Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Opinie o Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Austria Juice Poland Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Nie wiem czy brali na produkcje do tamtego listopada, o który ktoś spytał ale Project Manager jest teraz poszukiwany widzę ofertę. zazwyczaj blokuje mnie sytuacja, w której nie ma podanych przedziałów płacowych, tak tez jest w tym przypadku. możecie je wiec określić? Jak współpraca przebiega?

Nowy wpis

Dzień dobry aplikując na jakiekolwiek stanowisko kandydat może sam określić swoje oczekiwania. Jeśli oczekiwania i kwalifikacje kandydata będą pokrywały sie z oczekiwaniami i możliwościami firmy, wówczas kandydat zostanie zaproszony na rozmowę. pozdrawiam

IZA Nowy wpis

Czy w Chełmie biorą jeszcze kogoś na produkcję do listopada czy nie ?

Kryśka

Witajcie, a jak pracę biurową oceniacie? Interesuje mnie oferta project managera, nie podali widełek, może ktoś je zna? Plus dla mnie za umowę o pracę. A ona po okresie próbnym już jest na stałe przyznawana? Zobaczyłam też info o wyjazdach zagranicznych... Jak często się one zdarzają i czy one są długoterminowe czy max kilka dni?

Pracownik Fizyczny

Beznadziejna Pani z HR wielka dama proszę aby zarząd się zainteresował, brak szacunku do ludzi .

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Benek

Od kiedy można składać dokumenty odnośnie pracy na tegoroczny sezon?

@Benek

OD MAJA 2023

Ela
@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Czy w Chełmie już są przyjęcia do pracy na sezon i czy kobiety też mają szansę bez uprawnień na wózki ?

Najlepszy Pracownik

(usunięte przez administratora) Firma Austria Juice bardzo źle traktuje ludzi , nikogo nie szanują. Wysoka arogancja władzy. Uważam że to tylko jest ułamek wszystkiego złego co się tam dzieje. Nie polecam pracy w tej firmie nikomu.

@Najlepszy Pracownik

Dzień dobry zapraszam do kontaktu bezpośredniego lub zgłoszenia do przełożonego celem wyjaśnienia sytuacji.

Prawda najgorsi zmianowi.

Prawda

Etatowy góra
@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Haha. Przełożeni mają oczy i widzą. Poza tym było to zgłaszane ale nic z tym nie robią. Chyba widać kto telefon ciągle trzyma w ręku i kto bardzo często się spóźnia....

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Dzień dobry, od kiedy będzie praca w Chełmie na produkcji na sezon ?

Ela

Czy już firma zatrudnia pracowników sezonowych (chodzi o pracą dla kobiet) jak w ubiegłych latach na zmiany i umowę zlecenie ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Austria Juice Poland Sp. z o.o.?

Najlepszy pracownik

W Austria Juice jest atmosfera miła dopóki nie odejdziesz na chwilę na bok, potem gadanie za plecami. Plotkowanie to główne zajęcie zaraz po opierdzielaniu się:D Dużo fałszu.

@Najlepszy pracownik

Niech dłużej trzymają nieroba co na telefonie siedzi i ploty a praca w miejscu stoi. A zwrócisz takiemu uwagę to pyskuje....

Etatowy góra

Niestety ten ma pracę raczej po znajomości więc dalej będą mu płacić za przeglądanie telefonu prywatnego. Otwórzcie oczy nasi kochani przełożeni. Tak się tworzy niezdrowa atmosfera....

Firma to klika wieloletnich pracowników. Niektórym „można więcej” czyli brak równego traktowania pracowników. W biurze niektórzy chodzą jak „nadęte bufony”, przerost formy nad treścią! Najlepiej chcieliby żeby pracować za najniższa krajową. Spora rotacja pracowników spowodowana w mojej ocenie fałszywą atmosferą oraz brakiem normalnej komunikacji. Nie polecam pracy w tej firmie!

Buuull

Kurcze człowieku co wy tam na zakładzie nie macie jakiegoś brygadzisty albo kierownika? Zamiast robić taka g..wno burzę w internecie zbierzcie się w kilka osób i idźcie do kogoś wyżej! Przez takie wasze pier..olenie cała firma ma taką opinię a z tego co tu czytam to tylko w jednym z 5 zakładów dzieją się aż takie jaja..

Buuull

Jak to ponad plan ludzi? Przecież dopiero tak narzekaliscie że musicie nadgodziny robić bo za mało ludzi a teraz jest za dużo? Nie rozumiem...

