Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

Opinie o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

Mirosław

Tak powinny wyglądać wszystkie szkolenia. Praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka!

Anka

Super szkolenie, duża wiedza przekazana przez Roberta widać że to co robi to z pasją. Niezdecydowanym serdecznie polecam dodatkowym plusem miła atmosfera na spotkaniu.

Tyrel

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, super podejście i duża dawka wiedzy. Robert się zna na swojej robocie!

tomaszlis

ze szkolenia wyniosłem bardzo dużo. Spełniło moje oczekiwania, wiem że dużo się dowiedziałem i czuje się teraz pewnie w inwestowaniu

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Baśka

Byłam na szkoleniu u Pana Roberta i jestem bardzo zadowolona, człowiek na poziomie z wiedzą bardzo fajnie wszytko nam wykładał .

Danka

szkolenia mega, bardzo mi sie podobaja, zawsze duza ilosc wiedzy :) polecam mega!!

Robek

No i takie szkolenia to faktycznie maja sens, teoria ale i praktyka, do tego mila, przyjazna atmosfera.super!

Nicki

Gdybym mial jeszcze raz wybierac kurs to ponownie bylby to Robert. Najlepszy z najlepszych

Igor

Wziąłem udział w szkoleniu by tak naprawdę dowiedzieć się jak mam zarabiać na forexie, na początku nie byłem w ogóle przekonany ale musze przyznać że warto było iść tam . Robert ma gadane już dawno nie uczestniczyłem w tak dobrym szkoleniu . Dzięki

Wacław

Bardzo fajnie prowadzone szkolenia , pan Robert w przystępy sposób wszytko tłumaczy widać że wie o czym mówi i potrafi dotrzeć do odbiory. Polecam

Na szkolenie namówił mnie kuzyn. Było ciekawe, porywające i interesujące.

mario

Szkolenie jest ciekawe, dużo teorii i jeszcze więcej praktyki. Konkretnie i na temat!

Olgierd

Szkolenia organizowane przez pana Roberta są nie do przebicia, facet ma tak duza wiedze i w tak fajny, naturalny sposob potrafi ja przekazac, ze uczestnictwo to sama przyjemnosc

Nina

Szkolenie przebiegło w miłej atmosferze . Informacje przekazane przez pana Roberta merytoryczne i bardzo ciekawe .Cierpliwość jaką miał dla mnie w nie zrozumiałych zagadnieniach szacunek i dziękuję.

Bardzo fajne szkolenie , fajna atmosfera i wiadomości przekazane przez pana Roberta rzeczowe i mega pomocne .

Olek1

na kursie dowiedziałem się wiele o giełdzie i zarabianiu przez internet. Dzieki Panu Robertowi, wiem gdzie czekają mnie zasadzki. Byłem na szkoleniu 2 razy, jestem bardzo zadowolony z tego spotkania.

Ushy

fajne prowadzone szkolenie, w milej atmosferze. Pan Robert mowił o konkrertach, nie filozofował.

sybi

Swietne szkolenie, wielka wiedze zdobyłam dzieki panu Robertowi :) Pełen profesjonalizm i zaangazowanie. super sprawa ;)

Alicja

Jestem po 3 roznych kursach u roznych osob. Ten od Gawędy najlepiej wspominam. Najwiecej wiedzy przekazanej w fajnej formie

Ernest
@Alicja

Prawda, ja byłem na kilku szkoleniach i tutaj zdobyłem najwiecej wiedzy, swietna sprawa

Ernest

Najlepsze szkolenie, to to u Pana Roberta, duza dawa praktycznych porad i wskazówek.

Zostaw merytoryczną opinię o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) - Gdynia

• Jak się pracuje w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Zobacz opinie na temat firmy Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)