Opinie o Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. w Tenczynek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. w Tenczynek

Co to ma być, byli pracownicy kasy nie dostali dalej a robiona jest linia na alkohol, czy tylko ja tu widzę coś nie tak?!

@pracownik

Nie polecam, obiecują dużo a nic z tego nie wychodzi, ludzie są ruchani na siano i to nie tylko inwestorzy a także pracownicy tak że też nie polecam się zatrudniać.

Elvis
@@pracownik

To prawda, nadal czekam na wynagrodzenia za lipiec i sierpień...

Jak często w Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 4 czerwca na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Nie polecam się interesować tą firmą nawet jeśli pan to rozważa. Przepracowałem tam trochę czasu i naprawdę nie polecam, będzie miał Pan same nerwy i nie wypłacone wypłaty. Jedna osoba od nich została wyrzucona z mieszkania za zaległości w wypłatach. Szkolenia są rzadko a jak są to nie ma tego na papierku.

Lucas

Pracowałem w projekcie Tenczynek Świeże. Wszystko zapowiadało się fajnie, ale ostatecznie w lipcu z powodu finansów projekt upadł. Do dziś ponad 70 osób zatrudnionych (sprzedawcy, koordynatorzy, logistyka) nie otrzymało wynagrodzeń za czerwiec, lipiec, a logistyka za sierpień także. Nic nie dały zgłoszenia do PiP. Czekamy na zaległe wynagrodzenia. Nie polecam tam się zatrudniać. Zarząd tylko obiecuje, przeciąga kolejne terminy, a kasy brak. W zamian ludzie dostawali zupę w Taproomie, żenada...

@Lucas

Cześć, dobrze, że piszesz, chociaż chyba obecnie nie rekrutują pracowników? No, chyba że ja nie widzę oferty pracy. A jakie warunki wam zaproponowali na początku? Jakieś wynagrodzenia zdążyły wpłynąć przed czerwcem, tak? Trochę dziwie się że pip nie pomógł rozwiązać tego wszystkiego, co wam powiedzieli?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Domi

Wiadomo jak się sytuacja potoczyła w związku z tym światełkiem w tunelu, o którym jedna Pani kiedyś pisała na podstawie artykułu przeczytanego w sieci? widziałam tez tego wrzuconego ostatnio maila i na tym temat w zasadzie się urwał. Ludzie przeszli na priv? Zda ktoś mimo wszystko relacje? widziałam po prostu kiedyś oferty do manufaktury i byłam ciekawa pracy. teraz już nie będzie ona możliwa?

Zalegają z płatnościami za faktury, nie ma z nimi żadnego kontaktu, telefony milczą, nie polecamy!!!

Ivan

Próbuję zebrać pracowników, którzy zostali poszkodowani, żeby wytoczyć proces sądowy i odzyskać pieniądze. Jeśli jesteś jednym z nich odezwij się do mnie: Chechenkoivan@gmail.com W grupie siła!

Olcia

Czytam na portalu informacyjnym wywiad z prezesem, że sytuacja w firmie nie jest najlepsza. Rekrutacji nie ma, a przynajmniej w necie takowych nie widać. Faktycznie wszystko wstrzymane? Zwoleniania były czy jeszcze trzymają wszystkich? Jaka jest teraz atmosfera wśród pracowników? Artykuł sugeruje, że jeszcze jakieś światełko nadziei jest.

Markiz

Ponad 170 mln zadłużenia. I gdzie to poszło? . Produkcja się nie rozwija, pytałem jak schodzą w Żabce piwa Palikota to często bywa że stoją aż się skończy data spożycia. Mało kto kupuje. Są bardzo drogie. Zresztą i Żabka to drogi sklep, nie wiem czemu tylko tam sprzedają swoje produkty. Ogólnie to nie spodziewam się już, żeby Palikot coś oddał...

Sebastian

Co z piwnymi domami? Miały być trzy lata temu???

franek
@Sebastian

to samo co z beczkami i innymi inwestycjami pozostały na folderach reklamowych

Janusz
@Sebastian

Ja już w nich byłem z rodziną dwa tygodnie, wypiliśmy cały tank piwa. Super sprawa.

ZainteresowanyPoinformowany

Z informacji jakich się dowiedziałem, nie jest za kolorowo. Mimo zapewnień, że firma powoli ale się wygrzebie są to tylko kłamstwa, które dają firmie czas na zebranie pieniędzy z działających lokali i zamówień online które nie wiadomo czy zostaną zrealizowane. PIP zapowiedział kontrole z tego co słyszałem, mimo tego firma nie wypłaciła zaległych wynagrodzeń. Będąc w świadom kontroli perfidnie zdecydowali ze lepiej zapłacić karę finansową niż wyplacić pieniądze. Wnioski zostawiam do oceny własnej. Ludzie masowo sie zwalniają. Inwestorom zaproponowano ugodę. Pracownicy domagają się swoich należności za czerwiec o lipcu nawet nie wspomnę. Nieprzychylne komentarze na portalach społecznościowych są sukcesywnie usuwane a sam Palikot tłumaczy się, że to pewnie nagonka polityków ponieważ mamy rok wyborczy. Śmiech na sali. Ciężko znaleźć rzetelną osobę w calej tej firmie. Współczuje osobom powiązanych finansowo i życzę odzyskania swoich pieniędzy.

@ZainteresowanyPoinformowany

Witam jestem pracownikiem w tej firmie i moim zdaniem w tej firmie zostały popełnione praktycznie wszystkie błędy w zarządzaniu jakie można było popełnić.

