Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

Grzegorz

Witam, mam pytanie do osób tutaj się wypowiadających. Jak długo trwają te warsztaty. Czy jest jakieś nagranie z nich, tak żeby można było wrócić i powtórzyć, oraz jaki jest ich koszt. Pozdrawiam

Alek

W jakich godzinach zazwyczaj jesteście przy wykresach i ile czasu potrzebujecie aby zrobić dzienny cel?

Martin
@Alek

Różnie czasami siadam rano czasami po południu a czasami wieczorem. Czasami otwieram platformę i od razu jest sygnał a czasami w ciągu 2h.

Ela

Super!

Artur

Ile kosztuje kurs bo nigdzie nie ma takiej informacji

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Jan

Witam, a są osoby które nie nie zarabiają po tym kursie? Z jakiego powodu?

@Jan

Ja nie zarabiam. Jakoś straciłem motywację do wykresów a same strategie takie sobie. Liczyłem na wow i się przeliczyłem.

@Kursant

Bo trading to wyrzeczenia i dyscyplina.

@Pivot

Co masz na myśli? Byłeś??

@Marcin

Byłem.

@Pivot

To napisz coś więcej.

@Marcin

Zacząłem od webinaru. Na webinarze dowiedziałem się jak wygląda trading jakie są plusy na co uważać i na czym się skupiać. Webinar dał mi obraz zarówno zalet tego zajęcia jak i minusów. Już na webinarze nie było owijania w bawełnę i już na samym początku wskazanie, że dyscyplina i trzymanie zasad jest najważniejsze. Ze względu na to, że miałem już doświadczenie niestety negatywne od razu mógłem się zorientować, że chłop wie o czym mówi. Na webinarze zapisałem się na rozmowę kwalifikacyjną do warsztatów. Od razu po zapisie otrzymałem dostęp do przygotowania do warsztatów. Na warsztatach od samego początku strategia więc pełna koncentracja na trenowaniu wszystkiego na żywym rynku. Pierwszy tydzień był najcięższy, ale z drugiej strony największy skok rozwojowy miałem, bo nigdy nie widziałem takiej strategii to pod koniec pierwszego tygodnia miałem ja w jednym palcu. Oprócz praktyki nagrania w tym miały też bardzo duży udział bo wszystko jest w pigułce do przypomnienia w każdej chwili tak naprawdę w kilka w kilka kilkanaście minut. Już pod koniec drugiego tygodnia pojawiły się wyniki a w trzecim tygodniu zdecydowałem się na konto live. Na samym początku z minimalnym wkładem żeby nie było szoku. Chociaż i tak był lekki stres.

Kamila

Trochę nie rozumiem- jedni piszą, że to są jakieś warsztaty, drudzy, że jakiś kurs... czy może ktokolwiek trochę rozjaśnić o co w tym wszystkim chodzi? Bo zrozumiałam jakby to były warsztaty, na których człowiek siedzi cały dzień i ogląda co Pan Robert robi... On pracuje sam, czy ma jakiś współpracowników również prowadzących warsztaty?

Mikcze
@Kamila

Ma warsztaty jak I kursy. Pamietaj ze wiekszosc przegrywa na rynku.

Honorata
@Mikcze

W jaki sposób przegrywa? Chodzi o brak zysków?

arys

Witam wszystkich serdecznie. Zastanawiam się nad przystąpieniem do kursu. Czy ktoś może udzielić odpowiedzi ile taki kurs kosztuje?

Zala

Witam, jestem zainteresowany takim szkoleniem. Ciekawią mnie jednak koszty. Np jak się ma granie na giełdzie do pobieranych prowizji przez brokera. Czy wtedy rzeczywiście można zacząć od 20 zł?

Witam , wie ktoś czy Robert będzie jeszcze te kursy organizował ? Warto czy nie warto ? Chciałbym spróbować ale poszukuje opinii. Pozdrawiam

Kursant

Potwierdzam że to strata pieniędzy. Byłem na tym kursie. Na 3 tygodnie niby szkoleń jedno nieudane zagranie na żywo a tak w kółko pokazywanie wykresów historycznych. Nie tak miało to wyglądać z tego co obiecywał.

Olka
@Zainteresowany

Już pisałam tu wcześniej dlatrgo nie będę powtarzać. Podpisuję się zawsze tak samo pisałam już w trakcie warsztatów, więc można zobaczyć jak wyglądała moja droga. Tylko uaktualnienie napiszę, bo moim wypadku warsztaty były strzałem w dziesiątkę. Dopiero miesiąc po warsztatach a jak już potroiłam swoje konto. Wystarczyło trzymać się zasad.

@Olka

No tu chyba trzymanie się zasad to słowa klucz. Jak ktoś się nie trzyma to może pierdnąc sobie w oponki.

Joanna
@Darek

Jak ktoś nie ma zamiaru nic zmieniać i nie trzymać się zasad to może od razu wyrzucić pieniądze do kosza. Warsztaty wymiatają. Najsłabsza strategia ma 80% trafień.

Nikon
@Joanna

To jest chyba obowiązkowe. Jak nie trzymasz się przepisu to ciasto nie wyjdzie :)

Kursant

Hej, zwrócił się już komuś kurs zakończony w marcu?

Kali
@Kursant

Już dawno jakiś miesiąc od zakończenia.

