrażam sobie codziennie zasypywać go pytaniami, czy decyzja jaką podjąłem była słuszna lub czy dokonuję właściwej analizy. Taka grupa mogłaby takie wątki podnosić niejako na żywo, co mogłoby być moim zdaniem bardzo pomocne.

Pablo
@Akira

Uczenie się na grupach to nie jest za dobry pomysł. Byłem na kilku. Zastanów się po co są tworzone grupy. Teorzą je trenerzy którym nie chce się wspierać swoich kursantów.

Trading
@Pablo

No tak i potem grupy są pełne ludzi ktorzy się nie znają ale wypowiadają i wprowadzają się na wzajem w bład.

Karol
@Akira

Możesz śmiało walić z pytaniami. Ja na początku zasypywałem pytaniami aż mi było głupio. Za każdym razem dostawałem odpowiedź jeszcze tegosamego dnia No chyba że wysyłałem wiadomość późnym wieczorem no to na drugi dzień przychodziła odpowiedź. Raz chyba się zdarzyła tylko sytuacja w której musiałem czekać na odpowiedź jeden dzień.

Akana
@Karol

Potwierdzam. Mozna pisaci dzwonic.

Marek.
@Akana

Polecam. Byłem na warsztatach we wrześniu.

Robert

ja jestem chetny

I jak?
@Marek.

I jak Ci idzie od tego września?

@I jak?

Już teraz od dłuższego czasu bardzo dobrze. Po tym jak napisałem tu wcześniej to miałem tydzień słaby ale to przez swój własny błąd.

KR
@Marek

Będzie szło dobrze jeden warunek trzeba się trzynać zasad. Konto idzie na plus.

Trade
@KR

Polecam dzienny cel zrobiony.

Zainteresowana Nowy wpis
@KR

Jakich zasad?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Widzę, że już pytaliście tutaj o pracę na stanowisko szkoleniowca... Czy da się zatrudnić na to stanowisko? Jeśli tak, to na jakich warunkach? Na co zwracają uwagę podczas rekrutacji? Doświadczenie? Wykształcenie? Jeżeli ktoś tutaj pracuje, to na jakiej umowie? Zlecenie czy uop? :-)

Karol

Widać, że nie pofatygowałeś się nawet na webinar, bo byś wiedział ze Robert siada przed kompem i dziala a uczestnicy siedzą i kopiują. Wcześniej już widziałem twoje wpisy widać że mało wiesz na na ten temat a chcesz szkolić. Brak słów.

Lee

Z tego co mi wiadomo Robert sam traduje przynajmniej tak było jak ja byłem na warsztatach.

@Lee

A na jakiś staż da się załapać? Ewentualnie praktykę? Coś na ten temat wiesz, czy nie bardzo?

Sernik

Ile dziennie robicie transakcji?

Trade
@Sernik

Ja tylko tyle by dzienny cel wyrobić dzisiaj mi wystarczył jeden wczoraj 3 bo dwa pierwsze miałem stratne i musiałem odrobić.

WOJTEK BYLY KURSANT

Jestem zadowolony ze szkolenia ale przestrzegam noicjuszy aby trzymali sie wskazuwek Roberta bo ja chcislem byc madry i dostalem po lapach i po kieszeni ale sie wyprostowale pilnujcie zasad ktore przekazuje szef bo inaczej pojdziecie z torbami pozdawiam WOJTEK

Jaro
@WOJTEK BYLY KURSANT

Tak tylko trzymanie się zasad strategii nas ratuje :) Całe szczęście nie jest to takie trudne jak muślałem.

Mer

Witam ja jestem po kursie wydaje mi się że kurs był bardzo dobry jestem z niego zadowolony :) kto wszedł na konto live i jakiego brokera wybraliście ?

@Mer

No i jak Ci idzie ? Ja jeszcze nie wybrałem ale mam stare konto na ic markets i jest w porządku.

@Mer

Ja wszedłem 3 lata temu i cały czas żywam brokera z materiałów.

Joanna
@Mer

5 lat temu brałam udział w kursie i prawie od 5 lat jestem na koncie live. Co do zwrotów przez ten cały czas to będzie pewnie z kilkaset tysięcy procent.

@Mer

Hej Mer używam tego z warsztatów od 9 mc na livie.

Maniek
@Mario

Super. Ja dopiero startuję i założyłem na razie demo u brokera z kursu.

@Mer

Śmiało można tego z warsztatów brać. Przetestowany w boju.

Dlatego zamówiłem…

@Mer

Mi się też podobało, ale najważniejsze że działa.

Mmm
@Mer

Ja miałem już wcześniej brokera więc używam innego ale bedę zmieniał.

@Mer

Też jestem mega zadowolony. Wprawdzue jescze na demo ale już widzę że się wszystko ładnie sprawdza i myślę że za chwilę przejde na live jak tak dalej pojdzie.

@Jaca

Zadowolony. Broker z warsztatów.

@Saku

Ja miałam już przed warsztatami, ale był to MM więc zmienilam na tego z materiałow.

stach
@Kama

Warsztaty oceniam 9/10 bo dużo powtarzania w kólko ale z drugiej strony to na zawsze zapamiętałem wszystko :) No ale warsztaty warsztatami jednak tu chodzi o wyniki a nie samą naukę. osobiście najpierw demo przez 2 tygodnie. potem live i od 6 miesięcy już nie miałem ani jednego dnia na minusie. Oczywiście zdażały się i będą nieudane zamówienia ale dnia żadnego stratnego nie miałem. Dziękuję Robert.

Honorata
@stach

A jest po tym jakiś certyfikat?

@Honorata

Nie ma. A po co Ci takowy.

Yaro
@Zbigniew

Nie ma certyfikatu, bo do czego on niby miałby być potrzebny. Żeby siedzieć przy monitorach w swoim domu czy gdziekolwiek indziej nie trzeba żadnych certyfikatów

Komtas.
@Yaro

Laurka dla Roberta. Dzięmuję za warsztaty.

@Komtas.

Polecam.

Witold

Jeszcze nic nie wiem.Jestem zupelnie zielony nie moge dac zadnej opini. Po kontakcie bede mogl cokolwiek powiedziec. Pozdrawiam

Najpierw zacząłem od darmowego webinaru i szczerze mówiąc wyglądało to za pięknie na początku, bo pokazywane wyniki wyglądały za dobrze, ale z drugiej strony przekonało mnie to, że mówił jak faktycznie jest na rynku i że 95% na tym traci, mówił o tym na czym polega trading, na co zwracać uwagę co jest najważniejsze, naciskał (usunięte przez administratora)chologię tradingu, więc tym mnie przekonał. Zapisałem się na rozmowę kwalifikacyjną do warsztatów a potem dołączyłem do grupy. Jako, że miałem wcześniej doświadczenie mogłem od razu stwierdzić czy koleś zna się na tym czy nie, więc nie skorzystałem z gwarancji zwrotu. Najbardziej podobało mi się to, że usiedliśmy razem oczywiście wirtualnie, ale wszystko nadawał na żywo i po prostu jechaliśmy z tematem otwierając zamykając zamówienia. Dla mnie na samym początku było trochę wolno, bo bardzo długo i wyraźnie powtarzał strategię tak, by wszyscy mogli zrozumieć, ale ja złapałem ją od razu i później mnie trochę nudziło, ale z drugiej strony to dobrze, bo przynajmniej nigdy nie zapomnę zasad strategii :) Później jak graliśmy to nie ma co narzekać, bo już była akcja.

Karolek
@Marcin

Wszystko pokazane prosto i klarownie. Nie mogę się przyczepić do niczego, bo dopiero zaczynałam swoją przygodę, więc dla mnie powtarzanie strategii w kółko było jak najbardziej na plus.

Agnieszka
@Marcin

Też zastanawiam się nad zapisem. Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na warsztaty. Robert zapewnił mnie, że przekaże mi swoje wszystkie strategie oraz będziemy używać ich w praktyce. Zapewnił mnie również o tym, że mam dożywotnią pomoc jeśli miałbym jakieś pytania. Zastanawiam się czy to nie są jakieś obiecanki cacanki. Dajcie proszę znać jak jest.

Jaro
@Agnieszka

Siedziałem z nim od wtorku do piątku przez całe warsztaty. Przez rok używania tych strategii nic mnie nie zaskoczyło, bo po warsztatach 99% sytuacji bez problemu ogarniesz, ale właśnie po roku spotkałem nietypową sytuację - ten 1% - zrobiłem screenshota i wysłałem do analizy odpowiedź przyszła już na drugi dzień. Tak więc mogę potwierdzić.

@Jaro

Też potwierdzam. Zanim przystąpiłem do warsztatów myślałem, że już wszystko widziałem, słyszałem że przeczytałem już wszystko co się da ale na rachunku realnym była tragedia. Co chwilę dokładałem do interesu no i postanowiłem z tym skończyć akurat gdzieś chyba na Facebooku pokazała mi się reklama zapisałem się na Webinar potem na rozmowę No i na warsztaty. na początku kurs wydawał mi się monotonny długie czekanie na wejścia ale po pewnym czasie z każdą dodaną strategią tych akcji przybywało i zawsze było coś ciekawego do obserwowania i otwarcia. teraz gdy patrzę na ekran już mi się nigdzie nie śpieszy bo wiem że muszę czekać na odpowiedni moment jak mi ucieknie jakieś zamówienie to wiem że zaraz przyjdzie nowe moja presja na otwieranie zamówień minęła i przy wykresach czuję spokój jak po jakiejś terapii.

sok z żuka
@Paweł

Co to za warsztaty?

Marco
@sok z żuka

Warsztaty na żywo gdzie Gawęda gawędzi ;) i gra na swoim koncie. Ty się podłączasz widzisz dokładnie co on robi, bo nadaje platformę tłumaczy co i jak. Otwiera zamyka zamówienia a ty masz możliwość zadawania pytań i możesz wszystko u siebie kopiować.

Mariusz

Mi się jeszcze nie zwróciło, ale dla usprawiedliwienia dodam, że ze względów rodzinnych musiałem przerwać warsztaty już na ich początku, ale będę kończył z następną grupą, więc dam znać co i jak.

Mama

Mi się zwróciło dopiero po sześciu tygodniach. A zapisałam się bo polecił mi mój znajomy, któremu zwróciło się jeszcze w trakcie warsztatów, więc zależy od osoby.

got

Oczywiście, że może być różnie, bo nie przyjdzie i nie będzie za ciebie grać. Musisz wiedzieć, że on pokazuje co robi i odpowiada na pytania. Ale to od ciebie zależy co z tym dalej zrobisz jeśli będziesz trzymać się zasad to będzie wyglądać to dobrze. Jeżeli będziesz kombinować no to sam wiesz…

Tadeusz Gotyn
@Marcin

Warte każdej złotówki. Polecam w 100%. Dziękuję Robert!

Mateusz
@Tadeusz Gotyn

Wiadomo zasady, zasady i jeszcze raz zasady to tak samo jak w naszym normalnym życiu możesz nie stosować się do zasad, ale nie wyjdzie ci to na dobre. Możesz wskoczyć na ulicę pod pędzący pojazd, ale zostaniesz potrącony tutaj tak samo zasady są po to żeby nie zrobić sobie krzywdy łamanie ich prędzej czy później skończy się źle.

Grzechu
@Mateusz

Dla mnie to warsztaty konkretnie i na temat. Bardzo dobra opcja to materiały przygotowujące żeby nie tracić czasu na duperele jak ustawienia platformy itd.

@Marcin

Dobra ale co na tych warsztatach się dzieje.

@Trader

Głównie masz tam daytrading. Założenie jest takie, że siedzi się do momentu zrobienia dziennego celu i odchodzisz od wykresów bez męczenia wykresów cały dzień.

@Ania

Ale co na live.

@Trader

On gra na live ale ty na początku sam decydujesz na czym zaczynasz jak zaczynasz dopiero No to nie wskoczysz od razu na konto live, więc zaczynasz od demo a jak poczujesz gotowość no to przychodzisz.

Dan
@Ania

Dla mnie osobiście to najlepszy kurs w jakim uczestniczyłem a naprawdę byłem już na wielu, bo jestem człowiekiem który się nie poddaje. Nabrałem pewności siebie i przekonania że sposób w jaki przeprowadzam transakcje jest dobry co też pokazały wyniki.

fran
@Dan

Zanim przystąpiłem do warsztatów znałem tylko formacje świecowe hehe. Ze wszystkich 5 strategii ale dla mnie dwie strategie scalpingowe petarda. W sumie to na nich tylko teraz gram.

Sławek
@fran

U mnie to samo strategie scalpingowe rządzą. No w sumie to one są najszybsze, więc dzienny cel na nich jest robiony i nie ma co  dalej gapić się w wykresy.

Karoline
@Sławek

Ja właśnie się zapisałam i dam znać co i jak.

Fiat
@Karoline

Jeszcze niedawno skakałem z systemu na system z metody na metodę. Zawsze miałem wrażenie że czegoś nie wiem o rynku.  Robcio pokazał mi jak powinienem patrzeć na rynek cierpliwie czekać na odpowiedni moment i brać to co rynek daje w danej chwili. Na pewno nie zrobisz miliona ale stabilnie krok po kroku do przodu.

pablo
@fran

Dla mnie pierwszy tydzień trochę za mało wejść, ale później to już ostro.

@Marcin

Ja jestem w drugim tygodniu i właśnie przechodzę na konto live.

Michł
@Adam

Ja jeszcze na koncie demo :(  ale myślę. że jeszcze dwa trzy tygodnie.

Bartosz
@Marcin

Dla mnie super dużo powtórek co bardzo utrwala materiał. No i praktyka.

Kania
@Marcin

Ja na samym początku miałem wrażenie, że uczę się od osoby, która wie co robi. Później przyszedł okres, w którym byłem trochę skołowany. całe szczęście to szybko minęło duży plus za sposób w jaki przekazuje wiedzę. Wiem po sobie że trzymając się zasad strategie są zyskowne ale miałem okres w którym się nie trzymałem i  dostałem po łapach.

daniel
@Adam

Ja trochę zawaliłem i nie chodziłem regularnie przez to musiałem podsyłać przykłady do omówienia, ale nigdy nie zdarzyło mi się by nie odpisał...

Ed
@Bartosz

Jestem zadowolony, bo podzielił się ze mną wieloletnim dorobkiem doświadczeń przez to skończyłem swoje eksperymentowanie i co najważniejsze zobaczyłem przyrosty, w krótkim czasie. Bardzo podobał mi się duży nacisk na trzymanie się zasad, bo to jest tutaj najważniejsze.

Jan
@Marcin

Dla mnie najlepszy był bezpośredni kontakt z wykładowcą i możliwość zadawania pytań i zweryfikowania swojego zrozumienia.

Kos
@Ed

Na początku wydawało mi się, że jest zdecydowanie za dużo pytań. Później jednak przekonałem się, że jest to zamierzone bo każdy miał okazję bezpośredniego kontaktu. Dodatkowo odpowiedziom przysłuchiwali się wszyscy, więc także wszyscy korzystali z wyjaśnień. Tym bardziej, że odpowiedzi na pytania były pokazywane na faktycznej sytuacji, która występowała na rynku. A jak były zamówienia to je po prostu otwiera liśmy i to już było najlepszą odpowiedzią jaką tylko można sobie wyobrazić. Dla mnie duży plus.

@Marcin

Ja latami męczyłam się na koncie demo teraz w końcu jestem na koncie Live chyba nic więcej tutaj nie muszę dodawać.

niki
@Karolek

mi warsztaty pomogły najbardziej w opanowaniu emocji po prostu miałem dowód tego że mogę zaufać strategią jak będę trzymał się schematu to będzie dobrze wiem teraz że po prostu dla wszystkich starczy i nie ma się co spieszyć.

ugrany
@Marcin

Ja znam kilku trenerów którzy są świetni z tym że problem jest taki, że nie potrafią tego przekazać. (usunięte przez administratora)

Kola
@Marcin

Prosta analiza wykresu, wchodzenie w rynek w czasie rzeczywistym to ważne ponieważ jeżeli strategie pokazuje się na wykresach historycznych to można ją dopasować do sytuacji. Strategie są skuteczne pod warunkiem przestrzegania zasad. Ważnym aspektem był nacisk (usunięte przez administratora)chologię tradingu. Bardzo duży plus - odpowiada na wszystkie pytania No i super kontakt po zakończeniu.

celina
@Karolek

Chętnie coś to dorzucę :) Warsztaty były prowadzone fachowo z naciskiem na praktyczne wykorzystanie wiedzy. Każda strategia, schemat, zasada tłumaczone cierpliwie i spokojnie  aż do skutku.

Bako
@Karolek

No też muszę przyznać że bardzo cierpliwie odpowiadał na liczne pytania i żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Wszystkie strategie były omawiane na bieżących wykresach. masa przykładów Co przyczyniło się do lepszego przyswojenia strategii bardzo duży plus to możliwość wyboru godzin porannych lub wieczornych co pozwala na elastyczność w dopasowaniu do obowiązków.

Natalia
@Marcin

Powtarzanie w kółko strategii sprawia, że naprawdę trudno jest ich nie zapamiętać.

@Marcin

Fachowiec, ale wolno mówi :)

frisk
@Marcin

Warsztaty naprawdę na bardzo dobrym poziomie merytorycznym i praktycznym.

Tymon
@Marcin

Polecam w 100%. Jak bym miał się zapisać ponownie to bym to zrobił bez zastanowienia.

Remek
@Marcin

Materiały bardzo dobrze przygotowane. Wszystko precyzyjnie nagrane. Strategie proste i klarowne. W porównaniu do fal eliota, z którym miałem wcześniej do czynienia petarda.

@Marcin

Warsztaty z Robertem zakonczylem niedawno i juz mi ich brakuje. Merytorycznie, konkretnie i tresciwie oceniam na 100/100. Duzy profesjonalizm i wysoki poziom.

Yut
@Marcin

Najlepiej przygotowany kurs i warsztaty na jakich byłem. Tak powinno wyglądać nauczanie zdalne.

