Injobs.Pl Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Injobs.Pl Sp. z o.o.

Aktualność
Szukamy opiekunów do domu opieki w Niemczech!

• Czy jesteś osobą, posiadającą doświadczenie w branży opiekuńczej?

• Czy lubisz pracę zespołową?

• Czy potrafisz porozumiewać się w języku niemieckim?

• Jesteś osobą o wysokim stopniu empatii i kultury osobistej?

Świetnie się składa!

Posiadamy ofertę do pracy w niemieckim domu opieki!

Wymagamy:

• 3€ do każdej przepracowanej godziny

• +25% za nocki

• +50 za niedzielę

• +100% za święta

Wypłata miesięczna od 2100€ wzwyż! Do tego zagwarantowane i darmowe zakwaterowanie!

Jeśli interesuje Cię wyjazd jako Opiekuna Osób Starszych i chcesz porozmawiać o tej ofercie skontaktuj się z Dorotą pod numerem tel.: +48 797 509 252 lub napisz e-maila: opieka@injobs.pl
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Injobs.Pl Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

14.09.2023 10:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

Injobs.Pl Sp. z o.o.ikona wywiad

Injobs od 12 lat profesjonalnie zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Unii Europejskiej. W Niemczech, Holandii, Belgii, Francji i Austrii współpracujemy ze znanymi korporacjami. Doceniło nas wielu zadowolonych Pracodawców i Pracowników. Nasza baza zatrudnienia i ofert pracy jest stale uzupełniana, dzięki czemu każdy kandydaci i przedsiębiorcy mają dostęp do największej liczby ogłoszeń. Pomagamy naszym kandydatom zorganizować transport, zakwaterowanie, dojazd do pracy oraz zapewniamy kompleksową obsługę administracyjną.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Injobs.Pl Sp. z o.o.ikona wywiad

Początki nie należały do najłatwiejszych, ale wspominamy je z uśmiechem. Dzięki determinacji udało nam się pozyskać pierwszych klientów i tym samym pomóc znaleźć pracę pierwszym pracownikom. To był przełomowy moment, ponieważ zrozumieliśmy, że to jest ten kierunek działań, w którym chcemy podążać.

Jakie są wartości Państwa firmy?

Injobs.Pl Sp. z o.o.ikona wywiad

Ciężka praca i niezachwiane przestrzeganie założonych wartości, takich jak uczciwość, odpowiedzialność i szacunek dla innych, są warunkami osiągnięcia sukcesu. Dlatego dla wszystkich członków naszego zespołu, praca jest wartością samą w sobie, a my tylko pomagamy w osiągnięciu celów innym ludziom. Zmiana pracy na lepszą niesie za sobą szansę na osiągnięcie indywidualnych celów, nie tylko zawodowych, ale też prywatnych.

Z jakimi klientami Państwo współpracujecie?

Injobs.Pl Sp. z o.o.ikona wywiad

Naszymi klientami są duże i mniejsze firmy, cieszące się nieposzlakowaną opinią i przez nas osobiście wyselekcjonowane. Są to wieloletnie współprace, których efektywność potwierdza wielu zadowolonych pracowników, pochodzących głównie z Europy Środkowo – Wschodniej. Współpracujemy z wieloma klientami z różnych branż: logistycznej/magazynowej/transportowej, medycznej/opieki dla osób starszych, budowlanej/monterskiej. Posiadamy bardzo zróżnicowane oferty pracy. Jeśli chodzi o poszukiwanych pracowników, mile widziane są osoby z dobrym poziomem znajomości języka niemieckiego, ale posiadamy też dużo ofert, w których język obcy nie jest wymagany.

Jak przebiega rekrutacja w firmie InJobs?

