Opinie o Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k. w Opole

Wkurzony

Firma jak firma pracować trzeba tylko te (usunięte przez administratora)..związki mogły by stąd wylecieć. Związki traktują pracowników jak pólglówków wmawiając im co to oni nie załatwią pracownikom. Komunę wprowadzają, wszystkim po równo, nieważne czy się starasz czy masz wyjechanie i tak dostaniesz tyle samo. Dorwały się nieroby do funkcji i ciemnotę wciskają. Wierzcie im dalej na pewno będziecie szczęśliwsi.

@Wkurzony

Czyżby Wkurzony desperat krzykacz chciał się wypowiedzieć że związki patrzą na ręce jego i jego podobnych zachowaniem pracowników???Jak był taki miód a pracownik był godnie wynagradzany i traktowany z poszanowaniem to nie powstały związki zawodowe w naszej firmie. Przykre jest czytać że w dalszym ciągu pracownicy niższych szczebli są postrzegani jako nieroby. To tylko świadczy o rzeczywistym postrzeganiu pracownika.

Pracow nik

Pracować trzeba po to się przychodzi do pracy niestety atmosfera jest cięzka niestosowne zachowania krzyki niektórych kierowników nie wiem gdzie ci ludzie mają zasady .Nie wszystkich jednak jedną miarą mierzyć a są też normalni dla przykładu kierowniczka z logistyki i kierownik tłoczni da się być normalnym i kultularnym ???? da się.

Jochan
@Pracow nik

Zgadzam się są też normalni kierownicy i brygadziści którzy potrafią się zachować i godnie reprezentują firmę niestety reszta biurw swoim podejściem do innych psuje wizerunek swój i całej firmy

Ktoś Nowy wpis

Witam - proszę o informacje jak wygląda praca w księgowości, ile pracuje osób i jaka panuje atmosfera?

Tusk Nowy wpis

Siedzą na kamerach i grzebią w śmietnikach. Wszędzie szukanie haków na ludzi, wieczne narzekanie, a na zebraniu wypieranie się wszystkiego. Tego, że dach od lat przecieka, czy nie ma miejsc parkingowych nie widzą.

@Tusk

Serio? :D A skąd to grzebanie w śmieciach wynika i w sumie kto tak niby robi? Bo kamery jeszcze rozumiem jak czasem się zerknie... I po co szukanie tych haków, jakieś zwolnienia potem z tego wynikają czy o co chodzi?

Jaki jest styl zarządzania w Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Jaka tam w biurze atmosfera ogółem? Bo ktoś tu narzekał w tym komentarzu pod postem niżej, ale tak trochę bez szczegółów jednak i nie wiadomo, o co właściwie chodzi. Przede wszystkim to jakie podejście do nowych mają? takich osób, co dopiero przychodzą, i jeszcze nie wiedzą, co i jak.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Pracow nik

Jochan
@Pracow nik

Wkurzony

@Wkurzony

Urszula

Kilka lat temu to wiem na pewno, że szukali pracownika Produkcji, a aktualnie? Potrzebują do pracy? Pisali, że Firma się rozwija w ofercie, to nie ma żadnych nowych rekrutacji co jakiś czas?

Grażyna

Jak można tu dostać się na produkcję, trzeba osobiście złożyć cv jeśli nie ma aktualnej oferty? Jedyne co znalazłam to ogłoszenie dodane 4 lata temu. Firma nadal dofinansowuje posiłki, to jest obiad czy jak to wygląda? Ile jest tu zmian; 2, 3?

Lodzik

Zostałeś zwolniony z zakladu za kradzież lub spożywanie alkocholu - nie szkodzi jest dla Ciebie praca! Potrafisz liczyć do trzech - nie, nie szkodzi jest dla Ciebie praca! Nie znasz ani słowa po Polsku - nie szkodzi jest dla Ciebie praca! Jesteś niepełnoletni lub uszkodzony fizycznie lub psychicznie - nie szkodzi jest dla Ciebie praca! Jeśli nic nie potrafisz i jesteś kompletnie do niczego - nie szkodzi jest dla Ciebie praca!

P.P

Bardziej fałszywej osoby od Ciebie nie znamy robiłeś koło (usunięte przez administratora) wszystkim

Napraw mój Boiler

To Ty jesteś tą słynna babka na zakładzie, którą każdy brał gdzie chciał. Fajne czasy wtedy były, ale żałuję że nie miałem okazji z Tobą popracować chłopaki do dziś wspominają ahhhhh!