Natalka
@Tomek

Bardzo miły i kulturalny człowiek. Warsztaty polecam zarówno przygotowanie jak i Trading na żywo. U mnie wyniki wyniki pierwsze pojawiły się w trzecim tygodniu a systematyczność około 6 tygodnia

Hamer
@Mama

Nie jestem asem komputerowym a warsztaty zwróciły mi się już po 4 tygodniach. Dziękuję Robert!

Lech
@Hamer

Ja jeszcze na demo jestem, ale jak utrzymam taką systematyczność to przechodzę na liva.

Justa
@sok z żuka

Bardzo profesjonalne szkolenie. Nic nie musiałam się domyślać. Wszystko podane jak na tacy.

Natalia
@Marcin

Piszę w podziękowaniu za warsztaty. Dziękuję Robert z całego serducha. Moja opinia: Warsztaty przeprowadzone przez Roberta były w sposób bardzo profesjonalny. Na początku miałam obawy bo nie jestem biegła w obsłudze komputera. Moje obawy szybko się rozwijały bo już po otrzymaniu wstępnych materiałów. Wszystko jest poukładane, pokazane krok po kroku. Moim zadaniem było przenosić u siebie to co w nagraniach. Żadnych teorii, bo od samego początku skupienie na zastosowaniu wszystkiego w praktyce. Potem przyszła pora na warsztaty na żywo. Powtarzaliśmy na nich w kółko i w kółko strategie aż do zapamiętania. Robert odpowiadał na wszystkie pytania mimo tego, że były zadawane kilkukrotnie. Dzięki temu w jednym palcu mam wszystkie strategie. Już w trakcie warsztatów przeszłam na konto live. Sumując warsztaty przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny w przyjemnej, spokojnej atmosferze. Materiały przygotowane jak dla dziecka, więc poradzi sobie nawet taki laik komputerowy jak. Z czystym sumieniem mogę polecić warsztaty.

Nord
@Karolek

Dla mnie pierwsza klasa. Warsztaty na najwyższym poziomie. Dla mnie zawsze w życiu liczą się efekty. Już od dwóch miesięcy działam na koncie live.

Kosmal
@Jaro

Zgadza się 99% sygnałów, które występuje na na wykresach było na zajęciach. Wystarczy trzymać się zasad.

Karo

Tak. Konto stabilnie rośnie.

Loska
@Trader

Na początku dostajesz nagrania gdzie wszystko krok po kroku przygotowujesz i już od samego początku koncentracja na praktycznym wykorzystaniu wszystkiego. Potem przychodzi kolej na warsztaty i tam się zaczyna ogień. Duże postępy w szybkim czasie. Wszystko w takiej formie że wchodzi bez wysiłku. Przynajmniej dla mnie wszystko było jasne tym bardziej, że powtarzaliśmy w kółko strategie mantrę.

Janek
@Mariusz

Hej Komar mi się zwróciło już w trakcie trwania warsztatów.

Yeto
@Mateusz

Ja się zapisałem. Poznałem dokładnie wszystkie zasady ale wiadomo na początku trzeba pokombinować po swojemu. Jestem teraz na 100% pewien że po swojemu można tylko stracić bo rynku nie przewidzisz. Jak się będziesz starał przewidzieć rynek to dostaniesz po łapach. Jedyne co żałuję to że tak późno zdecydowałem się na zapis. Dziękuję Robert.

Kali
@Marcin

Nie wiem czy to w ogóle można kursem nazwać. Łatwo szybko i przyjemnie. Warsztaty przebiegały w bardzo spokojnej miłej atmosferze. Wszystko bardzo ładnie pokazane. I co najważniejsze są efekty.

@Natalia

Zgadza się strategie są wałkowane w kółko i w kółko i w kółko aż do skutku. Raz mi się nawet śniły :)

@Marcin

Pierwsze Moje wrażenie to duża liczba materiałów. Później okazało się że jest to raptem kilka nagrań wideo które pokazują co robić Bez żadnych teorii. Bardzo chwalę sobie kontakt z Robertem. Wolałam dzwonić niż pisać zazwyczaj odbierał jak nie odebrał to oddzwaniał. Bardzo dobre podejście takie właśnie powinno być do kogoś kto chce się nauczyć. Bardzo spokojnie wszystko tłumaczone. Nie uważam się za Asa komputerowego a poszło praktycznie jak z przysłowiowego płatka. Nie powiem trzeba było się na skupić i stosować wszystko przenosić u siebie ale nie trzeba było się wysilać.

Mari
@Tadeusz Gotyn

Dla chcącego nic trudnego. Na szkoleniu jest wszystko co potrzebne żeby można było sobie dobrze radzić. Wystarczy chcieć.

Kadia
@Marcin

Bardzo wysoka kultura osobista. Bardzo pomocny człowiek. Widać że to jest jego pasja. Jest wielu fachowców w swojej dziedzinie ale mało kto jest w stanie przekazać dane umiejętności. Po prostu są fachowcy ale nie potrafią uczyć. Pan Robert ma niespotykane zdolności dydaktyczne. Gdybym miała takich nauczycieli w szkole to bym miała same piątki. Co do tradingu to byłam zupełnie zielona i ze względu na swój wiek miałam podstawowe umiejętności komputerowe potrafiłam otworzyć stronę internetową napisać e-maila. Już podczas przygotowania do warsztatów wiedziałam jak obsługiwać platformę a w ich trakcie przeszłam na konto live. Na razie jeszcze operuje małymi kwotami ale konto z każdym dniem się powiększa.

@Kadia

Potwierdzam. Dla mnie to był strzał w dychę.

Jana
@Mario

Dla mnie też.

@Marcin

Kto chce się nauczyć to się nauczy. Wystarczy trzymać się zasad.

@Trader

To się zgadza. Ja się na początku nie trzymałam i dostałam nauczkę. Teraz nie odpuszczam i kurczowo się trzymam.

@Kani

To chyba tak jest zawsze w życiu że trzeba się zasad pewnych trzymać, bo inaczej są problemy. Tutaj jednak od razu widać skutki nie trzymania się. Skutki są bolesne i kosztowne.

