Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

Opinie o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

Magdziarz

Bylam na jednym szkoleniu i Pana Roberta, pełna profeska, potrafi przekazac wiedze w sposob bardzo zrozumiały

Tom

jakiś czas temu brałem udział w szkoleniu prowadzonym przez Roberta, zaskoczył mnie szczerością, dobrze ze nie obiecuje gruszek na wierzbie tylko mówi tak jak jest. Szkolenie bardzo fajne polecam

Bibuł

Jak na kursa to tylko do Roberta. fajny konkretny gosc

Mandzia

Robert to specjalista ktory dzieli sie swoja wiedza jak nikt inny, bardzo dziekuje za ten kurs. wiele mnie nauczyles

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
RadosławeW

Szczerze mówiąc bylem sceptycznie nastawiony a szkolenie przeroslo moje oczekiwania. Zarabiam już jakiś czas na forexie i zaczalem od razu po kursie

Grzesiek

Szkolenie swietne, na wysokim poziomie, ogromny plus za to , ze nie sama teoria ale tez praktyka

Aleksander
@Grzesiek

To fakt, profesjonalizm i przekazanie wiedzy świetne bo wychodzi się ze szkolenia i można od razu zaczac dzialania

Michalina

Pan Robert swietny czlowiek,bylam u niego na szkoleniu,na pewno wykorzystam to, czego sie dowiedzialam :)

Kelly6
@Michalina

Przede wszystkim to świetny specjalista i wie co jest istotne i umie to przekazać a to najważniejsze

Agnieszka

Pana Roberta poleciła mi koleżanka była zachwycona szkoleniem i atmosferą tam panującą skorzystałam to był dobry krok do przodu szkolenie wiele mi rozjaśniło spraw

Kaśka

Rewelacyjne szkolenie treściwe dużo się dowiedziałam bardzo prostym i zrozumiałym językiem

Weryfikator

A czy pan Robert udostępnia i pokazuje swoje wszystkie zagrania LIVE? Czy jest możliwość prześledzenia jego wszystkich zagrań i wyników na przełomie chociażby 3 miesięcy?

Trader
@Weryfikator

A na czym ma pokazywać na demo :) w trakcie warsztatów otwieraliśmy i zamykaliśmy razem zamówienia. "Nadawał" swoją platformę. Wszystko od razu widać.

dodo

Szkolenia u Roberta są prowadzone bardzo solidnie - po ich zakończeniu ma się niezbędne informacje i sposoby zarabiania na forexie

Nikola

Pan Robert to cudowny człowiek, wspaniale przeprowadza szkolenia. Bardzo profesjonalnie przekazuje wiedze swoim słuchaczom.

Bartosh

Jak najbadziej warto zapisać się na szkolenie! Konkretnie od pierwszego spotkania!

Maria

Na stare lata chcialam podzialac na gieldzie ale to czarna magia. Po szkoleniu dopiero otworzylam oczy

Slutherin

Nie krótko i nie zwięźle ale bardzo na temat!

Hilda

Nie lubie statystyk i tabelek a tutaj jest ich sporo ale przedstawione w dosc ciekawy sposob. Jestem zadowolona

Waldek

Wlasciwie oceniam na 5 bo szkolenie ciekawe, duzo teorii i statystyk ale warto bo wiedzy duzo

Gienek

Pan Robert, to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jedno z lepszych szkolen w moim zyciu

Bardzo sie ciesze, ze wzialem udzial w szkoleniu, masa wiedzy i praktyka, co jest dla mnie nieocenione. Na pewno wykorzystam to czego sie dowiedzialem w swojej przygodzie z Forex

Mikołaj

Pan Robert- swietny facet. przyznam szczerze, ze nigdy nie bylem na tak dobrze poprowadzonym szkoleniu

Zostaw merytoryczną opinię o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) - Gdynia

• Jak się pracuje w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Zobacz opinie na temat firmy Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)