Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Ja taka Nowy wpis

Pracuję tu już jakiś czas. Były wzloty i upadki. Ale w obecnej sytuacji Browar się bardzo rozwija. Praca w porządku. Dobrze płatna. Można się dużo nauczyć.

Alicja Nowy wpis

Pracuję ok 3 miesiące na stanowisku projektowym, póki co dla mnie bardzo spoko! Ludzie fajni w różnych działach. Lubię jak jest tempo pracy i dużo się dzieje. Tutaj tak jest a firma ma mega potencjał rozwoju! Szykuje się dużo fajnych rzeczy do zrobienia!

PRACOWNIK Nowy wpis

DZIENDOBRY

Elmo
Kandydat

Witam Serdecznie pracowników produkcji:) i wszystkich innych:) jak ma się teraz sytuacja z terminowością wypłat w Tenczynku?

@Elmo

Nie jest źle. Fakt jest wypłacana w ratach ale zwykle całość przychodzi do 10

zzzzzzzz

W tej firmie przy obecnym wlascicielu nie zarobicie

xyz

Z moich obserwacji wynika, że Browar Tenczynek prężnie się rozwija. Owszem, pracy jest naprawdę bardzo dużo, są tutaj ludzie mniej lub bardziej w porządku, ale to chyba jak w każdej innej firmie. Pamiętajcie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Myślę, że warto tu pracować właśnie ze względu na rozwój, już za niedługo może to być jedna z lepiej prosperujących firm na rynku.

Felo i nie mow ze pracy nie widzieli pracownicy rozlewu bo ja przepracowalem 10 lat na kopalni wiec prace widzialem

Felo
@pracownik

Nie pisałem o wszystkich pracownikach tylko o tych którzy sie tutaj produkowali. Czytałem jakiś czas temu wypowiedzi i teraz już tego nie widze ale z tego co zdążyłem przeczytać to nie zazdroszczę kierownikom takich pracowników co tu sie wypowiadali. Po prostu z oczywistych spraw robili gównoburze, jakieś bluzgi straszenie, po prostu żenada.Tacy to tylko psują w pracy atmosfere. Nie wiem czy to były tez Twoje komentarze bo kilu miała taki nick jak Ty ale jeśli tak to bierz te słowa także do siebie a jak nie to się tu nie rzucaj Zasada jest prosta, przychodzisz do pracy wiesz ile dostaniesz i albo się z tym zgadzasz i podpisujesz umowę, pracujesz jak należy i nie marudzisz i nie fikasz przy każdej okazji albo ci nie pasuje i sie nie zatrudniasz. Problemy sa w każdej pracy, nigdzie nie jest idealnie Ja bym tam chetnie do pracy przyszedł ale nie ma na razie na taki fach co mam zapotrzebowania. Jak bedzie to przyjde, piwo mi wtedy postawisz

Felo kiedy sie przyjmujesz na rozlew zapraszamy

Felo przychodz i sie przekonamy jak z tobą bedzie

Pracownicy jesteście zalosni ze pracuje cie za takie pieniądze

Romu
Kandydat

Czy w tym zakładzie jest tylko jeden dział rozlew bo tak sie o nim rozpisujecie?

Felo
@Romu

Z tego co czytam to akurat pracownicy rozlewu pracuja tam jak za karę. Bulwers, że kierownik czy zastepca, mniejsza z tym, czegoś od nich wymaga. No chyba od tego jest i za to bierze kase. Oni chyba nie widzieli jeszcze co to znaczy pracowac jesli któryś tutaj chwali się że dzień zaczynaja od BUHa. Tam dyscypliny brakuje.To jest praca przy produkcji spożywczej a nie produkcja kaloszy Jak ktoś nie chce pracowac albo za mało zarabia to po co miejsce komuś blokowac, zwolnić sie i szukac innej pracy w której nie trzeba słuchać przełożonych Powodzenia a ja tam chętnie do pracy przyjdę

Paulina a na jakim dziale pracujesz???

Paulina
@pracownik

Jestem pracownikiem administracji.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Paulina na jakim dziale pracujesz??????????????

Paulina

Pracuję w Browarze od 2 msc i jak na razie wszystko jest ok. Nie napotkałam na żadne problemy w pracy. Mam nadzieję, że współpraca będzie układała się pomyślnie, tak jak do tej pory :)

Halina

Widzę, że Manufaktura nie ma aktualnych ofert pracy. Wiecie może kiedy ostatnio szukali pracowników? Nie wiem, czy jest sens czekać, aż będą kogoś szukać, czy przyjąć inną ofertę.

Ziomek
@Halina

Przychodz

Świety Mikołaj
Klient

w tej firmie ponoć zaczeli przyjmowac dzieci na umowe zlecenie a dzieci ponoć dla tego zeby nie odprowadzać jakiegoś podatku

Adam

Czy to prawda, że masowo zwalniani są Ludzie?? :(

@Adam

Nie. Nikogo nie zwalniają. Zatrudniają.

inwestor
Klient

Kupiłem akcje Okowity i inne też, napiszcie proszę jak działa destylarnia, czy sprzęt do destylacji jest dobrej firmy, oraz czy Taproom jest już na ukończeniu?

@inwestor

Prace idą pełną parą. Alembiki już są, jakość kapitalna, taproom w trakcie realizacji

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

O
@Pytanie

Tak, umowa jest od razu. Na okres próbny.

Zostaw merytoryczną opinię o Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. - Tenczynek

Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.