Hydropure Polska z o.o.

Wrocław

Opinie o Hydropure Polska z o.o.

Marta

@Jan masz naprawdę długi staż pracy w firmie Hydropure Polska z o.o. Czy przez ten czas zauważyłeś jakieś zmiany w firmie? Czy coś Ci się bardziej lub mniej podobało? Taki staż chyba powinien świadczyć o ty, że dobrze się pracuje i czujesz się spełniony, tak?

Jan

Jestem serwisantem w Hydropure Polska od 15 lat i nie narzekam ani na zarobki ani na atmosferę w firmie, dlatego dziwi mnie opinia "byłego serwisanta" i jestem pewny, że nie on zrezygnował z pracy w Hydropure, tylko odwrotnie. Znam dobrze szefa firmy i wszyscy serwisanci (a obecnie jest nas 120 na terenie całej Polski) wiedzą, że jest wymagający, ale wywiązuje się z umów.

Marta

@karol a mógłbyś szerzej powiedzieć czemu nie polecasz firmy Hydropure Polska? Warto na forum uzasadniać swoje zdanie. Dla osób poszukujących informacji o firmie to bardzo ważne.

karol

nie polecam tej firmz mam same klopoty brak serwisanta do wzmiany filtrow od roku!!!!!!!!!!!!!!!

Marta

@Aaszka Czy mogłabyś napisać coś więcej na temat warunków pracy, które oferuje Hydropure Polska? Czy Twój mąż jest zadowolony z atmosfery, jaka panuje w firmie?

wiki

Zrobiłem badanie laboratorium - wszystkie parametry przekroczone ph poniżej normy, brak wapnia i manganu, bakteriologicznie zanieczyszczona bardzo, proponuje zbadać wodę jeżeli macie takie urządzenie jak hydropour albo jak chcecie je kupić

Aaszka

Firma jest solidna i rzetelna. Mój mąż w niej pracuje jako konsultant i nigdy nie zdarzyły się opóźnienie w wypłacie czy jakieś inne "dziwne rzeczy". Jak ktoś nie chce pracować to znajdzie tysiąc wymówek i winę za swoją porażkę obarczy pracodawcę. Ja powiem jedno - za rzetelną pracę jest adekwatne wynagrodzenie. Korzystając z okazji polecam wszystkim wodę z odwróconej osmozy. Mam taki filtr od ponad roku. Co zaobserwowałam: najbardziej widocznym jest brak kamienia w czajniku, moja herbata nie ma tego obrzydliwego kożucha, kubki czyściutkie, nie ma osadu w dzbanku z kwiatami... Z obserwacji długoterminowych: smaczniejsze potrawy (zupy, sosy, gotowane ziemniaki, mocniejsza kawa, smaczniejsza herbata), lepsze samopoczucie i łatwiejsze trawienie. Używam również filtra prysznicowego i jestem z niego bardzo zadowolona. Woda przestała cuchnąć chlorem, już nie robi mi się słabo jak dłużej posiedzę w wannie z gorącą wodą, skóra nie jest przesuszona, a zaczerwienienia na mojej atopowej skórze twarzy są niewidoczne. Firma jest solidna, sami pilnują terminów wymiany wkładów. Po zgłoszeniu awarii serwisant zjawił się na drugi dzień (to zresztą nie była awaria tylko sprzątając wysunęłam przez nieuwagę wężyk i słyszałam jak woda spływa - ot i cała "sprawa"). Jestem bardzo zadowolona z decyzji o zakupie. Wreszcie mam czystą, zdrową i bezpieczną wodę.

Gabi

Jestem bardzo zadowolona z filtrów, użytkuję je już prawie 5 lat, serwisant umawia się w dogodnym dla mnie terminie na wymianę filtrów, niektórzy mówią , że droga jest wymiana filtrów, a ja to przeliczyłam 172 zł/6 miesięcy=28,66 i dalej podzielić to na ok. 30 dni w miesiącu=0,95 groszy dziennie!!!! za bardzo dobrej jakości wodę. Przy badaniu mojej wody elektrolizą stwierdzono bardzo duże nagrzewanie się jej, co informuje o dużej zawartości metali w wodzie. Dzięki filtrom z odwróconą osmozą nie mam żadnych osadów z kamienia w dzbanku, a syn pozbył się dolegliwości żołądkowych. Polecam z czystym sumieniem te filtry.