Paulina

Skoro roboty podobno teraz nie ma to co to za "sezon" niby jest? Kiedy te konkretne sezony występują i jak długo, że ich biorą? Skoro podobno koniec to czemu jeszcze pracują?

W Górze Kalwarii nie mamy pracowników sezonowych. Wszyscy pracownicy to pracownicy stali.

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Czyli co ostatecznie można w takim razie powiedzieć o tym całym zarządzaniu? Ta opinia jest według firmy jakkolwiek zasadna?

xD
@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Czy są przyjęcia na magazyn?

@xD

Nie ma przyjęć na magazyn. Natomiast są przyjęcia na operatora, elektryka i mechanika. Zapraszam.

XD
@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Czy w firmie są organizowane spotkania lub wyjazdy integracyjne dla pracowników?

@XD

tak

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Jak często się odbywają i w jaki sposób są organizowane? Większą inicjatywę przejmuje firma czy jednak sami pracownicy? I w jaki sposób sa one opłacane?

@Paulina

Szczegóły organizacji imprez są tylko dla pracowników.

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Stali bo stale na telefonie prywatnym pogaduchy. Szczególnie jeden..... Bez zmiany mimo zgłaszania przełożonemu...

Stały

Pracuję kilka lat w Górze. Potwierdzam. Od kilku miesięcy na to wszyscy patrzą.... Telefon główne zajęcie. Szkoda że nikt z zarządzających nie reaguje..... Pozdrawiam.

Góra
@Stały

Potwierdzam. Są 2 osoby co udają że pracują a brygadziści nie zwracają na to uwagi

Z góry dziękuję
@Góra

W imieniu pracowników bardzo proszę nie bagatelizować i przyjrzeć się sprawie. Niektórzy rzetelnie pracują od lat. Takie olewanie pracy nie służy zakładowi. Nie może być tak dużej. Chociaż ustalcie jakieś zasady korzystania z tel prywatnego. Pozdrawiam i liczę na pomoc.

W firmie AJP przestrzegamy min. kodeksu etyki. Mamy bardzo wiele audytów dotyczących przestrzegania praw człowieka, poszanowania pracownika. Przeprowadzane są rozmowy z pracownikami (anonimowe) czy pracownicy są zadowoleni z warunków pracy i płacy. Firma Austria Juice Poland to nie firma "krzak". Wszyscy pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę, nie stosujemy umów tzw. śmieciówek, wynagrodzenie co miesiąc systematycznie wpływa na konto, odprowadzony zus, pracownicy ubrani w odzież roboczą, spełnione wszelkie normy bhp. W ubiegłym roku mieliśmy kontrole z PIP - nie wykazała naruszenia praw pracowniczych. Proszę nie rozsiewać plotek i oczerniać pracodawcy, który dba o swoich pracowników i przestrzega obowiązujących przepisów.

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Hahaha i praca 7 dni w tygodniu. Pracowałem w Górze. Tak było. Zeszły sezon. PIP tego nie wykrył??? Ciekawe jak jest w tym roku???? Ktoś ma informacje??? Bo wrócił bym ale kodeksowo.

@Ciekawe

Dzień dobry są sytuacje kiedy praca jest 7 dni i to jest zgodne z kodeksem pracy, wszystko zależy od grafiku. Zachowane są normy. Proszę pamiętać, że inaczej wygląda praca w sezonie a inaczej poza sezonem.

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Tydzień ma 7 dni, w przeważającej większości zakładów pracy pracownicy pracują 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, ale to nie oznacza, że praca 6 dni w tygodniu nie jest dopuszczalna. Ona jest dopuszczalna i – pod pewnymi warunkami – zupełnie legalna. To, że w niektórych zakładach pracy pracuje się po 6 czy 7 dni w tygodniu nie oznacza, że jeden pracownik ma pracować te 7 dni w tygodniu. Po prostu zakład pracy jest czynny 7 dni w tygodniu, ale zatrudnieni w nim pracownicy nadal muszą pracować średnio 5 dni w tygodniu. Praca 6 dni w tygodniu oznacza pracę 4 dni w innym tygodniu. Zgodnie bowiem z art. 129 §1 kodeksu pracy czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, w przyjętym okresie rozliczeniowym (…). Powołany przepis, definiujący tzw. normy czasu pracy mówi wprost – pracownik pracuje średnio 5 dni w tygodniu, a nie dokładnie 5 dni w tygodniu Niestety ja żadnych dni nie miałem oddawanych pozostali pracownicy też nie. A bywało 13 dni pod rząd dzień przerwy i znowu 13 dni. Przechodzenie z 2 na 1 zmianę z dnia na dzień. W trakcie dni po 12 godzin. Sezon to nie powód aby łamać przepisy kodeksu pracy....mm

