Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

Szymon

Szkolenie zaliczam do jednego z tych najlepszych, ogrom wiedzy, mila atmosfera. Bardzo dobrze poprowadzone

Arek

Nie bylem przekonany na poczatku ale ostatecznie nie zaluje, poszlo sprawnie, konkretnie i w fajnej atmosferze

Richard
@Arek

Ja pierw trafiałem na słabe szkolenia a u Pana Roberta naprawdę wszystko super prowadzone. Najważniejsze to trafić w dobre ręce

Kaspian

Jeśli chce ktoś zacząć działać w forexie to nie polecam tego robić BEZ przygotowania u Pana Gawędy! Świetne podejścia, dużo wiedzy, teraz wiem co i jak i widać efekty

Sara

Mąż stracil na forexie duzo pieniedzy, wszystkie nasze oszczednosci. Byla tylko jedna opcja, odbic sie. Ale jak gdy czlowiek nie wie za wiele? Dobry kurs! Wybrałam Gawęde i powoli odbijamy sie od dna

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Atiel

nooo! I taki kurs to ja rozumiem. Bylem juz na wielu szkoleniach, ale z tego na całe szczexcie cos wyniosłem, teoria, praktyka, wszystko fajnie dopracowane

Szkolenia dostarczają ogromną wiedzę. Spotkania prowadzone są w przyjaznej atmosferze.

Izka

Przekazana wiedza jest bardzo klarowna, tak aby każdy zrozumiał przekazywaną przez pana Roberta wiedza.

Aga

Pan Robert Gawęda bardzo miły, empatyczny i profesjonalny człowiek. Świetnie przekazuje wiedzę.

siwek

Bardzo fajny czlowiek, konkretny i sympatyczny. Mowi konkretami i dobrze przedstawia mozliwosci

Etykiet

Świetnie przekazana wiedza, byłem na wielu kursach z tego tematu i naprawdę nigdzie indziej nie dowiedziałem się tak wiele

Nickon

Klasa czlowiek, wygadany konkretny i nie owijajacy w bawelne. Nie obiecuje gruszek na wierzbie, przedstawia fakty. Albo chcesz skorzystac i sluchasz wyciagajac jakas wiedze albo nie. Ja jestem zadwolony

Wierbka

Bardzo mily i przyjazny czlowiek, fajnie tlumaczy i nie owija w bawełne.

TomaszB

Pan Robert podchodzi do swoich szkoleń tak by uczestnicy wynieśli z niego jak najwięcej a nie tylko zeby wyciągnąć od nich kasę. Bardzo za to szanuje.

karol

szkolenie mega, w zyciu nie bylem na lepszym, tego co stamtad wynioslem, to bym sie na bank sam nie nauczyl

Jarek3

Wybranie szkolenia u Roberta to była najlepsza decyzja. Wychodzi się z kursu i można zacząć konkretnie działać! TO JEST NAJLEPSZE

steven

takie szkolenia naprawde duzo daja, czlowiek wie wiecej, potrafi cos bardziej ogarnac, no i fajnie, ze nie sama sucha teoria ale tez praktyka, to duzy plus

Eryk

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Duża wiedza nie tylko teoretyczna ale i praktyczna

agnieszka

jestem bardzo wdzięczna panu Robertowi za wyjaśnienie wielu wiadomości o forexie. Szkolenie bardzo fajne. Warto skorzystac

Alicja

Na szkoleniu zdobyłam bardzo wartościową wiedzę. Pan Robert bardzo uroczy i miły człowiek, bardzo fajnie prowadzi szkolenie.

Bardzo miło wspominam kurs, jestem bardzo zadowolony z rad pana Roberta Gawędy.

Zostaw merytoryczną opinię o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) - Gdynia

• Jak się pracuje w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Zobacz opinie na temat firmy Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)