Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

Waldek

Ja dopiero się zapisałem i czekam, ale tyle opinii ze na pewno bedzie dobrze!

@Waldek

Będzie na pewno dobrze. Musisz tylko trzymać się kurczowo zasad. Ja na początku kombinowałem i raz trzymałem się zasad a raz nie. Jak trzymałem się zasad to wychodziło pięknie jak się nie trzymałem to straty. Całe szczęście strategie są bardzo zerojedynkowe, więc łatwo trzymać się zasad z czasem nawet wchodzi to bardzo w krew i na chwilę obecną już nie widzę tych zamówień, które są niezgodne po prostu na nie nie zwracam uwagi i biorę tylko te poprawne.

Marcel

Warsztaty konkretne i na temat. Dokladnie takie,jak oczekiwalem, nie zawiodlem sie

ignor

Wiedza (i to praktyczna!) przekazana w bardzo przystępny sposób. Nie wierze że ze szkolenia wyjdzie ktoś kto nie będzie mogl zaczac działać :)

mirek

jedno z lepszych szkolen w moim zyciu, facet fajnie gada i jakos czlowiek fajniej zapamietuje i wiecej tej wiedzy wynosi

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Jerzy

Szkolenie bardzo owocne Robert potrafi merytorycznie przekazać wiedzę i wyczerpująco wyjaśnia niezrozumiałe dla laika sprawy, teraz wszystko w moich rękach zaczynam działać na własny koszt.

Super szkolenie, super przekazana i zdobyta wiedza. Dzieki za ci Robercie

Mia

Bylam sceptycznie nastawiona do szkolenia, ale jednak bardzo sie zaskoczylam, tym jak pan Robert potrafi przekazac swoja wiedze innym. dlatego kazdemu polecam szkolenia u Gawędy ;)

Dawid

Polecam - pan Gaweda przekazuje wiedze naprawde przystepnie, jego rady wykorzystane w praktyce dzialaja :)

Vivaldi
@Dawid

Ile zarobiłeś dzięki temu kursowi?

@Vivaldi

Regularnie zarabiam już od 4 miesięcy. Wczoraj złożyłem rezygnację z pracy. Niesamowite uczucie.

Fistro
@Dawid

To chyba zarabiales w weekendy, na kryptowalutach,bo jak sie pracuje na caly etat to nie da sie zarabiac wystarczajaco, na tradingu

@Fistro

:) to chyba pracujesz 24 na dobę. Mi zrobienie dziennego celu średnio zajmuje około 1h.

Miłoszek

swietne sa szkolenia, ktore prowadzi Robert Gawęda. ze szkolenia wyniosłem bardzo dużo. Świetne podejscie do przekazywania wiedzy. Miła i sympatyczna atmosfera.

Tomasz

Szkolenie spoko ciekawe kiedy przyniesie mi zamierzony efekt . Póki co jeszcze nie wszystko jakoś przyswoiłem i dla tego w ciąż zadaje jakieś dodatkowe pytania Robertowi .

Marian

super opcja takie szkolenie, dla kogos, kto chce zglebic temat i dowiedziec sie czegos przydatnego :)

Paulina

Warto zainwestowac w ten kurs kazda zlotowke! Takiej wiedzy poprpstu nie da sie wycenic. Bylo rewelacyjnie

Rysiek

na szkolenie poszedłem tak po prostu bez większych oczekiwań a tu proszę bardzo w końcu ktoś kompetentny i z wiedzą mile mnie zaskoczył. teraz wykorzystam to by zarobić troszkę kasy

Krysia

Jestem mile zaskoczona bardzo fajnym szkoleniem , Robert okazał się być bardzo kompetentną osobą która potrafi przekazać wiedzę innym

Gardzioł

Byłem, dużo sie dowiedzialem, nie załuje. Dużo wiedzy ale same konkrety

mufasa

Tak się można uczyć! szkolenie w mega swietnej i luznej atmosferze a dowiaduje sie czlowiek tyle ze glowa pęka ;) mozna od razu zaczac inwestowac

Asteriks

Takie szkolenia to ja rozuuuumiem. Mozna sie wiele dowiedziec, naprawde umiejetnie przekazana teoria no i praktyka

Bruno

Kawał dobrego szkolenia, duża dawka wiedzy. Swietne podejscie do ludzi

Onux

Ciekawy kurs, duzo praktyki i wiedzy. Warto!

Marcel

Zdecydowanie jestem zadowolony ze szkolenia. Super poprowadzone, masa wiedzy, dobre tipy.

Zostaw merytoryczną opinię o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) - Gdynia

• Jak się pracuje w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Zobacz opinie na temat firmy Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)