Injobs.Pl Sp. z o.o.ikona wywiad

Najważniejszą częścią rekrutacji jest nawiązanie kontaktu z naszą firmą oraz złożenie CV. Można to zrobić wykorzystując adresy i numery telefonu, które znajdują się na naszej stronie internetowej - wtedy nasz konsultant ma szansę skontaktować się z kandydatem ubiegającym się o pracę. Kolejnym krokiem jest rozmowa i dopasowanie oferty do potrzeb kandydata. Przekazujemy informacje o warunkach zatrudnienia, zakwaterowania, obowiązkach i wszystkich kwestiach, które są niezbędne, aby kandydat mógł podjąć pracę za granicą. Po zakończeniu tej części rekrutacji, przechodzimy do nawiązania współpracy z kandydatem. Abyśmy mogli dopasować odpowiednią ofertę pracy, konieczna jest rozmowa kwalifikacyjna. Odbywa się ona w bardzo miłej atmosferze, jest bezstresowa i przyjemna, a rekruter zawsze wspiera osobę poszukującą pracy. Alternatywą dla takiej rozmowy może być także kontakt mailowy.

Gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy?

Injobs.Pl Sp. z o.o.ikona wywiad

Aktualne oferty pracy publikujemy na naszej stronie www.injobs.com.pl oraz portalach pracy i naszym fanpage’u na Facebooku.

W jakim miejscu chcielibyście Państwo, aby firma znalazła się za 5 lat?

Injobs.Pl Sp. z o.o.ikona wywiad

Jesteśmy skoncentrowani na rozwoju, w związku z tym zamierzamy prężnie działać i poszerzać nasze perspektywy. Rynek jest dynamiczny i wciąż się zmienia, a my będziemy dopasowywać się do tych zmian.

Non

Bardzo dobra agencja. Pozdrawiam Panią Monikę, dzięki niej udało mi się wyjechać na produkcje do DE :)

J. P.

Dobra agencja. Śmiało moge polecić innym. Młodzi mają teraz mozliwosci. Jak nie masz znajomosci to taka agencja zalatwia prace, mieszkanie. Calkiem ok placą.

Ja bardzo polecam injobsa. Uwazam sie za czlowieka pracowitego, wywiazującego się z powierzonych zadan, nie posiadam nalogow, jechalem z mysla o zarobieniu pieniedzy. I tak tez bylo. Zarobilem, bez zadnych kombinacji ze strony agencji. Wszystko przebieglo bez zarzutu. Wyplaty sie zgadzały. Ale na kwaterach inni mieli przeboje. Ale co sie dziwić. Jak jadą imprezować a nie pracować to potem są potrącenia za szkody. Normalni ludzie nie mają takich problemow. Ogolnie bardzo polecam!

Piotr

Bardzo dobra agencja. Wyjezdzam tylko z nimi od kilkunastu miesiecy. Jak do tej pory bez zarzutu. Polecam!

Aktualność
Szukamy pracownika do renowacji okien!

Zadania:

• rekonstrukcja
    historycznych elementów budynku; montaż RAL zabytkowych okien i drzwi;
    wykonywanie klasycznych i współczesnych połączeń drewnianych; prace montażowe i
    produkcyjne; obsługa, konserwacja i pielęgnacja typowych stolarskich maszyn
    wielkogabarytowych i ręcznych; przygotowywanie rysunków produkcyjnych i
    szkiców; prace przygotowawcze w zakresie szkła, metalu i muru wykraczające poza
    zakres obowiązków stolarza

SYSTEM
PREMIOWY

• 250 € brutto po 3 miesiącach

• 250 € brutto po 6ciu miesiącach

• po 12 miesiącach - 500 € brutto!

• Zadzwoń: 572 363 613  lub wyślij CV: cv@injobs.pl

Aktualność
Prace konserwatorskie- 3 mężczyzn ASAP (Praca na okres 3 miesięcy , jeśli się sprawdzą jest szansa zostać dłużej) ASAP

Poszukujemy sumiennego i doświadczonego pracownika do napraw, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konserwację, naprawy oraz drobne prace remontowe w naszych obiektach – szklarnie, sortownie, chłodnie z kwiatami.

