Tower Automotive Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Tower Automotive Polska Sp. z o.o.

Możyński

firma wyzyskuje ludzi trzeba pracować w biegu traktują ludzi przedmiotowo nie ty to będzie następny łaski nikomu nikt nie robi masz tyrać i się nie odzywać. Wyzysk w firmie jest ogromny normy 200% naprawdę mało kto jak tam nowy przychodzi wytrzymuje tydzień. Praca dla desperatów. Tyle.

Ktoś tam !
@Możyński 07.08.2015 11:00

Firma w żadnym stopniu nie wyzyskuje ludzi . Leniwi ludzie którzy tylko szukają miejsca zaczepienia aby pościemniać mogą sie tylko w taki sposób wypowiadać. Sam fakt , że ponad 50 % załogi to ludzie którzy średnio pracują 10 lat w firmie mówi samo za siebie . Dodatki jakie można otrzymac w Tower również są bez wątpienia na plus dla pracowników : roczna premia w wysokości miesiecznej wyplaty, karpiowe, bony na dzien dziecka , doplaty na kolonie dla dzieci, ubezpieczenia na zycie , pakiety zdrowotne i szereg innych wydarzen , których niestety drogi "Możyński" nie znajdziesz tak łatwo w obrebie Tower . Życze Ci zatem w powodzenia w znalezieniu pracy marzeń !

Mateusz Podsiadły
@Ktoś tam ! 03.06.2017 15:55

Tak może jeszcze powiedz ,że przerzucenie ręcznie w ciągu 8 godzin około 4,5t jest normalne, a leniwym się nie chce. Warto jeszcze dodać ,że normę potrafią wyliczyć tak ,że nie zostanie Ci nawet 5 min, przykładowo zrobienia części zajmuje 2 minuty to co robimy? 450:2 no i jedziesz! Biega jeden inteligentniejszy od drugiego i co potrafi zrobić? Włączyć stoper i podnieść normę ,ot cały pan B. Warto dodać również ,że kierownicy zmianowi biorą udział w dziwnym wyścigu szczurów, gdy np. podnoszona jest norma ,której wyrobić nie idzie to potrafią puszczać stanowisko przez przerwę i co wtedy wychodzi? Otóż wychodzi to ,że normę zrobić się da i potrafią podnieść ją jeszcze raz zamiast pokazać ,że się nie da! Pilnują ludzi i traktują jak psów, jedno wielkie kolesiostwo, potrafią zwolnić dziadka bo nie robi 100% normy nie ważne ile tam przerobił, przemiał pracowników niesamowity, bardzo dużo pracowników cierpi na bóle pleców, nie chcę mi sie wymieniać więcej a po tych dwóch latach w tym "birkenau" mógłbym coś jeszcze dodać. Nie pozdrawiam

Pracowałeś już w firmie Tower Automotive Polska Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Tower Automotive Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tower Automotive Polska Sp. z o.o.