Szwagier

Tak właściwie czytam sobie i myślę co za bzdury, no cóż pewnie byłeś pracownikiem który był zupełnie nieporadny więc wylałeś żal tu. A słyszałem że obrabiasz wszystkim dupska i próbowałeś się wybić na siłę, ale obgadując innych, że są "nierobami" tego się nie da zrobić.

Szwagier
@Napraw mój Boiler

Znana sportsmenka... ????

Nie możliwe

Ciekawe komu zależy na tym,żeby podszywać się pod kogoś w tak perfidnie idiotyczny pomysł , żenada grotowicka

Huhuha

No raczej

Pracownik biura

Dzień dobry, firma godna polecenia. Nie rozumiem tych negatywnych opinii o zakładzie pracy. 1. Premia jest co miesiąc 2. Luksusowe samochody są 3. Ciastka sa 4. Wysoka wypłata co miesiąc jest 5. Kultura pracy w biurze jest 6. Majstrzy wykonują swoją pracę w prawidłowy sposób

Nie
@Pracownik biura

Polecam wyjsc z biura na produkcje.

Pracownik biura
@Nie

Dzień dobry, nie chce albowiem mam klimatyzację. Pozdrawiam P. B.

@Pracownik biura

Zainteresowanym mogę przesłać paski z wypłat z ostatniego roku hahaha, no i mamy dowód na żywo,jak tam są wszyscy zakłamani....i co ci z klimy zimową porą panie biurowy? Siedzicie w tym (usunięte przez administratora) dalej bo nie macie żadnych innych perspektyw, a wasze tylko biurowe doświadczenie na nic nigdzie się nie przyda. Daj znać ,kiedy w końcu firmę zamknie PIP lub zbankrutuje

Sui

Witam, jak wygląda praca tam? Ile zmian, czy jest bardzo skomplikowana, itd? Pozdrawiam

DzjePi
@Sui

Jak idziesz na produkcje to nic skomplikowanego, ale ciezko i szkoda zdrowia

Ruda
@DzjePi

Pracowałam tydzień przez agencje ... I to wystarczyło. Dyrekcja nie liczy się z ludźmi, dziś mają pracę jutro jej nie ma. Kompletny brak zarządzania. Wiem że bardzo dużo ludzi się zwalnia i to tych doświadczonych z długim stażem pracy. Nie polecam

Księżyk
@Sui

Praca na 3 zmiany wedle zapotrzebowania jak niema zamówień to wypad na wolne oczywiście do odpracowania w soboty szkoda nerwów i czasu na pracę w tej firmie czasami lepiej zarobić 200 zł mniej i być szanowanym i docenianym jeżeli chodzi o SNOP nie licz na to zresztą cały socjal się już kończy a o premi zapomnij zawsze jest za co zabrać

@Ruda

O tydzień za długo. Dobra decyzja

Ludzi brakuje polowe zwolnili druga połowa sama się zwalnia. Wkoncu się nieroby z biura wzięli za robotę i tyrają na zgrzewarkach. Jeszcze kilka miesięcy temu wygrażał dyrektor ze jak się nie podoba to proszę do biura podpisać wypowiedzenie...

buehe
@Adam

i jeszcze ten 12-miesięczny okres rozliczeniowy gdzie za soboty (przymusowe) ci nie zapłacą

Logistyka
@buehe

Zwolnionym którzy mieli umowy na kilka lat zaproponowano powrót przez agencje pośredniczom (umowy miesięczne) nie polecam

Ju
@buehe

To prawda, takich mamy przedstawicieli załogi ze podpisują co im dyrektor pod nos podsunie, bo sie boją o własne tylki. Dyrektor tnie koszty zawsze kosztem pracowników social powoli rozbierany , przez miesiaca to na zakładzie zadna drukarka nie działała, bo nie było pieniedzy by tusz /papier do niej zamówić, nie mowiac juz o częściach zamiennych które sie zużywają siłowniki zaciski itp.

Kaiser
@buehe

Firma upada z każda decyzja aktualnego kierownika produkcji . Każda jego decyzja jest niezrozumiała i działa naprawdę na szkodę firmy.