@Jaca

Powiem tak...Jak nie masz zamiaru się zasad trzymać to od razu wyrzuć pieniądze do śmietnika. Mniej będzie się bedziesz wku....

Zgadza się :)

Nikon
@Kama

Mogę polecić w 100%. Wszystko działa wystarszczy kurczowo trzymać się zasad.

Mana
@Nikon

Mega przygotowanie. Przed przystąpieniem zero pojęcia. Na początku byłam przerażona ale w 3 dniu przeszedł stres. Wszystko bardzo przystępnje wytłumaczone. Można się nauczyć.

Ann
@Mama

Jest już lipiec wiec minęło pół roku zarobiłeś coś ?

@Ann

Ja tam ani grosza ,ale może mam złe podejście do tematu

Mama
@Ann

Tak. Jak pisałam już pisałam po 6 tygodniach od rozpoczęcja.

Yuri
@Mama

Moja opinia jest następująca. Na poczatku miałem trochę pretensji, bo wydawało mi się za dużo powtarzania. Później zrozumiałem dlaczego. Dzięki temu włączył się automatyzm. Nawet nie muszę za bardzo się wysilać by zobaczyć sygnał po prostu spojrzę i już wiem. Wcześniej tylko traciłem teraz konto rośnie systematycznie, więc chyba nic więcej nie muszę wypisywać. Otrzymałem to po co się zapisywałem, więc moja opinia jest jak najbardziej pozytywna.

@Yuri

Brzmi nieźle.

@Marcin

Właś ie jestem na pierwszym etapie i już mi się podoba. Materiały bardzo przejrzyste. Pkerwsza strategia weszła gładko. Mam nadzieję że się nic nie zmieni. Postaram się dać znać co i jak w trakcie i po zakończeniu.

Jordan

Zwróciło się?

@Jordan

Tak.

@Mariusz

Mi też. Pamiętam jak jeszcze niedawno sam czytałem tu opinie i to mi pomogło w podjęciu decyzji o zapisie a teraz sam mogę taką zostawić. Tak więc polecam kazdemu kto chce skupić się na praktycznej stronie tradingu. Przygotowanie do warsztatów przed rozpoczęciem bardzo klarowne. Ja praktycznie laik komputerowy poradziłem sobie właściwie to wszystko przygotowane jak dla dziecka. W trakcie warsztatów pierwszy tydzień najcięższy o ale wiadomo to początek. Później już było coraz łatwiej. Strategie w kółko powtarzane właściwie to jak mantra, więc nie było szans nie zapamiętać. Trochę miałem stresa gdy przechodziłem na konto live, ale tylko przez kilka pierwszych dni. Nie wiem czy to czytasz Robert ale chciałem ci też w tym miejscu bardzo podziękować że pokazałeś mi że można zarabiać bez harowania.

Bojan

Ja też.

Mareczek
@Bojan

Potwierdzam tak to wygląda. Byłem rok temu. Bardzo dużo powtarzania. Na koniec materiały ze wszystkiego z ktorych raczej nawet nie będę musiał korzystać bo wszystko mam w jednym palcu.

Daniel
@Mareczek

No powtarzanie jest w kółko, ale przez to do końca życia będę wszystko pamiętał, więc materiały tylko na początku sa przydatne. później jak się chodzi regularnie to masz wszystko w jednym palcu.

Martin
@Daniel

Polecam.

Mamo
@Martin

Warsztaty polecam dla każdego kto chce w to włożyć trochę wysiłku. Pierwszy tydzień najtrudniejszy później idzie z górki. Najczęściej dają sygnały strategie skalpingowe.

@Natalka

Potwierdzam bardzo kulturalny prowadzący. Czy w materiałach od Roberta tłumaczone są również kwestie podatkowe? Bo na ten moment strach przed podatkami u mnie przeważa.

@Darek

Zgadzam się bo pozwoli mi podjąć właściwą decyzję o skorzystaniu z kursu.

@Ewa

Ja już jestem zapisany i czekam na rozpoczęcie kursu. Materiały już mam. Ciekawie to wszystko wygląda. Podjąłem decyzję na podstawie opinii z tego portalu jak i z kilka webinarów, w których uczestniczyłem.

Ela
@Krzysztof

Ja też zapisana i czekam na rozpoczęcie kursu 15.11. Obserwowałam Roberta jakiś czas. Opinie tu pomogły mi w decyzji. Mam nadzieję, że będzie warto ????

@Ela

Myślę, że na pewno będzie warto, ale trzeba będzie się mocno pewnie przyłożyć.

@Krzysztof

Po prostu chodzić na zajęcia i wprowadzać. Jedynie w pierwszym tygodniu czułem się trochę zakręcony później już szło.

@Tadek

No i fajnie. Właśnie się przygotowuję. Jak to się mówi, diabeł tkwi w szczegółach ;-)

Zdecydowanie

@Tadek

Nie kombinuj i trzymaj się zasad a będzie dobrze.

@Lutek

Polecam. Jednak nie jest to dla leniwych.

Kaja
@Lutek

O co chodzi z tymi zasadami?

Lemok
@Kaja

Chodzi zasady strategii. Inaczej systemów inwestycyjnych. Jest to konkretny, wcześniej wypracowany plan działania wykorzystywany w przypadku pojawienia się sprzyjających czynników w celu uzyskania powtarzalności.

Tez jestem ciekawe

Paul
@Kaja

Chodzi o zasady strategii.

@Paul

Polecam strategiie się sprawdzają w punkt.

@Hania

Gdzie się odbywają te kursy?

@Zainteresowany

Online.

@Marek

Panie Marku proszę napisać coś więcej... był pan?

Maciek

Jak się zapisać.

Heni
@Mateusz

Zdroworozsądkowo i prościej nie można. :)

@Heni

Czemu nie można? To w sumie z rok temu było pisane, do teraz jak warunki mogły się tak w sumie zmienić? Dopiero wątki scrolluje, jest ktoś na bieżąco i opisze sytuacje w kontekście pracy? niektórzy polecali z tego co czytałem

Topik104
@Nord

I jak ci idzie po tym?,bo ja 12 zaczynam dopiero?

Te kursy o których piszecie, to są jakieś "bezobsługowe" czy ktoś je prowadzi? Bo szukam pracy jako trener / szkoleniowiec ale się zastanawiam czy firma zatrudnia takie osoby? Jak tak, to ile doświadczenia trzeba mieć w zawodzie, żeby przyjęli?

bozena@/Stanislaw

Trenuje na demo od3lat wiem wszystko co pokazal Robert na darmowyh webinarah na wiosne ide do Roberta na webinary bez strategi nie ma plynnosci w zarabianiu

Radek

Witam, Ja kurs odbyłem już dłuższy czas temu ale na początku nie stosowałem strategii - nie wchodziłem zgodnie ze strategią, i ciągle traciłem. W końcu przysiadłem do filmików, uspokoiłem emocje, i powiedziałem sobie, że ok, 10-15% transakcji może wyjść źle nawet mimo tego, że wchodzę zgodnie ze strategią. No i efekt dnia dzisiejszego: 3 zamówienia na tylko jednej z kilku strategii - przyrost konta o 1,81% i wysoki zarobek (na koncie demo, ale skoro tam mi wychodzi to na Live też będzie wychodzić). Generalnie szkolenie Roberta polecam każdemu - ja dopiero jestem w trakce spłacania swoich długów niewielkich i dopiero potem będę myślał jak zarbiać szybciej, więcej i co z zarobkami robić. Traktuję giełdę jako pełnoetatową pracę, a inne czynności jako pasje - a mam ich sporo, tylko póki co brakuje mi kasy aby je realizować. Ale myślę, że już nie będę musiał długo czekać.

Wśród uczestników można przeczytać, że poprzeczka jest postawiona wysoko. A jak z wymaganiami co do pracowników, też są wysokie? Bo zastanawiam się czy mąż dałby radę tutaj pracować jako szkoleniowiec. Dobre pieniądze można dostać za cały etat?

NITKA

WITAM ,CZY dla zupełnie zielonej osoby w tej kwestii kurs jest wart poświęcenia? chcę się nauczyć i dążyć do celu ,aby zarabiać dodatkowe pieniądze , wtych ciężkich czasach,pozdrawiam,dziękuję za info.

Okaże się po szkoleniu.

Ruszamy w marcu.

Daria
@NITKA

Mam 61 lat i też byłam zupełnie zielona na komputerze to tylko strony potrafiłam otwierać i maila odczytać i wysłać. Obawiałam się zapisu bo myślałem że sobie po prostu nie poradzę. Niepotrzebnie bo nie dość że materiały pokazujące jak dla dziecka krok po kroku to jeszcze pomoc. Mogłam pisać i dzwonić. Wolałam dzwonić bo dla mnie łatwiej. Pierwsze 2 tygodnie działam na demo. Od dwóch miesięcy jestem na koncie live. Prawie codziennie udaje mi się powiększać konto oczywiście czasami mam jakieś drobne minusy ale konto stabilnie się powiększa.

Daro
@Daria

Jateż dopiero zaczynałem. Wystartowaliśmy od zupełnych podstaw. Później siedzieliśmy i robert otwierał zamówienia na żywo ja to widziałem i wszystko przynosiłem u siebie. Bardzo łatwo w ten sposób wchodzi. Naturalnie bo widzisz mi robisz to samo.

Justyna
@Zbigniew

Ja byłam rok temu. Nie ma co się zastanawiać. Przed kursem męczyłam się przez pół roku. Zdążyłam stracić, w międzyczasie zostałam (usunięte przez administratora) przez nieuczciwą platformę. Na warsztatach zaczęłam spokojnie od konta demonstracyjnego. Po trzech tygodniach przeszłam na konto live. Pół roku temu złożyłam wypowiedzenie z pracy.

$$$
@Daria

Ja nie byłem nowy więc nie zaczynałem od początku. Przyszedłem by poznać nowe strategie bo te co używałem działały w kratkę. U mnie skuteczność w przypadku pantery wychodzi jakieś 95% obraz jest nieźle bo Robert mówił żeby się spodziewać 90. Pozostałych strategiach mam jakieś 83% skuteczności.

Ola
@$$$

Potwierdzam skuteczność. Oczywiście trzeba się trzymać zasad strategii, bo w przeciwnym razie można od razu wyrzucić pieniądze do kosza.

Roman
@NITKA

Da się tylko musisz się przyłożyć. On pokazuje wszystko, ale ty musisz to u siebie przenieść. Nikt za ciebie nie będzie wstawiał zamówień. Dla pocieszenia powiem że trzymać się zasad w tym przypadku jest łatwo. Kiedyś miałem do czynienia z falami eliota to była porażka bk nigdy nie było wiadomo czy to faktycznie jest sygnał czy nie. Tu strategie są bardzo zerojedynkowe. Albo jest sygnał albo go nie ma. Jak jest otwieram zamówienie jak nie ma to nie ma i sprawdzam następny wykres.

Bartek

Da się.

@NITKA

Dla chcącego nic trudnego szczególnie tutaj. Masz wszystko co potrzeba. Od początku do wyników.

@Zbigniew

Zacząłem pierwszy etap 2 tygodnie temu złapałem systematyczność na pierwszej strategii. To jest bardzo ekscytujące.

Nataniel
@NITKA

Ze swojego doświadczenia i mojego znajomego który zresztą polecił mi warsztaty powiem tak. Kto się trochę przyłożył i będzie trzymać się zasad będzie na tym zarabiał i to już w trakcie warsztatów.

Iga
@Nataniel

Też jestem z polecenia koleżanki, ale dopiero zaczynam. Dam znać jak będzie.

@Iga

Będziesz chodzić regularnie i małpować co robaczysz to efekty cię zaskoczą. Mnie przynajmniej zaskoczyły. Nigdy w życiu nie spodziewała bym się takich efektów w tak krótkim czasie.

Edek
@Zbigniew

Właśnie skończyłem przyswajanie strategii scalpingowych. Naprawdę Robert świetnie się ciebie słucha. Nie mogę się doczekać pozostałych strategii.

Lech
@Lena

Pełen profesjonalizm. Super opanowany trader i do tego ma dar nauczania.

Hel
@Lena

Zawsze z wielką ostrożnością podchodziłem do tego typu szkoleń. Wiem że dużo szkoleniowców którzy zarabiają tylko na szkoleniach. Tutaj przekonał mnie trening na żywo i to że mogłem zrezygnować jeżeli coś by mi nie pasowało. Nie musiałem skorzystać z gwarancji zwrotu zostałem do końca. Już w trakcie warsztatów moje wyniki zwiększyły się pięciokrotnie. Wcześniej natrafiłem na tak zwany szklany sufit i jakichkolwiek próby przekroczenia go kończyły się cofnięciem się w tył. Teraz wiem że używałem strategii które były bardzo nieprecyzyjne. Już nigdy do nich nie wrócę teraz używam tylko od tych z warsztatów, bo dają wyraźny sygnał jak jest to wchodzę nawet się nie zastanawiam bo już jestem pewien że statystyka zadziała jak zwykle.

@Justyna

Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie. Możesz się podzielić jakimiś stejtmentem ?

Justyna
@Zbigniew

Chciałam ale tutaj się nie da załączników wrzucić.

Kali
@NITKA

Radzę sobie świetnie a też startowałem od zupełnie zielonego. Zaczęliśmy od samego początku. Najpierw platforma do składania zamówień.

Cekinka
@$$$

Ja na razie osiągam 75% ale jestem w połowie i jeszcze muszę ogarnąć dwie strategie.

@NITKA

Zdecydowanie da się. 6 miesiąc od zakończenia na plusie.

Bahus
@NITKA

Jak chcesz się nauczyć to na pewno się nauczysz. Przygotuj się na początku na nowości. Całe szczęście wszystko tłumaczone prostym polskim językiem. I co najważniejsze pokazane. Jak to się mówi obraz to 1000 słów.

@NITKA

Zielonej. Każdy kiedys musial zaczac. Ja nie bylem zielony i co z tego mialem gorzej bo musialem sie najpierw pozbyc nawykow. Z drugiej strony na warsztatach nie potrwało to długo, bo siedzielismy razem i bylo od razu widac jakie wyniki mozna miec trzymajac sie strategii. Ale jednak nawyk to nawyk i musialem sie pilniwac

Marti
@Bahus

Dużo bardzo dużo powtórek. Właściwie to w kółko wałkowaliśmy wszystkie strategie. Aż do zbrzydnięcięcia, więc nie ma szans żeby nie zapamiętać wszystkiego.

@NITKA

Też zastanawiałem się nad zapisem. Najpierw odbyłem rozmowę kwalifikacyjną potem przygotowanie do warsztatów i warsztaty. Nie ma co się zastanawiać jak masz zamiar się przyłożyć to będziesz widzieć efekty wystarczy chodzić regularnie.

@Marti

Same konkrety. Wszystko przygotowane w taki sposób żeby działać od samego początku w praktyce. Nie ma teorii tylko instrukcje co krok po kroku robić.

Oleksy
@Kamil

Jak zgadza się. Warsztaty skoncentrowane na praktyce.

@NITKA

Czasy ciężkie trzeba szukać alternatyw. Cieszę się że trafiłem na Pana Roberta. Czytałem na ten temat wiele. Szukałem, próbowałem, kombinowałem. Ktoś na jakiejś grupie nie pamiętam jakiej pochwalił się wynikami i polecał wièc zapisałem się na webinar potem na rozmowę i na warsztaty. Teraz bez szefów, dojazdów do pracy czy zdalnych, bez biznesów, pracowników itp. Dziękuję Robert za pokazanie metody na życie.

Jurek
@Kamil

Kto był ten wie. Pozdrawiam wszystkich traderów.

Nunse
@Marti

Jak dla mnie aż za dużo powtarzania otwierałem lodówkę a tam powtórka strategii. A tak serio to najlepsze warsztaty na ktorych byłem. Skoncentrowane wszystko na wynikach. Żadnych zbędnych zbędnych teorii. Właściwie to żadnych teorii.

Jurek
@Jurek

Warsztaty przygotowane tak że poradzi sobie już chyba 8 latek. Bardzo precyzyjne materiały przygotowujące. Na warsztatach samo mięso. No i są wyniki.

Kamil Trader
@NITKA

Też byłem zupełnie zielony w tym temacie ale zawsze mnie trading kręcił. Odkąd o tym usłyszałem chciałem spróbować. No i zacząłem czytac. Po wpisaniu frazy w google wyskoczyły setki tysięcy stron. Nie wiedziałem za co się złapać na jednych pisało coś na drugich zupełnie coś sprzecznego. Postanowiłem otworzyć konto na platformie by dojść do tego samemu. Skończyło się stratami i depresją. Widząc w tym wszystkim wielki potencjał postanowiłem zrobić kolejne podejście kiedyś jak odpocznę. Znajomy którego nie widziałem od dawna powiedział że z tego żyje już od kilku lat i że zaczynał jak ja ale trafił na warsztaty na żywo z traderm. Od warsztatów minęły 2 lata już w ich trakcie zarobiłem na ich koszta i wstępny depozyt teraz jestem pełno etatowym traderem. Gdyby nie mój znajomy to pewnie nigdy bym tu nie trafił. Bardzo dziękuję Ci Robercie za odmienienie mojego życia.

Igor
@Jurek

Super warsztaty. Bardzo wciągające. Bardzo pozytywna atmosfera. Nie wiem czy gdzieś można jeszcze spotkać tradera który jest tak dobrym nauczycielem

Cento
@Igor

Warsztaty na duży plus. W końcu widzę u siebie efekty. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem o warsztatach.

Władek
@Cento

Też żałuję że wcześniej się nie zapisałem. Chciałem spróbować samemu. Skończyło się tak że straciłem a gdybym się zapisał wcześniej to teraz byłbym dużo dalej.

Inwestor
@Władek

Bardzo ci dziękuję Robert za profesjonalne warsztaty. Zawsze będę cię podniecał.

@Inwestor

Super warsztaty. Właśnie wprowadziłem 2 strategie. Wymiatają. Czekam na kolejne.