Super
@Kali

Ja byłem w zeszłym roku i zwrócił mi się już w trakcie, ale spiąłem się bardzo. To był mójnpriorytet. Od początku gdy już dostałem materiały to przygotowałem sobie wszystko w jakieś 3h. Pochwalę się jeszcze, że w zeszłym tygodniu dałem wypowiedzenie.

Hej,ktoś gdzieś może udostępnić swoje wyniki ? Chciałbym zobaczyć czy warto jak mówi tu większość opinii.

Grochu
@Zainteresowany

Chętnie bym się pochwalił ale nie mogę nic załączyć do wiadomości.

Janek
@Zainteresowany

Też chciałem, ale tutaj w ogóle nie ma opcji załączników. Link też nie przechodzi.

ktos92

ile realnie zarobiliście po tych kursach? Jaki procentowy zysk osiągneliście?

@ktos92

Bardzo dobrze idzie. Strategie działają bez zmian od 3 lat.

Gabriel

Szkolen nie lubie ale podoba mi sie inwestycja w gielde i kreci mozliwosc zarobku. Zeby sie doszkolic zdecydowalem sie na to szkolenie bo opini ma duzo dobrych. Informacji duzo, dla mnie duzo za duzo ale bylo warto. Teraz wszystko przerabiam na praktyke i w koncu zarabiam a nie tylko trace

Darek

Kurs naprawdę wiele mi dał, mówię to już z dość sporej perspektywy bo od kilku miesięcy z sukcesami inwestuje!

Stefan

Szkolenie bylo dlugie.. bardzo dlugie i inetensywne. Napawde bardzo duza ilosc wiedzy ktora glowa musi przetworzyc. Mnie zajelo to dwa tyg by sobie poukladac wszystko. Ogolnie jestem zadowolony, duzo praktyki a nie nudnych wykladow

Natalia

Kurs robilam jakies pol roku temu ale wstrzymywalam sie z opinia bo chcialam zobaczyc ile wiedza przydala mi sie w praktyce. Teraz moge ocenic calosc i powiem szczerze ze warto isc na takie szkolenie! Wiedzy jest duzo, bardzo duzo ale jak czlwiek to sobie w glowie pouklada i przeniesie to na praktyke to nie bedzie zalowal wydanych pieniedzy

Florek

Dzięki tym szkoleniom nareszcie wiem, co robilem zle . No... moze nie zle, ale malo efektownie. Teraz wdrazam zdobyta wiedze w zycie i widze, ze to procentuje

Oliwier

Osobiście wolę chodzić na szkolenia niż mieć je w sieci, ale muszę przyznać że było całkiem fajne. Pan Gawęda okazał się interesującym człowiekiem , mam nadzieje że moja wiedz niedługa zacznie procentować

Marcin K

Bardzo dobrze prowadzone szkolenia, dużo przydatnej wiedzy i porad.

BlackStone
@Marcin K

Naprawde???. Sprubuj zarabiac tymi strategiami

Vivaldi
@BlackStone

Miałeś doświadczenia z tymi strategiami?

Marcin k
@BlackStone

Oczywiście. Mi wychodzi na Panterze 95% trafień a robert mówił, że będzie na 90%, więc szacun. Pozostałe strategie około 80 procent skuteczności mi wychodzi.

Fistro
@Marcin k

Przesadzasz, nie zdarza sie tylu panter abys mog zrobic taka statystyke. Najlepsza strategie uzywa Robert. Jak ma 10 takich ja ty to na mieisac zarabia 10,000€ - bez ryzyka, wyjasniajac zle iniedbale

Dariusz
@Fistro

Czy ty na pewno byłeś na szkoleniu u Roberta? Coś chyba się pomyliłeś, bo ja jeszcze nie widziałem żeby ktoś tłumaczył tak obrazowo i zrozumiale Na dodatek temat zupełnie był dla mnie nowy a wszystko tłumaczone tak prostym językiem że naprawdę trzeba by było być opornym na wiedzę żeby nie złapać.

PiterPan

Na szkolenia trafiłem z polecenia i to nie jednego a dwóch znajomych którzy się nie znają, Także szacun! No i sam dołączyłem do grona zadowolonych osób

Vivaldi
@PiterPan

Ile kosztuje ten kurs?

Edi
@Vivaldi

Ponawiam pytanie, czy ktos moze napisac, ile kosztuje taki kurs ?

Fistro
@Edi

Za drogo, szkolenie krótkie i źle wykładane.

Edi
@Fistro

Ale jak uczestniczyles to napisz ile zaplaciles, a nie pisz ze za drogo. Pytanie jest konkretne: ile? Piszesz, ze zle wykladane, to chyba zaplaciles, ze masz taka opinie, czy tylko hejtujesz ?

@Fistro

Znowu jakiś internetowy (usunięte przez administratora) Na bank jakaś konkurencja i zaraz linki będą leciały. Kochani kurs warty każdej złotówki. Dziękuję Ci Robert jeszcze raz z całego serca dałeś mi narzędzia do końca życia.

@Edi

Napisał tak bo na bank nawet nie wie bo na pewno nie był. Jest tak że na warsztaty trzeba się zakwalifikować na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) - Gdynia

• Jak się pracuje w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Zobacz opinie na temat firmy Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)