@Ciekawe

Przy planowaniu czasu pracy bierze sie również okres rozliczeniowy. W nadgodzinach pracownik pracuje dobrowolnie - wyraża na to zgodę, jeśli nie jest oddawany dzień wolny to jest zapłacony. Zapraszam do działu kadr celem wyjaśnienia sytuacji. Rozpisywanie sie na portalach niczego nie wniesie.

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Regulacje dotyczące nadgodzin w Kodeksie pracy Wytycznych dotyczących dopuszczalnej liczby nadgodzin w miesiącu należy szukać w ustawie z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. W przepisach ustawy wskazano tygodniowy limit nadgodzin. Tygodniowy czas pracy, obliczony z uwzględnieniem godzin nadliczbowych, nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w okresie rozliczeniowym. Z tego wynika, że pracownikowi można polecić pracę nadliczbową w wymiarze przeciętnie 8 godzin na tydzień, w okresie rozliczeniowym. Przeciętnie 48-godzinny tygodniowy limit godzin pracy obowiązuje niezależnie od systemu i rozkładu czasu pracy. Nie może zostać zamieniony ani na wniosek, ani za zgodą pracownika. W państwa firmie na 2 działach to 52 godziny tygodniowo czasem więcej i nikt nie pyta o zgodę pracownika niestety.

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

W skali miesiąca około 224 godziny W skali 3 miesięcy około 672 godziny tak pracowałem. Myślę że dopytam PIP czy to są prawidłowe wymiary czasu pracy. Ludzie chcą pracować ale nie ponad normy. Jeden pracownik więcej i każdy miał by odpowiedni wymiar czasu pracy i chętnych było by dużo więcej co też wiąże się z atmosferą w pracy a także wydajnością....

@Ciekawe

Nie jestem w stanie wyjaśnić anonimowych wpisów. Zapraszam do działu kadr. Jeszcze raz podkreślam praca w nadgodzinach nie jest obowiązkowa.

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

A dlaczego zakład w Gołębiowie ma złą opinię.A nazywany jest skansenem.Nie liczy się nikt z pracownikiem.Zarobki to porażka.Pracownik z doświadczeniem już nie długo będzie miał najniższą krajową.

W firmie istnieje system zawiadamiania. Proszę zgłosić sie bezpośrednio w firmie i zgłosić konkretnie swoje niezadowolenie. Nie mogę odpowiadać na niekonkretne, anonimowe zarzuty.

Damian

Witam szukam pracy na rozladunku jablek mam doswiadczenie 5 lat na innej przetworni pracowalem jako rozladunkowy

Jak oceniacie sezonowych z tego roku?

Jak wygląda praca w firmie Austria Juice Poland Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

Pytanie. Dla czego pracownicy nie mają chociaż jednego wolnego weekendu w miesiącu???? Mamy rodziny a nikt nie bierze tego pod uwagę. Czy to przepisowe??!!!

ubiegły weekend był wolny

Buli

Wszyscy tak narzekacie a w gruncie rzeczy firma jest OK, jak na dzisiejsze czasy naprawdę dobrze traktuje pracownika,a to że niektórzy pracownicy to takie "mendy"to inna sprawa...jeden drugiemu tylko za plecami a w oczy słowem się nie odezwie.

Stały
@Buli

To prawda co napisał Buli. Wszystko jak należy. Sezonowi tak narzekają. Przyjdą na 3 miesiące a chcieli by zarabiać więcej niż stali. A co ciekawe wracają co sezon co niektórzy żeby stwarzać pozory że ciężko pracują....

@Stały

Albo może, żeby po prostu zarobić? Bo faktycznie tak jak piszesz skoro wracają to coś musi ich zachęcać. Czyli sezonowiec nigdy nie dostanie więcej nawet jeśli przez lata by wracał?

Buli
@Paulina

Dostanie więcej, tylko osoba która przychodzi co roku przez 2-3lata powinna mieć już jakieś doświadczenie a nie ze co roku albo nawet codziennie zachowuje się jakby to był pierwszy dzień w pracy..

@Buli

rozumiem i oni odnotowują sobie te wyniki w razie czego i do nich powracają? a ile tych sezonowych miejsc jest, zawsze starcza dla kandydatów?