ZADANIA:
- wykonywanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń oraz instalacji -wężyki z wodą,
- prace remontowe i modernizacyjne,
- diagnostyka usterek oraz ich usuwanie,
- zapewnienie sprawności technicznej budynków i pomieszczeń,
- współpraca z innymi działami w firmie w celu efektywnego rozwiązywania problemów technicznych.

WYMAGANIA :
- doświadczenie w pracach naprawczych i konserwacyjnych,
- umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami,
- zdolność do samodzielnej pracy oraz rozwiązywania problemów,
- odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Miejsce wykonywania pracy: Delfgauw
Stawka: 13,68€ brutto

Zadzwoń: 514 630 888 lub wyślij CV: kontakt@injobs.pl

Aktualność
Praca jako rzeźnik – możliwa praca w teamie

• Wycinka różnych kawałków mięsa/krojenie

Wymagane : auto na dojazd oraz znajomość niemieckiego  w miejscu pracy oraz doświadczenie w pracy na nożu.

• Praca na 1 zmianę

• Stawka : 13,50 € + dieta uzależniona od doświadczenia.

• Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez firmę, pokoje 2osobowe.

Gdzie: różne lokalizacje na terenie Niemiec, między innymi  okolice : Schwandorf,  Wächtersbach, Waghäusel
Umowa na warunkach niemieckich, opieka polskojęzyczna, zeit konto 5h/ miesiąc.

Skontaktuj się z InJobs: 514 630 888 lub wyślij CV: kontakt@injobs.pl
Adrian Stępień

Spawacz... Nadal pracuje( mija rok). I nie narzekam, nadal cokolwiek chce wiedzeć parę min I mam odp. Wyplata zgodnie z umowa, Mimo iż pojawiają się inne oferty NIE ZMIENIŁ BYM AGECJI NA INNĄ. Jeśli ktos chce pracować to polecam. .

@Adrian Stępień

Panie Andrianie, dziękujemy za rzetelną opinię. To prawda, już trochę się znamy :) Korzystając z okazji chcieliśmy dodatkowo serdecznie podziękować za wspaniały kontakt z Pana strony i zawsze owocną współpracę. Pozdrawiamy ciepło :) Zespół Injobs.

Adrian Stępień

Daj spokój. Na umowie jest ze "nie ponoszę kosztów zakwaterowania a zabrali mi 600€. Do tego Nie wypłacili l4. Kwatera na którą mnie wysłali też brak słów. Jeszcze mnie wyśmiali. Ale zostawili mi asa. Poczekam. Na zgłoszenie mam 3lata. Poczekamy troszkę.

@Adrian Stępień

Szanowny Panie Adrianie. Pana kwestie omawialiśmy we wcześniejszych wpisach. Ponieważ do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych szczegółów ani dowodów potwierdzających Pańskie zarzuty, uprzejmie prosimy o dostarczenie tych informacji. Bez pełnych danych i dokumentacji nie jesteśmy w stanie podjąć dalszych kroków w tej sprawie. Pragniemy również zaznaczyć, że powtarzające się bezpodstawne zarzuty mogą zostać uznane za zniesławienie, co może mieć konsekwencje prawne. Jesteśmy gotowi do rozwiązania wszelkich kwestii spornych w sposób profesjonalny i zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, tak jak Pan sugeruje. Pozdrawiamy. Zespół InJobs.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Injobs.Pl Sp. z o.o. na stanowisko Programista / Programistka CNC - Operator CNC? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Pracodawca

Rozumiemy Pana niezadowolenie związane z ilością ogłoszeń o pracę. Warto jednak zwrócić uwagę, że wchodząc na główną stronę i rozwijając menu, można wszystko znaleźć bez problemu. Pana sugestia jest bardzo cenna i weźmiemy ją pod uwagę. Pozdrawiamy! Zespół InJobs.