Krzysztof

To jest najlepsza Firma w Polse dając GWARANCJĘ WIECZYSTĄ miałem jedną małą awarię po 5 latach technik przyjechał bardzo szybko wymieniając ta część oczywiście za darmo polecam tą firmę jestem zadowolony z miłej obsługi

xd

Ważne dla mnie jest to, że zatrudnienie opiera się na przyjacielskich stosunkach co już jest dobrym znakiem w dzisiejszych czasach. A wypłata jest w pełni terminowa?

jagoda

dają ogłoszenie sprzedawca/serwisant a tak naprawdę to praca akwizytora, kuszą darmowym badaniem wody i zanim się człowiek zorientuje kupił sobie za kilka tysięcy zupełnie niepotrzebny filtr, który zamiast pomóc może szkodzić , sanepid od dawna przestrzega przed takimi firmami (usunięte przez administratora)

Były serwisant

Jest prawdą. Z palca tego nie wyssałem. Szkolenie teoretyczne jest jedno przed, potem 3 miesiące chodzenia na serwisy z innym serwisantem, który już pracuje. Zależy na kogo trafisz, bywa różnie...

Były serwisant

Nie polecam pracy w tej firmie jako serwisant, byłem nim. Firma ta nie wywiązuje się z umów z serwisantami (tabela prowizji za sprzedaż elementów klientowi). Oprócz swojego znam jeszcze kilka takich przypadków. Przy montażu często wywiera się presję na wykonywanie dodatkowych czynności u klienta za darmo, nie związanych z montażem urządzenia. 36 zł brutto za serwis czy 21 zł za awarię (bez względu na czas czy stopień trudności) przy własnym aucie i telefonie nie zachęca...

serwisant

Jedyna firma zapewniająca serwis filtrów wody praktycznie w całej Polsce. Oferuje dobre warunki pracy, szkolenia pracowników serwisu i pomoc techniczną. Rozwija się cały czas. Krótko: Pracujesz dobrze zarabiasz.

użytkownik

Widzę, że ktoś nigdy nie miał do czynienia z firmami sprzedającymi filtry wody. Przed kupnem takiego sprawdziłem mnóstwo firm i zdecydowałem się na Hydropure. I był to strzał w 10!! Urządzenie bardzo dobre - Hydropure DE LUXE 100 REDOX, jedno z nielicznych z wodą zasadową i REDOXEM w Polsce. Technik montujący kompetentny i starający się dopasować wszystko do oczekiwań klienta - montaż szybki. Po rozmowie dość długiej nawet zaoferowano mi możliwość pracy w tej firmie. Po spotkaniu z jej przedstawicielem własnie to rozważam :-)oferują elastyczny czas pracy, dobre szkolenie i wyposażenie.

Niezadowolony
@użytkownik 18.03.2016 09:41

Chyba słabo Pan szukał, takich urządzeń jest więcej. Potwierdzam kiepską jakość, mam urządzenie tej firmy.

katarzyna

Przestrzegam przed firmą Hyropure Polska zo.o. przy ul. Canaletta we Wrocławiu.Omijajcie ją z daleka!!!!!!!!!!!!!!!! Sprzęt jest słabej jakości ,a firma niesolidna , naciagają klienta ,mimo wycofania się z umowy w przysługującym terminie do zwrotu i przyjęciu urządzenie do Hyropure domagaja się za zapłaty .

Gość
@katarzyna 29.11.2013 13:32

Potwierdzam słabą jakość urządzeń, mam urządzenie tej firmy. Montaż nieprofesjonalny, niechlujny, brudny. Były już wcześniej skargi na tego serwisanta a szef firmy nadal go toleruje...

Janusz
@katarzyna 29.11.2013 13:32

Wieczna Gwarancja ! na filtr z Hydropure - to dość przekonywujacy atut, ciekawe czy mają serwisanta w Opolu

Zostaw opinię o Hydropure Polska z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydropure Polska z o.o.