Produkcja

Czy firma wie że za łapówkę na rozładunku można wysypać wszystko. Zgniłki że aż cieknie z naczepy, i co tam tylko mu nasypią... Wystarczy dać kasę rozładunkowemu;-)

Kobietka

Witam Czy obecnie jest rekrutacja na pracę sezonową w Chełmie w AJ Poland Sp.? Jeśli tak to do kiedy trwa paca sezonowa i jaka umowa , zmiany i mniej więcej wynagrodzenie ? Przyjmują kobiety ? Będę wdzięczna za informacje Ps. mój znajomy pracował tam w Góra Kalwaria i dzięki tej pracy do emerytury mógł dorobić bo mimo że był doświadczonym pracownikiem tylko ta firma dała mu szansę , był zadowolony z pracy i z miłej pani kadrowej (ale to było kilka lat twemu i nie mam z nim już kontaktu ) Także opinie mogą być rożne.

@Kobietka

Dzień dobry tak nadal trwa rekrutacja i potrzebujemy pracowników do pracy. Do Góry Kalwarii potrzebujemy operatorów. Praca od już do końca listopada, praca na 3 zmiany, kobiety oczywiście, że mile widziane. Zapraszam do osobistego kontaktu.

Kobietka
@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Ja szukam w Chełmie. Chętne na 3 zmiany .Dziękuję za odpowiedź.

@Kobietka

Zapraszam do firmy osobiście.

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Nie polecam sezonowych z zeszłego roku.. porzucanie pracy, ciągle L4 i telefon zamiast pracy....

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Byłe nie Ci z zeszłego roku z rozładunku. Jeden z dnia na dzień robotę rzucił, drugi L4 ciągnął a jak był w robocie to bardziej go telefon interesował niż rozładunek.....

Przyjmując do pracy pracownika na początku nigdy pracodawca nie wie jakim pracownikiem będzie dany człowiek. Wszystko wychodzi w trakcie zatrudnienia. Dotyczy to jednocześnie pracowników sezonowych i stałych. Każdemu staramy się dać szansę. Czy z niej skorzysta czy nie to okazuje sie w trakcie.

O znajomościach przy przyjmowaniu do pracy można mówić wówczas jeśli mamy mało wolnych etatów a dużo chętnych kandydatów. Obecnie na rynku pracy jest mało chętnych osób do pracy. Nikt nie jest przyjmowany po znajomościach, po prostu są wolne etaty. Jeśli natomiast są jakieś dziwne sytuacje zapraszam naprawdę do kontaktu osobistego. Wszystko da sie wyjaśnić, może nie o wszystkim pracodawca wie.

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Chętnie się skontaktuje tylko gdzie mam zadzwonić??? Mam parę cennych informacji na temat narażania firmy na straty.

Dzień dobry można kontaktować się z działem personalnym, z kierownikiem działu personalnego lub z kierownikiem zakładu, mamy skrzynki wniosków i skarg, dostępny jest system zawiadamia. Zapraszam.

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Czy można zgłosić skargę telefonicznie anonimowo?

Sflustrowany

No proszę a jednak 2 ponownie przyjętych na sezon w Górze. No cóż to było do przewidzenia...mimo że było parę innych chętnych osób. Tylko czekać na L4. Jeden już się chwali że po miesiącu idzie do lekarza. Pozdrawiam zarząd i panią od zatrudnienia.

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

W zeszłym roku w Górze mieliście na rozładunku chłopaka który ciągle robił zdjęcia aut i towaru. Czy to tak odgórnie jest ustalone? Czy w tym roku teraz będziemy fotografowani. Na żadnym innym zakładzie tak nie ma???

Brygadzista
@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Ile razy tę szansę będziecie dawać... Nowy sezon i już wiadomo że Ci sami przyjęci. Stali też się wkurza i L4 będą przynosić....

mamy system zawiadamiania. Anonimowo można każdego oczernić. Te informacje nigdy nie wypływają od kogo pochodzą. Zapraszam do kontaktu.

@Sflustrowany

Przyjętych jest więcej niż 2. Pozdrawiam kogoś kto ma odwagę zaistnieć na portalach tylko brak odwagi do bezpośredniego kontaktu z pracodawcą.

@Kierowca

Proszę zgłosić do kierownika zakładu. Nic mi nie wiadomo o żadnych zdjęciach. Mamy system monitoringu i każdy pracownik jest o tym poinformowany w jakim celu jest monitoring, do czego służy i jak długo jest przechowywany. Pozostałe formy są niedopuszczalne.