Haku
@Jaca

Chciałem już dawno napisać tą opinię ale wolałem poczekać jeszcze trochę by zobaczyć czy wyniki będą się utrzymywać. Bardzo dziękuję za warsztaty zmieniły moje podejście do pieniądza. Ciężka praca jest okej lepsze to niż nic nie robić ale teraz wiem że można inaczej. Od prawie roku cały czas na plusie. Oczywiście zdarzają się od czasu do czasu zamówienia które nie wyjdą bo nie ma czegoś takiego jak strategia o 100% skuteczności ale trzymając się strategii spokojnie jestem w stanie wyciągnąć 85%.

@Haku

Ja osiągam maksymalnie 90% skuteczności wejść. Warsztaty bardzo dobrze prowadzone. Wszystko da się zrozumieć praktycznie w locie wystarczy się skupić.

Ile.
@Haku

Ile czasu trwały warsztaty?

Haku
@Ile.

3 tygodnie. Ale najpierw przygotowanie zeby się już wprawić. Ja zaczynałem od zera więc od zupełnych podstaw zaczynaliśmy.

Aleksander
@Haku

Dokładnie 3 tygodnie tradingu na żywo. Podczas przygotowania zaczynałem od zarządzania kapitałem, bo nie byłem nowy w tym temacie. W prawdzie nie zarabiałem przed warsztatem ale wiedzę już jakąś miałem. Jak się później okazało to lepiej żebym jej nie miał bo musiałem się pilnować żeby oduczyć się przyzwyczajeń. Na szczęście od razu widać jak to jest gdy trzymasz się zasad więc przychodzi to dość łatwo.

Hamer
@NITKA

Świetne warsztaty. Konkretna wiedza wykorzystana w praktyce. Efekty pojawiły się szybko biorąc pod uwagę to, że wcześniej miałem same straty.

echo
@Iga

Spotkajmy się na warsztatach :)

Magda
@Zbigniew

Możesz napisać jakie wrażenia po 2 tygodniach szkolenia ?

@Magda

Póki co bez optymizmu. Czekam na skalping. Może to będzie to coś.

@Magda

Też bierzesz udział w kursie ? Podziel się swoimi spostrzeżeniami.

@Zbigniew

Jak dla mnie pierwsza klasa. Wcześniej byłem już na kursach więc wiem jak to wygląda. Jak można się domyśleć nie byłoby mnie ti gdyby tamte coś wniosły. Co to dużo mówić. Koniec drugiego tygodnia. Z sześciu zamówień które wziąłem do tej pory na panterze 5 weszło. Jedno zamówienie na Breakout. Więc moin zdaniem super. Już widać że to działa. Ale myślę że ten trzeci tydzień ze strategiami to będzie dopiero wisienka na torcie. Pozdrawiam.

Ralał
@Magda

Witam współkursantów. Mi bardzo się podoba.

Maljam
@NITKA

Ja byłam zupełnie nowa. Wszystko skumałam.

@Maljam

Wiedząc jak to wyglądało teraz nie zastanawiałbym się ani chwili od 9 miesięcy jestem na livie. Jak tak dalej pojdzie to za jakiś miesiąc ide na pełen etat.

Jana
@NITKA

Ja też byłam zupełnie zielona. W pierwszym tygodniu to nawet łapała mnie panika, ale Robert mówił by się tym nie przyejmować bo tak to bedzie wygladać. W drugim tygodniu już na spokojnie było rozumiałam wszystko. Byle by ten pierwszt tydzień przetrwać.

Wart każdej złotówki.

@Trader

Zgadzam się z przedmówcą :)

Mmm
@Trader

Potwierdzam zwrócił mi się z nawiązką już kilkaset razy.

@Mmm

Warsztaty mega.

@Jaca

Zwraca się zwraca tylko trzeba się pilnować i nie kombinować.

@Saku

Ja kombinujesz to konto leci. Polecam dyscyplinę. Kurs jest taki jak powinien - da się nauczyć.

Mareczek
@Kama

Jak masz problem z dyscypliną to Wtransie inwestowania polecam. Zresztą Robert to polecał na warsztatach.

Daniel
@Mareczek

Zdecydowanie polecam tą książkę. pozwala zrozumieć niebezpieczeństwa w naszej głowie.

@Daniel

Zdecydowanie to obowiązkowa lektura, ale bez w odpowiednich strategii to ani rusz.

@Darek

Dzięki muszę sobie zamówić.

Rafik
@Marek

Książka super. Myślę że nie Tylko traderzy powinni ją przeczytać. Ale nic po książce bez dobrych strategii.

Melon
@Rafik

Sprawdzają się strategie. Ja ma 70% zyskownych. Robert mówił, że najsłabsza jego strategia ma 80% trafnych a najlepsza 90%. Więc jeszcze muszę dopracować.

Lemok

@Merfi

W transie inwestowania.

Git
@Hania

Polecam. Zapisując się przugotuj się na pracę. Pierwszy tydzień jest najtrudniejszy ale duży skok się robi.

Wela

I jak?

@Git

Tak, ale później już idzie z górki.

Iga

Jestem mega zadowolona.

Pablo
@Iga

I jak Ci idzie? Mozes z powiedziec cos wiecej?

@Jacek

Czyli im dłużej pracujesz to jest łatwiej czy może mniej jest obowiązków? Na początku jest najciężej bo trzeba się wykazać, kto co potrafi?

IGA
@Pablo

Nic się nie zmieniło. Idzie mi bardzo dobrze.

Jaka atmosfera jest między działami w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

@pracodawca

WOJTEK jestem zadowolony ze wspopracy i szkolen tej firmy

Witam wszystkich tych co są po kursie mam takie pytanie jak wam idzie? ile robicie tranzakcji na dzień? Czy Robicie bez problemów dzienny cel? Pozdrawiam :D

Tak.

Jak dużo osób pracuje w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Carlos

mam pytanie , interesuję się tym kursem i chcę wiedzieć ile was kosztował ten cały kurs finansowo i pytanie do tych co ukonczyli kurs i działają na koncie realnym ile sa mniej więcej w stanie wyrobić zysku miesięcznie procentowo w stosunku do całego depozytu włożonego ?

Zostaw merytoryczną opinię o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) - Gdynia

• Jak się pracuje w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Zobacz opinie na temat firmy Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)