Injobs.Pl Sp. z o.o.

Opinie o Injobs.Pl Sp. z o.o.

Praca sama w sobie nie jest zła wszystkiego się można nauczyć. Natomiast kontakt z firma daje dużo do myślenia. Ciagle zmiany kwatery, brak kontaktu z koordynatorka.. nie odbiera telefonów oddzwania po jakimś czasie- czasami, a na odpisanie SMS można pomarzyć. Takie podejście do pracownika niestety, ale nie wróży niczego dobrego dla firmy. Zdaje sobie sprawę, ze koordynator ma pod sobą sporo osób. Nie liczę, ze odbierze za 1 razem telefon, ale z samej przyzwoitości powinien oddzwonić bądź napisać SMS z informacja zwrotna. Człowiek musi sam sobie załatwić numer do właścicieli mieszkań i ustalić ważne informacje. Jadąc do pracy w trakcie dostaje wiadomość z adresem mieszkania. Jeśli osoba, która odpowiada za tego typu rzeczy i nie może wcześniej załatwić kwatery to co robi jeszcze w tej firmie?! Rozumiem, ze ludzie rezygnują z pracy z dnia na dzień. Ale są tacy którzy są zdecydowani i chcą mieć jasno przedstawione informacje. Ludzie, którzy przyjeżdzają setki km do pracy, nie chcą zostać na lodzie albo spać w aucie.

Bs

Niestety ale ta agencja tak reaguje na uwagi,prośby pracownika ja przejechałem 1,5 tys km i zamiast pokoju do odpoczynku dostałem komórkę bez drzwi bez okna obok kuchni w dużym hotelu pracowniczym gdzie ludzie przewijają się 24 h Mimo to przespałem się w samochodzie rano poszedłem do pracy prosiłem żeby mi dali jakiś pokój przyzwoity to dostałem odpowiedź po 3 dniach jak byłem już w PL .Oczywiście zwolnili mnie z mojej winy obciążyli karami jakimiś wymyślonymi jeszcze podopisywali zaliczki .Agencja nie warta uwagi

Poszukujący
@Bs

Komórka bez drzwi i okna? Szok. Zanim wyjechałeś to jak opisywali zakwaterowanie? Pytam, bo chciałem u nich aplikować do jednej oferty, ale teraz mam obawy.

@Bs

Karami? O jakich mowa? one są normalnie uwzględnione w treści umowy? Wiedziałeś, że jest się z nich nie wywiążesz to możesz być z czymś w plecy? Tez ciekawi mnie odniesienie co do tych warunków, agencja to komentowała?

Elżbieta

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą agencją. Pracowałam jako opiekunka w domu opieki w Niemczech. Kontakt z firmą bez zarzutu,zawsze mogłam liczyć na wsparcie od Pani rekruterki. Praca jak praca - opieka nie nalezy do lekkich czynności, w hajmie też rózni ludzie - jak wszędzie. Pojechałam tam pracować, zarobić. Robiłam swoje. Wypłatę otrzymałam w wysokości jakiej się spodziewałam. Bardzo polecam, na następne zlecenie jadę oczywiście z tą agencją.

Danuta
@Elżbieta

Tez jestem opiekunka. Aktualnie w heimie. Tez nie moge narzekac. Pokoj mam w heimie. Wyplaty sie zgadzaja. Akurat to maly dom starcow. Personel mily. Ale wiadomo swoje trzeba robic tak jak pani pisze. Ja jestem pracu nauczona, wiele lat juz wyjezdzam. Sztele prywatne a potem domy opieki. Agencja injobs bardzo ok. Kontakt z firma jest ok. Jesli Pani akurat nie odbiera to zawsze oddzwania. Pokoj jak pokoj. Mam gdzie spac, mam mini kuchnie, lazieneczke. Ogolnie polecam!

@Elżbieta

Dzień dobry :) Pozdrawiamy Panią serdecznie, Pani Elu. To prawda, nasza współpraca była owocna. I mamy nadzieję, że kolejne wyjazdy również spełnią Pani oczekiwania. My dołożymy wszelkich starań, aby tak właśnie było!

@Danuta

Dziękujemy Pani Danuto za pozytywny komentarz. To nasz pierwszy wyjazd. Ale już wiemy, że nie ostatni. Pracodawca zadowolony, my dumni z takiego podejścia do pracy! Trzymamy kciuki za Panią!

Adrian Stępień

Spawacz... Nadal pracuje( mija rok). I nie narzekam, nadal cokolwiek chce wiedzeć parę min I mam odp. Wyplata zgodnie z umowa, Mimo iż pojawiają się inne oferty NIE ZMIENIŁ BYM AGECJI NA INNĄ. Jeśli ktos chce pracować to polecam. .

@Adrian Stępień

Panie Andrianie, dziękujemy za rzetelną opinię. To prawda, już trochę się znamy :) Korzystając z okazji chcieliśmy dodatkowo serdecznie podziękować za wspaniały kontakt z Pana strony i zawsze owocną współpracę. Pozdrawiamy ciepło :) Zespół Injobs.

Nigdy więcej

Macie oczy to szukajcie ofert w innych agencjach. Nawet nie potrafią odbierać telefonów ani przy jakichkolwiek pytaniach a zwłaszcza już jak chce się czlowiek w koncu zwolnic i co trzeba zrobić w kolejnych krokach. Wydawało mi się że ledwo na smsy odpowiadali zwlaszcza taka jedna pani.

Nigdy więcej
@Nigdy więcej

Za to dobrze już im wychodzi "Przykro nam, że nie spełniliśmy pańskich oczekiwań..." Prześledźcie sobie ile razy mają to napisane. Coś o tym świadczy a zobaczcie sobie w opiniach innych agencji jak to u nich wygląda.

@Nigdy więcej

A akurat 30 osób na kurierkę na Niemcy jest teraz potrzebnych, przynajmniej taka oferta mi się wyświetliła. Pokazują ze zarabia się do ok 9,5 tys, myślicie ze warto? i czy ta kwota to jakaś podstawa czy może liczą w tym już te premie za wyniki z opisu i tak dalej? ta świąteczna dla przykładu ile wyniesie?

Dzień dobry. Jeśli zadzwoni Pan pod numer tel. 514 630 888, Pani Monika wszystko Panu wyjaśni - jaka podstawa, jakie dodatki, kwota premii, skąd i jaka wysokość potrącenia. Łatwo jest obliczyć ostateczną pensję po odliczeniu wszystkich podatków i wiedzieć skąd ona pochodzi. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Injobs.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Injobs.Pl Sp. z o.o. na stanowisko Programista / Programistka CNC - Operator CNC? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Gracjan

Odradzam współpracy. Firma (usunięte przez administratora) ludzi. Jeżeli ktoś pracował w MailHammer Högl w okolicach Landshut to wie o czym mówię. Z dnia na dzień bez uzasadnienia zwalniają. Szukają zastępstwa trwa to kilka dni człowiek ma się nie martwić za mieszkanie nie potrącają. Z ich winy siedziałem na mieszkaniu 3 dni bo nie potrafili załatwić pokoju. Po zapytaniu czy potrąca mi za mieszkanie odpowiedź od Pani ***** że nie będzie, po czym na pasku wypłat odjęte 90€. Zwykli (usunięte przez administratora) nie wiedzący co się dzieje w miejscach pracy. Zastanówcie się dwa razy.

@Gracjan

Przykro nam, że nie spełniliśmy pańskich oczekiwań, panie Gracjanie. Należy zauważyć, że Pan również nie spełnił naszych oczekiwań. Fakt, że dwie firmy odmówiły z Panem dalszej współpracy, nie jest winą naszej agencji. Nie był Pan zainteresowany skorzystaniem z trzeciej opcji, którą dla Pana znaleźliśmy. Naszym celem było udzielenie Panu pomocy w miarę naszych możliwości. Podczas procesu rekrutacji wykazał się Pan wiarygodnością i kompetencją. Niestety firmy, w których Pan pracował, nie podzieliły tej opinii. Mimo wszystko pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego.

Czy podasz przy tym jakiś konkretny powód? Niby i aneksach już pisali oraz o wykłócaniu się o nie. Summa summarum opinia wyszła neutralnie, wiec tutaj czemu jest negatywna skoro nie polecasz? Jako pierwsze miejsce pracy także?

Przykro nam, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań. Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów. Każda uwaga jest brana pod uwagę, a my pracujemy nad jej wdrożeniem. Pozdrawiamy!

@Injobs.Pl Sp. z o.o.

Z przykrością stwierdzam że ta agencja nie spełnia oczekiwania pracownika lecz swoje .Pracownika oczekiwania są rozpatrywane negatywnie

Zdradzisz przy tym jakie oczekiwania masz teraz na myśli? Wyżej ktoś pytał o aneksy, czyli to nie tego dotyczy? O jakich oczekiwaniach mowa i jak były one przedstawiane agencji, że stwierdzasz brak wzięcia na to poprawki? Dobrze wiedzieć czego się spodziewać

Konrad

Witam. Pracowałem w InJobsie 1.5 roku jako spawacz. Mieszkanie jakie firma nam załatwiła było bardzo dobre. Trzy osobne pokoje wspólna kuchnia i łazienka za co płaciła firma. Minusem firmy są aneksy ze zmianą stawki. Zawsze gdy przychodzi nowy aneks do umowy jest on niekorzystny dla pracownika np. Podnoszą stawkę brutto o 1 euro Ale zabierają z diety 2 euro netto i w ten sposób pracownik traci około 200e na wypłacie. W naszym przypadku wiekszosc aneksow udalo sie jakos dogadac. Kontakt z biurem jest spoko zawsze odbierają telefon bądź odpisuja na SMS ale nie zawsze uda sie wszystko zalatwic. Drugi minus to podatek naliczany od DIETY. Po roku pracy nagle zaczęli nam liczyć podatek od diety w zależności ile kto ma kilometrów do domu w Polsce. Jeśli chcecie wynająć sami mieszkanie to firma dopłaca do diety 20e za przepracowany dzien. Ale tutaj też naliczany jest podatek i na swoim przykładzie odradzam szukania mieszkania. Po odpracowaniu miesięcznego wypowiedzenia nie mieliśmy żadnych kar. Wypłaty 15 dnia miesiąca czasem dwa dni później. Wystawiam opinie neutralna bo wykłócanie się o te aneksy jest strasznie wkurzajace Ale na swoim przykładzie wiem że można trafić na gorszego pośrednika.

@Konrad

Doceniamy Pana szczerość. Odpowiadając na powyższe nie zawsze udaje nam się wdrożyć wszystko od ręki, ale chcemy, aby nasze działania były realizowane z korzyścią dla pracowników, na tyle na ile się to da. Podwyżki w 2022 r. i każde inne podwyżki podlegają prawu niemieckiemu i są równoznaczne ze wzrostem płacy minimalnej w tym kraju. Podkreślenia wymaga fakt, że pracownicy zatrudnieni są na podstawie niemieckiej umowy o pracę. W rezultacie pracownika obowiązuje niemieckie prawo podatkowe. Niemniej jednak dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać każdą kwestię. Pozdrawiamy serdecznie!

@Injobs.Pl Sp. z o.o.

Witam, zastanawiam się czy będą kiedyś planowane jakiekolwiek zmiany odnośnie formy zatrudnienia? niektórzy kandydaci wyrażali jak widać niezadowolenie z tych niemieckich umów, sam jeszcze nie miałem z nią styczności, będę musiał pewnie doczytać, ale jakby to wyglądało gdybyśmy mogli przyjąć się na polską? Byłoby to opcjonalne? Zarobki pozostałyby niezmienne?

Ktoś wyjeżdżał z nimi jako piekarz? widzę tu różne opinie, ale nie o tym konkretnym stanowisku akurat, to pytam. Napisali, że darmowa kwatera, a co z dojazdem tam? Za to odciągają czy nie? Będę wdzięczny za informacje.

Paleciarz

nie polecam tej agencji. Warunki zakwaterowania tragiczne. Jeśli będziecie się domagać normalnych warunków to was po prostu zwolnią! dodatkowo obciążą was wyssanymi z palca karami! uważajcie, nie dajcie się nabrać "miłym" rekruterkom.

@Paleciarz

Na Pana zarzuty odpowiadamy w poprzednich komentarzach :) Zachęcamy do czytania umów. Na szczęście większość naszych pracowników podchodzi do pracy i wyjazdu poważnie. Przede wszystkim czytają umowy i liczą się z konsekwencjami np. zwolnienia się z dnia na dzień. Umowa to dokument który zabezpiecza obie ze stron a nie tylko jedną. Dla nas wydaje się to logiczne, dla Pana nie? Jeśli ktoś pisze, że kara jest wyssana z palca, pokazuje tym samym swoją nieroztropność w nieczytaniu ważnego dokumentu jakim jest umowa. Jadą Państwo tam do pracy, a nie na urlop. Tak wygląda rzeczywistość i odpowiedzialne podejście do pracy z poszanowaniem dla drugiego człowieka. Bardzo nam przykro, że niektórzy tego nie rozumieją. Mimo wszystko życzymy wszystkiego dobrego :) W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem: 514 630 801

Totalnie nie polecam tej firmy. Standardy w tej agencji sięgają dna!!! (usunięte przez administratora) na wypłatach, naliczają wymyślone kary, wysyłają do kwater o najniższym standardzie, wrzucając do jednego pokoju kilka osób

@Anonim

Dzień dobry. Odnosząc się do komentarza, chcielibyśmy podkreślić, że jadąc z nami - jedzie się do pracy. Wspieramy w poszukiwaniu pracy jako agencja. Od tego jesteśmy. Każdy ma prawo jednak wziąć odpowiedzialność za znalezienie własnego zakwaterowania, jeśli standardy mu nie odpowiadają. My na ten cel mamy określoną pulę. Oczywiście, że zakwaterowanie nie będzie pięciogwiazdkowe. Można to potraktować jako szybki przystanek na drodze do poszukiwania czegoś innego, jeśli miejsce jest nieodpowiednie dla pracownika. Na pierwszym miejscu w naszych priorytetach stawiamy znalezienie pracy dla Kandydatów. Z drugiej strony, nasi koordynatorzy robią wszystko, aby znaleźć zakwaterowanie za określoną kwotę w jak najlepszych warunkach. Podkreślamy jednak, że są to kwatery PRACOWNICZE, mogą być max dwuosobowe. Ale zawsze jest dostęp do kuchni, lodówki, kuchenki, toalety. Jeśli została narzucona kara to jest tylko jedna opcja - nie czytał Pan umowy i złamał Pan warunki, które były zawarte w niej. A jeśli są nadal wątpliwości, zapraszamy do naszego działu obsługi (nr 514 630 801), na pewno to wyjaśnimy. Pozdrawiamy!

Gocha

Nie polecam tej agencji pracy! Obietnice, które dostałam przed podpisaniem umowy nie są adekwatne do realiów. Mieszkania o opłakanych warunkach do życia. Naliczane zrozumiałe dla mnie kary.

@Gocha

Jeśli umowa nie spełniła Pani oczekiwań, bardzo nam przykro. Będąc świadoma "opłakanych" warunków na kwaterze, czy zgłosiła Pani to swojemu opiekunowi? Zawsze można zmienić zakwaterowanie. Aby znaleźć inne, musimy mieć szansę i czas. Ponieważ podczas sprawdzania systemu nie zgłoszono żadnych kar, nie jesteśmy pewni tych zarzutów. Proszę się z nami skontaktować, w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązanie każdego problemu. Pozdrawiamy serdecznie!

@Injobs.Pl Sp. z o.o.

Ile średnio czasu zajmuje znalezienie czegoś innego i sam proces przeniesienia? czy to będzie dodatkowo kosztowało pracownika nawet jeśli powód relokacji byłby uzasadniony? Często to się zdarza? Kto sprawdza te warunki przed przyjazdem?

Dzień dobry. Trudno określić ile trwa znalezienie czegoś nowego. Aktualnie rynek mieszkaniowy w DE przechodzi kryzys, dlatego potrzebujemy kilka dni. Czasem dzień, a czasem 3 dni. Wszystko zależy od okoliczności i współpracy z właścicielem mieszkania. Jeśli powód relokacji jest uzasadniony, to nie ma dodatkowych kosztów. Nie są to częste sytuacje. Jeśli standardy są zbyt niskie dla danej osoby, to pozostaje alternatywa dopłaty do wyższego standardu lub wynajęciu na własny koszt (wtedy nie potrącamy z diety). Nasi koordynatorzy zajmują się wynajmowaniem mieszkań dla pracowników. Pozdrawiamy :)

Hubert

Witam ,polecam wszystkim współpracę którzy chcą wyjechać, firma bardzo dobra udało się znaleźć pracę w szybkim terminie ,warunki bardzo dobre jaknj mieszkanie,pracowałem na produkcji palet i zadowolony z warunków pracy.dziekuje Pani Milenie za pomoc w załatwianiu spraw najlepsza Pani rekruter jaką mogliśmy mieć pomogła nam w znalezieniu pracy w załatwieniu wszelkich formalności oraz informowała nas o wszystkim co potrzebowaliśmy

@Hubert

Też pracowalem z współpracy z P. Mileną- tak jak przedstawila mi oferte- tak samo wygladala praca . Tez na paletach ( nie wiem czy na tej samej lokalizacji ) Pieniadze sie zgadzaly, urlop także mi wypłacili bez zadnego problemu.

Hubert

Kwatera była darmowa , wszystkie informacje ktore były zawarte w umowie się potwierdzały, trzeba czytać umowy poprostu żeby później nie bylo niedomówień ,a czego nie wiedziałem to dzwoniłem i pytałem na wszystkie pytania dostaniesz odpowiedź

@Hubert

Dziękujemy za komentarz. Bardzo nas to cieszy! Pozdrawiamy serdecznie :)

Michaśka
@Hubert

Witam, o jakich niedomówieniach Pan tu pisał? Mąż może będzie się decydował na zatrudnienie i chcę sprawdzić różne ewentualności. Warunki pracy podlegają negocjacji? Nigdy już nie zmienią się w czasie i w trakcie trwania zatrudnienia?

@Michaśka

Proszę skontaktować się z naszym biurem lub rekruterem męża. Warunki danej oferty są ZAWSZE spełniane. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i rozmowy z nami aby rozwiać wątpliwości :) Pozdrawiamy serdecznie!

Pawel

Bardzo kiepska firma... Problem z pieniędzmi oraz z transportem

Roman
@Pawel

Chodzi ci o transport na miejsce pracy? A jak było w umowie? Bo często pracownicy muszą sami sobie zapewnić dojazd, a firma tylko zwraca kasę. Napiszesz jak to było ustalone?

@Pawel

W każdej z naszych ofert jest wyszczególnione, czy kwatera jest zapewniona, czy też nie, czy jest płatna, czy nie lub czy firma odciąga kwotę za kwaterę z diety. To są ważne informacje, które ZAWSZE podajemy w trakcie przedstawienia oferty. Tak samo wygląda sprawa z transportem. Jeśli firma zapewnia dojazd, to jest to wyszczególnione w ofercie. Jeśli dana firma zwraca za koszty podróży to również podkreślamy to w ofercie. Każdy pracodawca ma inne wymagania ale też inne warunki. Naprawdę warto dokładnie poznać treść danej oferty ponieważ różną się one od siebie. Pozdrawiamy serdecznie :)

pank

pracujemy od maja na pakowaniu czesci mieszkanie dobre i nie odciągaja.umowa niemiecka a nie polska i sporo polakow

Witamy. W celu uzyskania informacji o możliwości pracy na produkcji zapraszamy do kontaktu z rekruterem pod numerem telefonu 48 514 630 888. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnym ofertami pod adresem www.injobs.com.pl/oferty-pracy. Pozdrawiamy, Zespół Injobs

Witamy Pana kandydata. Z naszej strony oraz wszystkich naszych pracowników zawsze płyną słowa prawdy. Zadał/a Pan/Pani zapytanie czy oferta na produkcji części jest aktualna? Zachęcaliśmy do bezpośredniego kontaktu celem uzyskania konkretne odpowiedzi na zadane pytanie. Zawsze zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Nami gdzie na pewno uzyskacie Państwo/Pan odpowiedzi na każde nurtujące pytanie. Pozdrawiamy.

Ola

jesteśmy z chłopakiem na tym magazynie.pracujemy na 3 zmiany i nie płacimy za kwatere. tak jak pani mówiła o ofercie to wszystko się zgadza:-)

@Ola

Witamy. Dziękujemy za opinię. Życzymy powodzenia w pracy. Pozdrawiamy.

@pank

Dziękujemy za szczerą opinię. Życzymy powodzenia!

Józef małopolska

Warunki ok. Pracowałem jako elektryk. Dobre warunki głównie jedynki. Jeżeli chcesz pracować i zarabiać to firma ok. Zjechałem do Polski wiek już nie ten. Józef małopolskie

@Józef małopolska

Dziękujemy za pozytywną opinię. Życzymy dużo zdrowia Panie Józefie!

Aktualny pracownik

Pracuje na paletach jestem zadowolony kwatera jest ok praca tez jest dobra pieniądz na czas i umowa niemiecka i żadnych Polaków na zakladzie polecam agencję

@Aktualny pracownik

Cieszymy się :) Zadowolony pracownik to nasz cel. Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz :)

Hubert

Polecam ,szybka odpowiedz ,Pani Milena najlepszą rekruterka jaką mogliśmy mieć,bardzo sympatyczna pomogła załatwić każda sprawę jak i kwestie formalne ,pieniądze na czas ,jak i kontakt z Paniami Julia i Wioletta również bardzo dobry ,jak najbardziej polecam to biuro ????

@Hubert

Już tak nie słodz. (usunięte przez administratora)Osobiście nie polecam pracy na oknach w neustadt. Nie wiesz co cię czeka. Mieszkanie z 6 osobami i wieczne problemy. Wypłaty grubo po 15. Załatwienie czego kolwiek w biurze to droga przez mękę. Nie polecam!

Bardzo nam przykro, że ma Pan złe doświadczenia. Nie mamy wpływu na osoby zamieszkujące kwaterę, nam również trudno określić kto jedzie w dane miejsce, jak będzie się zachowywał. Do pracy jadą osoby dorosłe, więc nie pozostaje nam nic innego jak zaufać. Nasze biuro zawsze jest wsparciem dla osób zatrudnionych i na bieżąco staramy się rozwiązywać ewentualne problemy. Dział opieka@injobs.pl jest od tego aby pomóc. Pozdrawiamy.

Rysiek

Panowie mechanicy, był tam z nimi ktoś w Austrii? Teraz się tak ogłaszają, ale widzę, że nie ma darmowego zakwaterowania jak w większości ofert, tylko trzeba dopłacać. A jaki standard, jest łazienka normalnie w pokoju, net? Zwłaszcza że tu ktoś narzekał niżej, ale to inna oferta chyba, bo tu nie jest darmo. Ile oni w ogóle za to pociągają?

@Rysiek

Dziękujemy za komentarz. Wszystko zależy od oferty. Oczywiście mamy też takie z darmowym zakwaterowaniem, np. tu https://injobs.com.pl/oferty-pracy/austria-mechanik-samochodow-ciezarowych/ Jeśli chodzi o standard, to nasze zakwaterowania są z dostępem do łazienki, kuchni, wi-fi. W razie komplikacji, zawsze prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli zareagować. Ale problemy mieszkaniowe to generalnie rzadkość i każdy problem jest do rozwiązania. Od tego jest nasz dział obsługi, aby wesprzeć pracowników na każdym etapie zatrudnienia. Pozdrawiamy :)

Antek

Omijać szerokim łukiem Opis pracy mija się z rzeczywistą pracą wykonywaną. Zakwaterowanie jest darmowe ale warunki gorsze niż u mnie w garażu. Nie dajcie się nabrać, bo dla agencji liczy się tylko kasa, a to co człowiek będzie robił mają głęboko

@Antek

Przykro nam Panie Antku, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań. Trudno nam cokolwiek zweryfikować po komentarzu od Pana, natomiast w ostatnim czasie nie otrzymaliśmy żadnych zgłoszeń i skarg od zatrudnionych pracowników. Proszę pamiętać, że po drugiej stronie pracują ludzie, którym należy zgłaszać takie sytuacje. Każde takie zgłoszenie weryfikujemy i dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać problem. Nie uda nam się go rozwiązać, jeśli o nim nie wiemy. Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail opieka@injobs.pl w celu wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiamy.

Kornelia

Witam, czy ktoś pracuje na automovie w Düsseldorfie ? Jak warunki mieszkalne? Jak praca?

Kornelia
@Kornelia

Przepraszam w okolicach Düsseldorfu

Zostaw merytoryczną opinię o Injobs.Pl Sp. z o.o. - Mrągowo

• Jak się pracuje w Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Injobs.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 43 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Injobs.Pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Injobs.Pl Sp. z o.o.