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

To jak widać nie działa....

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Bezpośrednio czyli gdzie bo kierownictwo to olewa a na tel nie można się dodzwonić

Pracownik były
@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Ten system nie działa. Pracownicy to wiedzą. Z tego co wiem to posypią się LAT. Nikt za sezonowych robił nie będzie.

@Brygadzista

Proszę nie koloryzować. Są przyjmowane nowe osoby. Jeśli załoga ma kogoś do zaproponowania to proszę, nadal są wolne miejsca pracy. Nikt nie jest przyjmowany po znajomości.

@Kierowca

Zapraszam do kontaktu z działem kadr bezpośrednio. Zrobimy rozmowę z pracownikiem.

telefony są ogólnie dostępne na stronie, wiszą również na zakładzie, są maile. 82-56-22-152

@Pracownik były

System zawiadamiania działa, jest maila podany w regulaminie zawiadamiania, który jest ogólnie dostępny.

Hehe
@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Sprawdźcie media społecznościowe. Kilka zdjęć widnieje. Pozdrawiam.

@Hehe

Nie zajmujemy sie plotkami.

Hehe
@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

To nie plotki tylko fakty. Raczej informacje korzystne dla firmy.

@Hehe

prosze o kontakt to nie miejsce d rozpisywania o tym

Sflustrowany
@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Dział kadr nie analizuje. Przyjmuje pracowników którzy zeszły sezon duuuuużo czasu byli na L4 i tych którzy porzucali pracę z dnia na dzień. Wystarczy sprawdzić w dokumentacji. Stali pracownicy to widzą. Dział kadr nie. Robiłem po 12 godzin przez to i czasem tydzień bez dnia wolnego. Mam się ujawnić??? Sprawdźcie papiery tam jest wszystko jak na dłoni.

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

Dobry wieczór, na jakie stanowiska są wolne miejsca pracy i czy w Chełmie? Dla mężczyzn czy też dla kobiet ? Jakieś trzeba mieć uprawnienia np. książeczka sanepid ? Szukam pracy w Chełmie lub okolicy nawet tymczasowej aby uczciwej.

@Kasia

Dzień dobry najlepiej przyjść do nas z CV. Nadal trwa nabór.

Jamek

Pewnie zmianowy pisze .oni umieją tylko gwizdać jak przerwa. ogólnie nie polecam ludziom o słabych nerwach.

Może to pan Tomek?

Pan Tomek??

@Sflustrowany

Witam wytłumaczy dlaczego piszesz takie głupoty i jeśli masz jaja to ujawnij się bo za plecami to można wiele mówić ???

@Austria Juice Poland Sp. z o.o.

No i gdzie ten wasz monitoring. Nadal kierowcy ,,płacą,, za rozładowanie auta a tego z dostawcami nie macie raczej ustalonego... Brak słów.

A. P
@Pracownik były

Sezonowi sami za siebie robią i nie potrzebują żeby stały pracownik stał mu nad głową i nic nie zrobi jeszcze będzie ci gadał ze źle robisz jak ty wszystko robisz śpiewająco

Bartek
@A. P

nie podawaj się za kogoś tylko powiec prosto w oczy a nie (usunięte przez administratora) obrabiasz jeszcze przyjdzie pora na ciebie

S.A

Przepraszam za wszystkie zle wpisy to co pisałam to wszystko nie prawda proszę nie szukać zemsty

@S.A

Wypisując rzeczy, które są nieprawdziwe należałoby sie zastanowić jakie ma to konsekwencje dla firmy, dla pracowników. Pisząc anonimowo można napisać wszystko. Człowiek dorosły powinien ponosić odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Łatwo jest dokonać czynów złych gorzej je naprawić. Następnym razem na początek proszę sie zastanowić nad swoim postępowaniem.

Życie

Wytlumacz mi tylko co ? S.A

Ostatnie wpisy były mojego autorstwa. Ze względu na to, że przyslalam sprawę chciałabym powiedzieć, że kłamałam na temat Pana Wójcika i ta opinia jest nieprawdziwa. Proszę wybaczyć i nie szukać zemsty.

Zostaw merytoryczną opinię o Austria Juice Poland Sp. z o.o. - Chełm

• Jak się pracuje w Austria Juice Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Austria Juice Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Austria Juice Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Austria Juice Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Austria Juice Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Austria Juice Poland Sp. z o.o.