Adrian Stępień

Pracowałem 15miesiecy. I dopóki pracujesz to wszystko jest ok. Darmowa kwatera to mit. Na umowie jest ze nie ponoszę kosztów zakwaterowania. A za ostatni miesiąc brak wypłaty. Niby właśnie potrącili za zakwaterowanie, za które miałem według umowy nie ponosić kosztów. Czy polecam, no chyba nie idziemy do pracu żeby na końcu wymyślali jakieś kary nie wiadomo z kat.

@Adrian Stępień

Szanowny Panie Adrianie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Chcielibyśmy odnieść się do przedstawionych przez Pana kwestii i wyjaśnić nasze stanowisko. Po powrocie do Polski (w okresie zatrudnienia) przeszedł Pan na zwolnienie lekarskie, które zostało wystawione na nieznaną nam firmę. Dodatkowo, przez ten okres nie mogliśmy nawiązać z Panem kontaktu. Zgodnie z zasadami, kwatera jest darmowa tylko dla pracujących pracowników. Jeśli nie ma ciągłości pracy ze strony pracownika, co miało miejsce w Pana przypadku, zatrudniający zobowiązany jest naliczyć koszty za kwaterę. Zależy nam na transparentności i sprawiedliwości w naszych relacjach z pracownikami. Staramy się zawsze działać zgodnie z ustalonymi zasadami, które mają na celu zapewnienie sprawiedliwego traktowania wszystkich stron. Doceniamy każdy głos, ponieważ pomaga nam on w doskonaleniu naszych usług. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania lub wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji i chętnie udzielimy wszelkich wyjaśnień. Pozdrawiamy - Zespół InJobs

@Injobs.Pl Sp. z o.o.

Kontakt by był gdybyście odbierali tel. Po trzech dniach dopiero odzwonilisci i zostaliście poinformowani że (mam problemy ze zdrowiem) I muszę porobić badania ( finalnie skierowanie do szpitala, ale to mniej ważne) mam jest ktoś kto stał obok mnie i słyszał rozmowę. L4 zostało wystawione na was(sprawdzałem nip się zgadza). P. Julia ( ksiegowa)potwierdzila otzymanie i nic nie mówiła ze cos nie tak,Teraz wyszło jeszcze ze za l4 też zero. Kolejna to kwatera , ja na umowie mam ze nie ponoszę kosztów zakwaterowania i nic innego nie podpisywałem. Ale jak sami napisaliście dla was ważniejsze są wasze zasady niż to co jest na umowie. A co do kwatery, to jest ta sama kwatera która sam za darmo osobiście malowałem bo każdy kto przychodził to uciekał bo pleśń na ścianach ( posiadam zdiecia. Na każdej grupie jak tylko pokaże się wasza oferta i bedze ktoś zainteresowany odrazu taka osobę informuje ze za kwaterę zabieracie. No i oczywiście zdiecia na jaką kwaterę mnie wysłaliście też powysyłam. Może uda się kogoś uratować żebyście nie musieli nowych zasad wymyślać.

@Adrian Stępień

Szanowny Panie Adrianie, Dziękujemy za Pana odpowiedź. Po pierwsze, pragniemy wyjaśnić, że Pańskie zwolnienie lekarskie było wystawione na polską firmę, co jest sprzeczne z Pana twierdzeniami. W Niemczech nie używa się numeru NIP w dokumentacji, co podważa prawdziwość Pańskich słów na ten temat. Prosimy o dostarczenie dowodów w formie kopii zwolnienia lekarskiego, abyśmy mogli to zweryfikować. Jeśli chodzi o kontakt, chcemy zaznaczyć, że staramy się być dostępni dla naszych pracowników. Jeżeli rzeczywiście podejmował Pan próby kontaktu z nami, prosimy o przesłanie screenshotów połączeń, abyśmy mogli to przeanalizować. Nasz dział obsługi stara się odpowiadać na wszystkie próby kontaktu jak najszybciej, jednakże w okresach wzmożonego obciążenia może to zajmować nieco więcej czasu. W kwestii zakwaterowania, zasady zatrudnienia jasno określają, że zakwaterowanie jest darmowe tylko dla pracowników aktywnie zatrudnionych. Brak ciągłości pracy, nawet z powodu zwolnienia lekarskiego, skutkuje naliczeniem opłat za zakwaterowanie. Jeżeli Pana umowa zawierała inne warunki, prosimy o jej kopię do weryfikacji. Podkreślamy również, że podpisując umowę, zobowiązał się Pan do przestrzegania klauzuli poufności. Pana działania, polegające na publikowaniu zdjęć i informacji na temat firmy zatrudniającej, naruszają tę klauzulę i działają na szkodę spółki. Posiadamy dowody w postaci screenów oraz Pańskich podpisów imieniem i nazwiskiem w publikacjach w social mediach, co może skutkować konsekwencjami prawnymi. Zapewniamy, że działamy zgodnie z ustalonymi zasadami, które mają na celu zapewnienie sprawiedliwego traktowania wszystkich pracowników. Wszelkie uwagi i sugestie są dla nas cenne, jednak w tej sytuacji nie znajdujemy podstaw do zmiany naszego stanowiska. Pozdrawiamy, Zespół InJobs

@Injobs.Pl Sp. z o.o.

Nie bende się z wami użerał, itak nie oddacie tych pieniędzy. Umowę chyba macie, więc wszystko jesteście w stanie sprawdzić. Ja byłem zatrudniony 2022r listopad. A to o czym piszecie że za kwaterę potrącanie zrobiliście od 2023r marzec/ kwiecień. I ja tego nie podpisałem. I proszę nie straszyć że jak bende mówił ludziom prawdę to skutki prawne. Jakoś się nie boję.

@Adrian Stępień

Przede wszystkim, chcemy zapewnić, że naszym celem nie jest "użeranie się", lecz jasne i przejrzyste wyjaśnienie wszelkich nieporozumień oraz działanie zgodnie z przepisami prawa i zawartą umową. W odniesieniu do zakwaterowania: zgodnie z umową, koszty zakwaterowania mogą być potrącane w określonych sytuacjach. Zostały one potrącone jedynie za kwiecień, kiedy rzeczywiście Pan nie pracował. Zasady te dotyczą wszystkich pracowników bez wyjątku. Nie pokrywamy kosztów zakwaterowania dla osoby, która w danym okresie nie świadczyła pracy na rzecz naszej agencji. Wszystkie potrącenia są zgodne z warunkami umowy i polityką firmy. Jeżeli uważa Pan, że zostały one dokonane niesłusznie, prosimy o dostarczenie odpowiedniej dokumentacji, abyśmy mogli to zweryfikować. Co do Pana zatrudnienia w listopadzie 2022 roku, wszystkie warunki zatrudnienia, w tym dotyczące zakwaterowania, były zgodne z obowiązującymi wówczas przepisami i umową. Każda zmiana w umowie była przeprowadzana zgodnie z obowiązującymi procedurami, a wszelkie potrącenia są zgodne z tymi ustaleniami. Nasza agencja rejestruje wszystkie próby kontaktu. Jeśli napotkał Pan trudności w skontaktowaniu się z nami, prosimy o podanie konkretnych dat i godzin prób kontaktu, abyśmy mogli to zweryfikować i poprawić nasze procedury komunikacyjne. Jeśli chodzi o kwestie prawne, naszym obowiązkiem jest działanie w zgodzie z prawem oraz ochrona dobrego imienia naszej agencji. Dlatego też wszelkie oskarżenia lub informacje przekazywane osobom trzecim powinny być oparte na faktach i dowodach. Nie jest naszym zamiarem straszenie Pana, ale chcemy przypomnieć o odpowiedzialności prawnej za nieprawdziwe oskarżenia. Zachęcamy do dostarczenia wszelkiej dokumentacji i dowodów, abyśmy mogli wyjaśnić te kwestie i znaleźć rozwiązanie. Nasz dział kadr jest do Pańskiej dyspozycji.