Pracując już 2 lata temu wiedziałam że to padnie. Dziwię się że to tak długo wytrzymało. Tam prawie nie było księgowości a o budżetowaniu nie wspomnę. Totalna wolna amerykanka wszystkich kierowników. A. A marketing płynął taki strumień kasy że to jest niepojęte. Rozlano wódkę buh w kosmosie a my mieliśmy wypłaty później. Dramat. Dobrze że w porę zwialam

Barbara

Generalnie to był poruszany temat jakichś problemów z fakturami na forum a teraz zauważyłam, że szukają speca do ich obsługi. Macie opinię na temat pracy na tym stanowisku? Z jakich przyczyn szukają kogoś nowego? Rozwój czy rotacja? Ostatecznie jak płacą?

@Barbara

Do maja płacili co prawda za maj kasa była dla niektórych bliżej końca czerwca niz początku. Kasy za czerwiec wiekszosx do dnia dzisiejszego nie zobaczyła.

Brak pensji, nieopłacone auta z wypożyczalni dla PH, zablokowane. Coraz gorzej to wyglada

Roxi
@Anonim

Trochę mnie to zaniepokoiło, skąd ten brak wypłat nagle? To wszyscy mieli z tym problem czy tylko tobie się tak zdarzyło? To jak wy pracujecie jak zablokowane auta macie? Przecież bez tego handlowiec ani rusz.

Ph01
@Roxi

Nie pracują. Dział sprzedaży nie istnieje. Nowego DH nikt nie widział. Nikt niczego nie kontroluje.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.? Chodzi o pracę jako Asystent / Asystentka, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 4 czerwca.

Były pracownik 67

Jak najdalej od tej firmy. Długi jak stąd do Chicago. Nieopłacone faktury, zamknięte sklepy które miały się rozwijać i długi u właścicieli lokali. Brak wypłat dla pracowników w Warszawie i pewnie wielu innych. Nie mówiąc o inwestorach. Sprawy sądowe wkrótce zabiją te firmę na ich własne życzenie.

Kontakt

W sprawie płatności kontakt 790-203-424.

Brak kontaktu !!!

Brak kontaktu telefonicznego ( nie odbierają telefon), nie odpowiadają na e-maile, wiadomości na fb - ogólnie brak jakiegokolwiek kontaktu w sprawie zamówienia. Ja już czekam na zamówiony i opłacony alkohol bardzo długo.

RedakcjaBH

Zapraszamy osoby, które chciałyby podzielić się szczerą, bezstronną opinią na temat bieżącej sytuacji w firmie MPWiW do kontaktu z naszymi redaktorami pod adresem redakcja@bithub.pl

790 203 424

W sprawie niespłaconych wierzytelności dzwonić pod 790-203-424.

Inwestor

Czy ktoś inwestował w projekcie "buntfinansowy" ? jak wygląda wypłacanie odsetek i zwroty kwot w momencie przesłania pieniędzy lecz nie podpisania umowy w terminie? Czekam na zwrot kwoty 10 000 zł od 24 stycznia 2023 r. Jest 31 styczeń 2023 r. Czy realne jest odzyskanie moich pieniędzy? Dostałem wypowiedzenie umowy ze skutkiem natychmiastowym, poinformowano mnie, że pieniądze zostaną zwrócone jednak nadal czekam na przelew. Brak kontaktu w sprawie kiedy to nastąpi. Brałem udział w trzeciej edycji Buntu Finansowego J. Palikota. Gdzie mogę uzyskać informacje w tej sprawie?

tomsonss
@Inwestor

ja zainwestowałem i dostaje regularnie od 3 mcy odsetki. Póki co wszystko zgodnie z umową

Mski
@Inwestor

Tez juz tydzień czekam na zwrot pieniędzy. Mimo że wg mnie dopełniłem wszelkich formalności coś im się nie spodobało. Owszem coś tam odpowiadają że oczywiście zwrócą, że kolejka i takie tam. Planuję zrobić mała kampanię informacyjną pod ich reklamami na fb. Może to ich pogoni

Oski
@Mski

I jak, dostałeś zwrot? Myślalem, żeby tam zainwestować ale patrząc na opinie sobie odpuszcze.

Artur
@Mski

Mam ten sam problem z buntem i wplatą 35000 zł. Nie podpisali, bo niby za późno pieniądze się zaksięgowały i nie chcą oddać od miesiąca. Nie odpisują na maile. Telefonicznie Pani mówi aby wysłać wezwanie do zapłaty i tyle. Zgłosiłem sprawę do UOKiK zobaczymy co dalej. Podejrzewam że bez sądowego nakazu nic nie zdziałam.

Życzliwy
@Artur

Działaj jak najszybciej bo inaczej możesz nie odzyskać pieniędzy. To jest niewypłacalna spółka. Nie inwestujcie tu. Tu nawet personel chodzi bez wypłat.

Gienek
@Inwestor

Nie inwestuj w to bo stracisz pieniądze. Nie wypłacili pierwszej transzy zwrotu kapitału ludziom rzekomo dali sobie czas do końca tego kwartału

Inwestor
@Życzliwy

Mają lekkie opóźnienie ale wypłacą zwrot pierwszej transzy inwestycji do końca maja więc bez paniki ludzie.

Gienek

Nie polecam inwestowania gotówki w żadnej spółce związane z tęczyńską dystrybucją okowitą itp itd. nie wypłacili pierwszych pożyczkodawców zasłaniając się wojną i covidem. Jeśli sytuacja się nie zmieni to ludzie stracą ponad 31 milionów

Zostaw merytoryczną opinię o Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. - Tenczynek

• Jak się pracuje w Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.