Erfurt
@Kaiser

Pracowalem tam pare lat i dziwie sie tym ktorzy jeszcze nie opuscili tonacego okretu, praca pod dzejpi to masochizm

Jack
@Erfurt

Stary z parolemParolem powinni być wyprowadzeni z tego Zakładu. Ukraincow nasciagali

Muller
@Jack

Nie tylko oni, kierownik który nic nie potrafi załatwić ani się odezwqć tylko na szlifierni siedzi i jeszcze paru innych też przydałoby się wymienić.

JanuszekParoluszek
@Muller

Kierownik produkcji to fenomen. Łapami wymachiwać i kieliszkami;) zarządzać to najwyżej powinien stadem świń i to nie za dużym ;)

@Muller

Ten kierownik to porażka! Pracowałam tam kiedyś zwolnili mnie. Dostałam ultimatum ze albo sama odejdę za porozumieniem albo mnie (usunięte przez administratora) ą???? owszem zmusili mnie i zwolniłam się a teraz mam dla nich niespodziankę. Wróciłam...

@Adam

I tak większość zrobiła w końcu

Nie możliwe

Grubo ???? ciekawe która taka mądra lecz tylko wirtualnie?

Zadowolony pracownik

Od kilku lat pracuję w zakładzie i widziałem wiele ludzi nic nie wartych, marudnych i niezwykle leniwych i to ich wpisy tutaj widnieja. Przez te lata nie mam problemu odbić sie kilkadziesiąt minut przed czasem, by skorzystać z stołówki i przygotować się do pracy. Bez problemu robię normę niemal co dziennie. Jak mam awarie to potrafię zrezygnować nawet z przerwy i nadrobić czas postoju maszyny. Bez papierosa i toalety tez potrafię wytrzymać te 8 godzin. Przecież nie jestem małym dzieckiem. Dla większości to koniec świata. Najlepsze jest to, że jakiś czas temu normy były na prawdę słabe i mieliśmy na hali aż za dużo stanowisk dla spawaczy poprawkowych to zamiast zająć się jakościową produkcją to łazili po hali siedzieli na stołówkach, palarniach i na telefonach, a ja robiłem zgorszony z nadzieją, że ktoś z tym zrobi porządek i sami się o to prosiliście. Teraz wszyscy marudzą bo pracy za dużo i normy nie da się zrobić, a ja w duchu się cieszę, bo ją zawsze mam. Często nawet raport na nowo wypisuje bo mi jakiś brudas z UR wpisy robi bez pytania. Firma SNOP Automotive Opole Sp. Z o.o. dzięki zaangażowaniu niektórych ludzi świetnie prosperuje od ponad 20 lat.

Operator
@Zadowolony pracownik

Witam i potwierdzam. Kasa całkiem niezła.

@Zadowolony pracownik

Nie wiem co dają ci do picia ale to nie kawa tak fantastycznie zarabiasz ? Super firma dba o ciebie wszystko możesz zawsze załatwić .... Potrzebujesz dzień wolny oczywiście nie ma sprawy kiedy chcesz ...???? Wszystkie soboty masz wypłacane jako nadgodziny . No po prostu bajka . Już do tego posuwa się zarząd żeby takie bzdury zlecać wypisywać kolegom z biura i (usunięte przez administratora) zejdźcie na ziemię wstydźcie się ludzie pracują za śmieszne stawki nie potrafią końca z końcem związać . Wiele osób musi dorabiać po godzinach gdzie indziej bo u was zawsze niby jest kryzys jak nie brak sprzedaży to niby reklamacje przyszły jak by co niektórzy mogli to batem by ludzi poganiali . Skoro taki miodek jest to dlaczego ludzie masowo odchodzą z pracy .... Nikt tego nie mówi jasne najlepiej wszystkich oczernić że nieroby , wymyślają , a że wasze niby premie uznaniowe od czerwca będą wypłacane co 3 miesiące nikt nie pisze a żeby zabrać powód zawsze znajdziecie teraz nie ma szans w miesięcznym rozliczeniu cała premie dostać a co dopiero okres 3 mc ..... Kpina jak możecie w lustro patrzeć łgarze

RoboCop23/27
@Marek

@Marek weź się w garść, nie marudź! Trzymają Ciebie tam na siłę czy jak? Robótka spoko, da się dogadać z ludźmi tylko trzeba chcieć a nie widzieć w każdym wroga.

Spokorobota
@RoboCop23/27

Jak ktos uwaza ze to spoko robota to wspolczuje :)

Operator 25
@Spokorobota

Trzeba swoje zrobić i tyle. Jak ktoś myśli że do pracy chodzi się wyleżeć to współczuję. Pozdro 600

@Marek

Niestety popieram. Warto dodać, że przed francuzem i pandemią było w miarę ok. Zostali ci co pracują tam więcej niż 15 lat ,bez premii i tak mają lepiej niż gdziekolwiek,resztą uciekła i to nie bez powodu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Atmosferowicz

Atmosfera jest przyjazna.

@Atmosferowicz

Ty tak serio? Przyjazna? Chyba za bramą

Wasaty

Mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing. Ugnij kark i nie marudź, krzywo nie patrz bo po premii. Była raz sytuacja jak całej zmianie zmniejszyli premie przez jednego pracownika, nawet tym na urlopach. Na drugi dzień lody dla pracowników przyjechały... Jedynie do karpiowego nie mogę się przyczepić, była całkiem spora premia w ostatnich latach ale co z tego jak robota beznadziejna. Oczywiście takie benefity dla tych zatrudnionych bezpośrednio, nie polecam pracy przez pośrednika. Ponadto firma nie chce wypłacać nadgodzin, brygadziści/kierownictwo żeruje na niewiedzy ludzi z zakresu prawa pracy, inni dają się (usunięte przez administratora) dobrowolnie bo boją się o utratę pracy po 20 latach (śmiech). Brak szans na rozwój, niechętnie wysyłają na kursy/szkolenia a nawet jeśli to nie pracowników którym rzeczywiście są potrzebne żeby lepiej wykonywali swoją pracę tylko własnym sługusom-lizusom. Dodatkowo praca jest ciężka, tiry jeżdżą przez halę, żałują na ogrzewanie, na drugiej hali smog na hali. W lecie sauna i zamykanie bram i okien przez chore fanaberie kierownictwa. Tzw. przedstawiciele pracowników to zwykłe długopisy starego ktore podpisza wszystko byle na stolku siedziec. Za nadgodziny nie chca placic i zmuszaja ludzi do wybierania godzin, drobna rada: jesli pracodawca kaze wybrac nadgodziny to nalezy sie 50% wiecej tego czasu, czyli gdy pracujesz 8h w sobote to po wyslaniu przez pracodawce na dzien wolny w tygodbiu np. masz 4h wiecej do wybrania. Ogolnie nie polecam, omijac szerokim lukiem, szkoda zycia i zdrowia szczegolnie ze zarobki juz nie sa konkurencyjne w tej firmie na tle innych. Chyba ze ktos lubi darcie sie, wyzysk i robienie za innych zeby lider czy inni mogli spac po kiblach.

@Wasaty

Prawda!!!!!

@Wasaty

Proszę o kontakt. Piękniej tego nie można było ująć. Dziękuję

DRAMAT

To jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie marnujcie sobie życia żeby łamać plecy na tych trutniów z biur.

DRAMAT
@DRAMAT

Co ci się adminie nie spodobało w słowie (usunięte przez administratora) To jakieś zakazane słowo wg ciebie? To może być sowchoz gagatku

Byly
@DRAMAT

Co tam sie teraz w cyrku dzieje?

@DRAMAT

To nie można się dogadać z ludźmi z biura? Co masz im do zarzucenia, bo nic nie wytłumaczyłeś.

@DRAMAT

Racja! Wyzyskiwać e! (usunięte przez administratora) na każdym kroku! Pracujesz za leni smierdzacych! Jak przyjeżdża delegacja z zagranicy udają ze wszystko gra i aranżują przedstawienie. W porównaniu do tych (usunięte przez administratora)i anaalfabetow znam język w ktorym się posługują i wysłałam odpowiednie referencje im do Francji i innych zainteresowanych.

WHY?

Dlaczego?

Czy w Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k. występują paczki/bony świąteczne?

Jest bon na Mikołaja o wartości 50zł, poza tym Karpiowe wypłacane przed świętami, rok temu było to ok. 700zł. Piszę tu o pracownikach zatrudnionych w Snop, nie wiem jak z agencją...

Zostaw merytoryczną opinię o Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k. - Opole

• Jak się pracuje w Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k.
1.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Oświęcimska 122 E
    45-641 Opole

Tower Automotive Poland Sp. z o.o. sp.k.