Adrian Stępień
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Pracowałem. 15 miesięcy. Dopóki pracujesz jest w miarę. . Na umowie jest ze nie ponoszę kosztów zakwaterowania. Ostatnia wyplata - 600€ niby za kwaterę.

Kris

Pracowałem u nich długo i w szoku jestem co do niektórych opini. Pracowałem przez pół roku, wypłata na czas, Pani Julia z biura mega miła i zabawna. Musiałem zjechać nagle i bez problemu, bez żadnych kar. Polecam szczerze, ja akurat pracowałem na produkcji palet.

Siwy
@Kris

Cześć, a w jakim mieście pracowałeś przy produkcji palet. .? Można jakieś info prosić. .?

Jolanta

Polecam agencję, wszystko było ok, wypłaty na czas!

Matejusz
Kandydat

Ktoś pracował jako tokarz frezer? Wiadomo czy szukają na CNC czy konwencjonalne?

Leon
@Matejusz

Też chciałabym wiedzieć tokarz konwencjonalny oraz operator CNC

@Matejusz

Zachęcamy do kontaktu z naszą konsultantką - +48 572 363 613

Ewa

Byłam kilka razy z Injobs na produkcji i przy krojeniu wędlin. Wszystko w najlepszym porządku. Nie znałam języka, poradziłam sobie. Polecam agencję.

@Ewa

To prawda Pani Ewo, świetnie sobie Pani poradziła. Dziękujemy za pozytywną opinię! Zespół InJobs.

Polecam agencję! Wszystko przebieglo sprawnie. Cv złożyłem w czwartek a już w następnym tygodniu pracowałem w DE. Kontakt z firmą bez problemu.

@Pracownik

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy! Zespół InJobs.

Tomasz

Agencja godna zaufania. Wyjechałem na 3 miesięczne zlecenie jako elektryk. Wszystko przebiegło zgodnie z przedstawioną ofertą. Bez żadnych problemów. Wypłata też tak jak było obiecane.

@Tomasz

Bardzo nam miło Panie Tomaszu! Pozdrawiamy serdecznie. Zespół InJobs.

Agnieszka
Inne

Widzieliśmy z chłopakiem, że w przypadku pracy jako hydraulik we Frankfurcie, czekać go będzie stawka 16€ brutto + 20€ netto dziennej diety. Jest u może ktoś kto tak pracował i oceni czy to adekwatne kwoty? Chłopak ma już doświadczenie ale nigdy za granica nie pracował. jakie może mieć jeszcze koszty utrzymania?

Inne

Z tymi narzędziami w miejscu pracy to chodziło pewnie o to, co już u Pracodawcy się dostanie? czy macie lokalizację lub konkretna ofertę, która moglibyście polecić? I czy jest teraz dostępna w tych tutaj ofertach czy jednak trzeba czekać? oni stale współpracują z tymi samymi pracodawcami?

Nic injobs nie daje. Nie dopłaca do ubrań roboczych. Wszystko na własny koszt ;)

@Były pracownik

Injobs pośredniczy w znalezieniu pracy. Czy pracownik otrzyma ubrania robocze zalezy od firmy w jakiej się aktualnie pracuje. Naszym zadaniem jest pomoc w znalezieniu pracy. W ogłoszeniach podkreślamy, czy firma zapewnia ubrania robocze. Pozdrawiamy!

@anonim

Dzień dobry. Wszystkie nasze oferty można znaleźć na www.injobs.com.pl Mamy różnych pracodawców, wiele różnorodnych ofert. Jeśli coś się spodoba, zapraszamy do kontaktu, który zawsze jest podany przy ogłoszeniu :)

@Injobs.Pl Sp. z o.o.

A zaczynają Państwo przy tym współpracę także z nowymi Pracodawcami? Zatrudnienia i tak szukam od wiosny, wiec na razie nie przywiązuję się do tych aktualnych ofert. Ale mimo wszystko pojawi się coś nowego?

@anonim

Tak, ciągle podejmujemy współpracę z nowymi zleceniodawcami. Oczywiście zapraszamy na wiosnę :) Pozdrawiamy!

@anonim

Bardzo trudno polecić konkretną ofertę dla osoby, której preferencji nie znamy. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.injobs.com.pl i do zapoznania się z ofertami. Jeśli coś zainteresuje, zapraszamy do kontaktu na numer telefonu podany pod każdym z ogłoszeń.

Nik
@Injobs.Pl Sp. z o.o.

Obowiązkiem pracodawcy jest wyposażyć pracownika we wszystkie środki ochrony pracy przed podjęciem pracy, w tym przypadku injobs jest pracodawcą lub inna agencja dla której rekrutuje. Tak czy owak jest to obowiązek pracodawcy a nie pracownika .Fajnie jest od każdej przepracowanej godziny pracownika kasę brać,ale od siebie też trzeba coś dać czwaniaczki

@Nik

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy :) Umowy wystawia pracodawca w Niemczech. Pozdrawiamy!

@Były pracownik

Dziwne. Ja kupiłem ubranie robocze i dostałem zwrot, drugi raz sami kupili i dostałem.

Alex
Inne

Cześć. Chyba złoże dokumenty na tego pomocnika lakiernika co go na Isny szukają. Był tam ktoś w ogóle? na dwa wakaty szukają i chce rozwiać podejrzenia co do rotacji… jest zwyczajna i robota w porządku czy jednak lepiej odpuścić?

Pawe

Pracowaliśmy przy częściach samochodowych. Jak nam pani powiedziała tak bylo prace nie byly ciężkie i moja partnerka tez sobie radzila dużym plusem są zaliczki gdyby komuś brakowało polecam i pozdrawiam

@Pawe

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Pozdrawiamy! Zespół InJobs!

Lili
Inne

a jak praca przy tych częściach samochodowych konkretnie wygląda? czy możecie mi ją opisać? jakiś czas temu jeden Pan napisał, że jego partnerka również sobie radziła w trakcie pracy, chce sprawdzić na co ewentualnie trzeba się przygotować

@Lili

Zachęcamy do kontaktu z działem, który tą właśnie branżą się u nas zajmuję - 514 630 888 :)

Basia
Inne

Dzień dobry. czym konkretnie zajmuje się taki pomocnik betoniarni? W ogłoszeniu opisano to co jest oferowane i ewentualny wymóg, którym ma być znajomość niemieckiego. A jaki będzie docelowy zakres zadań tam na miejscu w Bawarii? mógłby ktoś kto był opisać?

@Basia

Dzień dobry :) Pomocnik w betoniarni pracuje na hali, przygotowuje do produkcji studni betonowych. Zapraszamy do kontaktu z Panią Pauliną, którą można o wszystko dopytać +48 798 981 440 lub napisać e-maila praca@injobs.pl :) Pozdrawiamy ciepło i dziękujemy za zadane pytanie. Zespół InJobs.

Inne

W tytule ofert zaczęto pisać gdzie jest opcja na jedynkę i widzę, że mnie się trafiła dla hydraulika w Neresheim. Piszą o wynagrodzeniu na poziomie 2500 euro netto po odliczeniu kwatery. Ile może jeszcze miesięczne lub tygodniowe otrzymanie się tam kosztować? Chce wiedzieć ile maksymalnie na czysto wyjdę

Witam serdecznie , zapraszam do kontaktu 572-363-613 Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Injobs.Pl Sp. z o.o. - Mrągowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Injobs.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 43 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Injobs.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Injobs.Pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Injobs.Pl Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii