Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Opinie o Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Ostatnie wpisy były mojego autorstwa. Ze względu na to, że przyslalam sprawę chciałabym powiedzieć, że kłamałam na temat Pana Wójcika i ta opinia jest nieprawdziwa. Proszę wybaczyć i nie szukać zemsty.

Kiedyś było tu dobrze

Pracuję w Górze Kalwarii już ponad dekadę. Powoli myślę, że to najgorszy wybór w moim życiu. Jedna wielka klika. Dużo fałszu wśród załogi. Kierownik niekompetentny. Kierowniczka widzi się z tobą, uśmiecha się ładnie, rozmowa idzie jak z koleżanką, po chwili odchodzi i dostajesz telefon od brygadzisty, że nic nie robisz. Stara załoga gada więcej za plecami niż jest Ci w stanie powiedzieć w oczy. Tylko praca dobra tak to nie polecam, firma i tak się wali z braku dobrego gospodarza.

@Kiedyś było tu dobrze

Dodatkowo sezonowi przyjmowani po znajomości ( bo dobra kasa z napiwków od kierowców jest) po kilku tygodniach max 4 nie przychodzą albo L4 rzucali i trzeba za nich robić. Na ten sezon też tak będzie. W zeszłym sezonie tak było jeden przestał przychodzić do pracy a drugi ciągnął L4 co chwila a jak był w robocie to cały czas na telefonie siedział. Kierownictwo tego nie widziało???? No tak Jeden i drugi mieli plecy na firmie...

kandydat na sezon

Są przyjęcia na sezon jeszcze w Chełmie/ chciałbym z dziewczyna przyjść do pracy ? Co się robi na produkcji dla chłopaka i dziewczyny /dorośli ?Praca na 3 zmiany w weekendy i święta też ? Da się zarobić najniższą krajową chociaż ? Nie boimy się pracy fizycznej może ktoś napisać kto tu pracował . Dzięki

@kandydat na sezon

Dzień dobry jak najbardziej w Chełmie są przyjęcia i dla kobiet i dla mężczyzn. Potrzebujemy pracowników w z uprawnieniami na wózki widłowe. Praca na 3 zmiany, w weekendy i święta, za to jest wolne na tygodniu - zgodnie z grafikiem. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie na czas. Zapraszam do kontaktu osobistego.

kandydat na sezon
@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

A jak ktoś nie ma uprawnień na wózki to tez może pracować w tej firmie w Chełmie ?

BB
@kandydat na sezon

Możesz zarobić więcej niż najniższa krajowa. Jeśli chodzi o brak uprawnień to najlepiej pojechać do biura i porozmawiać. Jeszcze będzie praca do której potrzeba ludzi na zmianie.

Antoni

W Twoim przypadku nie było żadnych szans na to, aby porozumieć się z kierownictwem, które za Twoich czasów miało stanowiska decyzyjne w firmie Austria Juice Poland? Jestem ciekaw, czy podejmowaliście może jakieś próby rozmów i negocjacji.

Dzień dobry wymaganie wykonania pracy nie jest wyrazem braku szacunku, takie są obowiązki pracownika. Jeżeli jednak ktoś odnosi inne wrażenie zapraszam do kontaktu osobistego.

Jamek
@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Przyjdę , przyjdę.

Pracownik Fizyczny

Beznadziejna Pani z HR wielka dama proszę aby zarząd się zainteresował, brak szacunku do ludzi .

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Adrianx

Pracowałem wiele razy na sezonie w Górze Kalwari na suszarni. Nikomu nie polecam jeden na drugiego gada.

Barbara
@Adrianx

A ile na sezonie płacą? Jak dobrze, to niech towarzystwo sobie gada, co mi tam :)

@Barbara

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia, zaangażowania. Praca na umowę o pracę, wszystko legalnie, wynagrodzenie płatne w terminie, zapłacony zus.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Austria Juice Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Dzień dobry rozmowy odbywają sie w języku polskim. Na niektórych stanowiskach - tam gdzie jest to wymagane - jest sprawdzenie komunikatywności języka.

Czy w Austria Juice Poland Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tak

Benek B.

Pracowałem tam na ostatnim sezonie. Byłem bardzo zadowolony. Praca nie jest ciężka. Pieniążki dobre. Trafiłem do super zmiany najpierw na rozlewie a później na wyładunku u zmianowego Artura. Gdyby nie problemy ze zdrowiem starałabym sie o pracę na sezon obecny. A do niezadowolonych. Trzeba pracować to jasne jak słońce, a marudom to nawet przed telewizorem będzie ciężko.

Anka

@Odszedłem bo wymiękłam a oprócz kierownictwa jak ludzie?

Magda

@kot na jakie stanowiska?

Ola

Są jakieś redukcje na zakładzie w związku z pandemią?

KOT
@Ola

NIE MA REDUKCJI. OBECNIE SĄ PRZYJĘCIA

Czuczu

Zapewne "pan Stefan" nie jest zadowolony z tego że musiał pracować bo żona mu pewnie kazała ruszyć się z domu. Jak dla mnie praca jest OK, pieniądze zawsze na czas a nawet wcześniej, ludzie jak wszędzie różne charaktery, ogólnie polecam firmę.

Aleksandra
@Czuczu

To dobrze, że Austria Juice jest wypłacalna. A jakie inne plusy pracy w firmie mógłbyś wymienić? Jak wygląda kwestia premii?

@Czuczu

Jest i premia w tak zwanym sezonie.

@Czuczu

A z plusów, praca w gruncie rzeczy nie jest ciężka, ludzie tj pisałem wcześniej są różni ale ogólnie OK. Pomagają się wdrożyć w firmę, kierownictwo też OK.

Misza

@stefan - czemu używasz takich mocnych słów? Serio aż tak ci się nie podoba? I jak tak to co konkretnie?

tezeusz

@stefan Mam zupełnie inne zdanie i ciekawy jestem dlaczego tak napisałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Austria Juice Poland Sp. z o.o. - Chełm

• Jak się pracuje w Austria Juice Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Austria Juice Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Austria Juice Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Austria Juice Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Austria Juice Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Austria Juice Poland Sp. z o.o.