Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

Bardzo sie ciesze, ze wzialem udzial w szkoleniu, masa wiedzy i praktyka, co jest dla mnie nieocenione. Na pewno wykorzystam to czego sie dowiedzialem w swojej przygodzie z Forex

Mikołaj

Pan Robert- swietny facet. przyznam szczerze, ze nigdy nie bylem na tak dobrze poprowadzonym szkoleniu

wlot

szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, z ogromnym zaangażowaniem. Od razu po ma się wiedze aby zarabiać!

Zydka

Szkolenie przydalo mi sie i to bardzo. Dowiedzialam sie na jednym szkoleniu wiecej niz wczesniej z ksiazek i internetu

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Salomon

Robert jest bardzo konkretny, nie obiecuje złotych gór, nie sciemnia. Mowi jak jest. Jesli jestes kumaty to duzo wyciagniesz ze szkolenia

Vikka

Jeżeli chcesz pogłębić wiedzę na temat zarabiania przez internet, o giełdzie oraz Forex, polecam z calego serca szkolenia u paba Roberta Gawędy.

Elka

świetny kurs. Wszystko dopracowane. pan Robert przekazał nam ogromna wiedze.

inez

Długo sie zastanawialam nad kursem, ale teraz nie zaluje. cala wiedza ktora przekazal pan Robert jest mi teraz bardzo potrzebna.

Alicja

Swietne kursy prowadzone przez cudownego człowieka Pana Roberta. Super przekazana wiedza. Goraco polecam

Mirek

Pan Robert to swietna osoba, pełna profesjonalizmu.

Milano

Super kształtujące kursy, bardzo polecam PANA ROBERTA

Angelo

Jeśli ktoś szuka dobrych kursów to naprawdę polecam Pana Roberta

AdamK

Polecam, Pan Robert prowadzi bardzo dobre kursy.

Błażej

bardzo dobry i miły Pan, wszystko szybko i proście

Dominik

Kazdemu, kto chce sie zglebic w Forex, polecam szkolenie u Pana Roberta, niesamowity czlowiek, wiedza ogromna

Nicki

Człowiek z pazurem. Ma podejscie, ma wiedze i dzieli sie nią chociaz nie musi. Warto poswiecic mu czas bo tego czlowiek sam sie nie nauczy

Świetny człowiek, opowiada z pasją i zaangażowaniem, odpowiada na pytania, nie mydli oczu. Mówi jak jest a nie ze gruszki na wierzbie

Katia

Nauczylam sie wiecej na takim kursie niz przez rok nauki samodzielnej. Jestem zachwycona

Turan5

Konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety.Tak powinny wyglądać wszystkie szkolenia!

Arbik

W porządku facet, konkrety konkrety i jeszcze raz konkrety

Zostaw merytoryczną opinię o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) - Gdynia

• Jak się pracuje w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Zobacz opinie na temat firmy Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)