counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Czy firma Doctor Brew Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie Doctor Brew Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Noname Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma

Ola Nowy wpis

@w jakich należności?

Dodek

Zastanawiające, że nikt z pracowników nie zostawił tu swojej opinii. Czy macie ku temu jakiś ważny powód?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szukam pracy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 163 dni.
Kandydat

Czy doctor szuka obecnie pracowników? Szukam pracy w każdym charakterze. Czy warto aplikować do doctora?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 255 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Doctor Brew Sp. z o.o.?

Anonimowy informator

Typowi (usunięte przez administratora) Brak kasy, nie płacą tam gdzie zamawiają piwo, etykiety, butelki itd. Jeszcze CROWDFUNDING chcą zrobić. Oszukać teraz zwykłych ludzi? ! Niedługo nie będzie tej firmy na rynku. Amen

mathmos

A ja mam z goła inne doświadczenia.. pracuję tak już długo.. i tak, jest dużo pracy. Tak, firma brnie do przodu i zdarzają się sytuacje nerwowe, ale zastanawiam się, skoro napisałeś takiego paszkwila czy to nie Ty jesteś tym "Sławnym" podwykonawcą co dopuścił się kradzieży dzieła autorstwa jednego z dostawców, którego wyżej wspomniałeś?

szczęśliwie były pracownik

firma zarządzana przez młodych ludzi w stylu wilk w wolfstreet. byleby obiecać, niezapłacić, opóźnić, z kamienną twarzą wkręcać "właśnie puściłem przelew" lub najzwyczajniej unikać kontaktu z oszukanymi kontrachentami. w większości to fajni, weseli, pomysłowi ludzie (zwłaszcza jeden z właścicieli - Tomek Cz.). tacy, z którymi można by było robić wielkie rzeczy, gdyby nie Pan Prezes. to on zarządza całością. za zasługi, bo kompetencji zarządczych ma zero. typowy lisek, którego celem jest oszukanie innych dla własnych korzyści, udawanie znacznie większych, wiarygodnych, wypłacalnych niż w rzeczywistości. myli liderowanie z zarządzaniem przez strach, specjalizuje się spektakularnych zjebach ("za co miałem Cię (usunięte przez administratora) i tym, że nikt go nie lubi. często sam dźwięk jego nazwiska sprawia, że potencjalna współpraca się urywa z hukiem. myślę, że tej firmie się uda, bo mają sensownego inwestora, ale będzie to trwało znacznie za długo i za drogo, przez to, że całość udziałowców (najczęściej całkiem w porządku ludzi) nie umie się przedstawić gościowi o ogromnych kompleksach, wybujałym ego, braku kompetencji. tak na serio to nie znam osoby, która go lubi, a starałem się jak mogłem (trudno wejść ze mną w konflikt, który dla tego człowieczka jest stanem zupełnie naturalnym). ogromnie się cieszę, że moja przygoda z tą firmą "wydmuszką"/fasadą trwała tak długo, bo czułem nieusanną frustrację, że oszukuję ludzi i moje nazwisko na tym cierpi, bo to ja często załatwiałem pewne sprawy z interesariuszami, w których mniemaniu ja ich oszukałem na kasę, mimo, że nie płaciła spółka Doctor Brew i regularnie kłamała na lewo i prawo. dziś są w sytuacji, w której nie sposób znaleźć drukarnię, producenta szkła, opakowań, stanowisk targowych itp., który nie powie "z tą firmą nigdy już nie będziemy współpracowali".

Zostaw merytoryczną opinię o Doctor Brew Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad